Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Xxx

Nie dość że zabierali 10% to teraz jeszcze żadnego socjalnego na święta nie będzie!!!

adam
@Xxx

a skad to wiesz?haha i tak marne grosze dawali a teraz nawet i tego nie??

Miki
@Xxx

A niby dlaczego mieli by nie dać?Przecież socjalne pieniądze to są nasze pieniądze pracowników.(usunięte przez administratora)

xXX
@Miki

spytaj kierownika socjal zabierają bo moga taka tarcza anty kryzysowa

3.0

prosze wysylac wg listy osoby na linie, a nie jedne kobiety ciagle na linie bo cwane , a inne na czyszczenie

Nowa
@3.0

Czemu na czyszczenie nikt nie chce?????

Czyszczaca

Piły powinne być czyszczone kilka razy dziennie. Listwa ubrudzona w kleju kto czyści oczywiście czyszczaca a nie barberan. Pięknie i ładnie to jest tylko wtedy gdy przyjeżdża wizytacja... Praca na czyszczeniu ciężka, podwyżek brak..

Ktoś musi zapie..... żeby ktoś mógł się opie.... i brać za to kasę kosztem pracy drugiego człowieka a tak jest w tym zakładzie.To są chore zasady panujące w tej firmie i nikt z tym nic nie robi wręcz przeciwnie jeszcze bardziej pogłębia.

Padma Art

Gdy kontrol jakości zatrzyma ramki które są nawet po czyszczeniu nadal brudne bo przed czyszczeniem były bure od kurzu i pyłu to odpowiedzialność za te ramki ponosi czyszcząca a nie pilarz czy klejarz. Często gdy zwraca uwagę że ramy są brudne lub mają inne wady jest zbywana słowami że liczy się ilość nie jakość albo że nic nie da się z tym zrobić a ona jest od tego żeby wyszorować te ramy podczas gdy niektórzy pilarze stoją i ucinają sobie gatkę między sobą lub ziewają z nudy.Bywa nawet i to często że zostaje sama na przerwie z paletą do ponownego wyczyszczenia.Bywają też sytuacje że czasami po ponownym wyczyszczeniu palety ramek z pomocą koleżanek ta paleta jest ponownie zatrzymana że jest brudna przez kontrol jakości bo gdzieś tam zostało jeszcze trochę pyłu lub gram kurzu.Porażka

Ktoś
@Czyszczaca

Przyjdź na barberan i wyczyść stojak listwy z kleju. Zajmie Ci to kilka godzin. Większość z was nawet nie wie gdzie jest barberan , nie mówiąc już o tym co i jak tam się robi. Myślicie że to prosta robota? Szukają chętnych . Zapraszamy, kasy jak lodu, czasu dużo. No i przede wszystkim praca lekka łatwa i przyjemna.

Zm. C
@Ktoś

Taki jeden cały czas sobie chodzi i łaski zaczepia... P

Miś
@Zm. C

A kto to taki? Ale jak to zaczepia?

ppp
@Miś

z innych działow na czyszczenie kobiety nie chca isc

...
@Padma Art

chyba to technicznie takie problemy sa do usuniecia ?

@ppp

A dziwisz się im bo ja nie.

pilarz
@Czyszczaca

A kto je powinien czyścić że tak zapytam. 3 chłopaków na 10 maszyn i tak z trudem się wyrabia. Może czyszczące zamiast wdawać się w namiętne pogaduszki mogłyby panom pomóc? Pilarz robi co może żeby ramki były ładne i żebyście miały jak najmniej pracy, więc może wypadałoby okazać trochę szacunku.

@pilarz

No widać jak pilarze pracują.Ja się dziwie że jeszcze nikt kamer nie aprawdza Luz w luz w między xzasie drzemka na wózku z listwą albo gierka w telefonie.Polecam zatrudnienie kogoś do oglądania filmu z kamer a potem do sprawiedliwego podziału obowiązków w pracy. Jeden to nawet notorycznie przesiaduje u ustawiaczy na pogaduszkach i wlepianiu gał w telefonie a piły same chodzą.Za czyszczącą i klejarza nikt ramek nie naklei i wyczyści.

@pilarz

Was sie nie mozna doprosic zeby pily wymienic tylko zeby lejecie ze ktos zapiernicza zeby te buble wygladaly jakos. Na wieczne podpieranie wozkow z listwa czy pogaduszki to czas macie a sprzatac juz nie???? Zapraszam na jeden dzien na czyszczenie wszystkiego sie odechce I za najmniejsze w tej firmie pieniadze bez zadnych podwyzek od ilu lat. Stawka godz bez najnizszej krajowej a wymagaja od nas coraz wiecej.

Ktoś
@Aaa

Tu nie ma co pisać wszystko widać na kamerach jak pilarze pracują. Szczególniw zm . nocna i popołusniowa. Nie może tak być że opierdalacze w tej firmie mają lepiej a ludzie którzy zapie.... ciągle mają pod górkę.

Klw
@Ktoś

No klejarz i czyszcząca w pracy nie pośpi na nocce. Zazdro dla pilarzy. Coś słabe kamery mają w tym zakładzie.Grunt to wiedzieć komu szepnąć słówko i z kim trzymać żeby mieć jeszcze lepiej kosztem pracy drugiej osoby ale to norma w Padmie.

@Klw

Macie gadane naprawde.... Zajmijcie sie swoimi klejarkami bo nam wiecznie ustawiacz pil nie ustawia. Zawsze kilka klejarzy w kolejce ustawia sie do ustawiacza( nie wszyscy gdyż sa ogarnięci lecz jest ich niewielu)

@Padma Art

Kontrol jakości powinni mieć rotacje bo niektóre są za długo na tych samych zmianach i nie robią to co trzeba.

@Art

Od września w końcu rotacja i tak powinno być. Najlepsza decyzja od dawna w firmie i to z wiadomych przyczyn.

