logo Randstad Sp. z o. o.

Randstad Sp. z o. o.

Wrocław

Opinie o Randstad Sp. z o. o.

Mcgiwer 2009-09-08 22:26:07
Średnio profesjonalnie przeprowadzona rekrutacja. Nie zostały mi przedstawione żadne oferty tylko narzucona z jednej firmy (pomimo że zapytałem o inne)
Made 2012-10-19 10:00:01
Najgorszy pośrednik pracy... po ponad pół roku współpracy przez nich, gdzie musiałem sam się upominać o przedłużenia umów o kolejne miesiące zostałem nagle zwolniony bez żadnego poinformowania, dopiero kolejnego dnia otrzymałem sms'a z informacją że umowa nie została przedłużona. nikomu nie polecam, dzwoniąc do firmy z prośbą o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji dowiedziałem się że to jeszcze moja wina że umowa nie została przedłużona bo nie "interesowałem" się tym... wstyd, hańba i porażka...
cipka 2013-01-24 18:01:33
Beznadziejna agencja pracy. Osoby tam pracujące to [usunięte przez moderatora] . Nic nie potrafią wytłumaczyć, ani załatwić. Milutcy są z początku - do czasu podpisania umowy.
aabbcc 2014-04-12 17:14:37
trzeba upominac sie o pieniądze z nadgodzin bo mają gdzies i nie naliczają
Gość 2015-08-10 07:27:17
Totalna porażka,ja i moja siostra jesteśmy od nich,nawet nie możemy się przenieść na inną agencję.Musialybysmy się zwolnić na 3 miesiące
karolina 2015-12-24 14:17:03
pracuje juz ponad 2 lata przez ta agencje , PORAZKA NIE WIEM KTO WOGÓLE TAKIE FIRMY ZAŁOŻYŁ ! nie ma wogóle mowy o normalnej umowie , no ileż mozna byc pracownikiem tymczasowym zal i nic wiecej . W każdy miesiąc wyplata sie nie zgadza , albo nie wypłacą za dzień lub premię , państwo musi w koncu zrobić z tym GÓWNEm pożadek ,BABY z bióra sa wredne nie miłe , ostatnio dostałam JA zjebe za to ze nie upomniałam sie o zrobieniu badań i szkoleń !! przez dwa miesiące nie miałam ani szkolenia ani badać no po prostu PORAŻKA , ONE są od tego ze maja pilnować za co mają płacone ?? z tego co widze to tylko za siedzenie na krześle a DUPA coraz bardziej szeroka heh .
kastet 2016-05-10 17:43:57
Tragedia sodoma I gomora.Pracowalem dla nich dwa lata,nie chorowalem,nie zapijalem paly,bylem punktualny I co?
Po dniu roboty dowiedzialem sie ze juz nie pracuje.jak spytalem babsztyla z biura dlaczego,to ona sama nie wiedziała!!!!!??
Inspekcja pracy rodacy sie powinna zainteresować,plakac sie chce.
Zostaw swoją opinię o Randstad Sp. z o. o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Randstad Sp. z o. o.