,,Gotech” Sp.z.o.o

Gryfino

Opinie o ,,Gotech” Sp.z.o.o

Były pracownik 2013-03-18 11:01
Gotech... zakład komuno wróc. wysokie mniemanie kierowników o sobie a dbałość o pracowników i warunków do pracy zero. Jak by mogli to by jeszcze z batem nad toba stali i poganiali z [usunięte przez administratora] na czele który nic nie umie i o niczym nie ma pojecia a wszedzie sie wpycha i mysli ze jest trzecim prezesem a tylko jest pracownikiem
Pal 2013-08-25 17:50
Praca ciężka, w stresie, w dymie, w hałasie. Płuca siadają... Słuch też, mimo używania stoperów i masek.[usunięte przez administratora]
lkj 2015-12-15 17:00
Zdaje się, że uległy zmiany w firmie, bo nie jest tak, jak piszecie. Nie ma tu nic z komuną związanego, dym też nie najgorszy, hałas jakimś wielkim hałasem nie jest. Bez przesady...
Kaszub 2017-01-31 19:31
Hałas dym mobing to co tu jest normą. Do tego 2 majstrów debilów ustawionych przez tak zwanego derektora Sebase czy jak go tam zwał. Ludzie którz tu pracują są zastraszeni. Ostatnio majstrem dodatkowym został łysy to dopiero oszołom gówniarz .Lata po hali i miche jaży . Powinien wylądować za płotem w psychiatryku.No i same układy zatrudniają ukraińców za których biorą łapówy. Najlepszy jest Bhpowiec Robercik. Dymu ciul nie widzi kąstrukcji wożonych nad głowam i hałasu. Po prostu same układy starych komuchów. I ci wystraszeni ludzie .Więc ruszamy panowie 7 rano. Pozdraeiam.
Haha 2017-02-03 06:49
No to prawda
Szlifir 2017-02-04 20:28
Jest super senatorium. Stawki do góry .Smog nas mija. Trochę poszlifuje i dniówka leci.Pracowałem w Szczecinie musiałem wydać na dojazdy. Terax mam firme na miejscu. Zaribie 1.8 mi wydtarczy.
Fred 2017-02-14 18:51
Bardzo dobra firma. szanuje się fachowców a pajaców się zwalnia. Zadymienie jest bo to nie fabryka styropianu.hałas zawsze był obecny w przemyśle ciężkim. Mobbing ? Jak ktoś jest słaby psychicznie to Peszek.Pracy jak lodu na Antarktydzie, no i kaska na czas na kącie. Jak szukasz stałej pracy z perspektywami na przyszłość to GOTECH spełni twe oczekiwania.
Zostaw swoją opinię o ,,Gotech” Sp.z.o.o - Gryfino
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ,,Gotech” Sp.z.o.o