Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

?

notatki za chorobowe to dla wszystkich ? czy jak po tygodniu czy 2 co jakis czas nie ma notatki ?

3.0

taki prezes był na firmie w tamtym tygodniu no i z pelna kultura dziendobry do pracownikow

pyt

juz jak kobieta klnie i codzien jakies draki robi to skad to sie biora takie ?

Git
@pyt

Nie wiem czy ja tu dobrze piszę ale chce pochwalić Padme 3.0 kanapki były przepychowe i ciasta też, gdyby tak codziennie było, ludzie napewno by kupowali. Naprawdę szacunek a kartacze i Żurek poezja. Dziekujemy

Otsochodzi

Jak to jest ? Że młodsi stażem,wiekiem pracownicy są bardziej podatni na zachorowania, złe samopoczucie.Regularnie co 2-3 miesiące na zwolnieniu. A osoba pracująca kilka lat, która czasem powinna wybrać się na L4 zaciska zęby i idzie do pracy obawiając się konsekwencji... Może warto przyjrzeć się takim przypadkom.

Tatra
@Otsochodzi

Dokładnie. Gdy wrócisz ze zwolnienia to cię przesłuchują conajmniej jakbyś babcie wyrzucił przez balkon.

tak jest
@Otsochodzi

jedna juz tak gadala ,a sama byla na l4 niedawno

odp
@tak jest

tam npna kwarantannie to nikt nie chce siedziec to nic przyjmnego jak ktos zazdrosci niech zobaczy

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

3.0 C

co to bedzie jak prezes dowie sie calej prawdy

Buhaha
@3.0 C

Z drugiej strony może wie.....

no no
@Buhaha

wszystko sie okaze czy wie czy nie

padma

najgorzej na liniach teorytycznie powinna byc dla wszystkich ta sama stawka , bywa roznie , a roboty nie ma komu robic tez wszyscy by chcieli najlzejsza robic

No nie wiem

Ale beczcie dalej ze bez żadnych umiejętności dalej tylko 3k na czysto macie. Szkoda gadać bo serio dobrze płatną praca tylko dzidziusie miastowe myślą że powinna być lekka.wyjedzcie za granicę a zarobków nie porównujcie, nie że zobaczymy tylko będziecie chcieli akurat tu wracać

odp
@No nie wiem

" dzidziusie miastowe " a Ty kim jestes ? i napisz na jakim dziale pracujesz bo w tej firmie sa dzialy ze nawet sie nie zmeczysz i zarobisz a sa i takie ze czlowiek urobiony

Robert Makłowicz ZmA 3.0

Osoba pełniąca funkcję lidera na linii fiskbo - to nie odpowiednia osoba na tak odpowiedzialnym stanowisku. Osoby pracujące na linii mają z nią problem jak i osoby dochodzące z innych działów. Niechętnie służy pomocą. Może przełożeni zainteresowaliby się tym problemem?

@Robert Makłowicz ZmA 3.0

na ktorej zmianie ?

@Robert Makłowicz ZmA 3.0

ta osoba jest mila i sympatyczna moze lepiej by sobie poradzila jako liderka ribby na zm c

ZONA ekonomiczna

3.0 cieszycie się że wraca kierownik utrzymania ruchu Marcin?

tak to
@ZONA ekonomiczna

czy to bedzie marian, bonifacy czy krystyna utrzymanie ruchu musi byc na wysokim poziomie bo awarie odbijaja sie na premiach i finalnie na zarobkach to albo niech firma pokrywa awarie premiami albo awarie musza byc usuwane szybko

KLL
@ZONA ekonomiczna

Nie wcale się nie cieszę bo następny za nic nie robienie będzie dostawał chajs na który my wszyscy musimy ciężko pracować .

O litosci
@KLL

Co wy za bzdury tu wypisujcie. To jest prywatna firma a nie państwowa. Ten człowiek dostał takie stanowisko pracy a nam z podatków nie zabierają i nie opłacają pensji. To firma mu płaci.

buhaha
@O litosci

hehehehe z wiekszej normy od ciebie pokryja wszelkie koszta firmy i nowych stanowisk , przeciez firma nie czerpie pieniedzy ze studni jak wode twoi przodkowie

No brawo!
@buhaha

To co? Mam wyrabiać mniejsza norme zeby jemu nie dali, czy się pozbyć kolegi żeby sobie więcej mieć? Jak pies ogrodnika. Gratuluję myślenia

brawo Tobie
@No brawo!

nikt nie mowil o pozbywania sie , ma byc pewna rownowaga bo na razie z wiekszej normy wychodzi ze coraz mniej ktos zarabia, a jeszcze jak są awarie to i bywa ze grosiwo lub 0 premii , Twoje myslenie jest z jakimis nietrafnymi domyslami

ZmianaBE DO PREZESA

Dzisiaj „Lepsza” linia miała zebranie w sprawie „gorszej” linii i oczywiście trójka przyjaciółek nagadała tak na ta druga linie ze połowa ludzi chce się zwolnić. Ostatnio były rotacje i zawsze dla tej lepszej lini nic nie pasowało, to ze brudasy to ze organizacja słaba. To nic ze oni zarabiają po 3600 a gorsza linka 2700 ale i tak im wiecznie nic nie pasuje. Nikt na linie nie chce przychodzić bo takie cyrki się dzieją ze głowa mała tylko plotkują i obgadują(mowa tu o lepszej lini). Wiadomo ze kierownik i lider faworyzuje tą lepsza linie ale na każdym zebraniu jest mowa ze każda linia jest taka sama a przychodzi co do czego to tylko liczy się lepsza linia. HR oczywiście nic z tym nie robi no bo po co. Ludzie już nie raz się skarżyli mówili jak jest nie dobrze na liniach i dalej to samo.

PKCz
@ZmianaBE DO PREZESA

Oczywiście ze nikt nie chce przychodzić na linie tym bardziej na tą „lepsza” a raczej „złotówkowa”. Tylko kasa najważniejsza. Jak pytasz kogoś co jest najważniejsze to mówią ze kasa. Nie zdrowie. Nie atmosfera. Tylko kasa kasa. Wiadomo każdy do pracy przychodzi żeby zarobić ale tam jest chory i się smaczny system. Po trupach do celu. Nie pozdrawiam lepszej linii. Co innego a tej lini „świeżakow” kasa kasą normalnie można zarobić ale tam czas tak szybko mija. Ciagle śmiechy rozmowy i tylko o coś zapytasz i Ci pomagają czego nie można powiedzieć o lepszej lini.

Zm B
@ZmianaBE DO PREZESA

Kiedyś to było, ach kiedyś to było.... To były czasy.. A z tymi przyjaciółkami to od początku był problem, najlepszym rozwiązaniem byłoby rozdzielić po różnych działach i będzie spokój.

Jaka to linia
@ZmianaBE DO PREZESA

Jak linia o czym mówicie ?

Piła
@PKCz

Co się dzieje na zmianie B to jakaś masakra. Kiedyś to była najlepsza zmiana a teraz nikt nie chce na niej pracować. Najpierw na czyszczeniu kobiety bały się do pracy przychodzić ale cudem wszystko ( na razie) wróciło do normy a teraz cyrki na liniach. Nie dajcie się ludzie i walczcie o sprawiedliwość. Co z tej tej zarobionej kasy jak strach do pracy wychodzić bo w grupie są toksyczni ludzie którzy mącą i psują atmosferę. HR na czyszczeniu zrobił porządek. Mam nadzieję że w końcu u was też będzie dobrze.

Zm A
@ZmianaBE DO PREZESA

To na czyszczeniu jest rotacja. Nikt nie stoi w jednym miejscu a już na liniach nie może być rotacji bo zarobek poniżej 3500 to żadne pieniądze????? Jak się nie podoba tym 3 paniom taki układ to niech przeniosą się na inne działy albo najlepiej niech zmienią pracę.Co mają powiedzieć ludzie którzy codziennie pracują na różnych działach????? Widocznie w firmie są równi i równiejsi i za to że jest tak mega niesprawiedliwy system premiowania to ludzie popadają w konflikty w pracy a tym samym atmosfera robi się nie do zniesienia.

Jad
@ZmianaBE DO PREZESA

Wszędzie gadają jak zazdrość w oczy kole

@
@Jad

pieniadze tylko brac komu jest a robic nima komu

Olek
@@

Pracownik roku się znalazł żeby nie Twoje układy chodził byś co dzień gdzie indziej i ciekawe jakie to były by pieniadze

@ZmianaBE DO PREZESA

Osoby z tej lepszej lini tylko latają i się skarżą jak w przedszkolu. Powinni problemy rozwiązywać między sobą a nie z pierdołkami latać non stop do lidera albo na górę. Ile by nie zarabiali nikt tam nie chce przychodzić. Już czyszczące wolały by na barberan iść .

Hehe

Myślę że w tym poście ktoś podszywa się z tej pazernej linii pod czyszczącą hehe. Bo żadna czyszcząca ani nawet żadna z kobiet nie chciała by iść na barberan. Ktoś pazerny na kasę chce w ten sposób pozbyć się nawet czyszczących które przychodzą prawie codziennie na linie. Porażka co się dzieje na tej zmianie. Ludzie pieniądze to nie wszystko!!!!!!!!!!

Hehe

Na barberan to niech wyślą te trzy Panie z linii co im wiecznie mało. Tak wogóle to za pracę w ich towarzystwie to powinni zacząć tzw szkodliwe wypłacać ludziom.

Tia
@Hehe

Muszę cię zdziwić ale ja bym dała wiele aby pracować na barberanie, i też jestem czyszczaca, nie ważne z jakiego działu, ale to co u nas się teraz dzieje to masakra, tylko aby więcej I więcej, a czyszczacej już pod uwagę nie biorą czy sobie poradzi to co jej na stół nawalą wymazane klejami, że czasem aż cieknie z każdej strony. Na barberanie przynajmniej jest spokojnie i nikt cię nie pogania

Aaaaaaaaa
@Tia

Co prawda to prawda. Te ramki miały być niby do zrzucenia na paletę a są umazane w kleju. Porażka jakaś.Nikogo to nie obchodzi. Od czego są brygadzisci, liderzy i przede wszystkim kierownik na zmianie?? Nikt tej listwy nawet nie przebiera. Wszystko idzie do szorowania dla czyszczącej. To taki niby jest podział obowiązków w tej firmie. Śpią na tym barberanie czy mają wy.... na pracę niech inni się męczą??????????

Pozytywny
@Aaaaaaaaa

Zapraszamy na barberan , zobaczysz jak da Sie dokładnie oglądnać każda listwe, chłopy śpią to pokaż co potrafisz. Patrzę baby zaczynają Sie rządzić i atakować wszystkie działy po kolei, za nudno? Przejdzcie Sie po działach to zobaczycie jaka to robota. Dobranoc , idę spać a listwa leci. . .

To
@ZmianaBE DO PREZESA

To idź i to powiec , i tak zarabiasz za dużo bo w innej firmie by Ci tyle nie dali zarobić .

Er
@Aaaaaaaaa

Może jeszcze je umyć za ciebie bo ty nie będziesz miała czasu na plotki przy stole .

Art
@Aaaaaaaaa

Bo ty nie masz czasu czyścić za piciem multivitaminek i siedzeniu w telefonie , niech na czas pracy czyszczące i klejące mają zakaz wnoszenia telefonów to będzie wtedy dobrze robota zrobiona .

Arta
@Er

No a ty nie będziesz miał wtedy czasu posiedzieć lub pospać na wózku z listwą. Dobry pomysł. Każdy powinien poprawiać odwaloną przez siebie fuszerkę.

Arta
@Art

Tylko że te telefony to Pani Ewa przeważnie zabiera pilarzom lub osobom z barberanu. No widać że się chłopaki nudzą w pracy a potem trzeba po nich wszystko poprawiać bo są uzależnieni od siedzenia w telefonie.Nie wszyscy ale większość. Zostałby jeden z drugim po pracy lub na przerwie i przebierał tą zalaną klejem lub odpłaszczoną okleinę to by szybko nauczył się przykładać do pracy a nie liczyć tylko na innych.

Pilarz-piłuje,klejarz-klei,a czyszcząca-czyści?

@123

No teraz czyszczace uwazaja ze sa tylko od zwalania ramek na palete nie od czyszczenia...

Jut
@Adam

Tak? To zapraszam na wieszaki ba czyszczenie gdzie paniusia z kontroli przewali cała paletę aż coś znajdzie, co jej się nie podoba i nie na z nią dyskusji, bo ona ma zawsze rację, nawet kiedy doskonale wie, że jej nie ma

Abc
@Jut

U nas już kontrol jakości praktycznie jest zbędna. Idzie wszystko.Liczą się tylko ilości, jakość jest na ostatnim miejscu.

@Adam

Ty masz przebrać listwę aby szły dobre jakościowo ramy które czyszcząca z dwóch a nie jak kiedyś jednego stołu ma złożyć na paletę. Jak masz jakiś problem to zgłoś się do kierownika zmiany albo najlepiej Pani Ewy. Ona dokładnie określi jakie kto teraz ma obowiązki w pracy.

Wei
@Abc

To powiedz to na 3.0 dla niebieskiej

?

maszyny na produkcji plecek by mogli zmienic niz je serwisowac chyba tak taniej i lepiej by było ?

Patka 122

Jesteście (usunięte przez administratora)z wioski , bez kultury chamstwo bije po oczach . Do (usunięte przez administratora)z wami a nie do magazynu .

hmm

jaka zażarta walka w tej firmie o wszystko , teraz oczyszczic ta firme z nieczystosci to dopiero bedzie wyzwanie

Jad

Brawo pilarz wypowiada się na temat czyszczenia,zna się na robicie dajmy go na czyszczenie ????

Kkkk
@Jad

Ojjjj jest takie przysłowie: (usunięte przez administratora) w stół a nożyce same się odezwą hehe. Także powiem Ci jedno: Nie komentuj postów że niby ktoś komuś zazdrości itp. bo twoje rządy już się na szczęście skończyły i nawet kierownik który z twoich opowiadań miał stać za tobą murem, to i tak w ostateczności wypioł na ciebie tyłek hehe. Nic to ciebie nie nauczyło, dalej wylewasz JAD na swoich kolegów i koleżanki z pracy.

Gienek
@Jad

Pilarz nie może wypowiedzieć się co działo się na czyszczeniu????? Przecież codziennie pracuje razem z klejarzem i czyszczącą i przez te 8 godzin pracy widzi i często słyszy tak jak i cała reszta pracowników co dzieje się na hali i jaka atmosfera panuje w pracy. No rozumiem gdyby ktoś z gunar albo barberanu wypowiadał się na ten temat ale tu wcale mnie to nie dziwi bo wszelakie wiadomości w tej firmie roznoszą się błyskawicznie.

a

na niektorych dzialach to potrafia jechac psychicznie po jakis osobach chyba tylko po to zeby nie wytrzymaly i sie zwolnily, a to jest mobbing ktory moze byc nie tylko od przelozonego ale i od wspolpracownika wg prawa

opinia

ciekawe zjawisko jest takie jak z powiedzeniem lyzka dziegdziu beczke miodu psuje i tak nawet w pewnej grupie znajda sie jakies osoby ktore psuja atmosfere i prawie na kazdy dzial tak sie trafia jakies zakały złej atmosfery . Najgorsze sa kobiety ktore na codzien krzycza , wydaja rozkazy jakby w swoim domu co kto ma robic , od tego jest lider , w dodatku plotkuja sama nosi majty jak spadochron , a ma do powiedzenia o innych wiele .

GrajcieNaWawrzyniaka

Kto pracował w tej firmie to w cyrku się nie śmieje ???? pozdrawiam ekipę Diabeł i spółka ???? "płakał cichutko" hehe pozdro!!!!

tak o

szkolic dodatkowe osoby do operowania maszyn , a opornych operatorow degradowac

Pracowniqa3,0

Czemu jedni klejarze zarabiają 2000premi a inni 400premi w miesiacu, bo stoją na swoim miejscu non stop? A ja mam latac, zapchaj dziura.... Pytam się,, Gdzie sprawiedliwość,..???? %&$@#

Prawda
@Pracowniqa3,0

Na dystansie to jakas porażka, kto te normy ustalam. Przez tydzień ludzie zarabiają 100zl premi na reke. Porażka, stac i beczec

pyt
@Prawda

najlepsza sprawiedliwosc na barberanie hahaha wszyscy robia na wspolna premie jedni moga siedziec inni robic a i tak te same pieniadze i kto dobrze sie orientuje to tak mozna sie usadowic ze codzien mozna posiedziec i premie miec do czego to wszystko zmierza kto to wymysla ?

Sta
@pyt

Co ty (usunięte przez administratora) ja pracuje na barberanie kilka lat i muszę pracować na swoją premię i to nie lekko . I nikt tu nie robi na premie dla wszystkich , chcesz to przyjdź na barberany i zobaczysz ile będziesz musiał metrów przewalić żeby zarobić parę złotych .

Farmazon
@pyt

Byłeś chociaż raz na barberanie, pracowałeś jeden dzień chociaż? Czy tylko idąc na przerwę widziałeś że ktoś siedzi przy maszynie i teraz piszesz swoje mądrości? Przyjdź, zobacz czemu siedzą, jaki jest system premiowania i wtedy pisz. Szuflady i komplement same Sie ułożą... wielu ludzi nigdy nie było pewnie bliżej tego działu niż drzwi od szatni, albo dystrybutor z wodą. Ten co przewali tony , ten co ta maszynę ustawi , wcale nie mają tak lekko , i jeden i drugi daje coś od siebie, ale jak zwykle, specjalista przemówił.

Buhahaal
@Farmazon

Pochwal się stawką bo w porownaniu z innymi działami barberan ma najwięcej.

Lo
@Farmazon

Szuflady i komplement? To sporo. Z tego co wiem to jest wiele wiecej profili gdzie listwa leci prosto na stojak.

@Farmazon

Ustawianie maszyny? No tak bo pozostale maszyny ustawiaja sie same:D

Farmazon
@Lo

Ale tylko te dwa profile trzeba układać . Widać ile wiesz .

na 3.0 tak jest ze premia wspolna

Fox
@Lo

Ty łbie a same na podajnik wskakują i się układają.

xzw

firma chce zatrudnic do hr osobe jest ogloszenie

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 592.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 566, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 443 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki