Opinie o Dariusz Jastrzębski Hart Investment w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dariusz Jastrzębski Hart Investment. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dariusz Jastrzębski Hart Investment na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dariusz Jastrzębski Hart Investment w Wrocław

Karol Nowy wpis

Zastanawiam się czy firma ma jakieś dobre Dodatki do wypłat ?

iks Nowy wpis

opinii może nie ma, ale logiczne, że musisz mieć chociaż ogólny pogląd na zakres inwestycji :) @Miker

Owczar Nowy wpis

Widzę, że bardzo bardzo interesuje Cię praca w Hart Investement Dariusz Jastrzębski, lecz niestety dużo powiedzieć Ci nie mogę, jedyną istotną jednak rzeczą jaką udało mi się znaleźć na temat tej firmy to oferta sprzedaży wierzytelności. Firma się zadłużyła i chyba jest na sprzedaż. Przynajmniej ja to tak zrozumiałem, jeśli ktoś wie coś więcej to ja chętnie się dowiem :)

2015 Nowy wpis

Mamy 2015 rok i jestem bardzo zainteresowany aktualną sytuacją w hart invest - bardzo mnie interesuje z jednego względu... praca w moim mieście to nie jest najłątwiejsza sprawa do załatwienia, ale to nic w tym dziwnego, trzeba się przemieszczać. szukam firm z nazwą investment - mam przeczucie ze to bedzie dobre miesjce. czy tak jest?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dariusz Jastrzębski Hart Investment? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Nowi

Takie sytuacje również mają miejsce jak widać. Chociaż do końca myślałem, że jednak uda się to wszystko pozbierać do kupy.

Momento

O, czyżby od 2013 aż tyle się pozmieniało? Któryś z pracowników (byłych?) mógłby to potwierdzić i powiedzieć co dokładnie zaszło?

Oszukany

ludzie w tej firmie nigdy nie bedzie wyplaty bo to zwykły zlodziej tylko sie dziwie ze go nie połamali za te przekrety z wyplata ale trafi kiedys oj trafi i tego ci zycze [usunięte przez administratora]

falaaa90

Drodzy Panstwo sytuacja moja przestawia sie tak Jatrzebski nie wyplacic mi na przeprawcowanie miesiaca czerwiec i lipiec 2011 na budowie basenu w Srodzie Śląskiej,los chcciał tak ze akurat od czerwca podpisalem z nim umowe o prace .(przedtem miałem zlecenie)Jastrzebski łudził mnie telefonami ze pieniadze beda zebym podał nr konta,potem zebym czekał na przekaz poczty polskiej,w we wrzesniu sprawe zglosiłem do PIP we Wrocławiu,Jastrzebski przestawil im jednak listy płac z podrobionym moim podpisem,sprawe zglosilem do prokuratury i do sądu.W styczniu sąd orzekł ze Jastrzebski ma oddac im ponad 5 tysiecy zł,potem tylko czekalem azwyrok sie uprawomocni,teraz sprawa jest u komornika i na dniach na licytacje trafia majątek Jastrzebskiego, Powiem szczerze ze kosztowało mnie to duzo nerwów,ale dzieki pomocy mojej dziewczyny ktora jest zzawodu technikiem BHP i miala siłe zeby pomoc mi z walce z tym oszustem dzisiaj jestem na wygranej pozycji i z uśmiechem patrze w przyszłosc :) WALCZCIE O SWOJE !!!!!!!!!

A co na to prokurator? czy ktoś zlożył juz doniesienie? jestem zainteresowany czy sprawa trafiła juz do sadu? przeciez kasę trzeba odzyskać.

,,,,,,

Rowniez zostałam oszukana finansowo ok 15000zl=panowie [usunięte przez administratora] sa niezwykle uroczy-jak mozna bezkarnie trzymac takich oszustow w kraju?

Pracownik oszukany

[usunięte przez administratora] przyjmując do pracy ludzi na szpitalu we Wrocławiu przed Leśnicą obiecywał od 12 do 17 zł na godzinę, po czym albo obcinał albo nie wypłacał. W brygadzie 10 osobowej pracowaliśmy na szpitalu, przez pierwsze 2 miesiące wypłaty były mniejsze od obiecanych i wypłacane nie na czas, po czym w listopadzie firma HART miała tzw. "problemy z pieniędzmi" pan [usunięte przez administratora] prosił nas i obiecywał wypłaty przed świętami 2011r. nawet pofatygowała się jego żona, która smęciła to samo co on, więc cała brygada dała się nabrać na te ich żale. W momencie, gdy firma HART miała problemy z pieniędzmi w brygadzie było kilku pracowników, którzy mieli problemy w rodzinie z powodu pieniędzy, osoby z długami, które ścigał bank oraz osoby, które nie miały na życie codzienne. Pan [usunięte przez administratora] wiedząc o problemach swych pracowników zapewniał, że dostaniemy wypłatę za listopad przed świętami tj. 23.12.2011r. a w między czasie załatwił kolejną budowę na narodowym forum muzyki, po czym okazało się 22.12.2011r. że wypłaty nie będzie, ani za listopad ani za grudzień i od 23.12.2011-16.01.2012r. nie ma żadnego kontaktu ani z Panem Darkiem ani z jego zastępcą [usunięte przez administratora]. Zostały przysłane tylko listy ze firma zgłosiła upadłość, nie zostały wysłane żadne pieniądze, paski wypłat ani świadectwo pracy. Unikajcie wszelkich kontaktów z tą osobą, bo pan darek jest świetnym rozmówcą który potrafi przekonać niejednego do swojego głupiego gadania na temat wypłat, pracy itd. jego żona tak samo potrafi gadać głupoty i przekonać do tego ludzi i oczywiście paweł jego zastępca robi to samo.

zgadzam sie z tymi wypowiedziami [usunięte przez administratora]t to delikatnie powiedziane uwazajcie bo ten pan szuka nastepnych naiwnych do pracy za darmo na stronie JOOBLE

oszukany

UWAGA. [usunięte przez administratora] PREZES FIRMY HART INWESTMENT TO ZWYKŁY [usunięte przez administratora] NA OBIECUJE JAKIE TO NIE ZAROBKI TO U NIEGO SA I NA TYM SIE KACZY I DO TEGO SA PROBLEMY ODZYSKANIEM WYNAGRODZENIA NIE DAJCIE SIE NABRAC NA ŁADNE GADKI ZE FRONT PRACY IDZIE ZE UBRANIA KUPI UMOWY BEDA WYPŁATA NA CZAS HA HA HA JA DAŁEM SIE NABRAC I STRACIŁEM CZAS I PIENIADZE

tak tak obiecywac to ten koleszka potrafi po 15zł na godzine a co do wyplaty to co wał wiem bo byłem pracownikiem tej nedznej firmy uwazajcie nie dajcie sie nabrac na te smetne gadki dareczka j ps, [usunięte przez administratora] boj sie boga

ardopat

To [usunięte przez administratora] jakich mało, zapiepszać każe a nie płaci, [usunięte przez administratora] i niewolnictwo. Obiecuje umowę o pracę i stawkę, z której później się nie wywiązuje!!!! Brak słów - przestzegam przed tym pacodawcom.

Zostaw merytoryczną opinię o Dariusz Jastrzębski Hart Investment - Wrocław

Dariusz Jastrzębski Hart Investment
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Lekcyjna 161
    51-169 Wrocław