Głos Padmy
@Padma Art

przychodzi pilarz i tnie ramki, przychodzi klejarz i klei ramki, przychodzi czyszcząca i ona czyścić nie będzie, (usunięte przez administratora) i robisz to do czego zostałaś zatrudniona a jak się nie podoba to zmień stanowisko, idź na linię lub wyucz się na pilarza i udowodnij innym, ze można wyciąć listwę bez pyłu

@Głos Padmy

Bardzo chetnie czyszczace pojda na linie bo chodza I dobrze daja rade ale juz na odwrot z linii na czyszczenie nie chca bo biedne nie dadza rady by sie osraly tam biegajac od stolu do stolu.. Co ty porownujesz?!!! Przyjdz I pobiegaj tak z tydz... Zenada

PAk
@Aaa

No masz rację teraz już na bank nikt nie zachce być na czyszczeniu. Czyszczące są bezkonkurencyjne. Niech tylko ze zmiany 5-6 nie było by w pracy i zmiana stoi hehehe.Na linię wysyłają czyszczące jak nie ma tyłu osób z linii a na czyszczeniu gdyby wybyło tyle kobietek na L4 to już by było bardzo nieciekawie.

@Aaa

Byśmy się obsraly, śmiechu warte.. o tym jak dajecie sobie rade, to nawet nie chce pisać... Zbyt wysokie ego, a z umiejętnościami gorzej. (Chociaż zdążają się wyjątki)

@Linia

To zapraszamy linie na czyszczenie zobaczymy jak sobie poradzicie... A zapomnialam nie ma chetnych ciekawe czemu

@Ania

Byłam i wcale się nie przepracowalam, a zarobiłam sporo...

No właśnie niektórzy liderzy kosztem drugiego człowieka biorą kasę, powinni temu się przyjrzeć i dać leserom robotę.

padma

pracuja kobiety na produkcji i czego sie spodziewaly lekkiej pracy i zarobkow duzych ? w dodatku pracowaly poprzednio w okolicznych zakladach produkcyjnych tam bylo tez zle ciezko tu tez ciezko to cv skladac do drogerii , sklepow odziezowych i bedziecie siedziec i patrzec i piłowac paznokcie

Plotkary
@padma

Oczekiwaly, ze beda mogly przez 8 godzin plotkowac a tu jednak trzeba pracowac i CIEZKO jest.

3.0

oj jak jeszcze wyjdzie pare spraw na jaw to pewnie beda odwolane niektore stanowiska

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

...

wymieszali ludzi , jak ktos pracowal na danym dziale to i tam powinien pracowac z doswiadzeniem od razu robily takie osoby konkretne ilosci a tak teraz robia co innego albo sie pozwalnialy i zrobili jedno wielkie nieporozumienie

hmm

stawka godzinowa to odstrasza kto tu bedzie w tej firmie pracowal na takiej stawce

Gino
@hmm

No chyba raczej nigdzie w okolicy nie zarobisz tyle co tutaj, ludzie na co wy narzekacie. Chyba życia nie znacie i ciężkiej pracy

Padma ART
@Gino

No nie wiem hehe. Zależy na jakim stanowisku się pracuje. Ale pamiętaj że nigdzie indziej nie ma takich norm i takiej ogólnej niesprawiedliwości jak w Padmie. Praca przypomina pracę w obozie karnym. Atmosfera pozostawia wiele do życzenia. A z tego co widać to coraz więcej nowych pracowników stąd ucieka lub idzie na L4. Pełno fałszywych żmij i donosicieli.

ot tak
@Padma ART

wlasnie w tym niesprawiedliwosc ze na niektorych nawet ciezkich dzialac malo sie zarabia wiec niech sobie dalej szukaja nowych pracownikow ja po wielu latach dziekuje im za te niesprawiedliwosci

zgadza sie dosc !!!
@ot tak

powinny osoby za to odpowiedzialne poniesc konsekwencje bo bedzie jeszcze gorzej ja tez mam dosc po tylu latach , zatrudnili jakas 50 na produkcje gdzie tu trzeba sa takie ilosci a ja mam moze tyrac na ciezszej robocie za te same pieniadze , kto zatrudnil niech teraz przyjdzie i robi

@hmm

Czekamy wiosny i końca pandemii.

odp
@Czyszcząca

jak im juz teraz w tych czasach tak odchodza masowo to co bedzie na wiosne nawet mnie to zaskoczylo ze w takim okresie tak duzo sie zwolniło , no ale coz zmienily sie czasy kazdy szuka lekkiej pracy , nadciaga obiboctwo z zachodu

@odp

Ta praca którą teraz wykonuję nie jest warta moich straconych nerwów i braku siły na wszystko inne po pracy. To nie jest normalne co się teraz dzieje na czyszczeniu na Arcie więc zostało mi tylko czekać wiosny. Gdybym nie miała rodziny na utrzymaniu to tą firmę BEZ ŻALU pożegnałabym teraz jak robi to coraz więcej młodych ludzi którzy tu przychodzą do pracy a jeszcze szybciej uciekają stąd. 3,4,5, 6stołów co jeszcze wymyślą ci co stoją i ziewają z nudy w pracy?????

3.0

i prawidlowo bedzie coraz wiecej mlodych sie zwalniac i tych ze stażem bo doprowadzili do takich niesprawiedliwosci ze w glowie sie nie miesci i nie chodzi juz o te 10% , a nierowne stawki , jedni robia inni chodza tylko i maja jeszcze duzo wieksze zarobki , nikt tez nie bedzie pracowac na 50+ bo wstawiaja wsrod mlodych,a mlodzi musza robic na ciezszych stanowiskach bo lekkie zarezerwowane i zarobki te same

3.0

Czyszczące na 3.0 to się chyba za bardzo rozleniwiły. Chciałyby tylko odkładać ramki na paletę. Jedna ramka na kilkadziesiąt z klejem i już krzyk na pół hali. Płacz, że takie brzydkie ramki, klejarze tacy niedobrzy ale biegać na drugi koniec hali na wolny stół to już co innego. Już tam nic nie przeszkadza ani klej ani nic. Od razu siły są. Pazerność nie popłaca

@3.0

Nikt za Bóg zapłać im ramek czyścić nie będzie skoro są do zrzucenia na paletę.

@3.0

Klej i ty po 3000 ramek przy normie 1400 za stawkę tylko godzinową a potem się wypowiadaj na temat pracy innych na tym forum.

