Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Kasztanowy Książe

Gdzie się podziała kartka z przeliczonymi stawkami brutto na netto? Jesteśmy ciekawi ile mamy na godzinę netto, gdyż Firma ma swoje własne przeliczniki

Ciekawski George
@Kasztanowy Książe

Ciekawe co z naszymi premiami? Ni widu ni słychu.

@
@Ciekawski George

qr... nie umiesz obliczyc brutto / netto ? w smarfonach teraz nawet qr... jak odjac 30% od razu oblicza kwote koncowa bo Ci co tworzyli aplikcje kalkulator wiedzieli ze kolejne pokolenie moze miec problem

Ha
@Kasztanowy Książe

Dokładnie, niech ktoś napisze jak w końcu ta stawkę obliczyć z brutto na netto?

oo
@Ha

tak z grubsza na szybkiego - 30% i masz netto

Bankier
@oo

-30% + "-" składki na zus i ubezpieczenie zdrowotne czytaj.. - 45%.Widać , że jesteś po zawodówce ????

Phe
@Bankier

A ty z wykształceniem ale bez mózgu. Wyuczyć się można wszystkiego ale inteligentnym trzeba się urodzić. Jakież to dziwne że z nami na produkcji pracujesz. Czyżby do kadr nie przyjęli?

@Bankier

Weź sobie pasek z kadr i odejmij na kalkulatorze jeśli umiesz od stawki brutto wymienione liczby procentowe ,a potem uświadom sobie jak duze braki masz po szkole.

haha
@Bankier

o chlopie wez nie osmieszaj sie , bo twoje stwierdzenia kasyfikuja cie pozniej zawodowki , jak cos sobie odejmuj te 45% hehe . Wyliczenie kwoty netto dokladnie to wiele czynnikow dlatego mniej wiecej tak napisane ok 30% . Zrob tak, jak dostaniesz pasek wynagrodzenia czy premii to odejmij sobie te 45% i zajdz do kadr i powiedz zeby tyle ci ucieli i po tej operacji i wyniku jak utna ci wynagrodzenie bedziesz wiedzial od razu czy jestes po zawodowce heheheehe jak zobaczysz czy bedziesz mial mnie czy wiecej niz czy wiliczyli

tomasz

Jedyna taka firma w regionie gdzie mozna liczyc na awans , czy podniesienie stawki godzinowej nie ze wzgledu na doswiadczenia czy lata pracy ale kiedy ma sie geny kierownika zmiany lub kogos z kierownictwa.

Zero

Tyle masz do gadania. Na twoje miejsce czeka 10 Ukraińców :p 3k nie masz na czysto? Jak masz nie narzekaj, po to zaczęli zatrudniać Ukraińców bo tutejszym tyle są mało.Tym że oprócz podstawy jest jeszcze premia...czyli wystraszyli się tego że trzeba zapierniczac. Okoliczni parobkowie przebrani bo miastowi boją się szybkiego tempa pracy. Teraz testujemy Ukraińców którzy tak samo szybko wymiękną...Nie mówię o każdym, ale teraz mamy około 20 zł/ godz na start więc się zastanówcie ...

vv
@Zero

sa rozne dzialy i grupy , klejenie , operatorzy i sa wieksze stawki, niestety mimo nawet podwyzek odchodza . Musisz cos zrozumiec zabrano np premie za frekwencje , podniesiono normy wiec potencjalnie to jak roszady tu przesunieto tam dano teraz w stawce . Czas pokaze ile beda w stanie wypracowwac z wiekszych norm. Moze jak jakas panieneczka kladzie tylko kartke na linii albo nakleja naklejki to bedzie pasowalo siedzenie na stoleczku ale jak przewalac ciezary na innym dziale i miec to samo albo deko wiecej to juz malo chetnych.

Edek
@vv

To prawda.W tym zakładzie praca ,pracy nie jest równa.Jedni siedzą przy linii na stołkach w polarach a drudzy (usunięte przez administratora) w pocie czoła obok.Tak wygląda niestety tutaj praca.Mało kto chce pracować z takimi regułami i w takiej koszmarnej atmosferze.No to za to teraz przyszła kolej na Ukraińców ale i niedługo i oni przejrzą na oczy co tu się dzieje i czy warto tu zostać na dłużej.

