logo Saturn

Saturn

Gdańsk

Opinie o Saturn

przestroga 2011-11-29 23:57:26
Witam, wszystkim racjonalnym ludziom, którzy nie potrafią pracować jako przedłużenie produkcyjne gorąco odradzam jakikolwiek kontakt z tą firmą. Pełna jest(usunięte przez administratora) baaardzo niezdrowej, nieszczerej atmosfery. Pracownik, który ma coś do powiedzenia, który nie pozwoli sobą pomiatać, od razu jest skreślany. Kierownictwo awansuje poprzez znajomości, dyrektor nie szanuje ludzi. Strzeżcie się!
Dawny pracownik Saturn 2012-09-13 20:36:19
Też odradzam tam pracować nie szanują pracowników a jeśli ktoś ma rację naprawdę jest skreślany na dalsze przedłużenie umowy a mobbing naprawdę tam szerzy się jak wirus nawet dyrektor kazał zlikwidować palarnie aby sobie powiększyć biuro bo było mu za małe szczerze dno aby pracować tam i jeszcze wszędzie są klawisze donosiciele(usunięte przez administratora) Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Saturn - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saturn