,,Gotech” Sp.z.o.o

Gryfino

Opinie o ,,Gotech” Sp.z.o.o

Były pracownik 2013-03-18 11:01
Gotech... zakład komuno wróc. wysokie mniemanie kierowników o sobie a dbałość o pracowników i warunków do pracy zero. Jak by mogli to by jeszcze z batem nad toba stali i poganiali z [usunięte przez administratora] na czele który nic nie umie i o niczym nie ma pojecia a wszedzie sie wpycha i mysli ze jest trzecim prezesem a tylko jest pracownikiem
Pal 2013-08-25 17:50
Praca ciężka, w stresie, w dymie, w hałasie. Płuca siadają... Słuch też, mimo używania stoperów i masek.[usunięte przez administratora]
lkj 2015-12-15 17:00
Zdaje się, że uległy zmiany w firmie, bo nie jest tak, jak piszecie. Nie ma tu nic z komuną związanego, dym też nie najgorszy, hałas jakimś wielkim hałasem nie jest. Bez przesady...
Kaszub 2017-01-31 19:31
Hałas dym mobing to co tu jest normą. Do tego 2 majstrów debilów ustawionych przez tak zwanego derektora Sebase czy jak go tam zwał. Ludzie którz tu pracują są zastraszeni. Ostatnio majstrem dodatkowym został łysy to dopiero oszołom gówniarz .Lata po hali i miche jaży . Powinien wylądować za płotem w psychiatryku.No i same układy zatrudniają ukraińców za których biorą łapówy. Najlepszy jest Bhpowiec Robercik. Dymu ciul nie widzi kąstrukcji wożonych nad głowam i hałasu. Po prostu same układy starych komuchów. I ci wystraszeni ludzie .Więc ruszamy panowie 7 rano. Pozdraeiam.
Haha 2017-02-03 06:49
No to prawda
Szlifir 2017-02-04 20:28
Jest super senatorium. Stawki do góry .Smog nas mija. Trochę poszlifuje i dniówka leci.Pracowałem w Szczecinie musiałem wydać na dojazdy. Terax mam firme na miejscu. Zaribie 1.8 mi wydtarczy.
Fred 2017-02-14 18:51
Bardzo dobra firma. szanuje się fachowców a pajaców się zwalnia. Zadymienie jest bo to nie fabryka styropianu.hałas zawsze był obecny w przemyśle ciężkim. Mobbing ? Jak ktoś jest słaby psychicznie to Peszek.Pracy jak lodu na Antarktydzie, no i kaska na czas na kącie. Jak szukasz stałej pracy z perspektywami na przyszłość to GOTECH spełni twe oczekiwania.
Szlifir 2017-02-27 11:22
Jesteś żałosny kolego fred siedzą tam emeryci bo tylko im się opłaca . Młody zarobi 2 tysiące i nie ma co liczyć na nic lepszego. Ponadto zapewniają wyjazdy do filandi .Kolega opowiadał jaki wałek robią. Podają że pracownik ma np:10 euro na godzine. Ale po powrocie do Polski musi oddać część kasy. I ty mówisz.że to uczciwe.Fred pajacu.
Hhehe 2017-02-27 11:41
Gotech robi na Olikluoto we Finlandii. Spokojna robota przy "Special steel platforms". Tu se cos pospawaja, tam przykreca, luuuuzik. Troche im zazdroszcze, bo ja musze zpaierdzielac, a oni sie fajnie bawia z Heitkampem. No ale mam 4 razy tyle co oni, wiec w sumei nie mam co plakac :d.
Fred 2017-03-02 19:39
Szlifir jesteś potenga z tom ksywom. Lubie cie.
Chuck 2017-03-02 19:43
Hehe szkoda ze 10 razy tyle nie zarabiasz. Pewnie milionerem jesteś. To fajnie ze się tu udzielasz. No masz powody.jesteś gość.
były pracownk 2017-03-02 20:49
hej Fred powiedz jaką ty zrobiłeś karierę w tym zakładzie . Chyba jesteś majstrem albo brygadzistą . No twoje marzenie się spełniło . Życzę ci żebyś tam pracował do emerytury . Dostaniesz krzyż ze stalowej rury haha.
Fred 2017-03-04 19:49
Ty masz hejt ja mam kaskę. :)
Zakład karny 2017-06-06 11:56
Jest to najgorsza firma w jakiej pracowałem. Nie sądziłem, że można tak traktować pracowników w Polsce. TAM JEST JAK W OBOZIE ! Jak więzienie. Idziesz do pracy, bo musisz zarobić na chleb, a wracasz zmęczony psychicznie. NIE IDZCIE DO GOTECHU !
Marek 2017-06-06 13:33
Marcin i Czesiek dwóch majstrów kosmitów terrorystów którzy przybrali postać człowieka. Tak. To nie są ludzie, człowiek nie jest zdolny do tego co oni potrafią zrobić z ludzmi, czyli zgnoić, upokorzyć i najlepiej przyczepić kule na łańcuchu do nogi żeby nie ruszać się ze stanowiska pracy. I te ciągłe wycie na pracownika, co my jesteśmy małpy?
Zostaw swoją opinię o ,,Gotech” Sp.z.o.o - Gryfino
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ,,Gotech” Sp.z.o.o