Opinie o PROLEX w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PROLEX. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PROLEX o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROLEX w Wrocław

Widzę, że aktualnie nikt nic nie wrzuca na forum od dawna. A pół roku temu były przyjęcia w firmie. Chodzi o Kierowcę - Dostawcę. Podobno można wyciągnąć premie do 1600 zł miesięcznie. Zastanawia mnie to DO. Przeciętnie ile faktycznie wam takiej premii dochodzi?

sarwal1 Nowy wpis

Od tej firmy lepiej z daleka. Nie wypłacają w terminie i stale coś znajdą że mniej. Pierwszy raz spotykam się z takim traktowaniem pracownika.

Wanda Nowy wpis

Zapoznałam się tutaj ze wszystkimi opiniami i dawno takiego jadu nie widzialam. Zastanawiam się czy to konieczne? Nie można napisać wprost o plusach i minusach bez przekleństw, tak aby kolejne osoby mogły zadecydować czy chcą pracować ? Wyczytałam ze osoby starsze pracują na ochronie a właśnie mój tata ma w tym doświadczenie i szuka na emeryturze pracy.. No i nie mogę znaleźć informacji ile się tak dokładnie pracuje ? Ile godzin dziennie? Czy strój jest zapewniony przez pracodawcę czy trzeba do niego dopłacać ? Czy jest ekwiwalent za pranie ?

Ed

Koleś , my potrzebujemy kolegi w pracy co chce pracować , a nie się zastanawiać. Jak w robocie ,przy pakowaniu bankomatów, albo podczas interwencji będziesz się zastanawiał to życzymy Ci szczęścia w innej firmie.Spadaj.

Baranie

Jakich bankomatów? Ładowanie bankomatów to dla Was magia

Po Nowy wpis
@Baranie

Wy co wypisujcie to dobrze trzaskacie loda tam prezesowi pod biurkiem że np jakieś paczki świąteczne się dostaje frajerskie dzbany

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie PROLEX na stanowisko Kierowca - Dostawca? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Instalator mebli i ekspozycji reklamowych
Michałów-Reginów
AdRepublic
logo firmy Pracownik obsługi bazy transportowej
holandia
De Rooy Poland Sp. z o.o.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w PROLEX?

Magazynier

Część pieniędzy dostajesz 1 dnia miesiąca. Resztę "pod stołem " 10. Nigdy nie wiesz ile dostaniesz.

@Magazynier

Odpowiedż dla Magazyniera! Ja już nie pracuję dla Prolexu od roku , ale nigdy nie dostawałem pieniędzy pod stołem.Zawsze pieniądze były naliczane przez Lilkę i wszystkie daniny płacili. Wątpię żeby kręcili "wałki" teraz jak tego nie robili wcześniej.Magazynier to chyba jakiś czarny pijarowiec konkurencji albo Goworkowiec

@Ed

Pracując w firmie miałeś możliwość szkoleń lub kursów które dawały Ci nowe uprawniania? Praca w magazynie często wiąże się z koniecznością zrobienia uprawnień na wózki widłowe. Ciekawi mnie, czy pracodawca je oferował.

@Michał

Tak ale sam wybiera kogo, a system na podstawie ktorego dokonuje wyboru jest zagadką

IdiociProlexu

Rozumiem że kolega ma na myśli tę samą agencje ochrony, która posiada najlepiej wykwalifikowanych pracowników we Wrocławiu, jak na przykład pomarszczeniec z pistoletem odpustowym. Klimat jaki panuje w firmie jest nie do podrobienia. Nie ma takiej ilości wódki żeby myślący człowiek ogarnął to wszystko. Jesteśmy natomiast pełni podziwu dla prezesa firmy, który swoją nieprzebraną wiedzą i kompetencjami doprowadza do bladej kurwicy każdego kto próbowałby tu normalnie pracować. Wizytówką firmy są leśne dziadki, do których nie sposób podejść bez maski p/gaz. Nie ma lepszej firmy niż prolex, oczywiście pod warunkiem posiadania okrągłego dowodu osobistego. P.S. wcale mnie nie dziwi że pracownicy ochrony posiadają legitymacje w jakże wymownym żółtym kolorze.

@IdiociProlexu

Jak piszesz że nie ma takiej ilości wódki żeby ogarnąć rozumem tego czego od ciebie oczekują , to przejdż z ochrony do łopaty , tam nie musisz ogarniać swoim wódczanym rozumem tego czego chcą w ochronie!

Barłóg555
@Ed

Prezesino przestań sam sobie pisać te opinie

@IdiociProlexu

A ty z jaką legitymacją pracowałeś w proleksie ? Też była koloru żółtego?

