Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

ee

wybucha jakis problem z brudnymi ramkami wrzawa , lament wiec sprawa powinna byc zbadana jak jest rzeczywiscie gdzie i w czym lezy problem i czy da sie rozwiazac technicznie , nawet czasem jak przychodza z dzialu technicznego powinni zapytac pracownikow czy sa jakies problemy do rozwiazania

Wyzysk
@ee

Ja mam takie pytanie. Czy my nadal jesteśmy w fazie testów??? Chodzi mi o pracę 2 czyszczących na 3 stoły czy to już jest na stałe?????

rada
@Wyzysk

przenies sie nie komplement bedzie lekko i dobre pieniadze

Jaja
@rada

Weźcie wy się wszyscy zwolnijcie idźcie gdzieś indziej jeżeli praca nie pasuje i tyle , po co wylewać jakieś żale i na siłę do tej pracy chodzić ? Czytać tego się nie da. Tej nie pasuje że Pani A rozmawiała z Panią B przez 4 minuty w trakcie pracy zamiast pracować , a tamta ma za ciężko bo musi ramy kłaść a inna tylko " papierek " wkłada. Trafiasz na stanowisko na jakie trafiasz stajesz i pracujesz w czym problem? Do pracy przychodzi się pracować a nie leżeć i pachnieć. Zacznijcie troszkę myśleć a nie interesować się kimś.

opinia
@Jaja

(usunięte przez administratora)piszesz trafiasz na dział gdzie trafiasz i robisz ... chodzi o elementarna sprawiedliwosc bo wtej firmie wszystko sie poprzewracalo na odwrot , bo są działy i stanowiska gdzie naprawde jest ciezsza praca i bywa ze sie mniej zarabia niz na dzialach gdzie za byle lekka prace placa jeszcze wiecej , mysle ze ciebie by wyslali to dopiero bys tu plakal jeszcze w rozne dzialy przyslali ludzi w podeszlym wieku ktorych nie mozna postawic na ciezsza prace bo podeszly wiek i musza ciezka prace wykonywac mlodzi bo lekka zajeta . Na czyszczeniu starsze kobiety z innych działow nie chca robic to nie dla nich praca , a mlode beauttifly pracuja .

Klejarz
@ee

Problem leży w tym ze za dużo jest rządzących i karzdy mądrzejszy od drugiego .Niech góra przyjdzie na produkcji popracuje dzień dwa i zobaczy w czym jest problem bo patrząc przez szybkę nic nie zobaczy

Jaja

Chcecie forum padmy ? Mogę stworzyć , zero problemu. Tam do woli będziecie mogli swoje zale wylewać a nie tu na opiniach spamować jak to komuś źle i nie dobrze :D

Wer
@Jaja

A w jakim zakładzie kobiete nożem ciągnął w Suwałkach? Nie w padmie?

Buhaha

Klejarz
@Wer

W akuelu

ww

w tej firmie juz nawet teraz nowi nie chca pracowac powinnni szukac szybciej nastepnych bo to rozbija system pracy

@ww

Pewnie jak mają takie,, życzliwe ,(usunięte przez administratora) Ale zapomniał wół jak cielęciem był. Wszystko to to nastawione na zysk i zarabianie kasy, zero empatii.Sxkoda bo ja swoje początki w Padmie wspominam bardzo miło a też bywało różnie ale dziś to inny zakład i inni ludzie. Wielka szkoda że z ludzi próbują na siłę zrobić roboty bez własnego zdania.

Dwie buforowe na jednej zmianie? Co one będą robić?

hehe

gdzie tak wpadli na pomysl ?

Bb

Czy chodzi Ci o zmianę C na art?

Ble

Co sądzicie o zmianach na czyszczeniu?????Czy może niedługo część z nas wyląduje na przymusowym L4 bo organizm ludzki też ma swoją wytrzymałość.

Czyszczenie
@Ble

O jakich zmianach mówisz, cos się dzieje??

Ciekawy

To prawda, że pilarze będą stać na 6 piłach a czyszczaca czyścić z 3 stolow ?