@Edek

To prawda Praca pracy nie równa. Wiadomo jak to jest na linii,tam się nie stoi,jak nie początek to zaraz trzeba lecieć na koniec na odpad i tak w kółko I biega ten człowiek jak małpa Porażka Ktoś ma jedno zajęcie jak wkładanie pleców,a ktoś x więcej i tak źle bo on się nie wyrabia a ktoś się nudzi jak plecy głaszcze Brak słów

Aaale
@Perry

Dlaczego w firmie gdzie mamy niby zatrudnionych ludzi od BHP i Panie od audytów pozwala się na to aby kobiety woziły ciężkie palety ramek pod linię?????Osobiście zastanawiam się czy tego problemu nie zgłosić Państwowej Inspekcji Pracy???Czy jeżeli coś stanie się jednej z nas podczas wykonywania tej pracy to czy zakład pracy albo liderzy poniosą za to jakieś konsekwencje.To co się teraz dzieje w firmie to jakaś paranoja.

qq
@Aaale

180kg z waga wozka wg bhp mozesz ciagac nie podoba sie to idz na skarge do meza albo do zamiatania albo do marketu tam dadza ci wode mineralna poprzerzucac , make , cukier i miedzyczasie na kase i tam wiekszosc same kobiety to nie pogadasz bo kobiety miedzy soba juz spojrzeniem wiele mowia

Rama
@Perry

Czyszczące też biegają no i co z tym zrobić ,może jakieś zmiany

My
@Rama

Czyszczące bardzo chętnie zamienią się z linią

Buu
@My

Ciekawe gdzie... bo u nas to linii się boją.

Linia
@qq

Maksymalna masa przedmiotu podczas ręcznego podnoszenia i przenoszenia dla kobiet nie może przekraczać 12 kg przy pracy stałej i 20 kg przy pracy dorywczej (do 4 razy na godzinę w czasie zmiany roboczej) .Sama pusta paleta euro waży ok 25 kg. O czym się mam z Tobą rozmawiać.(usunięte przez administratora)

o czym mowa
@Linia

paleciakiem moze przwozic 180kg, a nosic cos to inne pojecie ,ale europalety zadna z was nie niesie na plecach tylko przesuwa ją po ziemi ,a wrzucacie jedna na druga we dwie jak w duecie pracujecie . Jak przyjdziesz na linie to tez przerzucisz ton bo np jesli jedna ramka wazy 0,5kg a na zmianie odbierzesz ich z 25tys lub wiecej to policz. Mysle ze płaczki powinny w domu sie poskarzyc i maz utrzyma ,a jak nie to szukac biznesmena

Pk
@o czym mowa

No ja nie widziałem żeby ktoś tam pod linią ramki w duecie woził ani ustawiał paletę na paletę w duecie.W duecie za to ustawiacze z brygadzistą w gierki (usunięte przez administratora)na telefonach nieopodal.To to widzę codziennie.

X
@Perry

Tak samo na barberanch zmniejszyli premie dla pomocnika a pomocnik musi się na tachać przez całą zmianę, nie ładnie ktoś tam z góry ustalił tą premie że pomocnik ma mniej od operatora a operatorom niech jeszcze podwyżki dadzą.

3,0
@X

Z innego beczki 3.0 zmiana A panny z robby to chyba się zagalapwały z tym donoszeniem do liderki na osoby z innego działu przeznaczonych do pomocy. Ciekawe jak je by dali na obcy im działa czy by tak się wyrabiały że wszystkim swoją drogą. Widać czemu dają wam ludzi z innych działów. Bo wasi z wami nie wytrzymują psychicznie i idą na zwolnienia lub się zwalniają. Jeszcze jedno. Jest kilka fajnych osób na tym dziale i pomocnych. Liderka też super

hmm
@3,0

na czyszczenie wyslac

Rob
@hmm

Tam jest strasznie.Od razu zwalniam się z roboty.

Miś
@Rob

Nie przesadzaj , ja tam 4 lata wytrzymałem, ale w końcu się zwolniłem.

vcv

a i z czyszczenia na linie trafily

Źle
@Miś

Duuuużo osób teraz siedzi na zwolnieniach lekarskich.W tej pracy siada wszystko.

?

a to co kobiety nie moga odbierac wieszakow na palete szczegolnie tych o mniejszej wadze na linii? od klejenia naklejek i innych "biurowych prac z papierkiem " tej rozpusty to i w glowie nieraz sie przewraca i zanosi na plotki i inne glupoty

3.0

sa braki ludzi to niech zatrudniaja no co to ma byc ?

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

Leszno
?

w szatniach na szafkach pelno kurzu czy ktos tam sprzata ?

Hehehe
@?

Pewnie ci jakaś sprzątaczka z firmy podpadła konfidencie??????

Gosc
@?