Bezsilna
@3.0

Mobbing i nic więcej to co się dzieje teraz na czyszczeniu. I jeżeli gdzieś tego nie zgłosimy to będzie coraz gorzej. Jedni będą zarabiać a drudzy pracować za 2 osoby, nie mieć siły na nic i nic nie zarabiać. Zastraszanie żeby pracować nad siły na porządku dziennym. Ja nawet nie mam czasu oglądnąć ramek czy mają jakieś wady. Podczas gdy ja i moje koleżanki ganiamy upocone po stołach ktoś kto stoi na linii i wkłada tylko jeden element do jadących taśmą ramek zarobi więcej. Ja muszę na dzień dzisiejszy ogarnąć z trzech stołów z drugą koleżanką około 6tysięcy ramek, bywa że i więcej a klejarz wyklei 2000 ramek a i tak ma większą dniówkę. Ramki które miały być tylko do zrzucenia ze stołu trzeba i tak doczyszczać a baba z HR przychodzi jak gdyby nigdy nic i się pyta jak się pracuje??? Mobbing-zastraszanie, stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, poniżanie, itp.... Zapraszam do internetu do zapoznania się z całą definicją mobbingu bo moim zdaniem jak nic pasuje do tego co się teraz dzieje w firmie.

@Bezsilna

Tylko 1 element? Są ramy gdzie my taką samą ilość o której piszesz, wkładamy na godzinę, a masz ich 8... Stań najpierw w jakimś miejscu (linia, klejarka, itd) i pełnoowymiarowo, w takim samym tempie pracuj jak ten kto robi to samo, to wtedy pogadamy. Łatwo z boku patrzeć i oceniać

@Czyszcząca

Podobno wylicza średnia za te stoly, tylko jakim prawem, powinni nam płacić tak jak normalnie za dodatkowe stoly, a nie ze masz 3stoly a wylicza tak że 1bedziesz robić tylko za godzinowke, tym bardziej że kontrola się czepia a tu korekta a tu przesuniecia tylko pytanie kiedy to zrobić jak masz takie ilości. Pogratulować takiej inwencji twórczej tym co to wymyślili. Niech staną i pokażą jak to ogarnąć...

Czysx
@Linia

Ostatnio często bywam na linii a i ramki też czasami kleję. Na linii stoję w jednym miejscu, nikt mnie nie gania,cały zespół a nie ja jedna jestem odpowiedzialna za jakość ram składanych na taśmie produkcyjnej. Moim zdaniem najciężej na linii stać na odpadzie. Każda osoba na linii wkłada jeden element do ramy. Na czyszczeniu muszę wyczyścić ramę, kontrolować jakość czyszczonych ram,następnie złożyć ramy na paletę,przeliczyć ramy, wypisać kartę stanowiskową, ostreczować paletę i ją wywieść w wyznaczone miejsce. Jeżeli paleta zostanie zatrzymana przez kontrol jakości to nie pilarz ani kolejarz jest za nią odpowiedzialny tylko ja. Więc moim zdaniem różnica między pracą na linii a na czyszczeniu jest spora.

@Linia

A sam jeden stoisz przy linii i je składasz????? Wszystko przy każdej ramie robisz sam???? Skąd takie porównania????? Z tego co wiem to przy linii stoi kilkanaście osób także nie mamy o czym mówić a czyszczenie omijacie szerokim łukiem. Z czyszczenia na linie sporo ludzi uciekło. Z linii na czyszczenie nikt z własnej woli nie przeszedł.

@333

Haha....no naprawdę straszne. Co mamy powiedzieć na piłach? Nieważne jak bardzo bedziemy(usunięte przez administratora) To i tak wynik jest dzielony na dwóch albo trzech....przyzwyczajaj się bo raczej tak zostanie....

@

na liniach to jest problem tego typu ze jest do wykonania robota i nie ma komu robic bo kazdy sie oglada i czeka az ktos zrobi a ile kłotni i awantur o stanowiska i rotacje , a jeszcze w roznym wieku osoby i sie okazuje ze nie kazda osoba sie zmienia i trzeba robic na ciezszych stanowiskach i te same pieniadze

@Czysx

A stałaś w każdym miejscu? Sama? Cała zmianę? Nie bądź śmieszna i nie wylewaj tu swego zdania, jeśli masz ograniczone pojęcie na dany temat. Gdy przychodzi ktoś z innych działów na linie, to nigdy nie wykonuje w pełni pracy osoby którą ewentualnie zastępuje, niestety często (ale nie zawsze) czyjaś obecność utrudnia nam tylko pracę, bo mało komu zależy by się starać. Jeśli chodzi o pracę w zespole, to każdy ma swój odcinek na linii i musi się dostosować do prędkości odgórnie ustalonej. Niestety my musimy dogadywać się w te 17-18 osób, bo właśnie od nich zależy finalny wynik. Nie ma zmiluj, nie ma boli, nie ma za szybko, albo nie dam rady, bo gdyby tak bylo, to premii byśmy nie mieli. Nie zamierzam wyliczać tu kto ma gorzej, bo nie.ma tu lekkiej i przyjemnej pracy, ale wkurza mnie porównywanie się do innych i wylewanie swych żali, jakim jest się pokrzywdzonym.

Linia

Kilkanaście, ale każdy na swym odcinku Jesli dajmy na to wkladam plekse, albo narożnik, to ten to wkłada np plecy, albo pakuje, to co? pomaga mi w tym momencie? Albo ja mu? To wy się porownujecie do innych działów, a swe zdanie w większości opieracie na obserwacji, a nie praktyce.

@333

Jakoś na wolne stoły to był czas i siły,a teraz jak masz to prawie pod nosem, to już podejście się zmienia.

Buhaha

Z chęcią zapraszam na piły. Dobra więc jak zaczęłaś komentować cudzą pracę nie wiedząc na czym ona polega to ja skomentuję twoją pracę również nie mając o niej pojęcia. No to zaczynamy.1.Wieczne pretensje ze trzeba raz na jakis czas przetrzeć szmatką.2. Trucie du... By tylko ramka byla idealna by jedynie odłożyć ją na paletę 3. Plotki ploteczki oraz co najlepsze agentki Avonu chodzące od stołu do stołu. 4."Włącz powietrze" 5.narzekacie ze klejarz robi do samego końca albo naprawde duże ilości nie majac chyba pojecia ze id tegi zależy wasza premia majac za ramke wiecej niz pilarz.6.teraz macie luz ale mysle ze 2 czyszczące na jeden rząd by wystarczyly jesli pilarze dają radę to i wy dacie.7 co do wymiany pił macie kontrole jakości cos nie pasuje mozna to zgłosić ale jezeli jest jakis defekt i kontrol to puszcza kaze to wam np. Malować wtedy zaczyna się ból (usunięte przez administratora) Na koniec powtórzę abys nie komentowala cudzej pracy nie majac o niej pojęcia i widzac tylko czubek wlasnego nosa i przestań biadolic bo nikgo to nie rusza....

@X

Jakbyś większą część swojej harówki w tym obozie wykonywał za darmo albo za grosze a po pracy nie miał siły na nic to też byś szybko zmienił podejście.

@Padma Art

Tak się składa, ze wykonuje pracę po której ręce du... wchodzą, ale nie biadole jaka to ja biedna, tylko.robie. Nikt tu na łańcuchu Cię nie trzyma. Jak Ci tak zle to się zwolnij.

Buhaha

Właśnie potwierdzilas ze twoim zadaniem jest tylko odkladanie ramki na palete. I skąd te przeświadczenie ze każdy pilarz ma te same podejście. Na 100% nie jestesmy na tej samej zmianie bo nigdy nie mialem problemu z przyjeciem odpadu od czyszczacej z wadami jakie wymienilas.

Buhaha

A i dodam jeszcze jedno odkad czyszczace mierzą ramki jak najczesciej jest tak ze to tylko pilarz to kontoluje

Real
@Buhaha

Więcej siedźcie w telefonch na rolotoku to lżej wam się zrobi. Akurat pilarz to za wiele nie potrafi poza wrzucaniem lamelek w magazynek. W porównaniu do innych działów zarobki macie o wiele za duże za tą pseudo pracę a to że robicie w 2 czy w 3 na kilka pił to wasza zasługa za pazerstwo.

@Real

Co za cep.Ciężko tobie zrozumiec co napisalem? Widze ze ktos tu jest zapatrzony w swój wyimaginowany swiat (sprawdz co to znaczy) porownaj prace pilarzy na roznych pilach a zobaczysz ze jest roznica.a co do pracy na wielu pilach proszę ale tak powaznie przeczytaj jeszcze raz najlepiej kilka razy a dotrze do ciebie o co mi chodzilo

@Real

Działy są różne, tak jak i pracownicy, nie oceniaj każdego jedną miarą, bo jeden pracuje tak jak piszesz, a drugi się przykłada i to bez względu na to na jakim dziale robi.

Real
@Buhaha

Nierob jesteś i tyle. Na jakie by to Pile nie było ucinają wam wypłaty i na co raz więcej maszynach pracujecie za pazerstwo. Nie ustawiasz piły nie wymieniasz ani podstawy ani piły, kąta również nie tykasz bo masz ustawiacza. Jesteś tylko od wrzucania listwy w piłę więc z myśleniem to raczej ty masz pod górkę i żalisz się jak ci ciężko. Od lat pilaze mają najlżej w tym zakładzie. Popracuj na innym dziale jak linia, barberan czy plecki ale miesiąc nie dzień i zobaczysz ile inni za suwają na swoje premie i to nie za 2000 zł premii.

@Real

No naprawde jesteś oderwana od rzeczywistości.Haha pilarz i 2000 tysiące premii jak ty to obliczylas.chyba tobie zaklady pracy sie pomyliły. A tak wogole nie wiesz kim jestem i jak pracuję. Haha jaki ubaw.ty nic nie wiesz na temat pracy na pile. Są dwie mozliwosci 1. Albo iloraz inteligencji naprawde jest na bardzo niskim poziome albo wlasnie sie zatrudnilas i nic nie ogarniasz. W zadnym swoim wpisie nie żale się jak mi ciezko i jaki ja jestem biedny i trzeba mi współczuć w przeciwieństwie do Ciebie. Na pilach nie jeczymy tylko pracujemy bo za to nam płacą i za ilosci ktore wykonamy. Jesli chodzi o prace na pilach i o zmiane na ktorej pracuję wymiana pil i podstawy to jest norma i na życzenie klejarza czy czyszczacej wymieniamy bez problemu wiec napewno nie robimy na tej samej zmianie. A co do zmiany kątów doinformuj sie na jakiej zasadzie to dziala. Chcialas sie wykazac ale chyba cos tobie nie wyszlo. Czy pracowalas na pile? Nie sadze i mysle ze bys raczej tego nieogarnela. Tam jest wiecej do ustawienia niz sie tobie wydaje. Gdyby ustawiacz latal do kazdej pily wymieniac podstawe to raczej nie byloby co czyscic.i pracujac na wiekszej ilosci pil nie zarabiamy wiecej. Czesciej na 2 zarabiamy o wiele wiecej niz na 5 czy 8. Naprawde wpierw doinformuj sie zebys cos z sensem napisala.

Buhaha

Oczywiście tłumacze ale zasady pracy na pile bo komuś naprawdę ciezko jest to zrozumieć nawet tobie bo po wpisie widze ze nic do ciebie nie dochodzi. I ciekawe gdzie się tłumaczę. A powiedz ktora to zmiana? To powiedz jaka jest twoja praca plotkowanie, narzekanie jeczenie i biadolenie no to pod tym wzgledem robisz wiecej niz pilarz...

Vsgsyv
@Buhaha

Chłopie ty nic poza wrzucaniem lamelek do piły nie robisz i nie pisz głupot że piłę wymieniasz czy ustawiasz co kolwiek bo od tego jest ustawiacz. Ty chyba w jakimś innym wymiarze jesteś skoro twierdzisz że premie mniejsze niż 2 tys i tyle obowiązków. Jak byś tak mało zarabiał to by Ci premii nie obcinali. Ogarnij się chłopie bo lżej jak na pile nigdzie nie ma.

@Vsgsyv

Nie życzymy sobie obecności osób z 3.0 na naszym forum. Nie obchodzi nas jak wygląda praca u was, a o naszej się nie wypowiadajcie, bo was tu nie.ma. Wara....

@Vsgsyv

Na arcie nie ma.takich premii. Mamy zbyt dużo profili i wiele przezbrojeń w trakcie jednej zmiany. Operator sam ogarnia takie sprawy na każdym dziale.

