Opinie o NordSped Sp. z o.o. Sp. k w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie NordSped Sp. z o.o. Sp. k. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w NordSped Sp. z o.o. Sp. k o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NordSped Sp. z o.o. Sp. k w Szczecin

Leo Nowy wpis

Czy firma organizuje staże dla studentów w tym roku? Gdzieś tego doświadczenia w spedycji trzeba nabyć. A słodyczami w bonusie studencki żołądek też nie pogardzi :)

Nieufna Nowy wpis

W zeszłym roku widziałam kilka razy ogłoszenie tej firmy na pracownika biurowego do oddziału w Szczecinie. Teraz znowu szukają na takie stanowisko, tylko nazwa stanowiska zmieniona. Czy to znaczy, że ktoś tak szybko odchodzi stamtąd czy nawet mają problem, żeby ktoś był chętny się zatrudnić?

Maja Nowy wpis

Temat z tego co widzę trochę ucichł. Czytając wcześniejsze komentarze wiele jest wpisów sugerujących niskie pensje. Wiadomo, że trochę już czasu od nich minęło. Zmieniło się coś pod tym względem? Ile obecnie można teraz liczyć na stanowisku spedytora? Będzie z 5 tyś? Jakie umowy?

Kandydat Nowy wpis

Czy istnieją jakieś widełki jeżeli chodzi o wynagrodzenie? Na jaką pensję można liczyć w tej firmie? Nie oferują żadnych benefitów, więc zakładam, że wynagrodzenie powinno być relatywnie wyższe?????

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NordSped Sp. z o.o. Sp. k, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Miska

W Nordspedzie pracuje się za ,,miskę że slodyczami". Szafka w kuchni wypełniona słodyczami jesz ile chcesz-fajnie:) Tylko słodyczami nie zapłacę rachunków w mieszkaniu!!!!!!!Zamiast tego powinni godziwie płacić. Jakbym była takim lasuchem to zatrudnilabym się w cukierni a nie spedycji. Owszem obecnie wiele firm udostępnia pracownikom owoce w pracy ale przy tym wynagrodzenia sa na rynkowym poziomie nie to co Nordsped!!!

była pracowniczka
@Miska

a ja tam lubiłam te ciasteczka :D

Kazimierz
@była pracowniczka

Ale co do słabej wypłaty to się zgadzasz? Bo widzę że już tam nie pracujesz, więc chyba coś było nie tak jednak? :D

Obserwator
@Miska

Stamtąd większość pracowników chodzi pieszo, więc wypłaty są raczej słabe..

@Obserwator

A może akurat lokalizacja im odpowiada i lubią ruch? Skoro tyle słodyczy to chyba trzeba to jakoś spalić? ;p

Śmieszek
@Ewa

Witam. W związku z ogłoszeniem o pracę chciałbym wiedzieć, czy w związku z zapłatą za pracę słodyczami firma zapewnia pracownikom dentystę?

@Śmieszek

Haha, ciekawe pytanie. ;) Fajnie jakby więcej tego typu osób tu pracowało przynajmniej atmosfera by służyła. Odnośnie dentysty to chyba ubezpieczenie czy jakaś opieka medyczna to dla firm zasady obligatoryjne? Zdziwiłabym się jakby tego nie było

Śmieszek
@Ewa

Składałem CV kilka lat temu i nikt nawet nie zadzwonił. Nie chcieliście dobrego pracownika, więc wasza strata.

Chciałem złożyć do nich swoje cv parę miesięcy temu...widzę, że ogłoszenie na asystenta spedytora cały czas jest aktualne. Z czego to wynika? Cóż chyba jednak sobie daruje..

Ile jest zmian w NordSped Sp. z o.o. Sp. k?

belzedup

Zmiana jest jenna, przychodzisz 8-16 ale potem telefon non stop przy (usunięte przez administratora) a spróbuj go nie odebrać po pracy... Nie polecam, w Szczecinie napewno sa firmy tego typu gdzie spedytor nie jest więźniem pracy po godzinach pracy (tak, w dni urolpowe TEŻ się pilnuje telefonu).

Jedna. Praca jest biurowa, od 8 do 16.

Krzysztof

Dzięki za info. A dodałabyś na jakich umowach są pracownicy? Od okresu próbnego można dostać umowę o prace, bo nie chciałbym zaczynać od zlecenia, bo potem ciężko o zmianę kontraktu.

@Krzysztof

U nas zlecenie to okres do końca miesiąca, w którym przyjdziesz. Tak abyś w tym czasie zrobił badania oraz zdecydował się czy spedycja jest dla Ciebie. Od 1go następnego miesiąca masz umowę o pracę na okres próbny 3 miesięcy, potem umowa na czas określony. Po 36 miesiącach podpisujesz umowę na czas nieokreślony. Już przyjmując się do pracy jesteś o tym informowany i zmiana następuje automatycznie, nie musisz się o nic prosić.

Krzysztof

O to super z tymi umowami. Właśnie czegoś takiego szukałem. A jak z zarobkami. Powyżej średniej niż proponują konkurencyjne firmy? Można dobrze zarobić?

nick
@Krzysztof

Można dobrze zarobić ale to indywidualna sprawa jak podejdziesz do pracy.

Czy firma NordSped Sp. z o.o. Sp. k w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pracownik uczestniczący w szkoleniu lub kursie nie dopłaca nic z własnych środków.

Płacą słabo. Cześć podstawowa niska nawet jak znasz język, premia pod stolem. Tam się pracuje za dobre słowo i przyslowiowe klepnięcie po plecach ,,Good job" mawia szef i tyle. Nie rozumiem tych którzy tam nadal pracują... Ludzie trochę szacunku do samych siebie.

Kicia

W pełni potwierdzam dlatego w Nordspedzie taka rotacja. A nieoficjalne wynagrodzenie to jest tam standard. Nie polecam!!!

@Kicia

@Kicia a co to znaczy "taka rotacja"? zatrudnienie nowej osoby raz na rok bo ktoś się zwolni po kilku latach pracy? czy zwiększanie zespołu bowiem się rozwija? Znasz jakieś specjalne, magiczne statystyki zatrudnienia w Nordspedzie?

@Panna

Hmmm ktoś się zwalnia po kilku latach pracy czyli firma nie potrafi zatrzymać wieloletnich pracowników... Pracownik z długim stażem pracy w każdej szanujacej się firmie to skarb tylko w Nordspedzie TROCHE gorzej z tym docenieniem. Ci co się szanują juz w nordspedzie nie pracują:)

@Gość

Idąc Twoim rozumowaniem zakładam, że siedzisz w swojej pierwszej firmie już wiele lat i pozostaniesz tam do emerytury? W przypadku, gdy to Twoja któraś praca, tzn. że z wcześniejszych Cię wyrzucili, lub stwierdziłaś, że odchodzisz bo Cię nie doceniają? Teraz Cię doceniają i zostaniesz tam do emerytury, bo nie masz potrzeby niczego zmieniać? Pewnie trudno jest zrozumieć innego człowieka, który stwierdził, że zmieni coś w życiu, np. przeprowadzi się do innego miasta. Ty byś pewnie stwierdziła, nie, nie mogę się wyprowadzić bo przecież mam tu pracę i nigdy nie zmienię. Życzę wytrwałości w obecnej firmie.

Nordi

Mamy dobrego pracodawcę ale jak widzę to największy problem mają ludzie którym nie po drodze z dobrą pracą!

Roxi
@Nordi

Ciśnienie, wyzysk, cisnienie,wyzysk. Marna płaca. Dobry pracodawca a to dobre sobie.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie NordSped Sp. z o.o. Sp. k? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Sentyment do Nordsped;)

Buhaha! Nikt Ci za nadgodziny nie zaplaci. Po pracy w tygodniu i w weekend telefon musisz mieć cały czas przy sobie bo nie wiadomo kiedy i o której coś się ,,us.a"

Panna

Problemu nadgodzin nie ma, bo ich nie ma. Oczywiście, że telefon służbowy zabierasz do domu, ale to norma w tej branży. Nie znam spedycji gdzie jest inaczej. Jednak kończysz pracę o 16ej i wychodzisz z biura. Nikt nie przesiaduje popołudniami w biurze. Poza tym, jeżeli zaistnieje potrzeba wyjścia wcześniej z biura bo musisz coś załatwić, to nikt nie będzie Ci tego z urlopowego odliczał. zawsze można się dogadać, nikt Ci sztywno nie pilnuje czasu. Jeżeli chcesz przez jakiś czas przychodzić na 6 i wychodzić o 14ej też jest taka możliwość.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w NordSped Sp. z o.o. Sp. k?

Zołza

W następnym miesiącu od zatrudnienia jest umowa o pracę na czas określony. zaś umowa na czas nieokreślony jest po 36 miesiącach.

Anatol

Pewnie wysokość wynagrodzenia zależy od naszych umiejętności i naszej pracy ale ja nie narzekam, polecam!!

Olgierd

Dobra firma dla dobrych pracowników. Trzeba starć się i nie byłoby potrzeby pisać tych złośliwych opinii.

Wykluczony

Nie polecam dołączać do Świadków Nordspedu. Do żadnego zboru w Polsce!

Joanna

@jestemrobotem Jak dokładniej wygląda nauka języków, którą firma NordSped proponuje? Mam rozumieć, że to jest swego rodzaju dofinansowanie, czy może zupełnie inaczej? Jeśli możesz to odpowiedz proszę, bo jest to bardzo ciekawy temat. Ponadto, odpowiedź na pewno także pomoże wielu użytkownikom.

Joanna

@kaczkadziwaczka Bardzo wyczerpująca opinia na temat firmy NordSped. Nikt jeszcze o tym nie napisał, więc może Ty to zrobisz. Jak wygląda sprawa z pakietem socjalnym, który pracodawca zapewnia pracownikowi? @Były pracownik Każdy ma prawo zabrania głosu i wypowiedzenia się, jeśli wypowiedź mieści się w ramach regulaminu, jest merytoryczna i zostaje zachowana netykieta, darujmy sobie wypominki o podpisywaniu się imieniem i nazwiskiem. Dla Ciebie warunki w firmie mogły być nieodpowiednie, ale to nie znaczy, że każdy musi mieć zdanie takie, jak Ty na temat firmy NordSped, prawda?

księżniczka
@Joanna

Nie istnieje coś takiego jak "pakiet socjalny" w tej firmie.

jestemrobotem
@księżniczka

a nauka języków to co? a zniżki na siłownię to co? ale oczywiście rozumiem, że księżniczka to by chciała darmową karetę z rumakami i stangretem, więc z czym do ludzi

kaczkadziwaczka

pracuję w firmie od kilku lat, powyższe negatywne opinie są dla mnie niezrozumiałe i zupełnie nieprawdziwe. atmosfera w pracy jest dobra, jak na pracę o takim zakresie odpowiedzialności mogę powiedzieć że bardzo dobra. co do przełożonych -zawsze służą pomocą, idą na rękę jeżeli potrzeba, z tego co wiem, co do wynagrodzenia- jest przyzwoite, zupełnie nie rozumiem wypowiedzi o stawkach minimalnych, ludzie skąd wy te wypowiedzi bierzecie i co wami kieruje? . rozumiem, że pod ubiegłego roku zwolnionych zostało kilka osób, jedna za podkładanie świni kierowniczce, druga za niewywiązywanie się z obowiązków - normalna sprawa - ludzie przychodzą i odchodzą. rozumiem że ten serwis służy to wylewania brudów na byłym pracodawcy podpisując się "anonim" ale są jakieś granice...

@kaczkadziwaczka

" kaczkadziwaczka" - napisałaś , że " ten serwis służy to wylewania brudów na byłym pracodawcy podpisując się "anonim" Idąc w myśl Twej zasady, skoro jest Ci tam tak dobrze podpisz się imieniem i nazwiskiem :) nie wstydź się skoro widzisz same superlatywy :) Polecaj firmę innym ! Ja jako były pracownik po prostu bardzo nie polecam.

myszkamiki

co za bezsensowna rozmowa - @anonim i @były pracownik nie poda nazwiska bo się będzie bał że mu Nordsped dobrych referencji nie da jak kolejni pracodawcy będą dzwonić o opinię a @ kaczkadziwaczka nie poda nazwiska bo wyjdzie na wazelinę - ludzie dajcie sobie spokój. a co do firmy -może nie jest to praca marzenie tresera delfinów na karaibach ale nie ma też tragedii - kasa na czas, wynagrodzenia na poziomie średniorynkowym, atmosfera w pracy może być, mają przynajmniej dużo ciastek na stanie. pozdrawiam wszystkich i nie powiem kto ja

K.

Pracowałam - nie potwierdzam poniższego. Praca jak każda inna /firma jak każda inna ale wymagająca. Jak ktoś przychodzi do pracy pić kawę i siedzieć na facebook-u to faktycznie będzie pisał takie bzdury....

Stella

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Idealnych firm nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o NordSped Sp. z o.o. Sp. k - Szczecin

• Jak się pracuje w NordSped Sp. z o.o. Sp. k?

Zobacz opinie na temat firmy NordSped Sp. z o.o. Sp. k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

NordSped Sp. z o.o. Sp. k
1.7/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Bulwar Maurycego Beniowskiego 5A
    70-642 Szczecin