LPP S.A House/ Cropp

Kraków

Opinie o LPP S.A House/ Cropp

admin 2015-06-22 06:03
Pracujesz w firmie LPP S.A House/ Cropp? Znasz dobrze charakter pracy, charakter współpracowników? Czekamy na Twoją opinię.
Były kierownik zmiany. 2015-07-16 14:07
Po 5latach przepracowanych w Lpp S.A. powiem tylko jedno: wyzysk wszystkich i na wszystkich. Nie polecam.
norbi 2016-04-26 10:22
praca w LPP jest dobra dla młodych @sasek, można zdobyć doświadczenie pracując w młodym i miłym zespole,
Ana 2017-10-10 13:03
Nie polecam. Tańczysz jak co zagrają bez zająknięcia. Jak wyrażasz swoje zdanie to krzywo patrzą i zaraz obgadują. Wyzysk straszny, pracodawca nie patrzy na to, że dopiero się uczysz, jesteś zmęczony czy poprostu chcesz iść na przerwę, masz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i koniec.
Co do $ - co z 11zl/h skoro kierownik ustala twoje godziny pracujące w miesiącu i pomimo pełnego etatu masz tylko 80 h... uczysz się zaocznie? Mają to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i z wielkim żalem dają wolne by isc na uczelnie. Ogólnie brak szacunku do pracowników i kompletny brak zaufania, po skończonej pracy przeszukuje się torebkę, plecaki i kurtki bo może coś wyniosleś, paranoja. NIE POLECAM!
Zostaw swoją opinię o LPP S.A House/ Cropp - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LPP S.A House/ Cropp