Spoko posprząta się a wy też po sobie trzymajcie porządek a nie pełno papierków i nie tylko na szafkach, w kibelkach też trafiać do koszy nie umiecie, kozy w papier a nie o ściany i co by tu jeszcze napisać.... dużo można by było każdemu wytknąć ????

...

nie umiesz z kultura sie odniesc to na rozprawie sadowej wyjasnisz swoj wpis

Lepiej nie będzie

Przepraszam, a 21,50 brutto to ile to netto?

Haha

No w tej firmie to wszystko jedna wielka zagadka. To co się dzieje to jest jedna wielka wyspa śmiechu.

a jak
@Lepiej nie będzie

Co z tego na to samo wyjdzie jak było bo będzie premia mniejsza.

odp
@a jak

to bedzie troche ponad 15zł netto na reke , jednak nie ma juz premi za frekwencje , premie wydajnosciowe sa teraz obecnie nie za wysokie bo podniesiono normy , wiec na wielu dzialach mozna osiagnac to co bylo albo i mniej jesli premia bedzie mała

Parodia
@a jak

Według moich obliczeń to im więcej podwyżki tym bardziej w plecy. Takie stawki przy takiej robocie powinny być dawno, a nie jeszcze przeliczniki zaniżać. Wstyd!

padma

ludzie i tak odchodza , niektore osoby za zaszłosci i niesprawiedliwosci , inne chca lzejszej pracy , byl tez czas ze wystawiano notatki moze czasem zbyt pochopnie , jak jest ciezka praca to powinna byc lepsza stawka bo jak w momencie zabraknie osob to juz nie czas no i atmosfera , sa osoby ktore codzien robia problem jakies wiski , piski , wrzaski ciagle im nie pasuje

3.0

Jak narazie to nie wiemy za ile pracujemy bo aneksów brak.

ach

szkoda ze te krzykliwe i awanturnicze sie nie zwalniaja

opinia

zbyt wiele rzeczy powolnie trwa w tej firmie i jak ludzie sie zwalniaja oni pozniej sie dziwia, w lato byly male zarobki to czekali z podwyzszeniem stawek, a teraz wciaz nie ma aneksow

Breszka
@opinia

Jakie aneksy ? Stawje dali wyżej ale (usunięte przez administratora) z premii więcej nie zarobisz ren sam ujj wyjdzie albo i mniej ????

padma

male premie sa a finalnie i zarobki wzgledem obecnych podwyzek i czasow niech robia oszczednosci chocby i w niepotrzebnej kadrze zaczynajac

KrakowskaWędzona

Skoro "góra" wzięła się za wszystkich pracowników to i pora za wzięcie się za ustawiaczy. Po co ich dwóch skoro przez większość czasu nie mają co robić i szwędają się bez celu po hali. Druga kwestia to ich podpisy w leanach. Jaką one mają wartość skoro w przypadku zatrzymania za wadliwe ramki nie ponoszą oni żadnej odpowiedzialności mimo, że w danej godzinie umieścili podpis w rubryce?

Rrrrrr

Kolejny pies ogrodnika

Podwyżka yeeeeeee
@KrakowskaWędzona

To ty masz klepać szajs a w razie wtopy winę za to powinna ponosić druga osoba.A chyba istnieje coś takiego jak samokontrola????Wogóle to powinni wprowadzić kary za zbytnie korzystanie z usług ustawiacza.Co poniektórzy pracują tu po parę dobrych lat a nawet taśmy nie potrafią dobrze przykleić do klejarki a na zebraniach rządają podwyżek .

Głos Padmy
@KrakowskaWędzona

Ustawiacze nie raz mają zatrzęsienie pracy na tyle duże iż sami ledwo się wyrabiają, mniej pracy z ich strony podyktowane było limitami i ograniczoną produkcją, zważywszy na to, że 90% klejarzy nie potrafi nawet taśmy zmienić jest takie zapotrzebowanie na osoby funkcyjne. Jeśli chodzi o temat leanów, ustawiacza nie podpisuje go nazwiskiem lecz stawia +/- (było wyraźnie powiedziane na szkoleniu, trzeba słuchać), jeśli jednak ustawiacza zatwierdzi ramkę z 10 min produkcji, dlaczego ma odpowiadać za ramkę z 50 min? Jest coś takiego jak samo kontrola, ustawiacza sprawdzą ramę co 2 godziny a klejarz co 10 min, proszę sobie wyliczyć procentową odpowiedzialność, następnie prawdopodobieństwo iż dana rama była weryfikowana a następnie podać sensowne uzasadnienie dlaczego ktoś inny ma odpowiadać za wasze ignoranckie podejście do wykonywanej pracy

Art
@Głos Padmy

Ustawiacze to takie mają zatrzęsienie że stoją i grają na telefonach prawie przez całą zmianę lub plotkują sobie . Ustawiacze w wolnym czasie powinni pracować to by było więcej roboty zrobione.

