Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

zz

zmarnowany czas i lata pracy w tej firmie niech dalej tak to sobie ciągna

gfg

powinni wszyscy za 10 przed koncem zmiany konczyc pracy powinien byc czas na dezynfekcje , konczaca grupa powinna wychodzic 59 po zeby nie mijac sie z grupa wchodzaca na produkcje .

Luidzi

Nie przesadzajcie z takim marudzeniem. Dobrze się pracuje w fajnej atmosferze dlatego ja polecam firmę.

Zm C
@Luidzi

Jeszcze parę lat temu poleciłabym tą firmę z czystym sumieniem.Teraz NIGDY ale to NIGDY nie poleciłabym tej pracy nawet osobom za którymi nie przepadam.Szkoda ludzi i przede wszystkim ich nerwów.Dobrze w tej firmie to chyba mają tylko pasożyty a wiadomo o kogo chodzi hehe.Praca w tym zakładzie nie dość że cieżka fizycznie to jeszcze psychicznie daje się ostro we znaki .Dla nowych pracowników. stabilną pracą sezonową która kończy w grudniu.Więc lepiej na dzień dzisiejszy szukać czegoś innego będąc osobą bezrobotną.

@
@Zm C

poswiecenie tyle lat pracy dla firmy i tak potraktowac

abc

nasza pani doktor zakładowa wykonuje tyle badan, stwierdza zdolnosc do pracy nowych pracownikow , czy moga pracowac w zakładzie, pozniej taki pracownik przychodzi na dany dział i bywa ze pracuje tydzien i stwierdzaja ze gdzies " nie może " i wysylaja na inny dzial o co to moze chodzic ?

Ktoś
@abc

Ludzie mają rózne schorzenia. Część z nich ma przeciwwskazania do wykonywania pracy na danym stanowisku i tyle w temacie.Wiem że muszą mieć zaświadczenie od lekarza. Nie widzę w tym nic dziwnego.

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

Stary pracownik

Oczywiście ze brygadzisci by ogarneli tak było cale zycie na arcie tylko dzięki padmie 3.0 brygadzista stał się zwykły lider ktory jeszcze potrzebuje liderów pod sobą na liniach pomyłka albo liderzy na liniach albo brygadzista ktory ogarnie 3 linie bo inaczej po co on jest kontrolować liderów?? A kierownik jego??? Są w tej firmie ludzie którzy ogarna kazdy obszar bo to robili @Art masz racje a wy nowi nie piszcie bzdur bo dzięki nim zarabiacie

opinia
@Stary pracownik

jak nie bylo brygadzistów to musial dany kierownik schodzic na produkcje , kontrolowac wszystko , sprawdzac , a tak taki brygadzista teraz nawet papiery wypelnione od liderow przyniesie . Robiono w tej firmie wiele reform byli brygadzisci pozniej ich nie bylo , redukowano kadry przełozonych , a pózniej okazywalo sie , ze chyba mieli zbyt duzo obowiazkow , za duzo pracy? Nie wiadomo czy oni przed komputerem tam moze maja mnostwo pracy ? Nie powinno byc tak ze byly negatywne opinie o liderze, a dalej taki lider jest liderem .Lider to przede wszystkim osoba ktora musi sobie radzic zarządzaniem grupa osób na danym dziale . Tak samo wszelkie inne watpliwosci o przelozonych na roznym stopniu powinny byc szybko wyjasniane. Na przełozonego zawsze mozna znalezc inna osobe . Zapraszam tez bardzo serdecznie pania z hr aby aktywnie tez pytala wszystkich pracownikow nie tylko nowych .

Czarny Pan

Jakie kryteria drodzy państwo trzeba spełniać na Lidera czy Brygadzistę? Bo jak mi wiadomo doświadczenie, inteligencja, pracowitość nie ma tutaj znaczenia. Dzięki za merytoryczne odpowiedzi.

Kosior
@Czarny Pan

Musisz nic nie myśleć i dobrze zaganiać, po prostu jak w obozie koncentracyjnym było kapo to tu w tym zakładzie podobną funkcję pełni lider tylko ze nie bije ludzi a sprzedaje i miesza żeby tylko było pod górkę. Lider sam nic nie pracuje a powinien.

