logo About You

About You

Gdańsk

Opinie o About You

anonim 2011-11-28 18:03
Witam. Niestety muszę podzielić opinie osób na forum. Bardzo nieprofesjonalna agencja, wystawiają ciągle te same ogłoszenia ( przez 4 miesiące ) w znanym wszystkim celu. Żałuję, że moje CV do nich trafiło. Szkoda czasu.
zadowolony 2011-12-14 13:30
A ja tam nie narzekam :) tak jak większość Polaków. Dzięki About You znalazłem bardzo fajną pracę i jestem z niej zadowolony, polecam :)
Tojek 2013-01-11 12:01
Ja również zdecydowanie nie polecam. Są totalnie nieprofesjonalni. Wystawiają nieprawdziwe ogłoszenia. W Grudziądzu niby poszukiwali pracownika biurowego, a okazało się, że tak naprawdę chodzi o agenta ubezpieczeniowego Generali... NIE POLECAM!
mai 2016-05-03 20:49
teraz widziełem ogłszenie jako Specjalista ds. Kontroli Jakości - branża odzieżowa
nie polecam 2017-04-09 21:24
Daleko od tej firmy.
Dają ogłoszenia na pracownika biurowego-wysyłasz swoje CV a potem odzywają się firmy ubezpieczeniowe.
Nie polecam się.
Zostaw swoją opinię o About You - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie About You