Eciepecie
@KrakowskaWędzona

Ustawiacz jak sama nazwa wskazuje ustawia maszyny a nie klei dla Ciebie ramy... Co jeszcze może oddadzą swoje wypłaty dla nas.. ludzie gdyby nie oni to większość nie wiedzialaby co zrobić.. sam czasem proszę ich o pomoc bo zdarza się że trzeba świeżego spojrzenia na to.... Zastanawia mnie to po co Tylko te karty dla klejarzy jak to powinien wypełnić ustawiać bo oni wiedzą co kto umie i na tej podstawie powinny być dawane podwyżki. Dziwi mnie tylko jedno klejarze wypełniali karty a reszta.. co Tylko klejarze mają maszyny i umiejętności. Już te stanowisko ponosi pełną odpowiedzialność za wszystko a teraz to już w ogóle.

Lider
@Art

Nie no a ty to niby nie oglądasz filmów w telefonie mając bezprzewodowe słuchawki i kleisz sobie w międzyczasie ramki????. A jak potem kontrol jakości zobaczy że ramki się nie trzymają to niby to już nie twoja wina tylko ustawiacza.Brak słów .

Ala

Taki wypoczęty ustawiacz to powinien w wolnym czasie ramy kleić a nie pogaduszki i nosem w telefonie w wolnym czasie.

Prawda w oczy kole , ustawiacze niech się wezmą do roboty i niech zwracają bardziej na nich uwagę jak legatują w wolnym czasie .

Rama

Po co są ustawiacze czyszczenia,tylko po to aby powiedzieć gdzie która dziś pracuję,

Cz.
@Rama

Na mojej zmianie czasami nam pomaga jak jest dużo czarnej fotoramki i w międzyczasie wywozi palety razem z buforową.

padma

jest oferta pracy na kierownika hr cos coraz wiecej u nas tych kierownikow od wszystkiego

New
@padma

Witam. Zastanawiam się nad aplikowaniem do Padmy. Wiem że tu są trzy zmiany i jak widać różne opinie o tym zakładzie na tym forum.Prosze mi szczerze polecić zmianę na jaką mogę iść i pracować tam w miarę spokojnie a na której zmianie lepiej nie pracować????

Laki
@New

Padma 3.0 zmiana A bardzo fajna czasem wiadomo, że zawsze ktoś się znajdzie kto lubi rządzić, ale wystarczy się nie dać i po sprawie????powodzonka

Jakson

Do grudnia na sezon?

@New

Wszyscy są mili i fajni. Każdy ci pomoże w razie problemów,poda pomocną dłoń. Prawie o nic się nie musisz martwić jak cię przyjmą. Jeszcze w żadnej firmę nie spotkało mnie tyle życzliwości ze strony koleżanek i kolegów co w tej. Normalnie jedna wielka rodzina. Myślę że w to Boże Narodzenie zjemy razem kolację wigilijną. Pozdrawiam was kochani. Jesteście najlepsi :-)

Trypeliusz
@Haha

No, mnie też. Nikt się nie interesował moim życiem i praca jak ludzie z firmy.

Romek

A ty rób więcej i więcej i więcej a potem desperacie pisz takie głupawe posty na tej stronie.Szef i reszta towarzystwa musi mieć korzyść z twojej pazerności i bicia rekordów na linii czy na klejeniu.Wcale mu się nie dziwię .

User
@Romek

Smarujesz głowę wazeliną? Potrzebne ci smarowanie bo obtarło ci zwoje. Kolejny mądry bierny ale wierny

Romek
@User

Hej,jak tam wczoraj też walnołeś jakiś rekordzik w robocie????Tylko pamiętaj że w tym zakładzie bicie rekordów w pracy przynosi z biegiem czasu same straty hehe.No oczywiście szef będzie zadowolony.

pyt

w urzedach pracownicy chodza po korytarzach i nie maja maseczek , w policji wchodza do komendy tez bez a u nas kaza znow nosic ?

@pyt

Przecież nie trzeba nosić, u nas kierowniczka powiedziała żebyśmy w kieszeni nosili a nie nie na twarzy. Oczywiście są tacy co noszą założone pod same oczy ????

Teraz to dopiero będą mieli problem by ludzie zostali.