Czyszcząca
@Ciekawy

To jest nierealne przy takiej jakości ramek. No ale wszystkie czekamy zwrotów i reklamacji bo teraz w palety to dopiero bubel pójdzie a na Lini też wszystkiego nie wyłapią bo liczą się ilości.Ja nie mam czasu i możliwości oglądać każdej ramki nawet tylko do złożenia na paletę bez czyszczenia.

Wera

Kogo tu obchodzą jakieś buforowe i tak ta firma stanie na jesień i ludzie będą siedzieć na bezpłatnych urlopach.

Ech

Będą sprzątać, wodę zmieniać, ramki wam czyścić, do stołu kanapki i herbatę wam przynosić żebyście wy mogły dalej chodzić od jednej do drugiej i plotkować

@Ech

Dobry pomysł bo czyszczące to nawet na wyjście do toalety przeważnie czasu nie mają. Pilarze co stoją lub siedzą na wózkach z listwą powinni pomóc wywozić palety w międzyczasie. Korona im z głowy nie spadnie a filmiki w telefonach obejrzą sobie w domu.

@Padma Art

A plotkować to mają czas.

@Ech

Dobre, ciekawe czy niektóre czyszczące zrozumieją ten żart.

Ela
@Em

Jakie plotkowanie???? Jedna drugiej pomaga przy ogarnięciu bubli że stołu bo wy nie potraficie dobrze ustawić pił. A jeszcze jaka wojna jak się ramki odrzuca w odpad bo to niby tracenie kasy. No ale teraz przy tym systemie pracy to się idkujecie bo nie będzie już w ogóle czasu na wyłapanie wad w ramie. Grunt to zrzucić to badziewie na paletę bez czyszczenia.

Syl

Realne to są tylko reklamacje w nadchodzącym czasie

Zx
@Padma Art

A ja tam poprosiłam naszej pani ustawiaczki to mi przyniosła wody i afery jakieś tam nie robiła.

Dziago

Kontrol jakości to niech się douczy co ma robić w kierunku swojej pracy bo niektóre to nie powinne być w kontroli jakości. (usunięte przez administratora)

Abc

Jakie obowiązki przez cały dzień pracy ma buforowa a jakie ustawiaczka z czyszczenia??? Czy na którejś ze zmian zostały przedstawione jasno ich obowiązki na jakimś zebraniu????? Bo o nowych zmianach na czyszczeniu głośno ale po co ustawiaczka na czyszczenie i co ona ma konkretnie robić przez 8 godzin pracy to tego żadna czyszcząca z mojej zmiany nie wie???? Czy na innych zmianach na zebraniu ktoś jasno przedstawił zakres jej obowiązków w ciągu całego dnia pracy???

Ble
@Abc

To zależy pewnie od kierownika zmiany na Arcie na mojej zmianie nie może nawet palety wywieść z ramkami. Nie może pomóc czyszczącym. Widocznie ma pracować tylko przez ok 15 minut na rozpoczęciu pracy a potem czy się stoi czy się leży....... się należy. No ale to u nas już stało się normą że trzeba zapieprzać na pasożytów w tym zakładzie. Takie widocznie standardy......

C
@Ble

U nas jak na razie dobrze, tylko za często ustawiaczka chodzi i ogląda ramki. Dziś nawet poprawiały z buforową paletę zatrzymaną. Ramki czasem wywiezie.

Vvv
@C

A czy wasza liderka jest za wami? Czy pomaga wam jak są problemy na produkcji? Czy rozmawia z brygadzistą o tym? Bo u nas z tym to słabiutko

Pad
@Vvv

U nas ustawiaczka nic nie robi. Na początku zmiany rozstawi czyszczące a potem wielkie NIC. Prowadzi burzliwe i momentami zabawne konwersacje z resztą nudzącego się towarzystwa w czerwonych i pomarańczowych koszulkach i tak jej upływa bezowocny dzień w pracy.Ogólnie nikt nie wie jakie ona ma obowiązki. Było zebranie to kierownik powiedział tylko że jest ustawiaczką czyszczenia i na tym koniec. No ale teraz stać ich na tworzenie takich bezsensownych stanowisk pracy. Na czyszczeniu powoli wprowadzają pracę niewolniczą a od wszystkich roboli co miesiąc zabierają 10% z wypłaty.

