logo podium trofea sportowe

podium trofea sportowe

Czerwonak

Opinie o podium trofea sportowe

masakra 2012-04-26 00:25:41
masakra [usunięte przez moderatora]podrywa cudzych męzów , kokietuje ich swoja masakryczna [usunięte przez moderatora] uroda , mysli ze ma troche kasy i moze wszystko . ogólnie zagrozenie
podium 2012-04-26 00:27:25
KOBIEYT UWAŻJCIE,
antypodium 2012-05-24 19:23:59
trochę kasy? to zwykła prostaczka, której się wydaje, że prowadzi wielką firmę. a kasę ( całkiem nieweilką) ma bo na maxa wyzyskuje ludzi. podrywa bo od lat faceta ni widziała - co generalnie nie dziwi jak się na nią spojrzy a już tymbardziej porozmowia. pustak jakich mało;)
antypodium 2012-05-27 18:34:49
proponuję poczytać komentarze poprzednich pracowników. wystarczy , żeby odechciało Wam się w ogóle myśleć o pracy w tej śmiesznej firemce.
bernadetta 2012-06-04 22:36:23
dobrze ze ja tam juz nie pracuje. [usunięte przez moderatora]brzydka i odbija to sobie na pracownikach
Kaśka 2015-02-13 15:05:11
Właśnie przeczytałam powyższe opinie i się zdziwiłam...Ponad rok pracowałam w tej firmie i mogę ją spokojnie polecić. Zrezygnowałam tylko i wyłącznie ze względu na przeprowadzkę.Jeśli ktoś jest ambitny i poważnie podchodzi do pracy to na pewno się tam odnajdzie:) Branża fajna, ludzie sympatyczni, a szefowa konkretna. Ja sporo wyniosłam z pracy w Podium, udało mi się nawet awansować, wypłata była zawsze na czas. Polecam. A co do komentarzy o szefowej to myślę że trzeba samemu wybrać się na rozmowę a nie słuchać opinii hejterów;)
e4 2016-05-19 09:02:05
no właśnie, ciekawe jakie realnie mają zarobki bo nie wiem czy z pucharów, trofeów, itd., mogłabym godnie utrzymać rodzinę i dostać umowę o pracę - napiszcie szczerze jak jest proszę kochani [przyjaciele
Zostaw swoją opinię o podium trofea sportowe - Czerwonak
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie podium trofea sportowe