Ccccc
@Vsgsyv

To prawda od Barberanów po pracę na linii to na piłach tylko mają możliwość drzemki na wózkach z listwą i rolotokach hehehe. No ale w Padmie jest trochę inny podział premii i obowiązków niż w normalnych zakładach pracy. Nie wiem kto nalicza premie i normy adekwatne do włożonej pracy?? Jest straszna niesprawiedliwość i jest coraz gorzej.

Też pracuje na arcie parę lat, nie jestem operatorka piły, ale wiem co "mój" pilarz robi a czego nie..

@X

Ja tu przychodzę pieniądze zarabiać, postaw się na naszym miejscu, jakby Ci nie zapalili normalnie za dodatkowe ramy, nasza wypłata jest uzależniona od premii tak dla jasności!!!

Lol

Czyli masz prawdopodobnie jakies problemy ze wzrokiem:) masz jakies pretensje, żale czy beczysz jak tobie żle i jaki jesteś biedny leć to robić na 3.0. Art a 3.0 to dwie różne bajki. Wiec jeśli masz cos do powiedzeniana na temat art to jak najbardzie. Macie tam luzy zadkie przezbrojenia co jest najwazniejszym ulatwieniem.

3.0 czy art? Bo idzie sie pogubić.

X

To nie wypowiadajcie się na tematy związane z naszą pracą, bo u Was wszystko.wyglada inaczej. Ostatnio nasi ludzie wam du....paska ratowali i co nieco wiemy jak tam pracujecie.

Kiiii

Powiedz mi co robi operator na linii? Ma ustawic i kontrolowac przebieg operacji tak czy nie?

linia ????

Art. Taka prawda sie wypowiadzac o lini gdzie sie nie pracuje na codzien łatwo ale jak prxyjdzie co do czego to nikt nic nie umie. I ktos musi za kogos z przypadku robic ????

@Kiiii

No raczej ale akurat operatorzy na lini nie maja łatwo. Te maszyny ciagle sie psuja co z tego ze zrobimy 40 tysiecy ram na lini jak zarobimy 80 zlotych i to raz na pare miesiecy. Na lini nie ma kokosow i nie zalezy to od pracownikow tylko od maszyn. Operatorzy naprawde robia duzo staraja sie ale sprzet nie umila im pracy i nie tylko kontoluja prace maszyn ale rowniez pomagaja nam w ogarnieciu ram nie strzelonych czy odpadowych...

linia ????

Wiesz bo akurat ludzie z pil nie bardzo chca do nas przyjsc bo po co sie meczyc. Nie oszukujmy sie nie macie tempa pracy takiego jak na lini za grosze.

@linia ????

Nie wiem na jakiej linii pracujesz, skoro uważasz, ze mają u Ciebie o tyle więcej. Bo za podwójna normę mamy dwa razy tyle pieniędzy co oni, jeśli pracujesz na linii łatwo to przeliczysz. Nikogo tu nie bronie bo a swoja premie pracuje ciężko, ale po tamtej stronie hali to klejarz zarabia najwięcej.

linia ????

Ja tu o klejarzach nie wspomnialam akurat ale wiem ile zarabiaja jednak klejenie nie jest proste bo co kleic i nie odruwac sie od masxyny a spacerowac jak pilarz to jest roznica. A Ty myslisz ze na lini przezbrojen nie ma ???? No to grubo bo dla was pewnie placa za mala ilosc odpadu za przezbrojenie dla nas nie... Mamy czasami przezbrojenie po przezbrijeniu na lini i nie beczymy

@Linia

Nie powiedzialam ze zarabiam duzo na lini bo wrecz przwciwnie w porownaniu do klejarzy i pilarzy polowa moze z dobrym wiatrem...

@linia ????

To nie zazdroszczę linii na której pracujesz, bo ja jakoś mam większe premie od nich ;) ręce odpadają ale z premii jestem zadowolona ;)

@linia ????

Jeśli masz niskie premie to finalnie, faktycznie może Ci takie przeliczenie wyjść. Ja porównałam ich premie do swej i dlatego nie moge powiedzieć,ze zarabiają więcej.

@Linia

To gratuluje pewnie na dużej lini bo na malej z naszymi normami nie ma szans na dobra kase ???? Czasami trafiamy na duza linie i zarabiamy duzo wiwcej choc mamy przestoje niz na malej ktora ciagle jedzie

Pop

A to temat długi jak rzeka.... Niektórzy potrafią niektórzy nie, innym się nie chce, bo jest ustawiacz itp

@Pop

U nas operatorzy robią takie rzeczy sami, ustawiacz, przychodzi tylko przy większych problemach ;)

linia ????

No to jestes pomocny. ???? Ale pomysl tez o czyszczacych one tez nie maja lekko dla nich tez mozesz pomoc... Oby tylko tacy pilarze byli jak ty to robota złota jak tak pracujecie. ????

@linia ????

Dużo zależy też od naszych chęci i tego jak ze soba współpracujemy. Każdy jest inny więc może być w czymś lepszy od drugiego. Dajemy z siebie wszystko, bo w każdej chwili maszyna.moze odmówić posłuszeństwa, nie rezygnujemy gdy coś nie wychodzi i zawsze są tego.efekty, mniejsze, lub większe.

Xxxc
@Bezsilna

No to niech Pani z HR wcieli się w postać pracownika wielofunkcyjnego w Padmie, pogania po stołach przez rolotoki, w tygodniu czasami zahaczy o linię( polecam pracę na odpadzie) w międzyczasie odetchnie na gunarach (zero szans na dodatkową premię) i potem odpowie sobie na pytanie jak się pracuje????

Wtf
@Xxxc

To jest takie stanowisko jak odpad? Odpadem zajmuje się.osoba składająca kartony... Chyba, ze macie od tego dwie osoby, u nas ogarnia to jedna za co ja podziwiam ;)

Wtf

A bo ja wiem, ale to ludzie od was twierdzą, że nasi piłlarze wrzucają tylko listwę, a resztę robi ustawiacz.

