Piekarnia Piecuch

Bielsko-Biała

Opinie o Piekarnia Piecuch

Nieznany 2011-11-26 21:55
Odradzam ten zakład pracy Harówa przez 7 dni w tygodniu na trzy zmiany za marna kase . Przychodzisz w niedziele na drugą zmiane na 10:00 i bakasz do 22:00 i na dodatek nie wiesz czy wszyscy ludzie przyjda do roboty . Nie przyjdzie trzech i musisz za nich bakac za ta sama kase . Wszedzie kamery nawet na stołówce , w szatni nawet widzi czy masz majtki przebrane czysty (usunięte przez moderatora) ale ludzie wystraszeni nikt sie nie odezwie . A najwiecej gatki przy piwie na parkingu co oni by to nie zrobili zeby cos zmienic a jak cos sie trzeba odezwac to głowa spuszczona tacy bochaterzy Dobrze ze juz tam nie pracuje
GTA 2012-07-02 19:54
jest (usunięte przez moderatora)! robota w tej piekarni tez odradzam tam prace za takie pieniadze taka rzeznia (usunięte przez moderatora) jak dzik zero przerwy typowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pijesz w biegu siedem dni w tygodniu i nikt sie nie odezwie zeby to zmienic lepiej siedziec na bezrobociu
nieznany2 2014-05-27 16:11
Nie ma żadnych zmian z tym że robisz 8 dni w tygodniu, za marne pieniądze.
Przez tam prace zarejstrowałem się u psychologa, ponieważ jestem na skraju wyczerpania psychiczno fizycznego.
Andrzej 2015-04-17 13:59
kto jest szefem na cukierni i czy można z nim pracować ?
pracownik1 2015-04-27 08:51
witam ja pracuję w tym miejscu już parę lat dawniej pracowałem w paru innych zakładach więc mam małe porównanie, faktem jest to że pracuje się 7 dni w tygodniu ale nie co tydzień z drugiej strony taki zawód niestety ale gastronomia tego wymaga jeżeli chodzi o płace ja jestem zadowolony dużo ludzi narzeka ale w naszym kraju tak jest ze ile byś nie dostał to będzie źle , nie zapominajmy że to jest zakład prywatny niektórzy może mylą go z państwowym wiadomo że taki wielu przywilejów w porównaniu do tego drugiego nie ma. sprawa kamer drażniący temat dla wielu ludzi nikt tego nie lubi jeżeli chodzi o kamerę w szatni to znalazła się tam z powodu prośby pracowników i jest ona tylko w pomieszczeniu z prywatnymi rzeczami szatnia dzieli się na trzy cześći pomieszczenie z roboczym ubraniem druga to prysznice i wc trzecia część prywatny ubiór więc przed kamerą nie trzeba się przebierać , a kamera tam jest po to żeby uniknąć kradzieży które niestety się kiedyś zdarzały. nie zapominajmy że praca piekarza i cukiernika na dużej produkcji to ciężki zawód
Alex 2015-05-21 15:43
Widać jakaś marnota
Iremin 2015-09-16 23:31
Te wyroby nie są dobre w porównaniu z innymi zakładami i to nie chodzi o zarobki tylko o fachowców ale jeżeli piszecie, że szef na cukierni to marnota! to wyjaśnia sprawę.
adam 2015-10-28 23:17
Piekarnie wspieramy ale dobre. Dzisiaj nie brakuje specjalistów i nie widzę potrzeby żeby jakiś przeciętniaków czy jak piszecie marnoty zatrudniać, oni tylko psują renomę.
janek 2016-05-13 15:29
no nie wiem czy umowa o dzieło jest taka dobra, wydaje mi sie, ze jednak nie obowiązuje przy niej kodeks pracy tak naparde, nie wiecie czy można u nich dobrze zarobić? chodzi mi o konkretne stawki jednak jak to wygląda, bo jestem ciekawy bardzo jednak.
mgr 2017-01-11 16:37
