sjofor service

Bergen

Opinie o sjofor service

DRIVER 2011-11-26 12:28:28
SERVICE SJOFOR NORWEGIA [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!! uwaga panowie koledzy na pana[usunięte przez moderatora] który werbuje kierowców do pracy w Bergen, otuż miałem nie miłą przyjemność nawiązać współprace z panem który obiecywał prace mieszkanie i zarobki z tego niewyszło nic poza umową lipną w rozumieniu Norweskiego kodeksu pracy, poczym przerzucił mnie po firmach u Norwegów [usunięte przez moderatora]na wszytkim niegwarantuje żadnego mieszkania (spanie w ciężarówce) sprawy formalne pozstaja do załatwienia w własnym zakresie, ogólnie oprucz przylotu i miłego "co słychac jak minoł lot" nic koleś niedaje i nic niegwarantuje przestrzegam przed nawiązywaniem z tym panem jakiej kolweik współpracy poprostu polak za granicą +4791307266 pod tym nr facet się ogłaszał na stronie portalu e-transpotr ps zostałem z walizkami na ulicy przez dwa dni poczym na własny koszt wróciłem do kraju i nawet za okres pracy nic nikt mi nie zapłacił!!!
Zostaw swoją opinię o sjofor service - Bergen
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sjofor service