Medipe

Opinie o Medipe

Bardzo dobra agencja, jestem zadowolona ze współpracy, już od kilku lat. Krótki i przejrzysty regulamin, bardzo dobre warunki pracy, świąteczne premie. Jak najbardziej na plus Moje sugestie dla Medipe: Bardzo dobrze mi się współpracuje, jasny i przejrzysty regulamin, dobre warunki pracy i premie świąteczne. Ja jestem zadowolona Lubię atmosferę w Medipe za: DObry kontakt, pomoc

@Karolina

to prawda, premie są naprawdę dobre w porównaniu do innych agencji

asd
@Asia

czyli na jakim poziomie? proszę o konkret

@asd

już sama premia świąteczna która była ostatnio w porównaniu do innych agencji była wysoka, jedna z wyższych 400 euro, bo to nie była tylko wyższa stawka za dni wolne od pracy ale też dodatek z a sam pobyt w tym okresie. Ja też skorzystałam z bonusu za polecenie chyba jakieś 400zł to było, a poza tym wiem, że są też inne dodatki, wystarczy popytać w firmie

Asia

dobra firma, z którą jestem związana i mile wspominam bo to z nią zaczęłam wyjeżdzać jako opiekunka. Najpierw byłam u nich na kursie niemieckiego a potem zaczęłam jeździć na zlecenia i w ogóle nie żałuję. Udział w tym kursie i wyjazd to była moja najlepsza decyzja Moje sugestie dla Medipe: kursy są świetne więc może coś dalej w tę stronę Lubię atmosferę w Medipe za: zawsze jest dobry kontakt w każdej sprawie

Sara

Kazdego miesiaca odciagaja z wynagrodzenia opiekunki 15 euro tj. 60 złotych na prywatne ubezpieczenie polise wykupiona w Ergo Hestia, nawet wtedy, gdy opiekunka nie chce mieć takiego ubezpieczenia, bo go nie potrzebuje. Zmuszaja ja do posiadania tej polisy, o czy informują opiekunke w ostatnim momencie tj. przy podpisywaniu umowy. O braku Internetu na szteli tez informują w ostatnim momencie czyli po akceptacji opiekunki przez rodzine. s Stawki maja zenujaco niskie. Taka prawda.

Lucy
@Sara

Zgadza się, ja też im mówiłam że jestem prywatnie ubezpieczona i nie chcę od nich żadnego ubezpieczenia! Niestety wlepione to już jest w umowie!!!.. Ktoś kto prowadzi w firmie to ubezpieczenie, to otrzymuje od danej kwoty dużą prowizję!!

Maria

Nieład i ignorancja

@Maria

Bardzo Cię proszę o rozwinięcie Twojej opinii. Co konkretnie sprawiło, że masz takie zdanie o Medipe? Póki co, ciężko wywnioskować, jakimi kryteriami kierujesz się przy ocenie danego pracodawcy. Osoby, które chciałyby podjąć z tą agencją współpracę, będą mogły wyciągnąć wnioski dopiero, jeśli będą wiedziały coś więcej na temat Twoich doświadczeń.

Lucy
@Maria

Krótko i na temat, brawo

Rekrutacja do Katowic. Najgorzej przeprowadzona w moim życiu. Tak, jakby osoby rekrutujące z góry, na samym początku rozmowy wiedziały już, że mnie nie zatrudnia a caly proces rekrutacyjny został przeprowadzony dla zasady. Może tak wlasnie było? Wiedziano już, że pracę dostanie córka kierowniczki, ale rozmowy i tak czy siak trzeba było przeprowadzić? Nie potrafię znaleźć innego wytłumaczenia na tak wielki brak profesjonalizmu, jaki spotkałam. Dodam, że aktywnie poszukiwalam pracy i miałam adekwatne doświadczenie - odbyłam kilkanaście rozmów rekrutacyjnych w trakcie zmiany zatrudnienia i tylko tu spotkałam się z tak fatalnym poziomem jej przeprowadzenia. Nie dość, że całość trwała 15 minut, to rekruterzy nie opowiedzieli o niczym. Dosłownie o niczym. Wszelkie pytania odnośnie charakteru pracy musiałam zadać ja. Mi z kolei zadano kilka od niechcenia, tj. Co pania skłoniło do wysłania CV, co by Pani zrobiła w takiej i takiej sytuacji... usłyszałam informacje, że do połowy sierpnia będzie wiadomość zwrotna. Po tych 15 minut, w trakcie których nawet nie spytano o moje oczekiwania, mieli wybrać odpowiedniego kandydata. Pozdrawiam. Informacji zwrotnej oczywiście nie było, chociaż nie wyobrażam sobie, że miałabym na nią czekać i po takiej rozmowie dalej być zainteresowana praca. Na szczęście ja mam szacunek do siebie i dostałam wiele innych propozycji, z których zdążyłam już skorzystać..

"Co pania skłoniło do zaaplikowania do naszej firmy", "Co by Pani zrobiła w sytuacji, w której.....", "Najcięższa sytuacja, jaka Pania spotkała z klientem"

Basia

Zaprosili mnie do biura, ale ja stanowczo odpowiedziałam, że umowę podpiszę dopiero w momencie, kiedy już na piśmie będę zaakceptowana przez podopiecznego na konkretne zlecenie. Nie ma nawet takiej opcji, żebym wcześniej podpisała umowę i była skazana na łaskę lub niełaskę jednej firmy. Dopóty, dopóki nie podpisałam umowy z żadną firmą, mam prawo wybierać i przebierać w ofertach i zdecydować się na tą najkorzystniejszą dla mnie firmę i ofertę.

Malina
@Basia

Witam☺można wiedzieć Basiu czym się zakończyło?

Ada

dobra firma dla opiekunek, godna polecenia i zaufania

aleks.dziewulska

Pracowałam w Medipe 2 lata. Jeździłam z nimi do Niemiec zajmować się ludźmi starszymi. Warunki pracy były bardzo dobre, fajne wynagrodzenie i mobilizujące premię. Nigdy nie narzekałam.

@aleks.dziewulska

Premie? Porażka! Wszędzie dostajesz premię świąteczne. Medipe nie różni się tu niczym od innych agencji..... A składki ZUS dalej marne....

Optimus
@aleks.dziewulska

To dlaczego dalej z nimi nie pracujesz?

Justyna

Dlamnie okazali się najlepszą firmą z jaką byłam na zleceniach

bardzo dobra firma, polecam po 2 latach współpracy.

@Marek

Proszę Cię o rozwinięcie Twojej opinii. Co konkretnie wpłynęło na to, że polecasz pracę poprzez agencję Medipe? Każda uargumentowana wypowiedź napisana przez osobę, która zdobyła osobiste doświadczenie, jest na forum na wagę złota. Jeżeli napiszesz więcej, może to być pomocne dla użytkowników forum.

@Marek

Dobra to znaczy jaka? Bo dostajesz kasę na czas? Bo dostajesz premię za pracę w dni wolne? Czy jak? A składki ZUS jakie? A umowe masz jedną czy dwie? A o dobrowolnym chorobowym zostałeś uświadomiony?

Firma pod wzgl.logistycznym ok.

bardzo się cieszę że trafiłam w końcu na tą agencje bo jeździłam prywatnie, potem chciałam już z firmą ale nie mogłam znaleźć żadnej odpowiedniej, ciągle coś było nie tak... ale teraz jestem zadowolona, bardzo odpowiadają mi stawki i już 2 razy dostałam dodatkową premie więc bardzo na plus. Zawsze też mogę zadzwonić do koordynatora a to bardzo ułatwia życie czasami Lubię atmosferę w Medipe za: bezproblemowy kontakt

Joanna

bardzo dobra i rzetelna firma, wypłacają na czas i płacą zus wiem bo sprawdzałam po powrocie do PL. Polecam, dobrze traktują opiekunki, byłam na kursie niemieckiego z nimi i jest bardzo zadowolona, przemiła prowadząca i wiele się nauczyłam dzięki niej Moje sugestie dla Medipe: bardzo chętnie jeszcze raz przeszłabym kurs, chociaz juz byłam , może kiedyś wrócę na wyższy poziom nauki :) Lubię atmosferę w Medipe za: Bardzo sympatyczna nauczycielka niemieckiego, podobnie jak moja koordynator na wyjeździe, porządni ludzie

K.

Szkoda tylko że za taki dzień jak dzisiaj 11.11 nie płacą dodatkowo. Nie dość ze niedziela to i święto. Niemki za taką pracę dostały by 50% 80% .... a my wielkie G ....

Aneta

Solidna, porządna agencja! Jestem bardzo zadowolona i już się nawet trochę zżyłam z tą firmą, bo jeżdżę długo i znam już pracowników z biura w moim mieście, ostatnio byłam na spotkaniu opiekunek. Naprawdę bardzo miło i fajnie zorganizowane. Zastanawiam się teraz czy iść na szkolenie z demencji bo organizują,mam nadzieje że się uda wybrać Moje sugestie dla Medipe: Super że są takie spotkania z innymi opiekunkami i dietetykami, innymi.. jak mam czas to zawsze się chętnie wybiorę Lubię atmosferę w Medipe za: Bardzo dobry kontakt,taka przyjemna i szczera atmosfera

@Aneta

A ZUS dalej mizerny..... opłacają raz na 3mies i dwie umowy.... Szkoda gadać....

Timmi
@Aneta

gratuluję! udało Ci się. Jednak wysyłają na miejsca bez sprawdzenia/ Mnie taki zaszczyt też spotkał i złożyłam natychmiastowe wypowiedzenie "opis nie zgodny ze stanem faktycznym zastanym na miejscu"Teraz znajoma pojechała i co?!! zastała na miejscu pracy dwie kobiety z Bułgarii ,które są tam na miejscu i nie opuszczą sztelii a po interwencji do rodziny usłyszała ,że przecież tych Bułgarek nie wyrzucą i polska opiekunka ,musi opuścić sztele bo tak zdecydowała rodzina i Agencja !! Tym co się udaje dostać dobre miejsce to gratuluje, ale pozostałym współczuwam,ponieważ sama byłam wśród nich,,.

K.
@Timmi

Paranoja..... i nieład....

Kamila

Pracowałam w Medipe ponad 2 lata, niedawno odeszłam, ale tylko dlatego, że na stałe wyjechałam za granicę. Bardzo rzetelna firma, nie musiałam się bać o przesadne formalności, regulamin jasny a wynagrodzenia na prawdę na wysokim poziomie.

Jadwiga

Pierwszy wyjazd z medipe i na spory plus. Uczciwe warunki w umowie, a kasa wypłacona zgodnie z umową. Za cztery tygodnie kolejny wyjazd, a później znów na święta bo dają dobre premie za pobyt tam na boże narodzenie. Polecam wszystkim opiekunką szukającym pracy w DE

Wiolka
@Jadwiga

też wyjechałam z medipe do Niemiec i tam pracowałam z starszymi osobami jako opiekunka. Bardzo chwalę sobie te agencję ;)

@Wiolka

Bardzo proszę, żebyś napisała nam coś więcej na temat Twojej współpracy z Medipe. Za co konkretnie chwalisz tę agencję? Jeżeli napiszesz dokładniej, pomoże to zdobyć rozeznanie innym osobom, planującym podjąć tam zatrudnienie. Każdy merytoryczny komentarz ze sprawdzonego źródła jest istotną wskazówką.

Maria

Moja koordynatorka jest bardzo opryskliwa! Upomnialam się o niską składkę ZUS i wpieaja mi że nie rozumie zasad umowy.... jeżeli chodzi o premię dostaje się 3xw roku ok 50- 70 euro za dzień świąteczny.... żadna łaska.... to nie jest premia tylko wypłata za prace w dni świąteczne.....

Gosia
@Maria

no to chyba pani nie rozumie do końca tych premii bo owszem jest za pracę w święta wyższa stawka i to normalne ale jest też dodatkowo płacone za okres świąteczny w zależności ile się jest na zleceniu. Czyli wyższa stawka za dni świąteczne + premia za pobyt w święta!! a jeśli chodzi o koordynatorkę to trochę mi się nie chce wierzyć albo miałam szczęście bo do tej pory każda rozmowa moja z pracownikami była bardzo miła i w przyjemnej atmosferze wszystkiego się dowiedziałam i zero nerwów

Gosia

W końcu agencja, z którą chce zostać!!! Jestem bardzo zadowolona bo namęczyłam się żeby znaleźć dobrą firmę, jeździłam też na czarno ale dobrze się nauczyłam że lepiej nie ryzykować i jeździć legalnie. Medipe mogę spokojnie polecić, bo nie tracę w końcu nerwów i wszystko jest tak jak być powinno!!! Tak trzymać!! Moje sugestie dla Medipe: oby tak dalej bo jest ok!! Lubię atmosferę w Medipe za: wszystkiego się mogę dowiedzieć do mnie interesuje i legalnie zarobić dobre pieniądze

Olcia

Jestem zadowolona z wyjazdów z agencją. Czasowe i fajne wynagrodzenie plus na prawdę spore premie. Zawsze jest kontakt z agencją, jak jestem za granicą. Regulamin jest przejrzystych, bez ukrytego drugiego dna ;)

@Olcia

Mam pytanie odnośnie częstotliwości premii wypłacanych przez Medipe. Można na nie liczyć co miesiąc, co kwartał czy może w jakimś innym okresie czasu? Taka informacja będzie cenna dla osób zainteresowanych wyjazdem zagranicznym w celach zarobkowych.

erika
@Weronika

Proste,..tak jak Ci w umowie zapiszą.Tylko czytaj uważnie.

E.S.

Bardzo dobra firma, jeżdżę z nimi już długo i jestem zadowolona. Dziwię się jak czytam te negatywne komentarze bo mi się zawsze wszystko z rozliczeniem zgadza. Dobry kontakt, korzystam z też z różnych premii. Widać zresztą że komentarze są powtarzane ciągle te same treści, więc ktoś ewidentnie szkodzi firmie. Takie czasy, że konkurencja gra nieczysto.. Moje sugestie dla Medipe: Czekam na więcej różnych PREMII Lubię atmosferę w Medipe za: Bardzo dobry kontakt z koordynatorem i pracownikami

Zostaw merytoryczną opinię o Medipe - Wrocław

• Jak się pracuje w Medipe?

Zobacz opinie na temat firmy Medipe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medipe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 26 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medipe?

Kandydaci do pracy w Medipe napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medipe