Opinie o Fundacja Maraton Dobrych Serc w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fundacja Maraton Dobrych Serc. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fundacja Maraton Dobrych Serc o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Maraton Dobrych Serc w Poznań

Magda Nowy wpis

Czyli to firma kurierska czy fundacja?

POMYŁKA Nowy wpis
@Magda

FIRMA KURIERSKA

POMYŁKA Nowy wpis

NIE WIEM DLACZEGO OPINIE SĄ DODAWANE POD SZYLDEM FUNDACJA MARATON DOBRYCH SERC PONIEWAŻ WSZYSTKIE OPNIE PONIŻEJ DOTYCZĄ FIRMY KURIERSKIEJ MARATON Z POZNANIA !!!

Kurier Nowy wpis

Praca u tych braci to jakiś żart. Pieniądze śmieszne. Obiecują że pieniądze będą ok, ale za jakis czas. Później twierdzą że jeszcze nie masz takie doświadczenia żeby dać Ci troszkę więcej na godzinę.(usunięte przez administratora)

Czy Fundacja Maraton Dobrych Serc oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pomyłka

To jest jakaś pomyłka! Opinie dotyczą firmy kurierskiej MARATON SC a nie żadnej fundacji!!!!

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Fundacja Maraton Dobrych Serc na stanowisko Kurier miejski Poznań? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Nigdy więcej

Krótko nie polecam . A jeśli chcesz stracić czas zdrowie nerwy i pieniądze sprawdź sam.

Była

Pytać u źródła ale źródło kłamie mówi co innego a jest co innego karygodne jest to że wasi pracownicy którzy jeżdżą waszymi autami dostają lepsze kursy niż ci co mają swoje auto a druga sprawa to brak rozliczenia kursów , dlaczego ktoś ma komuś ufać ? Brak specyfikacji to jawny wałek. Przekonałam się na własnej skórze .

Bylypracownik

Pracowałem tam i mnie oszukali. Bracia którzy tam szefują raczej do uczciwych ludzi nie należą i obiecują nieźle płatną pracę, a nic z tego nie ma. Nie życzę nikomu pracy u nich. Cały czas maja o coś pretensje, a pracujesz za grosze. Nigdzie nie znalazłem tak słabo płatnej pracy. Nie warto sobie nimi zawracać głowy.

Była
@Bylypracownik

To jest prawda też tam pracowałam i zgadzam w 100% .

BOS

NIE POLECAM ZAROBKI MARNE ZERO SZACUNKU DLA PRACOWNIKA .POSZUKUJĄ TYLKO UCZNIÓW LUB STUDENTÓW DO 26 ROKU NAJLEPIEJ Z EKONOMICZNYM AUTEM LUB WŁASNYM ROWEREM .PANI DYSPOZYTORKA BARDZO NIE MIŁA A CO DO WŁAŚCICIELI BRACI TO SZKODA SŁÓW. MOŻECIE PO PARU DNIACH SAMI SIĘ PRZEKONAĆ JAK MACIE CHĘCI TAM PODJĄĆ PRACĘ. POZDRO

Jek

No moim zdaniem bardzo bardzo fajnie się tutaj biznes rozwija, polecam wszystkim którzy chcieliby w jakiś sposób sobie dorobić, bo jak wiadomo poszukuja kurierów aktualnie, a to takie dobre na chwilę

Maraton

Właściciel firmy Maraton zaprasza wszystkich zainteresowanych pracą jako kurier na krótką rozmowę na której przedstawimy warunki. Proszę dowiadywać się u źródła a nie słuchać plotek.

tym23

jak skończyły się wakacje i spokojne ulice to i paczek przybyło i tez zarobki skoczyły, jest w porządku a jak mój samochód ma awarię to zawsze dają firmówkę

Sent

Macie racjefirma trąbka obiecują dużo ale nic nie dają. Właściciele w sumie sami nie wiedzą co mają robić nie konsultując się że sobą i nie znają się na robocie. Pracowałem przez pół roku zawsze mówili że na następną wypłatę będzie premia nigdy jej na oczy nie widziałem. Ze szczerym sercem odradzał Życzliwy kolega

kiti

ta firma to tylko wykorzystuje ludzi byle ktoś jeździł wiec jak dostajesz wypłatę jedną drugą a zysk zerowy to odchodzisz i przychodzi inny mamiony zarobkami właściciele zero kultury

oszukany

Firma rozliczenia ma z kapelusza nie dostaniecie specyfikacji kursów cennik nie aktualny bo klient ma upusty więc za ile jeździcie tego nie wiecie macie ufać firmie która was wali w rogi nigdy dobrego słowa zawsze źle dyspozytorka jej wyobraźnia skończyła się jak zaczęły się korki w Poznaniu zarobki dla auta doświadczony kurier 2000 brutto na miesiąc rower 1000 NIE POLECAM Ten wpis to zrobił właściciel bo nie znam osoby która tam pracowała i miała inne zdanie niż ja

stary kurier

Bzdura, jeżdżę dla Maratonu od kilku LAT i wszystko jest ok.Kasa w terminie, dobra atmosfera, można się dogadać a że pracy raz mniej raz więcej to każdy kto trochę zna kurierkę wie że to norma.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Maraton Dobrych Serc - Poznań

Fundacja Maraton Dobrych Serc