X

Nie wiem, ale po tym o czym rozmawiamy wnioskuje, ze zbyt mało skoro takie tam.zdanie.maja o tym stanowisku,

Jaja

Tu każdy na każdego źle mówi , wszystkim źle i nie dobrze a cały czas pracują zamiast firme zmienic skoro taka męka tutaj :D

Głos Padmy
@3.0

Tak jest wszędzie, na Art to samo, młoda miesięczna pracownica widząc klej na rogach do ustawiacza mówi "zostaw to, ile to wałkiem machnąć " a stara już by u kontroli i kierowniczki była bo ona biedna zalatana na 2 stoły, dlaczego stara doświadczona baba sie nie umie wyrobić a młoda siksa daje radę?

PAk
@Głos Padmy

To prawda stara doświadczona wie co robić żeby łoperator się postarał i zawołał ustawiacza bez którego część tych łoperatorów nie istniała by w tej pracy. Niektórzy to mają duże problemy nawet z policzeniem swoich ramek na palecie. Ile mam???? Ile jeszcze brakuje???? Hehehe he Ło ludzie a tu jeszcze czyszcząca fajansu nie daje kleić. Zhehehe

hehxd
@PAk

od tego jest czyszczaca zeby policzyć ramki na palecie. Wasze ego to niedlugo przerośnie kierowników

Heheheje
@3.0

To prawda noszą te swoje garnki na głowach jak czapki. Nie zakrywają twarzy.Nakaz noszenia przyłbic i maseczek w tym zakładzie na hali to bezsens i hipokryzja zwłaszcza że nawet temperatury nikt nie mierzy.

@hehxd

No tak jak napisales policzyc na palecie!!!zeby wpisac w karte stanowiskowa ktora wy powinniscie wypisywac I tak zreszta bylo ale niektore glupie was nauczyly ze nawet tego juz nie robicie... Ale nie Co godz tekst ile jest??musisz podac ilosc Co godz to se licz my nie mamy na to czasu a jak nie potrafisz to wroc do szkoly!!! Wielcy operatorzy haha chyba od robienia bubli... Mowisz o naszym ego... Dobre... Wasze juz przeroslo wszystko

Oda
@Aaa

Ile mam???? Ile jeszcze trzeba dokleić????? Oj przydałoby się niektórym do szkoły wrócić hehe. Irytujące jest to że ramki na palecie ustawiane są w równych słupkach i rzędach a i tak część ma olbrzymi problem z mnożeniem, dodawaniem i odejmowaniem hehehe

Zmiana C

Gdzie jest współpraca klejarzy z czyszczącymi? Nie można uwagi zwrócić że coś się dzieje bo zaraz wielkie oburzenie.Ciezko ustawić żeby na rogach kleju nie było, przesuniec czy odcisków. (usunięte przez administratora)

@Zmiana C

A mówimy o arcie czy o 3.0

Zmiana C

Mowa o art

Klejarze zm.C na Arcie są najlepsi,czyszczące pół na pół

Ff
@123

Najlepsi w robieniu bubli... Klejarzy co nie umieją ustawić klejarki, do zmiany tasiemek wola ustawiacza,nie wspomnę o zmianie języka przy przezbrajaniu.. Tak są najlepsi

@Ff

A do tego jaki bulwers jak się nie chce bubla na paletę składać No teraz to mają dobrze bo taki fajans idzie na linii z palet że głowa mała a wiadomo przy 3 stołach czyszczące w oczach rendgena nie mają. Czas pokaże czy to był dobry pomysł.

Psiapsi
@123

Większość czyszczących na Arcie to mega plotkary. Jedna pod drugą dołki kopie. Są też takie agentki że na hali udają przyjaciółki i najlepsze koleżanki a już na przerwie na papierosie tak potrafią (usunięte przez administratora) obrobić swojej psiapsi lub koleżance że brak słów. Za to ich się nie szanuje w zakładzie. Mają najniższe stawki i są ganianie po całym zakładzie jak p..... No ale jak tu kiedyś ktoś mądrze napisał : Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta.

Kke
@Psiapsi

Bo prawda jest jedna że nie (usunięte przez administratora) się we własne gniazdo. U czyszczących jest inaczej i za to teraz mają (usunięte przez administratora).

3.0

jak jakis dział nie ma pracy to niech wysylaja na urlopy, a nie na siłe nieraz wciskaja gdzie juz jest komplet pracownikow

Koala Boala

Pracodawco a ty dbasz o pracowników ? Znak zapytania jest tu na miejscu . Bo my uważamy że nie . Czy pani z haeru pije wode i chodzi do łazienki ? Bo większość z nas nie . Ciężkie zmiany na dwóch obszarach piły czyszczenie , uważam że można iść dalej . cdn

ZmA
@Koala Boala

Najlepsze że na hali gdzie bywają dni że temperatura przekracza lub jest w granicach 30 stopni nie można mieć butelki z wodą na swoim stanowisku pracy.Za znalezioną butelkę z wodą pitną na stanowisku pracy grozi notatka służbowa lub nawet kara pieniężna. No owszem na ogromnej hali są dystrybutory z wodą ale jest ich bardzo mało i najważniejsze że brakuje czasu w tym obozie żeby iść i napić się wody.Część ludzi i tak nie może jej pić gdyż po jej spożyciu często boli brzuch.No ale wystarczy spojrzeć na dystrybutor od razu odechciewa się picia z niego.Bleeee P.S Pani z HR ma zagwarantowaną wodę butelkową, klimatyzowane miejsce pracy i ma czas na korzystanie z WC bo wielofunkcyjne roboty noszą szare koszulki i nie muszą często się nawadniać i korzystać z łazienki bo to przecież roboty nie ludzie.

jak to

co sie okazuje ? otóż liderem dobrym okazac sie moze osoba zupelnie z innego działu , przyjsc i dobrze radzic sobie . Niechlubną tradycja bywało mianowanie na lidera przybocznego ulubionego kolegi/kolezanki mozna by bylo z tego zarysowac nawet drzewo genealogiczne .

Wazelina
@jak to

Chyba nikt nie podziela opinii... Nie ma to, jak samego siebie chwalić, bo nikt inny tego nie robi Żałosne...

OMG

Ludzie czy wy możecie patrzeć na siebie w lustro? Obgaduje cię się wzajemnie,wypisujcie o sobie na tym forum,wylewacie żale i zatruwacie życie innym swoimi historiami nie z tego świata. Idziecie potem na osiem godzin i udajecie że się wszyscy lubicie. Czy nie można być bardziej tolerancyjnym i empatycznym człowiekiem. Każdy jest jaki jest a sporo nas pracuje w tej firmie. Odrobina życzliwości wobec koleżanki czy kolegi z waszej strony więcej by zdziałała niż plucie jadem na każdego z boku.

