logo BeeWork

BeeWork

Opinie o BeeWork

to bee or not to bee 2013-05-26 15:30:27
Agencja dla początkujących , stawki bardzo niskie. Obecnie wysyłają pracowników do firmy Prodlekpol ale nie zarobicie tam wiele na początku. średnio 5 złotych w ciągu godziny na akord. Stawka godzinowa była na początku 7 złotych .Agencja nie podaje do jakiej firmy werbuje, nic nie mówi o warunkach pracy i co mamy tam robić. Wiadomo nie warto pracować zbytnio przez agencje chyba że ktoś nie ma doświadczenia. Agencja wypłaca pieniądze 20-stego każdego miesiąca. Jak komuś pasuje niech pracuje
marta 2014-10-20 18:36:58
Ta agencja pośrednictwa pracy to jakaś porażka, balansująca na granicy prawa, śmieszne stawki poniżej 5 zł, kontakt z pracownikiem tylko smsowy, jakby nie mieli pieniędzy na normalne połączenie, wymagają potwierdzenia smsów , tymczasem sami na smsy od pracowników nie odpowiadaja i udają, że nie otrzymali. Drugiej części kasy ( każdy wie, jakiej )bardzo trudno sie doprosić. Omijac z daleka.
??? 2014-11-05 17:02:11
Kiepcia - czy ty uważasz, że jakas firma, majac problemy, bedzie chwaliła sie tym na swojej www ? Puknij sie w łepetynę.
hubi 2016-05-08 09:43:19
Są młodą firmą @kjn więc to nie wykluczone a radzą sobie coraz lepiej! Na stronie dodają nowe oferty na pracowników produkcji i magazynów
Zostaw swoją opinię o BeeWork - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BeeWork