Propozycja
@Kosior

Proponuję zgłosić się na próbę i zastąpić takiego " lidera" który według Ciebie tylko donosi i nic nie robi, przekonamy się czy podołasz swoim zadaniom i sie sprawdzisz, czy zrobisz plan tygodniowy mimo braku ludzi ktory jest nie mały. Myślisz że oni mają mało zadań? Nic nie wiesz. Tylko gadasz zeby gadac bo nic nie wiesz tak naprawde jakby przyszło Ci byc takim liderem to byś nie wiedział za co się wziąść i w kącie czekał byś na nast.zmiane. ale śmiało zgłoś się i zastąp takiego lidera, niech stanie na twoje miejsce i se spokojnie robi twoja robotę a ty się tłumacz i martw , powodzenia. Ps. Nie jestem liderem ale widzę co mój robi i jak ogarnia tą całą chałastre , poprostu wspolczuje, i za żadne pieniądze bym sie nie zamienił! Ale Ty śmiało idz moze zmienisz zdanie

Lol
@Propozycja

Plan wykonuja ludzie. Chetnie bym zobaczyl lidera ktory zasuwa we 2 na 6 maszyn...ponieważ nie ma ludzi...

Ktoś
@Lol

A kto wam karze tak robić? Pokazujecie że tak można , że się da to was wykorzystuja. Sami jesteście sobie winni.

@Ktoś

Z tego co wiem jest mowa o liderach...

@Propozycja

Co ty tu wypisujesz za bzdury widać co liderzy robią że nic nie robią, a papiery wypełnić i za babami latać to nie jest żadna praca. Powinni zaoszczędzić i znieść liderów, brygadziści wszystko ogarną , a jak nie to lider powinien pracować sześć godzin a papiery przez dwie godziny da rady wypełnić.

...

A my na takich jak oni pracujemy..

pyt

kupią wiecej wiatraków ? bo ja co to swoj moze z domu brac ?

To zabrali te 10 procent czy nie zabrali?

3.0

Dobre pytanie. Z tego co mi wiadomo zabrali ale nie wszystkim...

@3.0

A czemu nie wszystkim?

LIDER Łukasz

Zazdrościcie i tyle że mamy 4 z przodu ale ktoś musi wami sterować bo wy jak owieczki we mgle byście nie wiedzieli co macie robić. Pozdro

padma
@LIDER Łukasz

byly sytuacje ze nie bylo lidera i normalnie, a nawet i wiecej zarabialy działy, kazdy wie co ma robic nie ma czym sterować . W zasadzie odkad wprowadzono premie za ramki to nawet lider nie musi sie starac o ilosci .

Dokladnie ustawiacze bez problemu daja sobie rade bez lidera/brygadzisty i wylacznie moim zdaniem jest o wiele spokojniej i stabilniej. Ale co moje zdanie może znaczyc .jestem szarą owieczka we mgle.

Cyk
@LIDER Łukasz

Po wpłatach nie będziesz miał kim kierować aż w końcu sam się zwolnisz i będziesz popychadłem w innej firmie

El Mario

Ej ludziska wypłata dziś będzie ???

@El Mario

To akurat pytanie skierowane do kadr ale kto tam będzie się interesował wami ze wam kasa potrzebna ????

Hdj
@El Mario

Najważniejsze ze 10% zabrane.

Gienia
@Hdj

A mi nie zabrali?

padma

prosze podwyzszyc stawki godzinowe zeby nie trzeba bylo pokrywac z premii najnizszej krajowej

Co to jest
@padma

Myślisz że tutaj ktoś przeczyta twoje polecenie ,grzecznie się posłucha i podniesie stawki? Ludzie gdzie wy żyjecie. Nie pasuje coś to w firmie , na zebraniu , albo do kierownika trzeba to mówić . . .

@Co to jest

Haha jakby to cos zmieniło...

