Opinie o Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. w Koziegłowy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. w Koziegłowy

Pracownik na tip top

Firma staje się żałosna. Spiski i teorie jak przemycić pracowników z Konspolu którzy przychodzą tylko i wyłącznie na kierownikow. Kasy nie ma na podwyżki albo nowe osoby ale na osoby z Konspolu się znajdzie raz dwa. W sumie nie dziwota że normalnie ludzie nie chcą przyjść , albo Ukraina albo zakład karny. Miało być lepiej tak obiecywali a teraz kazda komórkę obstawili swoimi ludźmi.

obserwator
@Pracownik na tip top

Skończyło się bumelanctwo pewnie byś chciał jak w Państwie (usunięte przez administratora) czy się siedzi czy leży to i tak się należy . Właśnie pracuję w Cargill po przejęciu Konspolu i uwierz mi że wszyscy tęsknią za poprzednim Dyrektorem który odszedł do was Kozigłów był sprawiedliwy i dbał o pracowników a oni mu odpłacali dobra pracą za jego czasów firma przynosiła zyski i się rozwijała zawsze na święta były dobre premie i nagrody dla wszystkich w w szcegulności dla na ludzi podłogi a teraz w Konspol cała nacja świata i tylko sobie kabze nabijają za dwa lata nic z dawnego Konspolu nie zostanie

Praca w zakładach drobiarskich koziegłowy, nie jest zła tylko ludzie brygadzistki kierowniczki są okropne w pierwszym dniu pracy akrod ludzie nie wytrzymują psychicznie wychodzą z produkcji z płaczem panie w kadrach wiedzą o wszystkim tolerują takie zachowania, już jest powiadomiona inspekcja pracy tak nie moze być i sprawa w sądzie pracy trzeba takie zachowania eliminować

Klaudia
@Pracodawca

Zgadzam się z tą opinia. Przechodziłam to samo, a kadry wszystko wiedzą i mają gdzieś słowa pracownika. Przenigdy tam nie wrócę.

Nie czaje tematu Słupcy, dopiero co tu wchodzę tak naprawdę. Ludzie tyle dojeżdżają do pracy? jaki tu transport jest ogarnięty w takim razie? jakiś firmowy? Są może dopłaty do dojazdu? Ja akurat mam nawet blisko ale każdy grosz do przodu jest dla mnie jak najbardziej na plus

Koli

Patrząc na pracę Słupcy a Ukrainy itd no to jest przepaść niesamowita np ekipa myjąca ns swe a reszta przykład odbioru lekarzy rano

Człowiek Nowy wpis

Cześć, opiszecie mi sytuacje na dziale jakości? właśnie zauważyłam, że poszukiwany jest Dyrektor do tego działu i ciekawi mnie ta zmiana. Już wcześniej miałam tu aplikować. Jaką więc macie atmosferę?

Jak rekrutacja do działu IT przebiega? widzę, że ponowiono ofertę dla Deva od Power BI. Chce się dowiedzieć czy faktycznie jakoś trudno się dostać? planuje spróbować lecz nie wiem na co się nastawiać, co występuje podczas części technicznej?

Nawet jeśli tak jest to czemu przekładacie to od razu na kandydatów z tego rejonu? Jakieś warunki pracy maja inne czy jak, bo tez nie rozumiem w czym rzecz. Teraz w ogóle w ofertach macie stawki od 27,7 do 30 pln. To 30 na jakich warunkach można mieć na umowie?

Jaki warunek trzebabylo wcześniej pracować w konspolu w Słupcy. Odrazu umowa o pracę i lepsze warunki. Premie dostaje tylko Słupca. Lepsze traktowanie Słupca

A to tam jakaś inna kultura pracy jest czy coś? Przychodzisz z jakimiś dodatkowymi umiejętnościami. Nie było mnie tam to nie wiem. W każdym razie ci pracownicy pracują bardziej efektywne po prostu? jakie są normy?

Koli Nowy wpis

Na dziale IT może byłaby nieco lepsza atmosfera niż tu opisują? Myślę konkretniej o Power BI Devie. Są prowadzone nabory. Nie znacie przypadkiem zbliżonych widełek placowych? Nie są podane wprost a chce wstępnie wiedzieć na ile można liczyć. Do tego czy możecie ocenić atmosferę na dziale oraz sprzęt, który zostanie udostępniony?

Klaudia
@Pracodawca

Czemu cały czas drążycie temat Słupcy? Powiedzcie mi lepiej jak się robi na magazynie. ja bym akurat z Wągrowca dojeżdżał. Widzę po ofercie, że autobus ludzi zgarnia. Warto pokonać taka trasę do zakładu?

Jak dużo osób pracuje w Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.?

O rozwoju w zakładzie by ktoś napisał? nie widzę z ostatniego czasu na ten temat wzmianki a właśnie wisi oferta dla speca od niego w kontekście produktu. Pierwsza sprawa jest to, że nie podano widełek placowych, wiec za jakie pieniądze mniej więcej się pracuje? z opisu wynika, że liczy się doświadczenie, tylko? Są może premie? jest cos dodatkowo wynagradzane?

Jeśli nie jesteś ze Słupcy to żadnego rozwoju nie będzie oczywiście premi też wszystko zarezerwowane do odwołania dla rodziny i znajomych pozdrowienia dla zarządu za kibicowanie takim poczynaniom

Inia

A co do trybu pracy takich stanowisk ścisłe biurowych jeśli już do nich nawiązujecie to jak to wygląda w kontekście pracy hybrydowej / zdalnej? Akurat w tej ofercie, do której nawiązujecie to widziałam stacjonarkę, lecz jakie jeszcze inne stanowiska biurowe są do wyboru? Omówicie strukturę?

a czemu Koziegłowy nie? widzę, że o Słupcy piszecie a ja z ofertą na pierwszą lokalizację tu jestem. fizycznych szukają i w ogłoszeniu jest napisane, że zarobki wynoszą od 25 do 30 zł. dowiem się jeszcze przed wysłaniem papierów z czego wynika to 5 zł różnicy?

Żaklina

Akurat teraz oferty na magazyn nie widzę, chyba ze nabory do niego jakieś stale są? ile osób w nim robi i czemu sadzisz ze tak doceniają? Co z innymi działami? Automatyk tez w miarę warunki będzie miał ok? widzę po prostu te widełki od 8 do 10 tys, dlatego ciekawi mnie jak trudno na nie zarobić?

Pracownik na tip top

obserwator
@Pracownik na tip top

Elka

szukają elektryka do Działu Utrzymania Ruchu. niby 40-50 zł brutto/godzina, co już mój mąż się ucieszył i chce składać CV. ale ja zapytam wpierw Was, czy firma będzie wolała osoby z własną działalnością? bo mąż nie ma i nie chce zakładać, a tu piszą tak "na dwoje babka wróżyła". nie wiadomo czy wolą mieć umowę czy tylko opłacać fakturki :3

PRACOWNIK
@Elka

40-50 złotych na godzinę ale chyba nadgodziny 100 procent

@PRACOWNIK

Często są te nadgodziny do wyrobienia? Z jakim wyprzedzeniem o nich mówią? Chyba, że to jakieś stale? Sporo osób sobie na nich dorabia? I co z sobotami?

Poszukujący

Chciałem się dowiedzieć jak wygląda z wypłatami w tej firmie, oraz czy po 3 miesięcznym okresie próbnym. Przedłużają umowę już na stałe?

Czy nowo zatrudnione osoby w Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Marek Surma

04.08.2023 02:08

Marek Surma ikona wywiad

Chciałbym opowiedzieć o tym, w jaki sposób traktowani są pracownicy przez niektórych ludzi w firmie.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Marek Surma ikona wywiad

Pracuję na stanowisku drobiarza w dziale świeżym. Do moich obowiązków należy pakowanie mięsa świeżego, czasem też przenoszenie skrzynek z towarem na taśmę.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Marek Surma ikona wywiad

Mamy stawkę od 25 zł brutto na godzinę.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Marek Surma ikona wywiad

Pracuję w tej firmie ponad 3lata.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Marek Surma ikona wywiad

Nie, nie poleciłbym z powodu zbyt nerwowej atmosfery. Pani Dyrektor krzyczy, jeśli - przykładowo - ktoś nie nadąża z pracą lub jeden pracownik chce pomóc drugiemu. Dodatkowo, osoby na stanowiskach brygadzistów również krzyczą na nas, ponieważ mają taki odgórny nakaz od pani Dyrektor. Używane są również przekleństwa i jest przez to nieprzyjemnie.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Marek Surma ikona wywiad

Lubię swoje stanowisko pracy. Nie lubię jak osoby zarządzające wtrącają się w to, co robię i dyrygują mną. Mam na myśli, że osoby zarządzające wydają sprzeczne polecenia, wskazówki co do zadań. Przez to otrzymuje się reprymendy od kolejnych osób, które przychodzą sprawdzić, jak przebiega praca.

Żadnych.

Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

Marek Surma ikona wywiad

Szkolenia są bezowocne - siedzi się i słucha, zero praktyki.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Marek Surma ikona wywiad

Atmosfera jest zbyt nerwowa przez osoby, które krzyczą na pracowników i wtrącają się w ich pracę oraz nadmiernie kontrolują, co opisałem wyżej. Mamy też półgodzinną przerwę, która ma swoją wyznaczoną, konkretną godzinę - nie można się spóźnić ani minuty, trzeba też w trakcie tego czasu dotrzeć do odpowiedniego miejsca. Często ze strachu przed spóźnieniem się pracownicy wracają z takiej przerwy zdecydowanie wcześniej.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

Marek Surma ikona wywiad

Szkolenie BHP polegało tylko na podpisaniu dokumentu, bez żadnego realnego szkolenia. Zdarzyło mi się też raz w pracy, że zasłabłem i nikt nie wezwał pogotowia, tylko nakazano kierowcy zawieść mnie samochodem pod szpital i musiałem sam dotrzeć na SOR, co zbulwersowało nawet lekarza, który uznał, że w tej konkretnej sytuacji powinna być wezwana karetka.

Marek Surma ikona wywiad

Wymienić kadrę kierowniczą - te osoby, które krzyczą na podwładnych.

Mati

Witam od jakiegoś czasu firma stara się o zmianie swojego wizerunku ,na lepszą. Moim zdaniem to niektórych ludzi tam by trzeba było zwolnić bo traktują nas pracowników za nic krzycząc na nas nawet jak się swoją pracę wykonuje sumiennie

Adas

Czy agencja przyjmuje to koziegłow produkcje

Monia

Witam. Czy w firmie jest premia frekwencyjna?

Szukam pracy

Witam czy w tej firmie potrzebują ludzi do pracy a szczególnie chodzi mi o mężczyzn , co tu mężczyźni robią ? Pozdrawiam:)

To może i ja dodam swoje trzy grosze nie dokończywszy rekrutacji Dobrze że się tam nie pchałam bo panie które tam rekrutują do pracy porażka wieki dramat polecam wymienić ludzi w kadrach!!!, Panie są pewne siebie zamiast wziąć się do pracy jak trzeba plotkują masakra jak można zatrudniać leniow w obecnej firmie gdzie pracuję znajoma opowiadała że pracowała w tym zakładzie 15 lat i praca nie do zniesienia i nie poleca z całego serca ja również ludzie już na wstępie człowiek jest oceniany niech może zaczną od SB i swojego podjęcia do współpracy z człowiekiem jak i samej pracy do której powinni się przykładać

Aiko
@Anna

Źle było ale przyszła xyrekcja z konspolu ze Słupcy i naprawde teraz jest super

Piotr 68
@Anna

Bo to prawda!! Pracowałem tam 16 lat najgorszy (usunięte przez administratora) jaki można sobie wyobrazić zero szacunku dla ludzi itp

@Anna

Praca nie do zniesienia, ale pracowała 15 lat. Poniżej też wpis że pracował 16 lat i najgorsza praca. Ciekawe rzeczy piszecie :-D

Nata
@Piotr 68

Dzień dobry. Może mi Pan napisać jak wygląda praca na kuchni w zakładzie drobiarskim

ww

Praca sama w sobie zła nie jest, tylko że nie można zachorować pod koniec umowy,mimo chęci do pracy nie chcą przedłużyć umowy. Czuje się bardzo źle potraktowana w końcu choroba nie wybiera.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. - Koziegłowy

• Jak się pracuje w Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 5 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.