Opinie o Flexi Staffing AS w Stavanger

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Flexi Staffing AS. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Flexi Staffing AS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flexi Staffing AS w Stavanger

Rader Nowy wpis

Potwierdzam opinie kolegi. Firma dno Przepracowałem tam 8 miesięcy tylko nerwy straciłem .Tylko (usunięte przez administratora)tam się liczą i znajomości uczciwa osoba dla nich to nikt.

Jaka jest kultura pracy w Flexi Staffing AS?

Hans Nowy wpis

Mało poważna firma . Potrafią kontrakt zerwać z nią na dzień. Nie licząc się z prawem. Nie polecam z nimi współpracy chyba że chcecie dopłacić do interesu

Nie-Fleksi.

Ta firma to jakiś żart. Robią tam teraz same chłopy, Polacy nie znający języka bo pewnie ciągną druta szefowi i daj (usunięte przez administratora) się w (usunięte przez administratora) A Nerjus który tez wali się w (usunięte przez administratora) to stara (usunięte przez administratora) dziwka, pedał z zastana (usunięte przez administratora) Unikać tej szmaty z daleka. Kiedy były tak kobity i było dużo lepiej ale teraz z banda tych pedalow co codziennie musza (usunięte przez administratora) muc po tym jak ich flesz rucha impo ciągnięciu kurasa dzień w dzien to z tej firmy nic nie zostało. Tak o trąbie Nerjus i o tobie ty pedalska (usunięte przez administratora) Tomaszu, cymbale bez języka. Z angielskiego to snasz tylko coca cola i (usunięte przez administratora) you. I jak ty się tam dostałeś? Robiłeś lachę z połykiem (usunięte przez administratora)

@Nie-Fleksi.

Potwierdzam opinie kolegi. Firma dno. Podpisuje kontrakt po czym z dnia na dzień go chce rozwiązać. Zapominają że jak nie potrafią zaoferować innej pracy i tak muszą płacić. Wszystko jest do wywalczenia . Nie podpisujcie rozwiązania umowy za porozumieniem stron gdy oni tego chcą

Olga
@Adam

No dobra, to jak się odmówi to co wtedy? Nie będzie się miało problemów?

Daniel Nowy wpis
@Nie-Fleksi.

Potwierdzam . Szkoda zdrowia i pieniędzy które zamiast zarobicie stracicie na bilety bo jak nie będą mieli pracy podziękują Ci po tygodniu

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Flexi Staffing AS? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy GLAZURNIK
Stavanger
ES-PERFEKT
logo firmy Elektryk DSB
Stavanger
Itzu Jobs Polska sp zoo
Tomasz R

Uważajcie na nich. Z gorszą firmą jeszcze się w Norwegii nie spotkałem .

Najgorszy bemanning w calym stavanger,nic z nimi nie zalatwisz ,najnizsze place i beznadziejne kontrakty na kilka dni.Ogolnie robia co chca z pracownikami nie polecam

Adam W

zgadzam się w 100%

Nie polecam. Jak macie dużo kasy na koncie i ryzyko w dna próbujcie. (usunięte przez administratora)

Adam W
@Adam

potwierdzam

hatak

kwatera ponoć darmowa ale to że pracownicy muszą chodzić do pracy i z powrotem 5 kilometrów w deszczu bo autobus jedzie tylko 6 minut z całej drogi to ich nie ochodzi.Stawka za nadgodziny jest taka sama jak za pierwsze przepracowane 8 godzin a powinień być dodatek 50% co jest łamaniem norweskiego prawa pracy.Do biletów ponoć dokładają raz,na wylot do pracy,1500 koron a na koniec współpracy już nie są tacy mili jak na początku przy podpisaniu umowy.Zdarza się że naściągają pracowników a na miejscu okazuje się że nie ma dla kogoś pracy i albo musi czekać aż coś załatwią na innej budowie nawet 70 km dalej albo wracać do kraju lub inna agenja da im zatrudnienie za ich poleceniem.Przeprowadzki to norma,na początku jest tymczasowe zakwaterowanie a po kilku dniach trzeba się pakować i na autobus na nową kwatere albo na nogach z tobołami przez miasto szukać nowego adresu zamieszkania.Praca w tej firmie to jedna wielka niewiadoma,jednego dnia pracujesz,masz plany a na drugi dzień dostajesz telefon że kończymy współprace,tak że nie znasz dnia ani godziny Dla mnie przygoda z tą firmą to moja życiowa norwesja trauma,robota fatalna i stawka minimalna

Polandia

Hehe firma dno,cos chca od ciebie jest pieknie,ale to dziala tylko w jedna strone,problem z dodzwonieniem sie ,ucinaja wszystko co moga,atmosfera w biurze masakra,smieszne oppdragi po tydz .ogolnie nie polecam szkoda czasu na nich .skala od 1do 10 2-

romio

Fleksi to spoko ze nieporozumienie,kontrakty na tydzien lub troszke dluzej,ogolnie dno,szkoda zawracac sobie nimi glowe

marcin.k

fleksi bemanning hmm ta firma to jakieś nieporozumienie dają kontrakty po tydzień czasu a jak im cos nieprzypasuje to dowidzenia ,wiecznie sie dodzwonić niemożna do nich najlepiej nic niechciec .

Fleksi nie placi wszystkiego co powinno sie dostac. Okraja wszystkie dodatki. Ogolnie mila firma, ale trzeba ich pilnowac. Lepiej nic nie chciec od nich i bedzie spokoj.

hmmm maiłem z nimi stycznośc w skali od 1-10 7

Zostaw merytoryczną opinię o Flexi Staffing AS - Stavanger

• Jak się pracuje w Flexi Staffing AS?

Zobacz opinie na temat firmy Flexi Staffing AS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexi Staffing AS?

Flexi Staffing AS