Hahaha
@padma

Szybciej obniża niz podwyższą

Pasek masakra..."szerokiej drogi juz czas"...

opinia

rozporządzenie mowi wyraznie ze gdy dane stanowiska pracy sa oddzielone 1,5m nie wymaga sie noszenia srodkow ochrony przed wirusem

@opinia

dlaczego wiec w firmie az tak nadgorliwie sie wymaga noszenia srodkow ochrony ? niech wkoncu zrobia porzadna wentylacje bo taki zaduch a te okienka nie sa w stanie zapewniec dobrego wywietrzenia i tak sa zaprojektowane ze trzeba zamykac na czas deszczu

...

w tej firmie jeszcze nie ma komu pracowac na ciezkiej robocie

@...

A gdzie jest najcięzej w tej firmie?????

Gh
@Art

Nigdzie, kto chce pracować, wszędzie da radę ????

Się się

Źle się dzieje w naszej firmie. Wszyscy co coś umieli się zwolnili. Resxta co została też albo szuka albo czeka na okazję. Polityka firmy "bierny ale wierny" i nic więcej. Jak klakierujesz szefowej to jesteś kochana i wyniki się nie liczą. W Padmie myślenie szkodzi. Praca jak każda inna, zarobki zależy jak i kiedy, tylko atmosfera bez zmian - (usunięte przez administratora)

Pracownica
@Się się

Szkoda kiedyś jak się przyjmowałam do pracy była inna atmosfera i pracować też trzeba było. Ale też ktoś inny rządził.Teraz powoli rozglądam się za czyms innym i nie chodzi mi już o większą kasę tylko chce być traktowana w pracy jak człowiek a nie jak bezmózg lub tresowana małpa.Każdy człowiek ma swoją godność i cierpliwość do czasu.

brevka
@Się się

Bardzo prawda napisane, ja właśnie po pracy i też tak się zgadza. Trzeba powiedzieć dla prezesa, dlaczego jest tak źle skoro jest tak dobrze, może tu odpowie. Planu nie robimy, ludzi do pracy nie ma, obcinane wypłaty, zabierane premie - rewelacyjne warunki dla spokojnej pracy. Niech powie prezes dla nas gdzie ten sukces co się tak mamy cieszyć. Jak już zmiany i pracownicy miedzy sobą zaczynają się problemy to przykład idzie z góry. Trzeba zapytać dla prezesa dlaczego tak pozwala na to.

Edek
@brevka

Myślą że zabierając 10 % wypłaty będziecie jeszcze więcej robić by nadgonić stracone pieniądze.Tym samym pomyśleli sobie że bez sensu wypłacać wam premie frekfencyjną jak i tak teraz będziecie latać do pracy nawet ,, na czterech,, aby tylko nadgonić wypłatę .Ot i cała logika. Ale i tak już parę miesięcy temu stracili na swojej wiarygodności mówiąc na zebraniu ludziom że nie mają kasy na wypłacenie premii frekfencyjnej a za około 2 tygodnie przelali 250 tysięcy na konto szpitala. Nie tak chyba zachowuje się firma w której liczy się każdy grosz.No ale to chyba już wiedzą wszyscy.

Logika
@Edek

A jak przykładowo zwolnią się ludzie z berberanu czy z pił to listwy nie będzie i nie będzie co robić bo nawet jak nowa osobę zatrudniają to i tak nie wyrobi tego co pracownik z doświadczeniem i wtedy wszyscy dostajemy mniejsze wypłaty"pkcz" i linie porażka po całości!!!Nie firma myśli nad rozwiązaniem problemu bo zabierając ludziom pieniądze za wysłużoną pracę ,gdzie już brakuje rąk do niej nie osiągnie sukcesów tylko się pogrąży w żałobie.

Kla
@Logika

Widocznie są przekonani że drugiej takiej ,,super firmy,, hmm nie ma w Suwałkach i za to pozwolili sobie na takie cięcia. Ja na umowie mam 14.93 brutto.Dla mnie ta praca powoli traci jakikolwiek sens. Nas nikt się nie pyta kto za nas kredyty spłaci a wszystko idzie drastycznie w górę w przeciwieństwie do mojej wypłaty.Pracuję już prawie 10 lat tutaj i jakiś szacunek mi chyba się należy.

BuuW
@Kla

Zgadzam się ją też mam 14.90 brutto a pracuje 7 lat

QQQ
@Się się

Niesamowite jak jedna osoba na dyrektorskim fotelu potrafi rozwalić firmę od środka w imię władzy i swojego ego.

behappy
@Się się

A dla mnie powiedzieli dzisiaj że się szef mechaników zwalnia od końca miesiąca. Następna osoba. Kto tu będzie pracował w tej firmie. Wszyscy pracy nowej szukajo.