C
@Pad

U nas chodzi pyta, jak są jakieś problemy to zgłaszamy i je starają się je rozwiązać. Poto chyba ona jest aby ogarnąć to wszystko

Czyszczaca
@C

Bo u was wybierali pewnie z głową bo u nas to po znajomości.

Zołza
@Zx

Eee tam wody przyniosła. ja to kiebaba od niej dostała jak ja poprosiłam :)

Xyz
@Pad

Zgadzam się z opinią, ustawiaczka z czyszczenia nic nie robi, pochodzi poogląda ramki i siedzi przy biurku na hali. Takie ma stanowisko pracy, ktoś dobrze pomyślał.

Sssssss
@Syl

Teraz idzie wszystko. Nie ma czasu rozczulać się nad ramkami hehe. Tera premia za odpad super.

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

pyt

czy zdarzyło sie wam ze pomysl jest zrealizowany, a nie dostaliscie nagrody ?

bbb

z czyszczenia by mogły dziewczyny sie zmieniac z komplementem zeby odciazyc sie od ciezkiej pracy bo i tak chodza z komplementu na czyszczenie jak nie ma pracy

?

czy ktos ma tą ulotke IWAY tam była wzmianka na temat urlopów

Wielka Brytania

Ludzie nie bójcie się wyjeżdżać , wyjeżdzajcie póki jeszcze można bo naprawdę warto !!!! nie macie pojęcia o tym jak się pracuje w Anglii czy to na produkcji czy np jako kierowca , wszystko jest na spokojnie nikt nikogo nie goni , za wszystko jest dziękuje , czy możesz jutro przyjść do pracy i to jest pytanie a nie rozkaz jak w Polsce. To co tu czytam to po prostu jest (usunięte przez administratora), tam pracujesz i stać cię pojechać na wakacje nie patrzysz za bardzo na ceny a nie jak w Polsce wszystko jest tak drogie a teraz dam przykład załóżmy ze masz 100 zł i 100 funtów chleb u nas kosztuje np 3,20zl tam kosztuje max 1,50 f ale nie przeliczamy że funt jest po 5 zł tylko weźmy jeden do jednego, np u nas za 100 zł kupisz 20 litrów paliwa i to tyle . A tam za 100 funtów zatankujesz pełny zbiornik który ma 60 litrów i jeszcze ci zostanie bo paliwo jest Po 1,30 f za litr. Wyjeżdzajcie jeśli macie znajomych rodziny, zupełnie inni ludzie uśmiechnięci a u nas ponurzy naburmuszeni i jeden drugiego dla majstra czy szefa podtego. Naprawdę warto wyjechać i to w każdym wieku. Podam np firmę gdzie można jechać to jest gsmarketing Barway w Soham koło miejscowości Ely . Zakwaterowanie jest na miejscu. Ja wróciłem i bardzo ale to bardzo żałuje powrotu z Wielkiej Brytanii jak się teraz tu odnaleźć w tych szarych ponurych Suwałkach. Owszem przyjechać na urlop tu do Suwałk to piękna sprawa jeziora lasy ojczyzna rodzina znajomi ale to jest właśnie tylko na chwile. Zostanie tu na dłużej to naprawdę można popaść w chorobę, nic tu nie cieszy ludzie zawzięci każdy na każdego patrzy jakoś tak wrogo , i powiem wam ze nic a nic się tu nie zmieniło od 15 lat. Dalej jest tak samo wszystko drogo . W Anglii jest taki sklep pautland wszystko za jednego funta , ludzie jakie tam są rzeczy to po prostu nie do opisania za co płaci się funta jednego głupiego funta. Mydła szampony chemia do toalety , spożywka , Jakieś młotki , No po prostu tani sklep , domestos który kosztuje jednego funta a u nas pewnie jakieś 17 zł , to teraz wyjmij z kieszeni 1 a 17 jest cholerna różnica, piwo kosztuje 1 funta czyli czteropak 4 a u nas ? Jest różnica ? Jak z kieszeni