GREEN WAY TRANSPORT

Opinie o GREEN WAY TRANSPORT

Veron 2014-04-18 10:37:19
Nie pracowac tam!
kojot 2015-06-18 19:56:58
W tej Firmie rządzą spedytorzy to oni wybierają kto ma pracować nie szefowa ani prezesi (synowie) to nic,zabierają pieniądze za spalanie obiecują 2.500tyś a zarabia się może 2.000 szkoda gadać nie polecam pracować w takim nieporządku...
Kierowca 2016-06-24 10:27:02
2000?? Pracuje tam kilka lat i nie dostałem nigdy takiej małej kasy. Chyba, że jesteś pracownikiem "wymagam, od pracodawcy, a sam od siebie nic nie daje..." Zawsze można pójść na rozmowę i dowiedzieć się jakie są warunki dobrego wynagradzania, a nie gadać coś bezpodstawnie.
driwer 2016-06-28 10:20:00
Pracowałem w tej firmie i jakoś nigdy nie zarabiałem mniej niż 2000 a ty kolego tak mocno płaczący nie dodałeś że to za wyjazd na 2 tygodnie więc zastanów się co piszesz,i jeśli myślałeś że będziesz sobie jezdził jak ci się podoba to prywatke sobie otworzyć powinieneś ty byłeś tam pracownikiem a wiadomo od pracownika się wymaga,zaś wszelkie niejasności odnośnie zarobków zawsze można było wyjaśnić z szefostwem nigdy nie było problemów i kasa zawsze na czas była .
Punio 45 2016-08-09 16:14:24
Firma ogółem nie jest najgorsza.Pracowałem kilka miesięcy i z kasa nigdy nie było problemu.Spoko ekipa na magazynie.Jak na Gorzowskie warunki jedna z lepszych.Teraz robię na tirach bo kasa jeszcze lepsza.
dawid 2016-10-25 19:07:31
Jeśli jest tak super to dlaczego szukają ludzi? Po za tym 2000 czy dwa i pół za spanie w aucie i robienie 10000 km miesięcznie to chyba żaden szał.
ja 2016-11-07 13:33:33
chcecie zarabiać 4-5 na rękę jest firma w głogowie co dobrze płaci
Zostaw swoją opinię o GREEN WAY TRANSPORT - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GREEN WAY TRANSPORT