ja dodam tylko , że odradzam piekarnię PIECUCH Bielsko Biała, ponieważ nie płaci kontrahentom. Zamówiła towar i pomimo wezwań do zapłaty piekarnia PIECUCH NIE PŁACI
prawda 2017-01-14 09:26
okej
prawda 2017-01-14 09:58
Piecuch kierownik Franek super ludzie płaca pozytywna praca na okrągło ciężka portier Kamil Lukasz to bez serca bestie dobry człowiek nie ma tam bytu jest zastraszony i żyje w depresji czy dożyje końca zmiany na dole saigon reszta spoko nienawiść ogólna Panie Piecuch dobrych ludzi pan zwalnia zło zostawia
prawda 2017-01-17 14:08
no to z tego wychodzi że piekarnia bankrutuje
Don 2017-01-28 15:04
Boże co za bzdury wpadnij i powiedz to w cztery oczy....Trzeba było pracować a nie marnować towar i pieprzyć wypieki ...Dobrze wiem kim Jesteś !
prawda 2017-02-06 13:56
jest producent i odbiorca co producent wyprodukuje to do odbiorcy dojdzie producent czyli piekarz wyprodukuje dobry towar dojdzie dobry jeśli wyprodukuje zły towar dojdzie zły towar , jest producent i odbiorca , tak to jest szukacie ofiary za swoją nieudolność ale taka jest gorzka prawda i należy przeprosić ofiary waszej pomyłki które przeszły piekło
prawda 2017-02-09 12:20
ty Don nie wzywaj boga na daremno zastanów się kto zalał piekarnie ciastem kto produkuje buble kto nie zaparował bułek tylko wsadził wózek z bułkami do pieca jest tego dużo kiedyś morze o tym opisze teraz wiesz kto marnuje towar ale ofiara musi być zawsze ten słabszy należy go zniszczyć no bo po co ma żyć pozdrawiam tych dobrych jak i tych złych na piekarni .
prawda 2017-02-15 09:23
Witajcie koledzy znowu coś wam napiszę . Piekarnia to wielka rodzina macie się szanować pomagać jeden drugiemu i być dla siebie miłym bo życie polega na robieniu dobra jeśli przyjdzie ktoś nowy należy stworzyć mu odpowiednie warunki żeby się czuł dobrze i być mu pomocny bo przebywanie z ludzmi dobrymi należy do przyjemności nerwy i stres to najgorsze choroby rujnują cały organizm pozdrawiam
prawda 2017-02-15 13:59
Witaj Don chciałeś mi coś powiedzieć prosto w oczy widzieliśmy się i nic strasznego się nie stało jesteś pozytywnym człowiekiem to sprawka Boga skorygował cię w Bogu jest siła w nas niema nic pustka pozdrawiam Prawda
kolega 2017-03-20 13:26
no to się zaczyna dziać dobrzy ludzie odchodzą źli zostają biedny kierownik jak on sobie z tą bandą pijacką poradzi tylko mu współczuć wypieki takie cienkie że ich nikt nie chce kupować nie liczy się jakość tylko ilość byle dużo sprzedają chleb za 3.50 i nie mogą go sprzedać inna piekarnia sprzedaje taki sam chleb za 5,50 i od ręki go sprzedaje ale to jest jakość najlepszy i utalentowany piekarz odchodzi super człowiek bo kto wytrzyma w takim towarzystwie nie powiem bo są 4 osoby normalne na całej piekarni na to wychodzi że kiedyś to towarzystwo popije i dokona samozagłady panie Piecuch lepiej niech to pan sprzeda i spokojnie żyje na starość bez problemów spacerek po Magurce i żyć zdrowo ja się całe życie zajmowałem takimi ludzmi jak pan ma,
Alicja 2017-03-31 15:35
Jakie dodatki do pensji oferuje Piekarnia Piecuch? Jak przedstawia się atmosfera?
Zostaw swoją opinię o Piekarnia Piecuch - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Piecuch