logo Agencja Pracy Select

Agencja Pracy Select

Bełchatów

Opinie o Agencja Pracy Select

Tomasz Piątkowski 2012-12-13 08:44:16
Poprostu to nie jest Agencja to jest jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] :D duzo ofert a niema przyjć , nie raz chciałem sie skontaktować z panem Wojtkiem ale to masakra :D
krzysiek 2012-12-30 16:55:35
swieta prawda. odradzam.
Ten pan Wojtek 2013-05-13 22:24:36
Panie Tomku/Krzyśku,
Temat ofert pracy to stały problem we wszystkich agencjach pracy. Czesem jest tak, że my robimy nabór i decydujemy kto dostaje prace. Mamy np. 5 pracowników do zatrudnienia i dostajemy średnio okolo 300-500 cv dla każdego stanowiska pracy. Jak z tych 500 cv wybrać 5 najlepszych jeśli jedynie wymagania to chęć do pracy? Wyobraźcie sobie, że sadzam was przy biurku, daje wam 500 różnych cv (500 kartek to ryza papieru więc więc wyobraźcie sobie taki stos kartek przed sobą) i każe wybrać 5 najlepszych osób dla wymagania chęć do pracy - tego sie nie da zrobić a do tego mam 5 osób zadowolonych że dostało pracę i 495 osób, które nie dostały pracy. W innych wypadkach jest tak, że dostajemy cv i wysyłamy do pracodawcy i on decyduje kogo zatrudnia a my na to nie mamy wpływu.
A jeśli chodzi o kontakt ze mną to panie Tomku jak pare lat temy pracował dla nas to ja byłem za to odpowiedzialny za delegowanie pracowników a teraz mam inne zadania więc zajmują się tym koordynatorki a ja im sie do pracy wtrącać nie mogę. Zawsze mogę pana przyjąć, zapytać co słychać, wziac cv i koniec końców przekazać im pana cv. I tyle. Także wierzcie mi panowie, że sprawa nie jest taka prosta. I chciałbym żeby było tak, że wszystkie osoby, które u nas składają cv dostają od nas pracę, ale my jesteśmy pośrednikami i działamy tylko w granicach ofert składanych przez pracodawców.
ada 2013-11-15 13:39:04
Ja moge polecić. chcialam prace na wakacje, dostalam prace na wakacje. Zarobilam i sie ciesze.
Rado 2014-06-16 15:17:46
Na pracę czekałem 6 miesiecy. Mogliby przyspieszyć. Praca mogłaby być lepiej płatna - jak każda. Ogólnie milo ale długo się czekało. A - praca jako dekarz.
Szymon21 2014-08-20 10:59:26
Polecam. Kasa na czas zgodnie z umową. Lipa że nie da się tej pracy załatwić bezpośrednio w firmie tylko przez agencje - pytałem kierownika czy da rade przejść do nich ale powiedział, ze tylko przez agencję zatrudniają i nie ma możliowości. Nie wiem cyz już te czasu nie wróca i tylko przez agencje bedzie sie robiło czy jak. Miło w środku.
lalllla 2014-08-21 17:55:20
Nie polecam, oszuści,pracowałam po 12 godz 4 nocki, pisali godz przed praca ze do roboty trzeba iść a cały dzień ani słowa. Nie polecam wykorzystać tylko umieją za marne pieniądze
Ponownie ten pan Wojtek 2014-08-22 10:47:56
Nie rozumiem Pani myślenia. W którym momencie została pani oszukana, żeby nazwać nas oszustami (zresztą ten temat będę jeszcze kontynuował)? Z Pani informacji nie wynika żadne oszustwo. Rozumiem, że pracowała Pani 12 godzin w nocy, za co dostała Pani pieniądze na czas, zapewne ze stosownymi dodatkami z tytułu pracy w nocy i (nie wiem jak to wyglądało w dniach), ale być może również z wypłaconymi nadgodzinami jeśli się należały. Nie dostała Pani z pewnością ani 1 grosza mniej niż było na umowie.
