Pasedo

Zawiercie

Opinie o Pasedo

qwert 2016-03-02 20:25
Pracowało się ok, szef w porządku choć czasami furiat. Zarobki niezłe.
Diwo 2016-05-03 14:46
Piszecie o niezłych zarobkach a ktoś z Was tu obecnych może napisać jakie są te zarobki? Jestem świadomy tego, że można dobrze zarobić ale co z umową? Może ktoś napisać bo szukam pracy będę wdzięczny
Anonim 2017-02-17 11:40
A jaka tam panuje atmosfera? Czy kierownik i szef są w porządku, da się z nimi wytrzymać? A jaki tam jest system pracy i czy soboty są wolne??
Robotliwy 2017-02-17 11:42
A piszecie że takie super zarobki, to czemu tak ciągle ludzi szukają??
Alvaro 2017-02-22 22:18
Widać często ogłoszenia do tej firmy myślałem też żeby się przyjąć tu .Ale sądzę że jakby zarobki były ok i warunki fajne to by nie było co trochę ogłoszeń .W firmie gdzie jest dobrze nie ma rotacji takich. Coś jest na rzeczy i świadczy o pracodawcy.
ja 2017-02-24 20:01
Bo nie każdy się nadaje do tej pracy
Felek 2017-02-27 20:46
Pewnie nadają się ci co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liżą i zdają co się dzieje w firmie osobą nadzorujących to taki ma dobre zarobki i pewnie dobrą premię jako uznanie za dobrego konfidenta taki nie będzie pewnie dobry
Robotliwy 2017-03-03 11:13
Czemu nie każdy? Co aż taka ciężka praca, czy aż tak gonią że trzeba biegiem latać żeby norme wyrobić.?? Coś chyba jest nie tak z tą firmą że tak ciągle ludzi szukają.
Zostaw swoją opinię o Pasedo - Zawiercie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pasedo