Taberna Saponaria Sp. z o.o.

Opinie o Taberna Saponaria Sp. z o.o.

pracownik 2010-01-22 19:01:51
Pieniadze nigdy nie na czas, czasami brak jej w ogole. Firma niekompetentna, nie dbajaca o dwoich pracownikow!
zzzz 2010-01-29 17:31:35
tak to prawda, ludzie niekompetentni, w zasadzie z sufitu (znajomi, koleżanki właściciela) ludzie nieznajacy sie na zarzadzaniu, na funkcjonowaniu firmy, sklepow, zalegający z platnosciami notorycznie...nie polecam
ciekawy 2011-01-06 19:48:32
Hej a mozecie cos wiedej powiedziec o firmie bo pracuje w niej i widze ze jest nie tak jak powinno byc i cos z płatnościami nie tak??
anonim 2011-04-05 11:26:47
faktycznie, zarząd się tam bardzo często zmienia i nic ponad to......firma bez przyszłości, a kosmetyki marnej jakości
tara 2011-04-05 23:34:36
na temat zarządu nic nie wiem, ale kosmetyki są bardzo dobre. jedne z najlepszych jakich kiedykolwiek używałam do pielęgnacji ciała.
anonim 2011-05-17 23:05:07
produkty sa rewelacyjne,cala moja rodzina ich uzywa
anonim 2011-06-21 23:46:14
Krem do stóp to jedyny jaki znalazłam. Nikt nie ma takiego kremu o takim składzie. To krem lepszy niż krem do twarzy niejednej firmy. Bardzo polecam. Bardzo. Olejki do masażu są bajeczne. Zwłaszcza pomarańczowy i grejpfrutowy. Jak pięknie pachną. I balsam do ciała kwiat pomarańczy. Wchłania się cudownie, bajeczny niespotykany kolor. Można stosować nieustannie. Bardzo, bardzo polecam. I te opakowania. Przeurocze.
Agata 2011-06-27 15:36:49
To prawda balsam pomarańczowy wspaniały. Tylko trudno dostępny. Kiedyś kupowałam takie woreczki do szafy ale już ich chyba nigdzie nie ma. Polecam.
anonim 2012-02-18 22:16:15
Ta firma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , nie płacą na czas, zarząd się zmienia co kilka miesięcy. Pracowałam tam jakiś czas, każdy myśli tylko o sobie.
baby 2015-01-31 23:06:29
to chyba nie ma innego miesjca gdzie w internecie orpcz tego trematu oczywiscie zeby po polsku sie dowiedziec czegos wiecei moze cos wiecej na temat tego co tutaj pisza pozostaje tylko sie dowidziec czego mozna sie spodziewac po pracy w tabernie i bedzie wszystko okej, tylko czy pojawia sie tutaj taka osoba czy nie ?
fdghbn 2016-05-13 18:12:47
u handlowców faktycznie bardzo często występuje wynagrodzenie tzw. dwuskładnikowe, czyli podstawa plus premia. I to mi sie w tym zawodzie podoba najbardziej. Ja wykonuję prace biurową i mimo że od mojej pracy zależą obroty firmy, niestety premii nie ma
Zostaw swoją opinię o Taberna Saponaria Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Taberna Saponaria Sp. z o.o.