Po pierwsze to, że piszemy/dzwonimy do kogoś 1 godzinę przed pracą z zapytaniem czy pójdzie do pracy nie wynika z tego, że najpierw od rana siedzimy sobie w agencji i gramy pasjansa a dopiero na wieczór przypomina nam się, że trzeba pracować, ale za pewne było tak, że dostaliśmy zamówienie z ostatniej chwili albo ktoś inny zachorował w ostatniej chwili i trzeba było znaleźć zastępstwo, ale na miłość boską to jest praca tymczasowa i tutaj za zwyczaj wszystko dzieje się z ostatniej chwili i każdy pracownik to akceptuje albo nie akceptuje, ale nic na siłę. Przecież my nikogo siłowo do agencji nie wciągamy z ulicy i pod groźbą nikomu umowy nie każemy podpisywać tylko zazwyczaj każdy sam się do nas zgłasza, dostaje informacje o pracy i dopiero jak powie, że chce to dostaje umowę do przeczytania z warunkami i ją podpisuje lub nie. Jednym taka praca pasuje i zostają a innym nie pasuje i odchodzą - normalne w każdej pracy na świecie. Także podsumowując pierwszą część ja też chciałbym dostawać informacje od pracodawców, że potrzebują ludzi za tydzień i miałbym tydzień na uzupełnienie składu, ale tak nie jest i nic się na to nie poradzi.
Drugi zarzut to to, że wykorzystujemy ludzi za marne pieniądze. Ja tego kompletnie nie potrafię zrozumieć. Jeśli na rozmowie ktoś by powiedział, ze płacimy 5000zł na miesiąc a później dał umowę na minimalną lub wypłacił minimalną to ja rozumiem, że to jest draństwo i oszustwo, ale tutaj każdy wie za jaką stawkę idzie do pracy. Nigdy nie płacimy poniżej płacy minimalnej jak to jest już w Bełchatowie często spotykanym procederem. Każdy jak dostaje umowę to widzi stawkę i może powiedzieć wtedy - nie chce za tyle pracować i dziękuję, do widzenia i sprawa czysta. Ale gdzie tu sens, że najpierw Pani sama pewnie przyszła do nas lub wysłała cv w sprawie pracy gdzie przypuszczam w ofercie informacja o wynagrodzeniu była zawarta, później ktoś pewnie Pani pracę zaproponował opowiadając o zasadach i wynagrodzeniu, później pewnie dał umowę gdzie ponownie to wynagrodzenie było napisane, później Pani podpisała umowę akceptując warunki a na koniec pisze mi Pani, ze oszuści bo marne pieniądze? To tak jakbym ja kupił sobie np. telefon z abonamentem 30zł, podpisał na niego umowę, a od kolejnego dnia chodził do sieci komórkowej, że są oszustami bo musze płacić 30zł a ja chciałbym 20zł. Czy to logiczne?
A na koniec taka myśl. Ja wiem, jak jest na forach i rozumiem powody takiego pisania, ale to, że coś rozumiem, nie znaczy, że akceptuje. Tutaj na forum mamy najpierw pana Tomka, który skarży się, ze nie może dostać pracy, a później panią lallla ,że się skarży, że pracę dostała. Czyli się w sumie nie da zadowolić wszystkich. Oczywiście ja chciałbym żebyśmy oferowali tylko pracę za 5000zł dla każdego, ale przecież takich prac na polskim rynku nie ma więc jak my mamy coś takiego załatwić?
Jak macie pisać na tym forum o nas to proszę piszcie prawdę i jakieś zarzuty merytoryczne bo ja to czytam i też się uczę jak mamy być dla Was lepszymi. Jak znalazłem informacje na forum, ze ciężko się ze mną spotkać, to od tamtej pory każdy może zawsze spotkać się ze mną jeśli jestem na miejscu, jak wyczytałem, ze długo ktoś czekał na pracę to staramy się informować przy takich ofertach, że nie wiadomo kiedy ktoś się odezwie lub czy się odezwie żeby komuś nie robić przykrości, ze się nikt nie odzywa i tak dalej. Ale czego ja mam się dowiedzieć z tego wpisu? Że pracuje się u nas w nocy albo po 12 godzin? No ale to prawda że tez się czasem tak u nas pracuje i nie zmienię tego. Albo tego, że czasem dzwonimy z ostatniej chwili? No ale tak jest i się tego nie zmieni wiec jeśli będzie taka potrzeba to będziemy dzwonić z ostatniej chwili. To, że płacimy marne pieniądze? No ale my płacimy tyle ile płaci się na tym stanowisku pracy i zgodnie z umową (opisałem powyżej). Czyli czego miałem się z tego zapisu nauczyć i zmienić?
Ja rozumie, ze ktoś może być zły bo długo nikt się od nas nie odzywał, rozumiem też, że ktoś jest zły, że pracuje przez agencję a nie bezpośrednio i rozumiem, że ktoś może być złym że pracy nie dostał i liczę ze wytłumaczyłem to wcześniej, ale nie rozumiem, nazywania kogokolwiek oszustem bez podawania jakichkolwiek powodów, tym bardziej, ze w sumie agencja jest od tego, żeby podpisać z kimś umowę i wypłacić mu pieniądze i nic więcej więc w sumie pola do oszustwa za dużo nie ma jeśli wynagrodzenie się zgadza. Proszę to przemyśleć zanim cokolwiek napiszecie ponownie. Miłego dnia życzę.
PW 2014-08-27 09:34:17
Oczywistym jest, że powiadamianie o pracy na godzinę przed jej rozpoczeciem ma miejsce tylko i wyłącznie w sytuacjach trudnych/nadzwyczajnych, właśnie w sytuacji kiedy ktoś zachoruje, albo pracodawca zamówi ludzi z ostatniej chwili. Wtedy właśnie zdarza się, że dzwonimy do pracowników z zapytaniem czy pójdą do pracy mimo tak krótkiego okresu powiadomienia. Czasem mamy też ustalone wcześniej osoby, które wiedzą, ze możemy zadzwonić z ostatniech chwili i to akceptują (pytamy wcześniej czy akceptują takie rozwiązanie). Zwykły czas z jakim informujemy o pracy to od 1 do 7 dni wcześniej. A że znam się z innymi agencjami w branży wiem, ze wszędzie dokładnie jest tak samo i z takim samym wyprzedzeniem informujemy pracowników o pracy.
pracownik 2015-01-15 09:37:50
Jeżeli sie komuś nie podoba to niech spróbuje w naszym urzędzie pracy znalezdz pracę....Życzę szczęścia,jeżeli się uda.Ja już byłem 2 razy z agencji pracy i uważam ze to jest dobra sprawa.Ale są ludzie którym nie chce się robić,i najczęściej to oni krytykują.Teraz też dostałem ofertę w ciagu 3 dni i czekam za papierami.Pracowałem wcześniej przez firmę,i powiem że tutaj mam pół euro więcej i pełen pakiet,socjalny.
pracownik 2015-04-10 15:01:27
Bardzo profesjonalna Agencja, gdy skończy się jakaś praca sezonowa dla mnie zawsze szukają dla mnie czegoś innego ! można na nich liczyc !!!
j27 2015-11-25 09:03:11
Agencja Pracy to bubel UE pracodawca ma dotacji i agencja ma dotacje a pracownik kupe, Pracodawca odprowadza do Agencji 27 a Agencja wyplaca Pracownik(niewolnikowie)od 10 do 12 bruto sami ocen.... czy to wolnośc i wolny rynek pracy wszystko od górnie
kubus 2015-12-10 19:43:29
mam 12 zl brutto płace podatek od tych 12 zł na 30 piętro do tego utrzymuje za moje wynagrodzenie nierobów z selektu!
kubus 2015-12-10 19:50:12
PW 2015-12-11 10:59:05
Drogi Panie kubus. Po pierwsze każdy pracownik w Polsce bez względu na to ile zarabia płaci podatek od tego co zarabia. Jeśli zarabia Pan 12 zł to ciężko żeby płacił Pan podatek od innej kwoty. Nie bardzo rozumiem zapis o 30 piętrze więc pominę komentarz. Natomiast o ostatniej części dodam jeszcze kilka słów. Pierwsze i najważniejsze to fakt, że zgodnie z obecnym stanem prawnym ŻADNA LEGALNIE DZIAŁAJĄCA agencja pracy w Polsce nie może pobrać z Pana wynagrodzenia ani 1 grosza dla siebie. Jeśli na umowie na Pan 12 zł brutto to dokładnie tyle się Panu należy po potrąceniach na rzecz podatku i ZUS także mit o tym, ze Pan nas utrzymuje jest nieprawdziwy. Jeśli chodzi o nierobów: często prowadzę szkolenia dla pracowników, podczas których analizujemy, która praca jest najcięższa - czy wie Pan że każda grupa zawodowa pisze że ich praca jest najcięższa a inni nic nie robią? To taka ogólna tendencja na rynku - proszę wziąć to pod uwagę podczas kolejnych komentarzy lub jeśli podejmie pan kiedyś decyzje o zmianie zawodu, może warto wybrać taki, który w Pana ocenie będzie lżejszy, czego panu życzę.
PW 2015-12-14 10:07:02
@Jacek, to nie tak. Wynagrodzenie pracownika jest rzeczą świętą i nikt nie może potrącić z niego chociażby 1 grosza jak już wcześniej pisałem. Pracodawca wskazuje agencji jakie pracownik ma otrzymać wynagrodzenie i to co zostanie wskazane przez pracodawcę NIGDY nie może być niższe! Faktem jest, że wszystkie agencję otrzymują wynagrodzenie od firm bo nie działają charytatywnie, ale nie jest ono jakąś kwotą pobieraną z pensji pracownika bo to byłoby nielegalne. Jeszcze jedna ważna sprawa. Zawsze należy pamiętać, że wynagrodzenie pracownika to nie tylko brutto i netto. Chodzi o to, że np. pracownik otrzymuje na rękę ok. 8,00zł, to jego brutto będzie pewnie w okolicach 11,15zł brutto, ale do tego dochodzi jeszcze ZUS po stronie pracodawcy czyli kolejne 2,33zł + składka na PFRON około 0,60zł. Suma tego taka, że koszt zatrudnienia 14,08zł a nie zostały jeszcze wliczone w to koszty badań lekarskich, szkoleń, odzieży jeśli występuje, transportu jeśli występuje a na końcu jeszcze gdzieś podatek dochodowy i podatek VAT 23%. Także to temat bardzo szeroki i często brak wiedzy osoby wypowiadającej się ma świadczyć przeciwko agencji a to niestety nie prawda.
imirantka 2016-03-23 10:11:09
@Ala podłączam sie do pytania koleżanki
anka 2016-04-27 10:26:59
Ogólnie jest bardzo miło u nich, dziewczyny sa w porządku.
Szkoda, że nie ma pewności co do pracy, ale to w końcu agencja.
SzefWszystkichSzefówKrzyśZeSzczescina 2016-10-20 07:18:04
Jestem bardzo dumny ;) z Agencji Pracy Select :) szef to złota rączka do rany przyłoż :) panie co tam pracują bardzo seksowne :) pieniądze jakie takie ale na czas są polecam pozdrawiam :) telefon i w ten sam dzień praca :) max na drugi dzień Szef :) dba o nas jak o własne dzieci
Zostaw swoją opinię o Agencja Pracy Select - Bełchatów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy Select