ZELNAR Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o ZELNAR Sp. z o.o.

gość 2013-08-11 11:52:55
Przestrzegam wszystkich przed tą firmą, dwóch byznesmenów, jeden ch w trampkach, którzy patrzą tylko wykorzystać ludzi.
Dadzą wam 800 zł bo wszystkim tak proponują, i masz być programistą i operatorem, nie mówiąc że to jedno wielkie [usunięte przez moderatora].
123 2013-08-12 09:46:22
Potwierdzam szukają jeleni
2013-08-29 17:06:54
Firma nowa, ładna, mają duży park maszynowy ale zarobki katastrofalne, wyzyskiwacze, potwierdzam poprzedników
Młot-CNC 2013-11-23 23:09:31
Firma jest OK ale trzeba coś umieć żeby sie tam odnaleźć
Bolekilolek 2013-11-23 23:15:47
Można sie tam dużo nauczyć jeśli sie chce oczywiście ja z tego skorzystałem i kasę tez większa dostałem nie jest wcale tak złe
bolekilolek 2013-12-10 23:51:23
Wysyłają na szkolenia dofinansowane z UE koledzy tez ci pomogą , musisz im powiedzieć ze chcesz sie uczyć to ci to umożliwią... Fakt ze szukają (usunięte przez administratora)i na wolontariat 3 miesiące a potem to rożnie bywa lepszym proponują prace słabsi musza szukać sobie innej
jazda 2014-04-09 16:50:03
nie polecam firmy Zelnar jako biznesowego partnera oszuści nie płacą za usługi.
bolekilolek 2014-05-01 16:04:04
Na rozmowie kwalifikacyjnej pytają z matematyki i rysunku technicznego (raczej trudne pytania) sprawdzają tez znajomość angielskiego, jeśli to przejdziesz to dają ci do zaprojektowania jakiś prosty przedmiot, jeśli to tez przejdziesz to praca (praktyka) na 3 miesiące
byto 2015-01-15 22:36:28
Prosiłbym o aktualne jakies dane z pałcą praca jakie pytania na rozmowie itp
Mariusz 2015-01-23 21:41:03
Zelnar jest firmą z dużymi perspektywami rozwoju. Rekrutacja prowadzona przez szefostwo jest na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Oczekiwania firmy są adekwatne do oczekiwań klientów, które Zelnar obsługuje a wiadomo ze najważniejsze dla klientów jest satysfakcja. Bardzo cenne jest to ze firma korzysta z programów unijnych, które pozwalają pracownikom zyskać cenne doświadczenie. Polecam firmę przede wszystkim dla osób które mają również firmie Zelnar coś do zaoferowania w myśl zasady "Nie pytaj co tobie firma da ale jaki wkład ty możesz wnieść w jej rozwój" a jak wniesiesz to wtedy oczekuj odpowiedniego wynagrodzenia.
zubi 2015-03-05 17:04:54
Faktycznie nawet na stronie firmy można sie doczytać, ze korzystają z funduszi i inwestują w kapitał ludzki. Tylko jakoś mi sie nie chce wierzyć, zę tak nowatorsko rozwijająca się forma, przeprowadzająca bardzo szczegółową rozmowę wstępną proponuje tym, którzy ją przejdą tylko staż? Patrząc na firmę to gra jest chyba warta świeczki, tylko staż mam nadzieję, ze pałatny.
jarbi 2015-10-16 15:24:06
Ludzie, wyjeżdżajcie z tego zapyziałego Podkarpacia w świat (Krak. Poznań, Wrocł.) i tam zarabiajcie porządne pieniądze. W Krak ciężko jest znaleźć operatora CNC za 5k pln/mc, konstruktora/programistę za 10-12k pln/mc. Miesiąc i prac. w Krk.
syn-Wojtyły 2015-11-01 17:07:52
Jeśli poradzisz sobie w narzędziowni to poradzisz sobie w każdej innej pracy, potwierdzam ze można sie tam bardzo dużo nauczyć. przyjmują n staż prawie wszystkich którzy sie zgłoszą i starają sie wyławiać najlepszych
Mistrz i Malgorzata 2016-03-12 23:00:37
Pracowalem tam 1,5 roku, ten "zaklad" mozna smialo okreslic mianem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Biora wszystkich, nawet kucharzy. Tak jak wiekszosc tam, zatrudnilem sie zaraz po szkole, rzecz jasna bez doswiadczenia potem znalazlem inna prace, dluzej nie ma sensu tam pracowac, poniewaz zadnych perspektyw tam nie ma( chyba ze lubisz orac 80h/tydz. P.S. "...ale jaki wkład ty możesz wnieść w jej rozwój" - bardzo wygodne dla pracodawcy
boj-w-hutach 2016-04-04 18:04:56
To fakt ze przyjmują wszystkich, nawet kucharzy i próbują z nich zrobić fachurę, jednak nikogo nie ograniczają a wręcz przeciwnie bardzo zachęcają do nauczenia się jak najwięcej. Teraz od wszystkich operatorów CNC wymagają żeby nauczyć się programować w NX, niektórym się to nawet podoba. Myślę ze wobec faktu ze jest duże zapotrzebowanie na operatorów CNC starają się przeszkolić jak największą liczbę ludzi i wyłowić najlepszych i nie przejmują się ze ktoś od nich odejdzie. Nie jest to wcale takie głupie. Ja na razie dużo korzystam pracując tutaj szczególnie jeśli chodzi o zdobywanie doświadczenia, mysle ze najlepszego w okolicy
walker 2016-05-15 18:31:21
hej, a twoim zdaniem na czym ich porządność polega ? W mojej occenie firma jak każda inna. może nieco lepsza podstawa.
Zostaw swoją opinię o ZELNAR Sp. z o.o. - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZELNAR Sp. z o.o.