Opinie o Uniflex Bemanning w Oslo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Uniflex Bemanning. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Uniflex Bemanning na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uniflex Bemanning w Oslo

Cześć, jak może teraz wyglądać sprawa związana z dopłatami do mieszkania? Wyżej było napisane coś o dopłacaniu 50% a potem już o jakimś późniejszym odbiciu całości… Czy to jest możliwe obecnie do zawarcia w jakiejś umowie? I czy ktoś miał może podobnie czy to jakaś niestandardowa sytuacja? Sprawdzam, bo było napisane, że blacharzy budowlanych szukają poprzez FB. Polecacie?

Wojciech Policht Nowy wpis

Nie polecam tej firmy obiecują złote góry rzeczywistość jest zupełnie inna mieli dopłacać do mieszkania 50% a odbijali całość. Po zwolnieniu nie otrzymałem wypłaty czekam już na nią 2 miesiące chyba czeka mnie walka w sądzie pracy. Radzę omijać szerokim łukiem.

Czy firma Uniflex Bemanning udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Nowy wpis

Aktualność

Aktualnie firma Uniflex poszukuje pracownikow na stanowisko DEKARZ DACHÓW PŁASKICH

✅ Zlecenie od zaraz na terenie Oslo oraz Bergen.
✅ Wymagana znajomość zgrzewania folii pvc / lub papy termozgrzewalnej
✅ Mile wiadziana umiejetność wykonywania obróbek blacharskich
✅ Pozytywne referencje od poprzedniego pracodawcy
✅ Pozytywne nastawienie do pracy i życia

Pracodawca zapewnia:

✅Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (230 - 260 nok / godzine w poczatkowym okresie zatrudnienia
✅Pokrycie kosztów związanego z przyjazdem do Norwegii po przepracowanych 3 miesiącach
✅Pomoc i opieka polskiego konsultanta od samego początku zatrudnienia
✅Umowa na stałe na 100% etatu
✅Pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz cześciowe pokrycie kosztów czynszu
✅Pomoc w załatwieniu niezbędnej dokumentacji do podjęcia legalnej pracy w Norwegii
✅Sprzęt oraz odzież robocza
✅Dostosowana czestotliwość zjazdów do Polski do potrzeb pracownika
✅Przyjazne środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: agata.biskup@uniflex.no

☎️ Szczegóły oferty: +47 959 76 586

Zachęcamy również do rejestracji na naszej stronie:

Skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.

Pozdrawiamy
Uniflex
Dekarz

Rozmowa wstępna, kurs języka i egzamin zawodowy.

Lidia

Ile dokładnie wynosi ta „konkurencyjna stawka godzinowa” dla dekarza dachów płaskich, o której piszą w ogłoszeniu? Próbowałam znaleźć jakieś konkrety odnośnie zarobków, ale nic nie znalazłam.

@Lidia

Dzien dobry Pani Lidio Stawka godzinowa jest uzalezniona od stazu pracy, referencji oraz znajomosci jezyka angielskiego lub norweskiego. Jednak aby odpowiedziec na Pani pytanie podam Pani przedzial stawek godzinowych jakie otrzymuja nasi pracownicy w poczatkowym okresie zatrudnienia: 235 nok - 265 nok brutto/ godzine. Jesli jest cos jeszcze co Pania interesuje, sluze pomoca. Pozdrawiam !

Lidia

Chciałam spytać, czy stawka przez nich proponowana jest faktycznie taka konkurencyjna, jak piszą w ogłoszeniu. Chodzi o ofertę pracy dekarza dachów płaskich, ktoś tutaj ma rozeznanie w temacie?

Tomasz C

14lat temu bylo ok

Czy jest możliwość pracy w Uniflex Bemanning na część etatu?

Anonymus

Niestety nie ..

Anonim82 a masz na imie Agata czy Ewa ?? inne agencje placa mniej na poczatek hehe dobre .. Stolt na dzien dobry daje 193 kr a uniflex 185kr to roznica chyba jest.. moze miales akurat szczescie, ze nie dostales butow po kims a moze akurat miales swoje..

@Tomek

Tomek wiem co mowie, juz troche w Norwegi przerobilem. Bylem zdzwiwniony jak na poczatek dostalem 197 gdzie wlasnie w Stolcie chcieli mi dac chyba 192 o ile dobrze pamietam. Moze zawrotna roznica to nie jest ale zawsze pare koron do przodu. Mam tutaj doswiadczenie nie jestem swiezakiem. Ty dostales uzywane buty ? Ja dostalem komplet odziezy dostosowanej do warunkow. Ode mnie juz 2 kolesi juz pracuje tez . Z tego co wiem wszystko gra. Wiem jak jest w agencjach, na szczescie jest ich tyle ze mozna sobie powybierac. mi jak cos nie pasuje ide do innej i tak to dziala. Tutaj jest ok, placa za kilometry i bramki, nawet dodatek za uzywanie swoich narzedzi gdzie w ostatniej kazali uzywac swoje i juz nie bylo gadki.

@Anonim82

Tak tak.. jak jest tak cudownie to dlczego jesty tyle negatywnych opini??? Tak dostales buty i kurtke po kims.. Gdyby nie jedna z dzieczyn ktore tam pracowaly chodzil bym caly czas w starych i za duzych butach i kurtce wiosennej w pazdzierniku.. dlaczego taka fajna agencja traci pracownokow, dlaczego odchodza do innych i to nie jeden pracownik...??? Bo jest tam balagan i klamstwo..

@Tomek

Nie wiem ilu odchodzi mnie to nie interesuje, ja mam placone za swoja robote, mam odziez za narzedzia dodatek. Nie bede sie czepial jak nie mam do czego.