Hehehe

No jakoś nie widać aby masowo uciekali z tej firmy,no chyba że na zwolnienia lekarskie albo na krew dwa dni przed weekendem.I przestańcie straszyć że się pozwalniacie bo to jest żałosne.

odp
@Hehehe

nawet ze stala umowa sie zwalniaja z dnia na dzien ludzie to juz moze byc firma na przejsciowa prace beda przychodzic tylko n ajakis czas juz raczej nie beda mieli nowych pracownikow na lata jak kiedys ze pracuja po nawet 10 lat

Laki
@Hehehe

Ja tam jestem zadowolony że tu pracuję, jest fajnie wesoło, to mój drugi dom ale i ludzie fajni, no są chamy ale z takimi to krótko i jest dobrze. Ogólnie spoko praca na każdym dziale. Pozdrawiam wszystkich z padmy ????

Ćpi
@odp

Co ty za farmazony wypisujesz ? jak ci źle to się zwolnij .

Buba
@Ćpi

Takie posty wypisują pewnie ludzie którzy nie muszą naginać 8 h przy ramkach by cokolwiek zarobić.

@Laki

Idź na linię zobaczymy co powiesz

Ja@
@Buba

Bida jakich mało pracować trzeba!!!! Tak ogólnie wszędzie dają kasę za to że jesteś! Jak znajdziesz taką firmę daj znać gdzie to, to i ja pójdę tam. Idź w podróż życia do innych firm na strefie, przekonaj się na własnej skórze jak pięknie jest za płotem..... i oświecenie przyjdzie samo.

ww
@Ja@

za plotem itd to mozna isc jak ktos ma zawodowke i nic tołku w głowie , kto ma jakies umiejetnosci i tołk to jak najbardziej moze zmienic prace na cos dalej niz strefa i płot . Pozatym wiele osob chce znalezc prace nawet za mniejsze pieniadze ale lekka bez nerwow i 3 zmian bo produkcja na dlugie lata kto to wytrzyma , nie wspominajac o atmosferze jaka tworzą niektore osoby z hołoty albo pseudo paniuś przepoconych plotkujacych z tapeta

padma

Jak zapowiedziano te ankesy to i niech daja od razu ile to czekac mamy ? nie ma co sie czaic

...

jak sie prowadzi firme to nie ma miejsca na błędy

Co do założenia że nikt nie odzywa się na zebraniach. Po tym co się słyszy na zebraniach , jakie "mądrości " wypowiadają nie ma nawet sensu się wyrywać do odpowiedzi. Jakim cudem obniżenie współczynników nie sprawi że będziemy zarabiać mniej za ilości ponad normę i oczywiście jak większą stawka na umowie zagwarantuje tobie korzyści przebywania na zwolnieniu czy urlopie jeśli to jest wyliczane ze średniej przychodów a nie że stawki. Zastanawiam się czy oni naprawdę myślą że wszyscy w to uwierzą. Najlepiej Podnieść normatyw aby wyrównać tą podwyżkę jak to było ostatnio a nie zmieniać współczynniki.

X

Witam, jakie są opinie na temat pracy w Padmie na Brylantowej? Jakie stanowiska i jak wyglądają pensje?

Padma 3.0 c
@X

Teraz w padmie nie ma co się nastawiać na duże zarobki. Ciekawe czy na czyszczeniu wyjdzie te 3k

Lol
@X

W tej chwili lepiej w każdej innej firmie

Praca
@X

Ogólnie bardzo ciężka praca i atmosfera. Dużo donosicieli i plotkarzy. Trzeba bardzo uważać na wszystko. A zresztą gdyby było ok to nigdy nie szukaliby przez Radio5 ludzi do pracy.Kiedyś mogli przebierać w CV ale te czasy minęły bezpowrotnie.

Art
@X

Na teraz to w każdej innej firmie jest lepiej niż w pamie przez ich zmiany pod robienia pod górkę.

@X

Ogólnie porażka Nikt nic nie tłumaczy konkretnie jak ma być Postawią Cię na linii to stoisz na pierwszy dzień pracy Na drugi jak coś nie tak już krzyk na hali plecki (do ramek)żeby ktoś przywiózł Chodz spróbuj

Linia
@Perry

Tak tu niestety jest. Są ludzie którzy taką harówkę i atmosferę wytrzymują latami a są i tacy i ich jest coraz więcej co przychodzą i zaraz stąd uciekają albo w ogóle tu nie startują bo wiedzą że nie warto sobie psuć nerwów i zdrowia.Życzę Tobie wytrwałości .

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 591.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 565, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 442 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki