logo Randstad Sp. z o. o.

Randstad Sp. z o. o.

Wrocław

Opinie o Randstad Sp. z o. o.

Mcgiwer 2009-09-08 22:26
Średnio profesjonalnie przeprowadzona rekrutacja. Nie zostały mi przedstawione żadne oferty tylko narzucona z jednej firmy (pomimo że zapytałem o inne)
Made 2012-10-19 10:00
Najgorszy pośrednik pracy... po ponad pół roku współpracy przez nich, gdzie musiałem sam się upominać o przedłużenia umów o kolejne miesiące zostałem nagle zwolniony bez żadnego poinformowania, dopiero kolejnego dnia otrzymałem sms\'a z informacją że umowa nie została przedłużona. nikomu nie polecam, dzwoniąc do firmy z prośbą o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji dowiedziałem się że to jeszcze moja wina że umowa nie została przedłużona bo nie \"interesowałem\" się tym... wstyd, hańba i porażka...
cipka 2013-01-24 18:01
Beznadziejna agencja pracy. Osoby tam pracujące to [usunięte przez moderatora] . Nic nie potrafią wytłumaczyć, ani załatwić. Milutcy są z początku - do czasu podpisania umowy.
aabbcc 2014-04-12 17:14
trzeba upominac sie o pieniądze z nadgodzin bo mają gdzies i nie naliczają
Gość 2015-08-10 07:27
Totalna porażka,ja i moja siostra jesteśmy od nich,nawet nie możemy się przenieść na inną agencję.Musialybysmy się zwolnić na 3 miesiące
karolina 2015-12-24 14:17
pracuje juz ponad 2 lata przez ta agencje , PORAZKA NIE WIEM KTO WOGÓLE TAKIE FIRMY ZAŁOŻYŁ ! nie ma wogóle mowy o normalnej umowie , no ileż mozna byc pracownikiem tymczasowym zal i nic wiecej . W każdy miesiąc wyplata sie nie zgadza , albo nie wypłacą za dzień lub premię , państwo musi w koncu zrobić z tym GÓWNEm pożadek ,BABY z bióra sa wredne nie miłe , ostatnio dostałam JA zjebe za to ze nie upomniałam sie o zrobieniu badań i szkoleń !! przez dwa miesiące nie miałam ani szkolenia ani badać no po prostu PORAŻKA , ONE są od tego ze maja pilnować za co mają płacone ?? z tego co widze to tylko za siedzenie na krześle a DUPA coraz bardziej szeroka heh .
kastet 2016-05-10 17:43
Tragedia sodoma I gomora.Pracowalem dla nich dwa lata,nie chorowalem,nie zapijalem paly,bylem punktualny I co?
Po dniu roboty dowiedzialem sie ze juz nie pracuje.jak spytalem babsztyla z biura dlaczego,to ona sama nie wiedziała!!!!!??
Inspekcja pracy rodacy sie powinna zainteresować,plakac sie chce.
Niezadowolona 2017-01-30 19:19
Ta firma to całkowita porażka. Nie ma współpracy i trudno o jakiś normalny kontakt z tymi ludźmi.
Po wypełnieniu druków w sprawie urlopu i po przyjściu do pracy dowiedziałam się , że mam enki.Dokumenty zaginęły, a ja po dwóch tygodniach pracy dowiedziałam się ,że mam enki. Gdzie byli ci pracownicy przez dwa tygodnie?Dlaczego nikt nie zadzwonił do mnie i nie poinformował mnie , gdy byłam w domu i później , gdy pracowałam przez dwa tygodnie, że jestem enkowiczem? Takiego bałaganu to jeszcze nie widziałam.
Perez 2017-02-09 19:24
Jednym słowem: kpina.
To że obiecują jedno, a na konto wpływa całkiem co innego, to rzecz która najbardziej mnie zabolała.
Kolejną rzeczą jest brak zainteresowania pracownikiem. Trzeba samemu upominać się o przedłużenie umowy, telefonicznie nie są w stanie udzielić jakichkolwiek informacji o pracy, grafiku itp.
Dodatkowo totalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w organizacji. Kiedy dzwoniono do mnie pod koniec miesiąca informując że przedłużają mi umowę o kolejny miesiąc, dostali odpowiedź że rezygnuję z pracy i nie podpisze kolejnej umowy. Kilka dni później (już w kolejnym miesiącu) dostaję telefon cytując: "Jaki jest pana powód nieobecności w pracy?".
Reasumując: pośrednik beznadziejny z kiepską organizacją na poszczególnych szczeblach, oszukujący w sprawach finansowych. To tyle z mojej strony. Nie pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Randstad Sp. z o. o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Randstad Sp. z o. o.