wyciągniesz 4 a nie 12 i tam zarobisz 2 tys funtów na miesiąc. Whysky np jackdaniels kosztuje 20 funtów a u nas ponad 100 , jest różnica jak wyciągniesz 20 a jak 100 ? Jechałem taksówką 17 km zapłaciłem 20 funtów a u nas pewnie bym zapłacił ponad 150 zł jest różnica ? Tam mleko kosztuje 1,50 funta , chleb 1,30 f . Jajka 1,50 15 sztuk. Mięso np schab 5 kg 16 funtów , piersi kurczaka 5 kg - 18,99 funta jest różnica ? Jak wyciągasz z kieszeni a nie jak u nas stówkami się płaci za cokolwiek. Papierosy kosztują max 8 funtów I to w sklepie bo na mecie można kupić i te z przemytu za 3-4 funty a nie jak u nas ponad 20. Cóż zrobić jaka ta Polska taka tam na wyspie ludzie mogą naprawdę siebie na więcej pozwolić dużo dużo więcej. Nie mam pojęcia jak tu żyć , tam nie trzeba kombinować żeby żyć. Chodzą ludzie uśmiechnięci pełni wigoru pracodawca pyta czy ty możesz czy ty chcesz czy byś mógł przyjść do pracy , za wszystko dziękuje proszę , nie do wiary ze tak to tam wszystko dobrze funkcjonuje , bez pośpiechu na spokojnie , pamietam na początku to mnie denerwowało ze tak powoli spokojnie , przerwa to przerwa , bo jak się przyjechało z takiego kraju jak Polska gdzie wszystko jest na wczoraj lub na dziś na nic niema czasu to i człowieka denerwowało ale się przyzwyczaiłem. Zbyt chaotycznie to wszystko napisałem ale myśle ze to tez dotrze do was jak jest tam a jak jest tu , ubezpiecznie samochodu tez się nie płaci w tysiącach tylko 500 600 f , u nas za w miarę dobry samochód trzeba zapłacić ponad 20 tys Zł a tam tej samej marki 4 tys f jest różnica prawda odłożyć 20 tys a 4 tys , to co się dzieje w Polsce to po prostu jedna wielka żenada i do dnia dzisiejszego bije się z myślami jaki wielki błąd zrobiłem wracając z wyspy No ale ciągnęło do rodziny znajomych za tymi terenami naszymi ale z tamtąd zawsze można było przyjechać na urlop, dzięki i pozdrawiam

o tak

w pl tez sie tulaja na stancjach, a jak wezma kredyt to dopiero pozniej placza i robia latami

3.0

niech prezes robi porzadki bo to za duzo tych niesprawiedliwosci

Padma Art

Jest coraz gorzej i ktoś nad tym pracuje żeby już lepiej nigdy nie było. Szkoda

Ankieta? Mało ekologiczne. Marnowanie dobrej jakości papieru. Bez sensu. Po wpisach na tym forum można wyczytać co jest nie tak.

hmm

znajdzie sie inna prace moze lepsza to bedzie lepiej

ppp

no nie nadażaja z zatrudnianiem ledwo mlodzi popracuja i rezygnuja , a i osoby ze stazem tez juz coraz wiecej rezygnuje przy pewnych brakach osobowych bywa ze nie moze ruszyc praca i to w obecnych mniej pewnych czasach epidemii to co to by było normalnie

Bo liczą się jedynie wyniki.... I tak juz pewnie zostanie...

ww

prezes musi czesciej odwiedzac firme i jesli faktycznie potwierdza sie jakies problemy, ktore nie sa rozwiazywane to sa odpowiedzialni za to raz drugi trzeci sie powtorzy i nie ma . To nie moze byc tak ze cale zastepy ludzi , a dopiero jak prezes przychodzi na hale to biegaja i patrza juz dzien wczesniej .

praca

" ludzie nasz najcenniejszy kapitał " tak mozna przeczytac w ogloszeniu o prace czyli zdaja sobie sprawe jak wazna jest załoga pracownicza

O jakiej zmianie mowa.?