@IdiociProlexu

Ja juz napisalem na google co wyrabiali na obiekcie. Masz dobrr pioro, dam bym lepiej tego nie opisal

Erwin

Agencja rozwijająca się i stale podnosząca swoje kwalifikacje. W 2009 roku firma Prolex zdobyła certyfikat ISO 9001:2008.

@Erwin

Za ile?

@Doze

Certyfikat to pewnie za zasługi a nie za kasę. No chyba że pytasz ile płacą? Sam chciałbym się dowiedzieć jak wyglądają widełki finansowe bo chce wysłać CV. Jakbyś miał info to pisz ;)

Paweł z Warszawy

A jak tam ilość psów w firmie? Zmalała, urosła?

Raider

Staremu oszustowi chyba mina zrzedła. A taki był miłośnik zwierząt. Tak o pieski dbał, zawsze cudzymi rękoma. Tak dbał że poszły do pieca.

@Paweł z Warszawy

Kilku zeszlo ze starosci

Kolega gdesza

Mnie niestety ekipa Pana marka nie przyjela do pracy na GI, mimo ze posiadam umiejetnosci brawurowej Jazdy fiatem panda, czy musze posiadam wlasny plastikowy Pistolet?

@Kolega gdesza

Tak i jak sugerowal tu kolega, towniez okragly dowod osobisty

Ed

Nie jest tak żle jak piszecie . Ja pracuję tu jeszcze do końca grudnia i przechodzimy do nowej firmy, bo Prolex stracił kontrakt.Wypłata była zawsze na czas,a nawet wcześniej/trzeba tylko było zgłosić to do Lilki w kadrach/.Wiem też że niektórzy dostawali zaliczki /ale tylko niektórzy/.Pracowałem w różnych firmach , rangers, solid,silezjan,juwentus, i powiem że prolex wcale nie był najgorszy. wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Teraz mają dawać paczki na święta , jestem ciekaw czy się załapiemy?

Iza
@Ed

Nie bardzo rozumiem, czy jesteś zatrudniony bezpośrednio w PROLEX? Piszesz o utracie kontraktu, a to może być trochę niejasne dla innych użytkowników forum. Czy to znaczy, że firma zmienia swoich klientów, siedzibę, czy jeszcze coś innego? Może mógłbyś to doprecyzować.

Ivo
@Iza

Zaciekawiłem się. Ed szepnij słówko więcej.

Naprzeciw głupocie
@Ed

Paczki od tej bandy sbekow puk puk

obecny
@Naprzeciw głupocie

W Prolexie zawsze były paczki pracownicze na święta !!Nie dostałeś , bo pewnie nie dopracowałeś do świąt !

@Ed

Zaraz sie poplacze, jakie paczki, chyba szarego papieru.

Tony Hullick

(usunięte przez administratora) Szanowni państwo, tak wygląda pies odebrany firmie Prolex przez TOZ i zabrany do schroniska. Niech jak najwięcej ludzi widzi, jak była sprawowana nad nim opieka.

@Tony Hullick

Jak ktoś nie lubi prolexu , zrobi zdjęcie kundla na ulicy i napisze że to prolexu. Fajny gościu !

Jebus Chytrus

Psy zostały odebrane po interwencji TOZu i straży miejskiej.

Oddaj pieniądze

Radzę omijać tą firmę szerokim łukiem . Pracowałem tam , wiem co mówię

Były
@Oddaj pieniądze

Chciałeś napisać chlałeś a nie pracowałem.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie PROLEX?

Felix Dzierżyński

Godziny są takie, że masz przyjeżdżać na zawołanie o 5 nad ranem. Chyba że pupilek prezesiny potrzebuje akurat godzin, to wtedy nie.

@Felix Dzierżyński

Felek Dzierżyński to chyba były młodzian z SD . jak chłopaki mówią lubił wdychać jakieś dziwne substancje . Dobrze że nie dostał od tego fioła. , a może dostał?????????????

Jebus Chytrus
@Ed

Szanowny panie, pragnę pana poinformować o pełnej niepoprawności pańskiej diagnozy. Z przykrością muszę stwierdzić również, że mam ją w (usunięte przez administratora) Z przykrością muszę również stwierdzić że jest pan idiotą. Ludzi oszukanych przez karalucha jest multum. Wątpię że byłby pan ich wszystkich w stanie objąć swoim małym rozumkiem.

