Incube CPM Sp. z o.o.

Opinie o Incube CPM Sp. z o.o.

Kasia 2014-09-09 13:51:51
Jestem zaskoczona opinią powyżej, ale każdy ma prawo do własnego zdania... ja w tej firmie pracuję już ponad pół roku i śmiało mogę powiedzieć, że jest to najfajniejsza firma w której pracowałam (a trochę ich było), przyjazna prawie rodzinna atmosfera, przełożeni interesują się samopoczuciem pracowników jak również ich zdaniem. Firma bardzo szybko się rozwija przez co kreatywne i ambitne osoby mają duże pole do popisu i szanse na awans. Zarobki są adekwatne do wykonywanych obowiązków, na prawdę nie ma nic do czego można by się było przyczepić - można napisać, że dla takiej firmy to aż chce się pracować!
Pracownik 2014-09-23 15:26:04
Przedmówca podpisany,jako "były pracownik" jest zdziwiony,że pracodawca patrzy na pracownika przez pryzmat korzyści.Tak jak pracownik oczekuje wynagrodzenia za pracę,tak pracodawca oczekuje efektywności od pracownika,to chyba zrozumiałe.Odnośnie atmosfery w pracy to jest ona bardzo przyjazna dla pracownika,gdzie do ludzi podchodzi się z szacunkiem i zrozumieniem.
Zarówno zarobki,jak i komfort pracy są na bardzo dobrym poziomie i każdemu szukającemu pracy można życzyć takiego pracodawcy.

Anonim123 2014-12-11 12:41:10
Ja też pracwałam w Incube i nie mam najlepszego zdania o tej firmie. Podstawowy problem tej spółki to podejście do człowieka. Dopóki pracodawca nie zrozumie, ze firmę tworzy dobrze zgrany zespół, który jest odpowiednio zmotywowany do pracy dopóty projekty tam nie ruszą z kopyta. Użytkownik "Kasia": pół roku to mało, żeby poznać tą firmę dobrze. Popracuj jeszcze trochę o ile wcześniej znów nie będzie dziwnych zwolnień. A dla Zarządu dobra rada, więcej konsekwencji w pdejmowaniu decyzji.
hmm 2015-03-29 20:55:33
Komentarze powyżej są mocno rozbieżne, dwie osoby bardzo chwalą, pozostałe widzą dużo wad. Czy ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć bardziej szczegółowo na temat pracy w Incube i obecnej sytuacji w firmie?
gość43567 2015-05-07 13:51:41
No ja też nie polecam i tyle w temacie. Zarząd sam nie wie cego chce, zmiany co 5 minut i brak jasnego ukierunkowania na cokolwiek.
pitu 2015-12-01 18:00:37
Szukają sprzątaczki na pół etatu ?
ITman 2016-02-23 13:48:08
dla mnie było bardzo ok. Można się sporo nauczyć. Szefostwo jest naprawdę w porządku, choć wiadomo ze ideałów nie ma. Wokół jest naprawdę bardzo różnie. Jak ktoś chce to się nauczy i może się rozwijać
dobrebopolskie123 2016-03-21 14:49:44
Jestem byłym prcownikiem. Odszedłem sam ze względów prywatnych. W Incube od mniej więcej dóch lat jest straszna rotacja pracowników, analityków kieruje się do działu sprzedazy czy tego chcą czy nie... A specjalistów ds. sprzedaży na stanowisko konsultanta... dziwaczna zamiana stanowisk. Myśle że największym problememe w firmie są ludzie i relacje, interpersonalne, których praktycznie brak. Wyżej ktoś pisze, że zarząd nie wie czego chce, niestety muszę się z tą opinią zgodzić. Za mojej kadencji wyleciało kilka osób serio, bez powodu, bo znaleźli kogoś innego - w ich mniemaniu lepszego. Nei oceniam, ale jesli w przeciągu 3-4 miesiecy kilka razy ma miejsce taka akcja to wygląda to co najmniej dziwnie. Prawdą jest też że zwolnionym kazano mówić reszcie że sami odchodzą. No cóż. Ja sie cieszę, ze skończenia przygody z tą firmą. Plusami była prywatna opieka medyczna i kurs angielskiego - nie wiem czy teraz też to jest. Ogólna ocena 3+. Tragedii nie było ale firma dobra na początek kariery, absolutnie nie na dłuższą metę.
tr 2016-05-06 12:46:18
szkoelnia zwlaszcza takie wdrozeniowe uwazam ze sa niezbedne na samym poczatku pracy i dobrze jezli sa
Zostaw swoją opinię o Incube CPM Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Incube CPM Sp. z o.o.