Opinie o Tango Digital Agency w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Tango Digital Agency. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tango Digital Agency o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tango Digital Agency w Kraków

Larysa Nowy wpis

Ile szarpnie maksymalnie Graphic Designer? Trochę tego jest, nawet programy do zarządzania projektami trzeba mieć ogarnięte, że o ilustracji nie wspomnę. Że atrakcyjne zarobki to oczywiste. Ale może w agencji wróble cwierkają, jaki jest budżet na stanowisko? :3

Baśka Nowy wpis

A dużo czasu minęło od jego wysłania? Pisali w ogóle w ogłoszeniach, że odpowiedzą na każde CV czy nie? Bo może odzyzwają się do wybranych kandydatów? Nie wiem w sumie jak to tu działa i chętnie się dowiem bo chcę sama aplikować.

ok Nowy wpis
@Baśka

Pół roku minęło. Nic takiego nie pisali w ogłoszeniach. Nie widzę powodu żeby coś takiego tolerować albo akceptować, savoir vivre nakazuje odpowiadać na komunikację elektroniczną w max dobę, nie odpowiadanie wcale to po prostu chamstwo i należy piętnować takie zachowanie. ¯\_(ツ)_/¯

Boguśka

Poszukuję informacji na temat pracy u nich, mają na stronie informacje że niedługo będą otwierać rekrutację na Android Developera. Już tu wyczaiłam, że praca jest obecnie tylko zdalna, czy w takim razie firma zapewnia niezbędny sprzęt? Jak rozwiązują kwestie szkoleń i czy organizują jakieś integracje żeby jednak zobaczyć się raz na jakiś czas? Brzmi to banalnie, ale uważam że fajnie wiedzieć z kim się pracuje. No i czy przyznają płatne urlopy pracownikom na B2B?

Anton

Jestem z Tango już prawie rok i mam już pojęcie na temat organizacji. Chciałbym zacząć od zespołu, który jest niezwykle przyjazny i pozytywny. Zawsze gotowy do pomocy z radą, działaniem, a nawet wsparciem. Praca z nimi w zespole to przyjemność. Chciałbym również zwrócić uwagę na wysokie kwalifikacje pracowników. Biuro jest zlokalizowane niedaleko ścisłego centrum Krakowa, ale jednocześnie znajduje się w cichym i spokojnym miejscu. Ale jeśli pracownik woli pracować zdalnie, to wcale nie jest to problem. Firma posiada świetnego specjalistę HR, który zawsze służy pomocą w razie jakichkolwiek pytań i organizuje świetne wydarzenia, podczas których można bliżej poznać zespół i oderwać się od rutyny. Lubię pracować w Tangom, tak że polecam jako miejsce pracy lub do realizacji pomysłów na produkty.

@Anton

Dziękujemy za tak miłe słowa, napędzają nas one do działania! Pozdrawiamy Tango Digital Agency

@Anton

po prostu fajna opinia, z którą się zgadzam

Bronisław
@Alex

Super że tak dobrze się pracuje. A wracając do możliwości pracy zdalnej to jest też wybór i można hybrydowo? Od czego to zależy? Pracodawca tylko bardziej doświadczonych pracowników wysyła na zdalne?

Karol
@Bronisław

Kiedyś można było hybrydowo. Teraz biuro zostało zlikwidowane bo za mało osób korzystało, więc tylko zdalnie.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Tango Digital Agency? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
alex

Pracuję z Tango od jakiegoś czasu i byłem zaskoczony, jak mili ludzie tam są. Udzielili mi pełnego wsparcia przy przeprowadzce, wypłacili mi pensję, zanim jeszcze coś dla nich zrobiłem. Mają ładnie zlokalizowane biuro, jest gdzieś w centrum Krakowa, ale jednocześnie jest to spokojne miejsce, więc nie ma zbytniej przerwy. Mam spore doświadczenie w IT, ale pracując nad projektem dla Tango zauważyłem kilka świetnych rozwiązań architektonicznych, jakie wykonali. Również komentarze pozostawione do moich zmian były zawsze konkretne i stosowne. Płakałam, kiedy musiałam ich zostawić, ale bardziej chodzi o mój rodzinny wybór.

@alex

No to zgłupiałam teraz pracujesz czy musiałAŚ ich zostawić, skoro nagle płakałAŚ z tego powodu?

@Julia

@Julia Musiałem się przeprowadzić ze względów rodzinnych i zostawić tych miłych ludzi i projekt. I to mnie przygnębia.

@Alex

A ok, czyli literówka tam tylko wyszła. No to szkoda, a to się nie dało jakoś zdalnie dalej współpracować?

@Julia

w moim przypadku - nie, niestety

@Alex

A tak właściwie to jaki był powód?

@Julia

jak wcześniej wspomniał Alex, jego decyzja była związana ze sprawami prywatnymi, nieprzeznaczonymi na forum publiczne. Jeśli będziesz miała inne pytania dotyczące Tango, zapraszamy do ich zadawania w zakładce “Pytania” - chętnie odpowiemy! Pozdrawiamy, Tango Digital Agency

Aktualność
Cześć, dzień dobry!

Miło Cię widzieć na naszym profilu. Znajdujące się tutaj informacje przybliżą Ci to, kim jesteśmy i jak pracujemy w Tango.

Na bieżąco identyfikujemy trendy, uczymy się z nich i podejmujemy odpowiednie działania - informacja zwrotna jest dla nas źródłem dalszego rozwoju.

Jeśli masz sugestie lub pytania, daj nam znać na contact@tango.agency.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Tango Digital Agency odbywa się również w języku angielskim?

Cześć! Tak, część screeningu odbywa się w języku angielskim. Pozdrawiamy, Tango Digital Agency

xyz

jeśli to jest strona z opiniami o Tango Digital Agency Kraków, a mam nadzieję, że tak - serdecznie nie polecam :) zatrudniają samych juniorów (więc nie miałem się od kogo uczyć :)), osoby które ledwo mogą utrzymać projekt, bo dla nich ważniejsza jest wiedza np. o kawie, niż znajomość języków programowania i pracy zgodnie z agile. dodatkowo nie dotrzymują warunków umowy, nie ważne czy to zlecenie, czy b2b - okres wypowiedzenia powinien być miesięczny, a nie jest, bo po co szanować pracowników (:

@xyz

To ile wynosi taki okres wypowiedzenia tutaj, jeśli nie miesiąc?

jaca88
@xyz

współpracowałem z Tango i dziwie się Twojej opinii że zatrudniają samych juniorów - podział zespołu był taki że większość to byli seniorzy i midzi, a juniorów było kilku.

@jaca88

Czyli co, albo kłamie albo nie doceniał midów? A ogólnie to jak wrażenia ze współpracy z nimi?

Zostaw merytoryczną opinię o Tango Digital Agency - Kraków

• Jak się pracuje w Tango Digital Agency?

Zobacz opinie na temat firmy Tango Digital Agency tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tango Digital Agency?

Tango Digital Agency

Tango Digital Agency