Kiedy będą podwyżki?

Wiki

No właśnie kiedy?

@Wiki

Jak znajdziesz sobie inną pracę hehe

3.0

zeby na jednej linii byly nierowne stawki ? a robote trzeba robic ta sama

Dykta
@3.0

Nie równe stawki ,nie równa praca jeden za pieprza za dwóch, nie ma sprawiedliwosci.czas zmienić pracę.Dają nowych ludzi gdzie się nie wyrabiają albo chodzą na L4 pozdrawiam.

@Dykta

Oby jak najwięcej takich nierobów zatrudniali.No młode pokolenie ma teraz inne priorytety niż praca w fabryce gdzie nie ma szacunku do pracownika i jego pracy.

pincsetplus

Na 3.0 powstało nowe stanowisko pracy - przestawiaczka ram ze stołu na paletę, w umowach też wam powinni zmienić ze stolarza maszynowego na przestawiaczki

ładeńko
@pincsetplus

Slyszalem ze warto isc na ekstruder. ponoc biora dobre pieniadze oraz nic nie robia. to prawda ?

ekstruderczyk
@ładeńko

Tak ja pracuje na tym dziale. mamy podstawy 2500 netto oraz do tego rozne premie wiec wychodzi zawsze kolo 4000 netto. A narobic sie nie narobisz ;)

padma

niech oni zrobia jakis dzial tylko dla emerytów, a nie wrzucaja wsrod mlodych i pozniej ani rotacji nie mozna na lzejsze stanowiska ani co

Bubu

Witam czy ktos może mi podać E-mail,gdzie mogla bym wysłać cv do Padmy :)

Nemo
@Bubu

rekrutacja@aptwork.pl Jeśli chcesz na 3.0 pracować to napisz to w CV to jest nowa padma, a Art to stara. Ogólnie chyba nabór jest nadal pracowników

Tyni

Można też na portierni dodatkowo wrzucić do skrzynki na ul brylantowej 7

@Nemo

Ciagle poszukują pracowników do Padmy a nikt nie chce tam iść pracować .Porazka jeszcze trzy lata temu miała świetna opinie na Suwałki a teraz ..... jedna z gorszych .Ludzie wreszcie zaczęli mówić jak jest naprawdę .Tania siła robocza to raz a drugie ludzie są traktowani jak robole i przedmioty które można rzucać z miejsca na miejsce

@Bubu

Zastanów się 100 razy czy na pewno chcesz do tego syfu iść .Szybko składaj CV bo w grudniu zostaniesz i tak zwolniona

@Klejarz

Jest straszna rotacja nowych ludzi. No ale nie każdy jest w stanie przeobrazić się w robot wielofunkcyjny zmieniający co rusz stanowisko pracy. Każdy człowiek ma choć odrobinę własnej godności a starych pracowników trzymają już tam tylko umowy na czas nieokreślony i czas pandemii.

Trok
@Klejarz

Szczególnie wy kolejarze macie tak ciężko, bez przesady. Wolne weekendy trzy tysie wyplaty i to z hakiem. Idź do marketu za 2 tysiące pracuj jak ci tak źle. A pracować trzeba wszędzie, nie ma nic za darmo

hehe

mlode dziewczyny ktore by mogly pracowac w salonach urody czy kosmetyki jakies sprzedawac czyszcza ramki a te starsze z innych działow to za nic w swiecie nie chca isc na czyszczenie nawet jak nie maja pracy u siebie

@Klejarz

Jeśli odpowiada wam ciągłe poniżanie, i praca na zasadzie robota wielofunkcyjnego bez słowa sprzeciwu oraz rażąca niesprawiedliwość to ta praca jest dla was.

sexonthebeach

Bieganie do stołów przez rolotoki . Dwie buforowe . Po co to zebranie ? skoro potem upomina się czyszczące ukratkiem przy stołach . To było zastraszanie . Źle rozstawione czyszczące biegały po całej hali .

adam
@sexonthebeach

dlugo tak nie narobia kobiety posypia sie l4 bo na dluzsza mete to wszystko wysiadzie nikt nie jest robotem

A czyja to wina?

Czyszcz

No i po co podszywasz się pod opinię czyszczącej???? Żadna normalna osoba by tego nie napisała chyba że by miała w tym swój interes.

@adam

Oczywiście że pójdą na l4, za dużo tego wszystkiego

Ka
@Czyszcz

A wiesz ze niektórym to naprawdę się podoba te nie czyszczenie ramek.Tylko jak przyjdzie do wypłaty to dopiero pomyślą.

Zm
@Ka

Te ramki to na razie Silvery albo Goldy. Także poczekamy innych i zobaczymy co wtedy będzie. Te codzienne maratony też pewnie niedługo przyniosą swoje konsekwencje bo człowiek to nie maszyna.A my też mamy swoje rodziny i życie po pracy gdzie musimy normalnie funkcjonować a na razie po pracy w Padmie mam wrażenie jak bym wracała z kamieniołomów. Zaczyna się nękanie i zastraszanie kobiet a to też będzie do czasu bo człowiek też ma swoją cierpliwość. Dziś na zmianie nocnej jedną z czyszczących zabrali na SOR. Kto będzie następny????? Tu się aż prosi o kontrol z odpowiedniej instytucji.

Wiki

Która zmiana?

@Zm

Człowiek to nie maszyna i długo tak nie pociągnie. L4 będą na pewno.

Ciemnej masy z czyszczenia. Są takie jednostki które myślą inaczej niż reszta a za złotówkę by swoją matkę sprzedały. I reszta na tym cierpi. Kobiety boją się chodzić do pracy bo są poniekąd zmuszane do pracy ponad normę i to są olbrzymie ilości. Po pracy nie mamy już siły na nic. Ciekawe jak długo to wszystko potrwa. Boję się chodzić do pracy od jakiegoś czasu. To nie jest normalna sytuacja.

Te jednostki pokazały że można obrobić swój stół i dwa dodatkowe

J23
@sexonthebeach

Ciągle narzekacie to ciężko piły czyścić to stoły dodatkowe to teraz źle czyszczące poustawiane, to buforowe wam się nie podobają. Czy czyszczące będziecie kiedyś zadowolone. Rozejrzyjcie się wokół, inni też mają ciężko ale swoich żali nie wylewają na forum.

