Fleksi Norge

Opinie o Fleksi Norge

anonim 2009-03-26 20:29:12
hmmm maiłem z nimi stycznośc w skali od 1-10 7
anonim 2009-06-07 11:48:28
Fleksi nie placi wszystkiego co powinno sie dostac. Okraja wszystkie dodatki. Ogolnie mila firma, ale trzeba ich pilnowac. Lepiej nic nie chciec od nich i bedzie spokoj.
marcin.k 2012-04-13 16:50:14
fleksi bemanning hmm ta firma to jakieś nieporozumienie dają kontrakty po tydzień czasu a jak im cos nieprzypasuje to dowidzenia ,wiecznie sie dodzwonić niemożna do nich najlepiej nic niechciec .
romio 2012-09-04 23:27:15
Fleksi to spoko ze nieporozumienie,kontrakty na tydzien lub troszke dluzej,ogolnie dno,szkoda zawracac sobie nimi glowe
Polandia 2016-08-30 11:56:50
Hehe firma dno,cos chca od ciebie jest pieknie,ale to dziala tylko w jedna strone,problem z dodzwonieniem sie ,ucinaja wszystko co moga,atmosfera w biurze masakra,smieszne oppdragi po tydz .ogolnie nie polecam szkoda czasu na nich .skala od 1do 10 2-
anonim 2016-08-30 12:10:51
Najgorszy bemanning w calym stavanger,nic z nimi nie zalatwisz ,najnizsze place i beznadziejne kontrakty na kilka dni.Ogolnie robia co chca z pracownikami nie polecam
Zostaw swoją opinię o Fleksi Norge - Sandnes
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fleksi Norge