Na art czy 3.0?

Wtf
@behappy

Na 3.0 chyba, już jakiś czas były plotki na produkcji.

@behappy

Nie tylko on się zwalnia...

Bbb
@Się się

Nie przesadzaj i nie wyolbrzymiaj bo tych "fachowców" to do tej pory garstka się zwolniła. Dużo osób narzeka a i tak tu pracuję, kłapiąc dziobem między sobą a na zebraniach cisza i nie ma tematu.

kakaka
@Bbb

Dzisiaj szefowa produkcji podziękowała za współprace, kto następny ... ?

??
@kakaka

dyrektorka ?

@kakaka

Na art?

Praca

Nie pisz tak bo potem będziesz musiał przepraszać na forum hmmm

Adolf

Może by tak się domyślili i dali wypłaty w piątek ????

Niewolnik
@Adolf

Im się nie spieszy jak dla ciebie bo jak ty dla nich to na już. Po wypłatach to dopiero się zaczną wypowiedzenia. Ciekawe kiedy teraz szefowie będą mieli odwagę spojrzeć starym pracownikom w twarz i dalej obiecywać raj na ziemi? Oni dorabiają się wyzyskiem porsche a ty swoją ciężką pracą jesteś (usunięte przez administratora)z premii na wymyślone kredyty i jeszcze robia z ciebie debila na równi z czopkowatym kierownictwem.

Adolf
@Niewolnik

No tak trochę lipa od 30 czerwca do 10 sierpnia czekac ale co tam oni się nie martwią kasy maja wiec dla nich nie ma znaczenia

Wyzysk
@Niewolnik

I co znowu normy w górę.A było trzeba z przerwy wcześniej wracać żeby nadrobić te 10%hehehe.Pani z HR mówiła co innego na zebraniu hehe Było do przewidzenia. Obudzcie się w końcu (usunięte przez administratora)

?
@Wyzysk

podniesli normy dzis ?

Monia
@Adolf

Nie wiecie czy wypłaty będą w piątek?????

By coś zamoczyl

Ja przepraszam. Mam takie pytanie. Dlaczego na art na zm. B pracują same stare kobiety po menopauzie? Ja rozumiem że człowiek idzie do pracy a nie na podryw. Ale czasem by się popatrzyło na coś ładnego. Jaka jest polityka że na jednej zmianie pracują młode energiczne dziewczyny a na innej same klempy.

Stara baba
@By coś zamoczyl

Sądząc po wpisie to inteligencją nie grzeszysz a takich właśnie ludzi potrzebują na dzień dzisiejszy do Padmy.Bym coś napisała ale nie będę wdawać się w dyskusję z pustakiem.Mimo wszystko życzę miłej pracy(choć z tym trudno) do połowy grudnia.

mm
@Stara baba

maja w roznym wieku i jeszcze wysylaja na lekkie stanowiska bo gdzie postawia, a pozniej draki miedzludzkie bo nie ma komu robic ciezszej roboty, a te same stawki

Yyyyy
@By coś zamoczyl

Taki to myśli że się napatrzy w robocie a potem będzie czochral bobra w chałupie. Baby poszukaj sobie leiej

@By coś zamoczyl

Ty tak na powaznie? Do pracy przychodzisz pracowac czy na kobiety popatrzec? No tak bo poza praca to tylko zostaje Ci czochranie freda taki piekny jestes pustaku

@Adam

przeciez w tej firmie juz nie jeden raz zdarzały sie romanse

info

" Naszym pracownikom zapewniamy dobre warunki pracy oraz dbamy o równowagę między ich życiem zawodowym i prywatnym. " o jaką równowage moze im chodzic ?

@info

Jedynie taka że pracujemy 5 dni w tygodniu po 8 h :)

Padma Art
@info

Wybieram się do was do pracy.Na jaki dział najlepiej nie trafić lub imijać go szerokim łukiem?????Chodzi mi o pracę dla kobiet.Proszę o szczere odpowiedzi .