Zew
@sexonthebeach

Bo dana ramka powinna być klejona rzędami tak jak jest na 3.0 i nie było by latania po hali.Wszystko się myli na jednym stole czyścisz na drugim układasz tylko na palecie. Aż w głowie się kręci od tego wszystkiego

Kkk
@Czyszcz

Wiadomo komu się podobs takie czyszczenie ramek, wszystkie stoły dodatkowe ile by ich nie było byłyby obrobione

Fuuu
@J23

To zapraszamy na czyszczenie???? Czemu nie ma chętnych???? A nowe osoby szybko stąd uciekają. Mnie ostatnio w tej pracy trzyma tylko umowa i czas pandemii i myślę że większości z nas i rodzina na którą muszę pracować.

Piła

Powinni zlikwidować przerwę na czyszczeniu i wypłacać im ekwiwalent miesięczny.Wiele kobiet z czyszczenia byłoby zachwyconych.

Pik

Widziałem, ale same sobie szkodzą hehe. Dobrze że u mnie wszyscy trzymają się jako tako razem.

Zmiana A
@sexonthebeach

U nas ani ładu ani składu, latamy od stołu do stołu i czyścimy te ramki. Ile można chodzić tam i z powrotem. Znajdźcie lepsze rozwiązanie, dużo czasu marnujemy na takie chodzenie. Na padmie 3.0 jest rzad tego rząd tamtego u nas tez tak można zrobić

To idzcie i powiedzcie to przełożonym albo w HR a nie wyżalacie się sobie w szatni albo na forum. To nie jest normalne żeby wracać po pracy do domu i nie mieć siły na nic. Jesteście sobie same winne. Nawet ostatnio coraz więcej osób zostaje na przerwie albo poświęca jej część na doczyszczenie tych ram. Zadajcie sobie pytanie czy ta Waszą charówka ma jakikolwiek sens???? Bo moim zdaniem nie jest miło latać w pracy po całej hali, pokonując tor przeszkód w postaci pił, rolotoków lub wszechobecnych palet, śmierdzącej i upoconej gdy reszta towarzystwa współpracowników stoi albo siedzi znudzona na wózkach z listwą lub rolotokach i przypatruje się z uśmieszkiem do tej dziwnej sytuacji którą macie na własne życzenie.

Z. C

Ile można prosić o spotkanie, oni wiedzą że jest nam ciężko i mają nas głęboko gdzieś. Dla nich liczą się tylko ilości a ludzi mają za robotów

Klejarz

Dokładnie masz racje .Najgorsze jest to ze wszystkie się żalą między sobą a boja się zebrać wszystkie do kupy i solidarnie zaprotestować albo będą zmiany albo wszystkie sie zwolnimy .Sila jest w grupie do dzieła !!!!!!!!!

........
@Z. C

Idźcie do Ewy H... ze zmiany B ona ma świetne układy z Panią Ela wiec wam wszystko załatwi .Zalatwila zeby pozbyć się pare dobrych czyszczących i się pozbyła ( a sama kombinuje nie robiąc nic ) teraz uprzykrza i robi wszystko by pozbyć się niewygodnych dziewczyn z kontroli jakości .

Joki
@........

W kontroli jakości to niema niewygodnych tylko niektóre nie mają żadnych umiejętności co do swojej pracy, a jedna to już w ogóle nie wie co robi i powinna wrócić na czyszczenie.

Zmiana B
@........

Współczuję tobie rozumu i odwagi desperatko.Nie oczernia się kogoś bezpodstawnie a o Ewie to grubo przesadziłaś, no ale mam nadzieję że ona niedługo będzie mogła Tobie to sama powiedzieć.

ee

wybucha jakis problem z brudnymi ramkami wrzawa , lament wiec sprawa powinna byc zbadana jak jest rzeczywiscie gdzie i w czym lezy problem i czy da sie rozwiazac technicznie , nawet czasem jak przychodza z dzialu technicznego powinni zapytac pracownikow czy sa jakies problemy do rozwiazania

Wyzysk
@ee

Ja mam takie pytanie. Czy my nadal jesteśmy w fazie testów??? Chodzi mi o pracę 2 czyszczących na 3 stoły czy to już jest na stałe?????

rada
@Wyzysk

przenies sie nie komplement bedzie lekko i dobre pieniadze

Jaja
@rada

Weźcie wy się wszyscy zwolnijcie idźcie gdzieś indziej jeżeli praca nie pasuje i tyle , po co wylewać jakieś żale i na siłę do tej pracy chodzić ? Czytać tego się nie da. Tej nie pasuje że Pani A rozmawiała z Panią B przez 4 minuty w trakcie pracy zamiast pracować , a tamta ma za ciężko bo musi ramy kłaść a inna tylko " papierek " wkłada. Trafiasz na stanowisko na jakie trafiasz stajesz i pracujesz w czym problem? Do pracy przychodzi się pracować a nie leżeć i pachnieć. Zacznijcie troszkę myśleć a nie interesować się kimś.

opinia
@Jaja

(usunięte przez administratora)piszesz trafiasz na dział gdzie trafiasz i robisz ... chodzi o elementarna sprawiedliwosc bo wtej firmie wszystko sie poprzewracalo na odwrot , bo są działy i stanowiska gdzie naprawde jest ciezsza praca i bywa ze sie mniej zarabia niz na dzialach gdzie za byle lekka prace placa jeszcze wiecej , mysle ze ciebie by wyslali to dopiero bys tu plakal jeszcze w rozne dzialy przyslali ludzi w podeszlym wieku ktorych nie mozna postawic na ciezsza prace bo podeszly wiek i musza ciezka prace wykonywac mlodzi bo lekka zajeta . Na czyszczeniu starsze kobiety z innych działow nie chca robic to nie dla nich praca , a mlode beauttifly pracuja .

@ee

Problem leży w tym ze za dużo jest rządzących i karzdy mądrzejszy od drugiego .Niech góra przyjdzie na produkcji popracuje dzień dwa i zobaczy w czym jest problem bo patrząc przez szybkę nic nie zobaczy

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 591.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 565, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 442 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki