NordSped Sp. z o.o. Sp. k

Szczecin

Opinie o NordSped Sp. z o.o. Sp. k

anonim 2011-02-17 11:44:04
jesli chodzi o szczecin to nie wiem..ale wroclaw....coz interesujacych to na pewno ale aj bym tam pracy nie polecal wogole..zawsze moze sie zdarzyc ze jest kryzys i obnizaja Ci stawke z powiedzmy 1500 na 900 zl to wtedy zycze powodzenia z taka robota chyba ze chcesz wypluwac flaki z siebie i dzwonic caly czas jakbys siedzial/a w telecentrum (przynajmniej tam jest stala stawka ktorej raczej nie zmieniaja)to ja woalbym siedziec na tylku i zmaiast slyszec dzownic caly czas...to wolalbym wiedziec ze moim obowiazkeim jest dzownic i dostac za to kase...;p no chyba ze lubisz slyszec w kolko to samo i lubisz keidy wbijaja na Ciebie kolejne beznadziejne priorytety gdzie na 100 osob zatrudnionych moze zrealizoac tylka od 1 - 6 osob;p powodzenia ...

doslownie NIEEE polecam;p [usunięte przez moderatora] orbota i tyle ...nawet orbota i wykorzystywanie ludzi tam nie rownia sie z zarobkami...ludzie nie idzcie tam
anonin 2013-03-13 19:59:21
obniżenie stawki musiało byc, czymś spowodowane?
nie przypuszczam, że kryzys miał na to wpływ?
w każdej pracy od Ciebie czegos wymagają? tu akurat dzownienia. W sumie zrozumiałe taki, charakter pracy.
Jak się przyjmowałes nie mówili na czym praca polega?
Podstawa była 1500? i możliwa prowizja ( w zależności od wyników? )
anonim 2015-07-23 10:22:25
Kilka spostrzeżeń o pracy w filii w Gdyni.
Praca sama z sobie ciekawa, można nabrać dużej wprawy w relacjach z przewoźnikami.
Opinia dotyczy jednak samej atmosfery i stosunku kierownictwa do nowej, niedoświadczonej osoby. Oferowany w ogłoszeniu atrakcyjny system wynagrodzeń oraz przyjazna atmosfera w pracy są tak odległe jak Polska od Ameryki. ( usunięte przez administratora ) Może po pół roku taka nowa osoba zdobędzie jakieś grosiki. Obiecywane podwyższenie stałej pensji nigdy nie nastaje. Nauka i przygotowanie do pracy marne. Na dzień dobry i na do widzenia przez całe 8h nad głową unosi się tekst "dzwoń, dzwoń, dzwoń, dzwoń", gorzej jak call center. Zero nauki programu obsługującego, zero wglądu w zlecenia. Ciągle trzeba dzwonić. 2 tygodnie siedzenia i dzwonienia. Jak wyłapiesz jakieś zlecenie ewentualnie możesz je samemu wklepać.
Atmosfera wręcz wisielcza. Wszystko przez kierowniczkę( usunięte przez administratora ). Ciągle coś jest źle, ciągle coś jest niewykonane. A pracownicy naprawdę się starają. Ani z niej kierownik, ani tym bardziej nauczyciel. Co nie jednemu by się nóż otwierał w kieszeni jakby widział jej zachowanie. Oczywiście zapomniał wół jak cielęciem był.. Żenada straszna. Tak jak było wspomniane wcześniej, praca sama w sobie okej się wydaje, ale przez osobę jaką jest( usunięte przez administratora ) odechciewa się wszystkiego. Szkoda nerwów i czasu. Jest wiele lepszych firm oferujących godne warunki i dobrą atmosferę.
NIE POLECAM.
max 2015-07-29 07:34:50
Jeżeli chodzi o filię w Gdyni...byłam tylko na rozmowie i uciekłam z krzykiem...Pani kierownik bardzo grubiańska, traktowała mnie jak wroga. Chyba miała zły dzień bo starała się udowodnić jaka jestem beznadziejna i praca w jej firmie to dla mnie mega szansa ehhhh. Obserwowałam atmosferę w biurze i trochę tragedia :(. Najlepsze co powiedziała to" u mnie nie dostaje się urlopu w lato bo jest sezon, w zime też...no może jak dziewczyna trafi na porodówkę to może wtedy dostanie..." prawie spadłam z krzesła :D
max 2015-09-21 11:47:57
Może i ta Pani tak żartowała....ale kto żartuje, że pracownikom urlopu nie daje?!
mireko 2016-05-06 13:49:38
Podobno szukają spedytora i nie trzeba mieć ukończonych studiów a można być w trakcie fajna opcja dla studentów
Zostaw swoją opinię o NordSped Sp. z o.o. Sp. k - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NordSped Sp. z o.o. Sp. k