Bugi
@Padma Art

Będziesz po wszysykich działach chodzić w zależności jakiej jest zapotrzebowanie, ale ogólnie jest fajnie wszędzie jeśli komuś zależy na pracy

Czyszcząca
@Bugi

A jeszcze zapomniałam napisać że w tym zakładzie część ludzi dorabia swoją premią do obowiązującej najniższej krajowej bo umów nowych nie mają.Jawna mega niesprawiwdliwość w porównaniu z innymi ludzmi mającymi normalne stawki.To się nazywa motywacja do bardziej wydajnej pracy.A praca w tym zakładzie do lekkiej nie należy.

Optymalizator
@Czyszcząca

Pracuję 10 lat w tym zakładzie a nie mam nawet najniższej krajowej w umowie o pracę. Tak szanują i motywują tu ludzi. A teraz jeszcze trzeba im będzie oddać 10% swojej ciężko wypracowanej premii.Także zapraszam do pracy na czyszczenie ram nowe pracownice które pracują dla idei i którym kasa i szacunek do własnej osoby nie jest potrzebny.

mm
@Optymalizator

mlode to wysylaja na czyszczenie a stare to wyslali na lekkie prace i jeszcze wiecej premii zarobia jak te co ciezko tyraja

Oferta pracy
@Optymalizator

Kusząca oferta.Praca w kurzu, brudzie i wszechobecnym pyle. Norma 1400 ramek a do zrobienia 2400 i więcej + 4 dodatkowe stoły bo niby mamy za mało pracy.Umowa o pracę nawet bez stawki najniższej krajowej.I z wypłaty -10% daniny dla firmy. Zapraszamy do nas serdecznie.

Wer

Ludzi do roboty nie ma ludzie na zwolnieniach lub się zwalniają może w góra otworzy oczy i zatrzyma dobrych pracowników

pyt

czy kogos z was wyslali gdzies na inne działy za kare ?

@pyt

Tak,kolegę

@pyt

A za co niby ta kara

?

czy w Malow tez zabieraja z wyplaty ?

Iks
@?

Nie, tylko u nas na nowego Bentleya zbierają.

Ben
@?

Dlaczego Padma nie pochwali się że firma dostała dobre pieniądze od państwa?Inne firmy głośno o tym mówią, zaprzestają zabierania 10 procent A u nas cicho i sza.

@Ben

Bo Fabryka mebli Forte zrobiła to za nich i się pochwaliła że oni dostali i Padma dostała... Forte przywróciło wszystkie premie nic nie zabierają...

Ela

Nie ma co narzekać na forum tylko powoli rozglądać się za inną pracą bo już za niedługo to na kasie w sklepie więcej zarobią niż np. na czyszczeniu w naszej firmie.I na 3 zmiany w ukropie i harówce za mniej niż najniższa krajowa nie trzeba będzie robić.

@Ben

Jeżeli to prawda to wstyd dla firmy. Pozabierali wszystkie dodatki i jeszcze 10 procent z wypłaty.

Jaki

Tak to prawda, forte zrobiło z pracownikami zebranie i powiedziało ze dostali wsparcie, przywróciło to co zabrali.. I powiedzieli też że padma też dostała kasiorę

Sssss
@Jaki

A u nas powiedzieli w czerwcu ze dalej czekaja na wsparcie,a kredyt trzeba splacic...

Ktuś

Jakie jelenie?jak zaczęliśmy głośno mówić,to wysłali ludzi na 3.o (forma zastraszenia)niby jako wsparcie,a jak wyszło? niektórzy nawet klejarki nie dotkneli,bo nie było co robić .Taka prawda!!!!!!

@Sssss

Eh a kiedyś szef na zebraniu mówił że nie będziemy musieli wyjeżdzac do pracy za granicę a teraz w Padmie się zrobiła kolonia ka...... Strach chodzić do pracy, ręce siadają.Nie wiem co się dzieje, z czyich pomysłów czerpią inspirację żeby tak uprzykszać ludziom życie.Nie ta sama firma co kiedyś.

praca
@Ben

Słyszałam o tym też ,ale czy to prawda?

Ben
@praca

Mój znajomy tam pracuje i tak mówił

Aha

A skąd to wiesz

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 591.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 565, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 442 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki