Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o.

Ozorków

Opinie o Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o.

admin 2015-08-06 19:39:08
Masz nowe wiadomości na temat prosperowania firmy Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o. ? Podziel się z nami wiadomościami, czekamy na Twój komentarz!
Lajk 2016-04-11 20:08:20
Praca bardzo ciężka. Dyrektor motywuje do pracy stosując mobbing wobec pracowników. Efekty są takie, że wielu bardzo wartościowych pracowników już odeszło. Kilku z nich nadużywali alkoholu z powodu stresu panującego w pracy. Zostali zmuszeni do rozwiązania umowy z pracodawcą. Powinni być szczęśliwi bo nie zostali zwolnieni dyscyplinarnie. Ale dzięki temu nie mogą zaskarżyć pracodawcy do Sądu Pracy za stosowany wobec nich mobbing.
fgbjb 2016-07-28 23:56:15
Ludzie. Uważajcie na "ludzi" którzy kiedyś pracowali w Paradyżu albo w Cersanicie.
UKI 2016-10-18 15:12:57
Witam, jestem tu dość przypadkowo. A tak się składa że byłem zatrudniony w tej spółce własnie jako specjalista ds. zaopatrzenia, więc mogę się na ten temat wypowiedzieć. Na umowie masz minimalną + premia uznaniowa, jak ja pracowałem całość mieściła się około 1700 zł na rękę. Kierownik zatrudniając mnie twierdził że nie ma możliwości by nie mieć wypłaconej tej premii, jednak w rzeczywistości można ją za byle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stracić. Co do samej pracy, wieczna gonitwa, i praca w chaosie, brak perspektyw na rozwój, często zdarzają się awaryjne sytuacje ze musisz zostać dłużej bo jakiś element na linii produkcyjnej uległ awarii i np musisz jechać 100 km po nią autem. Także nie jest różowo. Jest problem z urlopami bo na tym stanowisku po prostu ich się nie bierze nigdy. Nie chce zniechęcać innych ale praca dla kogoś z tytułem mgr-inż za tak słabe wynagrodzenie i na tak słabych warunkach to jest jakiś żart. Zresztą jakbyście trochę poszperali w necie to zauważycie że na tym stanowisku nikt nie wytrzymuje więcej jak kilka miesięcy i potem się zwalnia, i to już trwa od kilku lat.
Zostaw swoją opinię o Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o. - Ozorków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o.