Guest

Widziałem ogłoszenie o prace na te barberany. Jak tam jest i co się robi?

Człowiek zmęczony po pracy , padnięty myślący jedynie by odpocząć wychodząc na świeże powietrze by wkoncu odetchnąć jest ( jak by to tak ładnie określić) z agresywnym tonem zapytany. Poważnie? Drogie Panie nie spędzacie 8 godzin na hali w masce albo przyłbicy . Radziłbym spróbować.

Pracownik Art

Pracuje tu 6 lat i dużo się zmieniło, trochę na dobre trochę i nie. Ale wynagrodzenie jest w porządku jak na 8 godzin dziennie i 5 dni w tyg. Weekendy wolne, święta wolne, Boże Narodzenie, Wielkanoc nawet po tygodniu, majówk. Urlop letni, dodatek na świta jaki by nie był, ale jest.

WezSieCzlowieku

Dobre wynagrodzenie xD? No swietne jest szczegolnie pracujac na 3 zmiany xD

Nie prawda
@Pracownik Art

Hehehehehehe ktoś pewnie z biura pisał. A tak naprawdę to jest strasznie. Ludzie przychodzą i zaraz odchodzą albo zostają zwolnieni w grudniu parę dni przed gwiazdką.

@Nie prawda

Dobre wynagrodzenie haha no szczegolnie teraz jak zabieraja 10%

BasiA
@Adam

Za taką charówkę to już nie jest dobre wynagrodzenie i do tego 3 zmiany.

Ju
@Pracownik Art

Ja pracuje bardzo krótko, ale pokochałam ta pracę, fakt atmosfera różna, ale tu się przychodzi pracować, a nie przejmować opiniami innych ludzi. Pieniądze przyzwoite wolne dni, pozdrawiam wszystkich tych miłych i mniej miłych. Miłego wypoczynku ????

Ogień
@Pracownik Art

Bo pewnie jesteś konfident dlatego masz lepiej.

Art
@BasiA

Jeżeli chodzi o czyszczenie to tam jest ciężko i nieopłacalnie jak na pracę trzyzmianową

Tym ludziom nie ma sensu tłumaczyć. Przyjdzie grudzień to będą się bać ze ich zwolnią a teraz każdy taki mądry. Szkoda twojej baterii w telefonie

Maniek

No właśnie jak przyjdzie grudzień......Ten wpis daje do myślenia dla starających się o pracę w tej firmie.Czy naprawdę warto tu składać CV.

pyt

oni mysla ze ktos bedzie robil ciezka robote i zarabial tak samo czasem mniej jak na dzialach gdzies obok gdzie o wiele lzejsza praca ?

Ach te 10 %... Jestem ciekaw czemu obowiązuje rowniez nowych...i dlaczego wszyscy nie mamy tego udokumentowanego...

Hehehe

O tych 10% to już całe Suwałki wiedzą No i nawet jak ktoś nowy przychodzi do pracy to przeważnie małolat po szkole lub trochę starszy który popracuje parę dni i ucieka stąd gdzie pieprz rośnie.Wszyscy mówią że jest bardzo ciężko i do tego ciężka atmosfera pracy a to najbardziej zniechęca do pracy w tej firmie.

AKLOJ
@Hehehe

atmosferę złą to Wy robicie zamiast pracować. nic Wam się nie podoba. Żeby dawali Wam po 8 tys. na m-c to też byście narzekali.

Hans
@AKLOJ

To ciekawe kto pracuje, pewnie samo się robi.

Lok7
@Hehehe

Tu nikt nie musi mówić bo tu tak jest ze atmosfera brak słów.

@AKLOJ

W tej firmie to się pracuje w biurze bo na produkcji to się zapier... a nie pracuje a do tego chora atmosfera pracy i to w firmie w której jest dział zwany HR który jest a tak jakby go nie było.

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 592.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 566, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 443 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki