Opinie o Budrem Rybak Sp. z o.o. w Luzino

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Budrem Rybak Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Budrem Rybak Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budrem Rybak Sp. z o.o. w Luzino

Czy firma kogoś znalazła na etat specjalisty ds. realizacji inwestycji budowlanych, bo znalazłem ogłoszenie sprzed 5 miesięcy i nie wiem czy warto jeszcze dosyłać dokumenty? Jak długo trwa wdrożenie na początku, potem też można liczyć na wsparcie? Jest okres próbny początkowo czy od razy uop?

Dawid

@Sławek, dziękuje za merytoryczną opinię na temat pracy w Budremie. Czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? Jak rozumiem jesteś pracownikiem z długim stażem, czy mam racje? Twoja wypowiedź jako osoby, która jest od długiego czasu związana z firmą będzie bardzo pomocna dla użytkowników forum. @anonymous, dlaczego tak uważasz? Twoim zdaniem firma nie ma zadowolonych pracowników, którzy mogliby napisać pozytywną opinię?

@Dawid

Pisze nie jako pracownik a Podwykonawca. Z perspektywy współpracy jak podwykonawca chwalę sobie i oby tak dalej. A, jako pracownik nie wiem, ale nikt kogo poznałem nie narzeka, a patrząc gdy jestem w siedzibie firmy do warunki socjalne b. dobre, na budowach też to co potrzebne mają.

Ilona
@Sławek

Dziękuje za Twoją opinie. Opinie, które usłyszeliśmy od osób trzecich także są ważne na forum. Skoro ktoś podzielił się z Tobą informacjami na temat warunków pracy, to także świadczy chyba o dobrym kontakcie pracowników z podwykonawcami? Rozumiem, że kontakt z pracownikami oceniasz jako dobry? Jak myślisz, czy jest tak również wtedy, gdy zachodzą problematyczne sytuacje?

Wojtek Nowy wpis
@Sławek

Warunki socjalne na budowach ? Rozwalające się baraki, zatłoczone, brak możliwości umycia się po pracy. Po wizycie Inspekcji Pracy poprawia się na krótko. Jeden wielki syfilis, jak zresztą cała firma i jej właściciel .

Sławek Nowy wpis
@Wojtek

Wojtusiu (usunięte przez administratora) były kierowniku firmy. Dobrze wiesz, że baraki na budowę dostarcza każdy Podwykonawca i jak dba tak ma. A ty ośle jako kierownik nie raz widział na naradach jaki dbasz o mienie firmy .(usunięte przez administratora)

Sławek

Dla mnie jest dobrze. Wykonuję posadzki na 3 ich budowie i nic negatywnego nie napiszę. Odbierają prace, płacą, referencje wystawiają. Nie zaobserwowałem złej kondycji finansowej, gdyby tak było nie płaciliby skonto po 5 dniach od wystawienia faktury. Polecam, ja i większość firm które trzymają się BUDREMU od wielu, wielu lat nieprzerwalnie.

K.B.G Nowy wpis
@Sławek

Jak by to było prawdą nie pisał byś na forum tylko cicho siedział gamoniu.

Jan

Jaki rodzaj umowy oferują?

@Jan

Właśnie to jest super, że umowa o pracę i pełen ZUS a nie jak w poprzednich firmach najniższa krajowa.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Budrem Rybak Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. realizacji inwestycji budowlanych? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Polecam, jest okey. Terminowość w pensji, ZUS i dobry klimat. ????????????

Artur

Pracuje od 5 lat i firmy nie chce zmienić . Pensja na czas, ZUS na czas i najważniejsze umowa nie na najniższej krajowej a pełen legal. Roboty mnóstwo, ale stałe godziny pracy. Polecam.

Grzegorz

Czy jest tak dobrze i nie piszecie? Szkoda, może dowiem się czy potrzebują pracowników?

Seba

Pracuję o 6 miesięcy jako elektryk i gorąco polecam. Pensja na czas i to nie przy najniższej krajowej a z pełnym zusem. Urlop legalny, atmosfera z chłopakami normalna, kierownicy też ludzie, stałe godziny pracy, więc można planować czas po pracy. Roboty dużo. POLECAM.

Karol

Mikołaj ! Jakbyś nie wiedział to ja jako Kierownik d/s transportu w firmie BUDREM wynająłem jedynie podnośnik koszowy w celu wycinki gałęzi na cmentarzu. Widzę, że do nieobiektywnych opinii jesteś pierwszym, a nie lepiej skoro wszystko widziałeś i byłeś na miejscu ruszyć tyłek i również społecznie posprzątać nieusunięte gałęzie przez Zarządcę cmentarza ? BRAK SŁÓW !

Dzidek

Praca jak wszędzie tylko jest mały problem z ubraniem roboczym trzeba o nie się prosić z narzędziami też kiepsko a kierownicy trzęsą tylkami jak mają o coś prosić żeby kupili a tak po za tym o.J.☺

Sławek

Jest praca za która jest kasa, tak było, jest i będzie. Pracuję w końcu w firmie wypłacalnej na czas, dającej pracę uczciwie na umowę i z zusem. Polceam.

Sylwek

Jestem mile zaskoczony. Wiadomo jest praca to trzeba pracować, nikt za darmo nic nie da, ale Kierownicy normalni, koledzy z pracy normalni, Szefostwo normalne. Nie ma przeciągania z wypłatą pensji, kasa na czas, a jak kogoś robota na budowie przeraża to niech szuka roboty w salonie piękności.

Mały

Praca jak wszędzie na budowie. Ciężko bo robota ciężka, ale kolesie w robocie są ok, kierownicy normalni a kasa na czas i bez żadnych problemów. Pijesz to wylatujesz a tak jest sii. Polecam bo przynajmniej dowiozą na budowę, ciuch dadzą, zus zapłacą i mają robotę. Polecam.

grzeź

Grześ to ty. Tak pisze drektorek. 2 listy przecież są a premia to mega duża muszę z walizką przyjeżdzać na wypłatę. W Top 5 najlepszy pracodawca roku. .........:-(((((((((((((((((((((((((((((((

Grześ

Pracuję i polecam. Pensja na czas, ZUS odprowadzany na czas - pełen legal a nie jak u innych na 2 listy ! Z Szefem rozmawiam raz na pół roku, jak się przypadkiem widzimy na budowach, a tak decydują kierownicy. Jest jak w pracy, robotę trzeba zrobić, ale nie ma polowania na premię czy pensję.

Zostaw merytoryczną opinię o Budrem Rybak Sp. z o.o. - Luzino

Budrem Rybak Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Krótka 1
    84-242 Luzino