Sokaris
@Tomek

Wpełni popieram i również dołaczam się do tej opini . One chyba same tutaj wpisują sobie pozytywne opinie . Łamią prawo pracy i nawet z tym się nie kryja

Fagarbeider

Jakie 185 nok co ty piszesz chyba w adecco W Uniflex najlepiej płacą

Fagarbeider

Ja pracuje w oddziale w Stavanger Nigdy nie miałem problemu a pracuje juz 3 lata dla mnie firma 5+++

Olo

Jaka jest teraz atmosfera w pracy? Warto się zatrudnić???

Daniel

Trudno jest znaleźć jakieś opinie o firmie. Czym to jest spowodowane?

Mateusz

Chcialem zapytać jak wyglada praca w budownictwie ,jakie umiejetnosci trzeba ppsiadac czy bioro rekrutuje pomocników budowlanych bez jezyka?

Alicja

@Obserwator, w swoim wpisie jedynie odniosłam się do treści poprzedniego. Nie jestem pracownikiem Uniflex Bemanning. Poruszam takiego typu kwestie dotyczące tego pracodawcy, które mogą być ważne nie tylko dla mnie, ale również dla innych osób zastanawiających się nad zatrudnieniem w Uniflex Bemanning.

Alicja

@Anonim82, to ważne, aby swoje obowiązki wykonywać w komfortowych warunkach. Zgodnie z tym co napisałeś, widać, że Uniflex Bemanning Ci je zapewnia. Zauważyłam, że pracodawca ten organizuje różnego rodzaju konkursy chociażby w postaci tego na pracownika miesiąca. Czy w takim razie występują w tym miejscu pracy jakieś wydarzenia integracyjne? Mógłbyś wypowiedzieć się w tej kwestii?

Obserwator
@Alicja

Alicja a gdzie to zauważyłaś???? Jest to gdzieś ogłoszone??? Czy siededzisz sobie za biurkiem w uniflexie i bawisz sie w ocenianie swojejgo pracodawcy??

Moze byc

Alicja

@Anonim82, z Twojego opisu wynika, że odpowiadają Ci warunki pracy w Uniflex Bemanning. Możesz napisać, jak długo już trwa Twoja współpraca z firmą? Za jakie obowiązki jesteś odpowiedzialny? Czy są jeszcze jakieś plusy, które mogą przemawiać za podjęciem pracy w Uniflex Bemanning?

@Alicja

Ja dla Uniflexu pracuje jakie 8 miesiecy. Najwiekszym plusem jest docenienie mojej pracy. Dostaje pochwaly a ostatnio nawet bonusik za pracownika miesiaca. Nie musze sie prosic o nowa odziez a podwyzki tez sa przyznawane regularnie. Nawet jak mi nie pasuje praca na jakims projeklcie ze wzgledu na osoby z jakimi robie to biuro moze mnie przeniesc. Ja sie z tego ciesze bo nie jestem skazany na prace z ludzmi z ktorymi jest sie ciezko dogadac. Wiem ze w innych firmach nie jest tak latwo zeby sie przeniesc chyba ze pierwsze zdecyduje o tym biuro. Ja mam spokojna glowe, kasa sie zgadza, szacunek jest. Jak narazie nie szukam roboty gdzie indziej.

Anonim82

Ja moge polecic te agencje. Zaczalem tu pracowac w zeszlym roku, projekty dlugie za dobra stawke ( inne agencje placa mniej na poczatek, wiem bo bylem). Nic sila wyrywac nie musialem, nie wiem czemu inni maja takie problemy. Tez robilem kurs ogniowy, cena jak wszedzie, za karte ogniowa i zielona nie musialem placic ( moj poprzednia agencja pobierala taka oplate). Mam swoje mieszkanie wiec na temat warunkow mieszkalnych w tej firmie sie nie wypowiem. Dziewczyny w biurze zawsze pomagaja, naprawde nie mam sie do czego przyczepic. Moze osoby, ktore nie maja tak zlych doswiadczen w innych agencjach maja inne zdanie. Mi pasuje, wazne ze kasa sie zgadza. Polecam!

Bylypracownik

Agencja jak agencja wszystko zależy od ludzi którzy w takim miejscu pracują, szefowa działu Ewka prosta baba, nie szanuje pracowników, wiecznie zajęta i czasu nie ma, obiecuję a później udaje ze nie było tematu np na temat podwyżek. Ogólnie niezbyt miłe doświadczenie z tym biurem. Iza i Agata normalne dziewczyny choc z Agata ciężko się dogadać jak czegoś się potrzebuje. Stawki rzeczywiście mogły by być lepsze. No i baraki tańsze, ta agencja kasuje 1000 kr więcej niz inne.

Młody28

Nie mam osobiscie doswoadczen z ta Agencja, ale miszka w miejscu gdzie mieszkaja chlopaki ktorzy tam pracuja, z tego co slyszalem to ciagle cos nie tak , a to buty uzywane, a to oplata za zaliczke , a to problem dojazdem do pracy, a to problem z brakiem karty wspetu na budowe np . jak to chlopaki mow ia ta (usunięte przez administratora) - jedna z konsultantek, wyslala mnie na budowe a tam mnie pogonili do domu spowrotem bo brak karty zilonej. hehe chlopom juz czasami rece opadaja.. ja pracuje w innej agencji nigdy takich problemow nie mialem. ze slyszenia wiem tylko ze jedna z nowych konsultantek Pani Iza jest ok , zawsze pomaga nawet po godzinach pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Uniflex Bemanning - Oslo

• Jak się pracuje w Uniflex Bemanning?

Zobacz opinie na temat firmy Uniflex Bemanning tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uniflex Bemanning?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Uniflex Bemanning?

Kandydaci do pracy w Uniflex Bemanning napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Uniflex Bemanning