Opinie o PRO INWEST (Johan Bross) w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PRO INWEST (Johan Bross). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PRO INWEST (Johan Bross) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRO INWEST (Johan Bross) w Katowice

Aneta Nowy wpis

A czy szefostwo ma dobry kontakt z pracownikami?

kaso Nowy wpis

ja tam aktualnie nie pracuje, ale z tego co pamiętam to szef to bardzo miła i przede wszystkim profesjonalna osoba, która nie mogłaby pozwolić sobie na takie prywatne wycieczki, że tak to ujmę ;) jest po prostu profesjonalny i wymaga tego od pracowników

boss Nowy wpis

Az w [usunięte przez moderatora] strzyka jak to czytam. Dlaczego nikt nie wspomni o wyzwiskach pana [usunięte przez moderatora] na personel. Chyba nie ma osoby , ktora tam pracowala i nie zostala sponiewierana i zbruzgana slow nie bede cytowac . jak widac jest wiele prawd a ta przedstawiona wyzej przez "lizaki" to gowno prawda. Stare powiedzenie pana [usunięte przez moderatora] jak nie wiesz co masz zrobic to albo sie zes.. albo sie poloz do trumny.

Is Nowy wpis
@boss

Widzę ze lizaki nawet nie wiedzą jak się nazywa poprawnie ich chlebodawca- poprawnie Johann Bros

zadowolony pracownik fizyczny

Właściciel firmy Pro inwest oraz firmy BFC Johan Bross powinien być od ponad 20 lat nagradzany za wielki wkład i serce jakie włożył w odrestaurowanie zabytkowych obiektów Śląska takich jak Szyb Wilson oraz Starego browaru w Szopienicach. Widać ,że ten wielki człowiek nie ma kapitalistycznego podejścia do sprawy. On po prostu z natury nie jest nastawiony jak większość pracodawców w tym kraju na zysk z prowadzenia swojej działalności .Widać gołym okiem ,że facet nie gromadzi pieniędzy na swoich kontach tak jak to robi bezcelowo np: [usunięte przez moderatora], który szczyci się swoimi miliardami. My pracownicy twierdzimy ,że nasz WSPANIAŁY szef obrał znakomitą filozofie życiową . Czerpiąc zyski z wynajmu pomieszczeń biurowych, które my uprzednio przygotowujemy pod wynajem daje ludziom pracę z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Inny pracodawca wyremontowałby co trzeba i większość ludzi by zwolnił , po prostu mógłby nas potraktować jak rzecz która po wykorzystaniu jest już nie potrzebna i wyrzucić na śmieci. On taki nie jest i mam nadzieje ,że nigdy nie będzie. Gdyby nie odrestaurował Szybu Wilson to kopalnia do której należy ten obiekt pewnie doprowadziła by go do całkowitej ruiny ! Dzięki Panu Brosowi na Nikiszu coś się ruszyło i to dzięki niemu zaczęto odrestaurowywać zabytkowy Nikiszowiec. Ilekroć rozmawiam z kimś z Nikiszowca lub Szopienic to każdy mówi ,że gdyby nie Bross to te dwie dzielnice by były już dawno zapomniane przez świat. Wszyscy jednogłośnie twierdzą ,że zrobił bardzo dużo dla ludzi i Śląska. Mam nadzieje ,że Pan Bross przeżyje nas wszystkich i nadal będzie dbał o nasze wspaniałe śląskie zabytki dzięki którym my mamy pracę. Jestem bardzo dumny z tego ,że pracuje w firmie BFC Nieruchomości. Nawet ilekroć spotkam się z moimi znajomymi to przy piwie poruszam temat Brossa. Tylko nie wieżą mi ,że są w tym kraju jeszcze przyzwoici pracodawcy. Sam z własnego doświadczenia wiem ,że w porównaniu z innymi pracodawcami on jest nie zastąpiony. Chciałbym bardzo by po zakończeniu przez Pana Brossa żywota na tym świecie mówiono i pisano o jego zasługach dla społeczeństwa przez lata, dziesięciolecia , wieki ! By przyszłe pokolenia pracodawców brały przykład z Johana Brossa by otaczające nas budynki biły pięknym blaskiem po oczach a ludzie mieli pracę ! Myślałem z pracownikami już kiedyś w jaki sposób podziękować temu człowiekowi za to jaki jest. Tylko sami nie wiemy w jaki sposób. Ale z całą pewnością Bóg nie ma wątpliwości co do Pana Panie Bross i Pani Moniki i mam nadzieje ,że kiedyś wam te ziemskie uczynki dla bliźniego znakomicie wynagrodzi . A ja nie mając odwagi podziękować Panu osobiście dziękuje wraz z żoną i dziećmi tutaj za pracę i za to,że Pan dba o nas pracowników i nasze rodziny !

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie PRO INWEST (Johan Bross)? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
pracowałem tam

Polecam ! Znakomity ewenement jako pracodawca ! Ma ostry charakterek ale dzięki temu firma się trzyma a pracownicy fizyczni jak i chyba ci umysłowi są naprawdę uczciwie wynagradzani !

Czołem wszystkim. Postanowiłem napisać kilka słów o firmie Pro Inwest , ul.Oswobodzenia 1 w Katowicach zarządzanej przez Johana Brossa, ponieważ powruciły mile wspomnienia związane z tą firmą. Pracowałem tam kilka lat temu na stanowisku pracownika fizycznego( prace remontowe). Musze stwierdzić, że jest to pierwszy tak rzetelny pracodawca w branży po części budowlanej, z którym miałem przyjemność współpracować. Jeśli chcesz pracować i pracujesz napewno będziesz zadowolony ze współpracy z tym pracodawcą. Facet wie co robi i mam nadzieje że firma będzie się dalej błyskawicznie rozwijać. Nikt nikogo nie zmusza do pracy w nadgodzinach i w soboty .Wynagrodzenia są wyplacane na czas. Takich pracodawców powinno być znacznie więcej a Johana Brosa powinni dawać za przyklad jako znakomitego przedsiębiorce innym pracodawcom by z niego brali przykład jak wspolpracować z ludzmi by i szef i pracownicy byli zadowoleni z pracy jaką wspólnie wykonują ! Wielki pozytyw na Johana Brossa !

Zostaw merytoryczną opinię o PRO INWEST (Johan Bross) - Katowice

PRO INWEST (Johan Bross)