Ali

Praca 12 lub 24 h. Godziny początkowe służby to 6 lub 18 przy czym na przekazanie służby należy stawić się 20 minut wcześniej. Czyli realne godziny to np od 5.40 do 17.40 lub 17.40 do 5.40. Radzę ignorować głupie komentarze

@Ed

Były młodzian z SD miał w jednym palcu więcej wiedzy i intelektu aniżeli wszyscy pozostali pseudodyżurni. Pozostał tylko debilowaty grubas o intelekcie ameby oraz śmierdzący zarośnięty staruch bez krzty rozumu

Dyżurny

Ten młodzian na SD jak widział na kamerach złodziei to nie reagował ,nie informował załoganta patrolu gdzie są (usunięte przez administratora) mimo że widział jednych i drugich na kamerach . I to się nazywa " większa wiedza i intelekt".??? To się nazywa SABOTAŻ !!!

John Revolta
@Dyżurny

Sabotować tego karłowatego, odciętego milicyjnego napletka to sama przyjemność. Ludzie którzy go znają życzą jemu, oraz jego milicyjnym (usunięte przez administratora) śmierci z głodu, lub w wyniku ciężkiej choroby. Nie jest to pogląd pozbawiony podstaw. Ciekawe co zrobi, kiedy większość kadry umrze w wyniku cukrzycy, otyłości, przepicia, oraz pomarszczenia.

@John Revolta

Sam przyznajesz że sabotowałeś robotę z przyjemnością. To co z ciebie "ruro" za intelektualista i wszystko wiedzący Dyżurny . jesteś zwykłym szmatławcem i powinieneś co do grosza oddać karaluchowi pieniądze , które ci płacił. A co do załogi to mamy się świetnie w odróżnieniu od pajaców takich jak ty i twoich współplemieńców typu Maliny i inne!!!!!!!!!

Jerzy małpa
@Dyżurny

Prolex to (usunięte przez administratora) i banda (usunięte przez administratora) Przegrana awantura? Nie pamiętam takiej chwili

@Dyżurny

Aż przyjemnie czytać wypociny zalanej żółcią dziewczynki z kajdankami pseudonim nimfa wodno-kanalizacyjna!Taka bystra w swojej tempocie umysłowej rura donosicielska że skacze z firmy do firmy bo nikt jej nie chce .! Już niedługo zostanie bezrobotna , bo obskoczyła wszystkie firmy we Wrocku.

ed

Olać bezmyślnych frajerów ! Malina , Koza.. i spółka .Brakuje wam darmowych papierów toaletowych, rupieci samochodowych z parkingu, płynów do gruchotów oraz fajnej atmosfery w pracy..Porozmawiamy z Karaluchem żeby z powrotem przyjął do pracy tak wspaniały utalentowany zespół.!!!!

Wróg prolexu nr 1

Rzadkiewicz to (usunięte przez administratora)wielki prezes nie zaliczają całych 24 jak ktoś nie przyjdzie (usunięte przez administratora) czemu głupi ludzie bronicie tych (usunięte przez administratora) Od kiedy prawo działa wstecz aby zabierać mi godziny wypracowane wstecz.

Walsienaryj

Mozesz mi skoczyc na fajfusa.PIP sie wami zainteresuje.Wasze zapisy niedozwolone sa smiechu warte.rzadkowski to abstynent?

Niszczyć ubeckie firmy

Ormowcy!

JAX

Osobiście jestem zadowolony, więc stulcie twarze prześmiewcy.....

Obcy astronom

Z prężnej firmy została zbieranina starych ramoli. Ich widok pod BPS przypomina kręcenie kolejnego odcinka Sanatorium Miłości. Tyle tylko że w serialu staruszkowie mają ze 30 lat mniej i nie wyglądają na bezdomnych.

Dzięki za awans/20 lat za póżno/ale puki co pracuję w Stekopie

Płytki Paweł
@Ed

Ochroniarzyk za 13zl na godzinę z prolexu będzie się wywyższał Śmiechu warte Już na łopacie pracują mądrzejsi ludzie niż u tego karalucha

Wujek kodeks karny

Ten stary karaluch myśli, że może bezkarnie (usunięte przez administratora) ludzi. Czasem trafi jednak kosa na kamień. Na szczęście sądy w tym kraju są nadal niezależne i takich cwaniaczków warszawskich szybko sprowadzają do parteru. Oczywiście o wszystkich przekrętach tego błazna na pewno w swoim czasie dowie się również Komenda Wojewódzka policji. Jest jakimś straszliwym horrendum, aby takie "firmy" posiadały koncesje msw.

Zostaw merytoryczną opinię o PROLEX - Wrocław

• Jak się pracuje w PROLEX?

Zobacz opinie na temat firmy PROLEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROLEX?

PROLEX