Net-art netrix group

Lublin

Opinie o Net-art netrix group

anonim 2011-11-29 12:36:41
Marnie, szkoda czasu i zachodu. Panowie właściciele przedstawiają się brakiem szacunku do innych. Brak jakichkolwiek manier i kultury zachowania. Brak profesjonalizmu. Nie warto raz jeszcze podkreślam pracować dla takich ludzi, gdyż nie będą oni szanować swoich pracowników. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a to przyznam szczerze fatalne. Bardzo dobrze, że są takie miejsca w sieci gdzie można zoorientować z kim można mieć do czynienia. Pozdrawiam wszystkich czytających.
tuptuś 2014-05-23 09:28:14
Lipa, lipa i jeszcze raz lipa. Liczy się kasiora z unii. Projekty wzięte nie wiadomo skąd. Przełożeni bez kompetencji. Generalnie niby luz niby fajnie, ale nie ma żadnych perspektyw. Nie można doprosić się o narzędzia pracy, o szkoleniach i pogłębianiu wiedzy w sensowny sposób można zapomnieć. Skorzystałem z nadarzającej się okazji i zwiałem. Stanowczo nie polecam.
anonimowy 2015-01-19 15:30:33
nie wiem, jak było w 2011, ale pracuję od ponad roku i jestem zadowolony. jedyny pracodawca, który w Lublinie zaproponował mi konkretne pieniądze za konkretną pracę
takisobie 2015-04-17 15:57:12
Pieniądze jak na Lublin niezłe ale perspektywy marne jak się nie jest jednym z "wybrańców". Dyrektorów jak psów a tak na prawdę jeden jest w miarę kompetentny - reszta po kluczu znajomości. Smutne jest to że czym mniej kompetentny menadżer tym gorzej odnosi się do ludzi, przeważnie mających większą wiedzę i doświadczenie o kulturze nie wspominając. Atmosfera niezbyt ciekawa. Mnóstwo osób mających się za coś lepszego od reszty, tylko dlatego że są kolegami szefa. Kolesiostwo razi w oczy. Szczęśliwie nie muszę już tego znosić. Nie polecam a wręcz odradzam.
studentka 2015-08-10 11:29:42
praktyki w porządku, jedno z nielicznych miejsc w Lublinie, gdzie jak się człowiek przyłoży, to zatrudniają i płacą, można się czegoś nauczyć, polecam
iAMx 2015-10-20 14:35:18
nie narzekam, płacą dobrze, co jak na rynek lubelski rzadko się zdarza, otarłem się wcześniej o um. zlec./dz. i najniższą krajową, teraz robię co lubię, kasa spoko, mam um. o pracę i jest ok, z przełożonym idzie zawsze się dogadać a jak czegoś potrzebuję to wystarczy pokazać, jak się to przełoży na korzyści dla firmy i jest załatwione, ludzie z którymi współpracuję też są ok i jak trzeba to pomogą
iAMx 2015-11-27 10:31:38
w moim przypadku był okres próbny 3 m-ce, potem um. o pracę na czas nieokreślony, 2k na rękę, może być więcej, ale to już od stanowiska zależy
komi 2016-05-15 10:28:13
as if,standarsowo okres probny trwa od 3 do 6 miesiecy. podejrzewam ze im efektywniejszy bedziesz tym szybciej bedziesz mial stala umowe
Zostaw swoją opinię o Net-art netrix group - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Net-art netrix group