Piekarnia Piecuch

Bielsko-Biała

Opinie o Piekarnia Piecuch

Nieznany 2011-11-26 21:55:13
Odradzam ten zakład pracy Harówa przez 7 dni w tygodniu na trzy zmiany za marna kase . Przychodzisz w niedziele na drugą zmiane na 10:00 i bakasz do 22:00 i na dodatek nie wiesz czy wszyscy ludzie przyjda do roboty . Nie przyjdzie trzech i musisz za nich bakac za ta sama kase . Wszedzie kamery nawet na stołówce , w szatni nawet widzi czy masz majtki przebrane czysty (usunięte przez moderatora) ale ludzie wystraszeni nikt sie nie odezwie . A najwiecej gatki przy piwie na parkingu co oni by to nie zrobili zeby cos zmienic a jak cos sie trzeba odezwac to głowa spuszczona tacy bochaterzy Dobrze ze juz tam nie pracuje
GTA 2012-07-02 19:54:42
jest (usunięte przez moderatora)! robota w tej piekarni tez odradzam tam prace za takie pieniadze taka rzeznia (usunięte przez moderatora) jak dzik zero przerwy typowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pijesz w biegu siedem dni w tygodniu i nikt sie nie odezwie zeby to zmienic lepiej siedziec na bezrobociu
nieznany2 2014-05-27 16:11:45
Nie ma żadnych zmian z tym że robisz 8 dni w tygodniu, za marne pieniądze.
Przez tam prace zarejstrowałem się u psychologa, ponieważ jestem na skraju wyczerpania psychiczno fizycznego.
Andrzej 2015-04-17 13:59:16
kto jest szefem na cukierni i czy można z nim pracować ?
pracownik1 2015-04-27 08:51:25
witam ja pracuję w tym miejscu już parę lat dawniej pracowałem w paru innych zakładach więc mam małe porównanie, faktem jest to że pracuje się 7 dni w tygodniu ale nie co tydzień z drugiej strony taki zawód niestety ale gastronomia tego wymaga jeżeli chodzi o płace ja jestem zadowolony dużo ludzi narzeka ale w naszym kraju tak jest ze ile byś nie dostał to będzie źle , nie zapominajmy że to jest zakład prywatny niektórzy może mylą go z państwowym wiadomo że taki wielu przywilejów w porównaniu do tego drugiego nie ma. sprawa kamer drażniący temat dla wielu ludzi nikt tego nie lubi jeżeli chodzi o kamerę w szatni to znalazła się tam z powodu prośby pracowników i jest ona tylko w pomieszczeniu z prywatnymi rzeczami szatnia dzieli się na trzy cześći pomieszczenie z roboczym ubraniem druga to prysznice i wc trzecia część prywatny ubiór więc przed kamerą nie trzeba się przebierać , a kamera tam jest po to żeby uniknąć kradzieży które niestety się kiedyś zdarzały. nie zapominajmy że praca piekarza i cukiernika na dużej produkcji to ciężki zawód
Alex 2015-05-21 15:43:39
Widać jakaś marnota
Iremin 2015-09-16 23:31:53
Te wyroby nie są dobre w porównaniu z innymi zakładami i to nie chodzi o zarobki tylko o fachowców ale jeżeli piszecie, że szef na cukierni to marnota! to wyjaśnia sprawę.
adam 2015-10-28 23:17:55
Piekarnie wspieramy ale dobre. Dzisiaj nie brakuje specjalistów i nie widzę potrzeby żeby jakiś przeciętniaków czy jak piszecie marnoty zatrudniać, oni tylko psują renomę.
janek 2016-05-13 15:29:53
no nie wiem czy umowa o dzieło jest taka dobra, wydaje mi sie, ze jednak nie obowiązuje przy niej kodeks pracy tak naparde, nie wiecie czy można u nich dobrze zarobić? chodzi mi o konkretne stawki jednak jak to wygląda, bo jestem ciekawy bardzo jednak.
Zostaw swoją opinię o Piekarnia Piecuch - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Piecuch