Medipe

Opinie o Medipe

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Koordynator w Medipe?

Helena

A ja jestem opiekunką Medipe już 4 rok i jestem Zadowolona... To prawda zdarzaja się trudne sztele ale jeździmy w końcu do starszych, schorowanych ludzi... Firma zawsze była fair w stosunku do mnie

Agata

Osobiście nie polecam. Obiecywali zus od sredniej krajowej. Trzeci miesiąc minął na portalu ZUS,składki od 50 zł. Zgodziłam się wyjechać na sztele za 1500 euro bo tez prowadziłam firmę wiem jakie są koszty. Zus,podatek ja to rozumiem. Ale 1500 i zus od 50 zł to już grabież w biały dzień.Wyjeżdżałem z nimi 3 lata temu i nie było takiego (usunięte przez administratora).Normalnie zus od średniej krajowej raz na 3 miechy ale był. No i oczywiście miałam zwrot podatku. Wychodzilam na swoje.... Dlatego teraz odradzam. Pozdrawiam koleżanki po fachu. Teraz jestem z konkurencyjnej firmy te same składki czyli od 50 EURO(nie te same) ale na dzień dobry dostalam 1780 niby nie wiele ale robi różnicę

@Agata

Dzień dobry, Pani Agato, dziękujemy za ten komentarz. Czy możemy poprosić o Pani numer telefonu, abyśmy mogli skontaktować się z Panią telefonicznie i wyjaśnić tę sytuację? Ewentualnie zapraszamy również do kontaktu z naszym działem wynagrodzeń pod numerem telefonu 699 605 430. Pozdrawiamy, Zespół MEDIPE

Iwona

Polecam te firme jedna z nielicznych godnych zaufania pieniądze zawsze na czas na koncie a w moje urodziny moje koordynatorka zadzwoniła do mnie z życzeniami ☺️ mały gest a cieszy

Rekrutacja do Katowic. Najgorzej przeprowadzona w moim życiu. Tak, jakby osoby rekrutujące z góry, na samym początku rozmowy wiedziały już, że mnie nie zatrudnia a caly proces rekrutacyjny został przeprowadzony dla zasady. Może tak wlasnie było? Wiedziano już, że pracę dostanie córka kierowniczki, ale rozmowy i tak czy siak trzeba było przeprowadzić? Nie potrafię znaleźć innego wytłumaczenia na tak wielki brak profesjonalizmu, jaki spotkałam. Dodam, że aktywnie poszukiwalam pracy i miałam adekwatne doświadczenie - odbyłam kilkanaście rozmów rekrutacyjnych w trakcie zmiany zatrudnienia i tylko tu spotkałam się z tak fatalnym poziomem jej przeprowadzenia. Nie dość, że całość trwała 15 minut, to rekruterzy nie opowiedzieli o niczym. Dosłownie o niczym. Wszelkie pytania odnośnie charakteru pracy musiałam zadać ja. Mi z kolei zadano kilka od niechcenia, tj. Co pania skłoniło do wysłania CV, co by Pani zrobiła w takiej i takiej sytuacji... usłyszałam informacje, że do połowy sierpnia będzie wiadomość zwrotna. Po tych 15 minut, w trakcie których nawet nie spytano o moje oczekiwania, mieli wybrać odpowiedniego kandydata. Pozdrawiam. Informacji zwrotnej oczywiście nie było, chociaż nie wyobrażam sobie, że miałabym na nią czekać i po takiej rozmowie dalej być zainteresowana praca. Na szczęście ja mam szacunek do siebie i dostałam wiele innych propozycji, z których zdążyłam już skorzystać..

"Co pania skłoniło do zaaplikowania do naszej firmy", "Co by Pani zrobiła w sytuacji, w której.....", "Najcięższa sytuacja, jaka Pania spotkała z klientem"

M

Mój okres próbny w MEDIPE dobiega końca, ale czeka mnie szczęśliwa kontynuacja zatrudnienia. Współpraca jest naprawdę fantastyczna, miejsce pełne ludzi o otwartych głowach, życzliwych i gotowych do udzielenia wszelkiego potrzebnego wsparcia. Od pierwszych dni byłem traktowany przez zespół tak, jakbyśmy pracowali razem już od bardzo dawna. Sprawny proces rekrutacyjny, rozmowa przeprowadzona w sposób transparentny, a przedstawione warunki zgodne z obowiązkami, które zostały mi przydzielone już po podpisaniu umowy :)

@M

Dziękujemy za super miłą opinię. Bardzo się cieszymy, że Ci z nami dobrze i wierzymy, że nasza współpraca będzie baaaaardzo długa : ) Trzymamy kciuki za Twoje dalsze wyzwania.

Miłosz

Troszkę mało zleceń dla Panów, ale ogólnie polecam. Miałem sytuacje konfliktowa w czasie szteli i firma (przede wszystkim koordynatorka) stanęła tutaj po mojej stronie, co rzadko sie zdarza... jedyny minus to właśnie mały wybór zleceń dla mężczyzn, ale na szczęście mam od roku swoją "rodzine" do ktorej jezdze...

Zw

Firma profesjonalna ,proces rekrutacji i organizacja wyjazdu z jednym minusem . Po weryfikacji języka przez pracownika Medipe w Polsce po kilku dniach dzwoni jakiś śmieszny pan L. z niemieckiego numeru tel. sprawdza język jeszcze raz , tak jak by nie wierzyl w umiejętności polskiego pracownika Medipe, i niestety robi to bardzo nieprofesjonalnie .Poprawcie współpracę z tym panem albo go wyeliminujcie bo psuje wam wizerunek.

Jerzy P.

Jest ok. Zlecenia są lepsze i gorsze, można różnie trafić. Najlepiej płatne są oczywiście te do dwóch osób. Dobrze, ze zawsze płaca na czas.

Danusia

Trzy lata na jednej szteli... super seniorka i rodzina... super zmienniczka... oby każdy trafił tak dobrze jak ja... Polecam prace w Medipe i pozdrawiam moją koordynatorke Panią Kasie... :):):):)

suma sumarum ok

jest ok terminy dotrzymane POZDRAWIAM

Czy Medipe szuka koordynatorów z językiem niemieckim?

@Zainteresowany

Dzień dobry, tak, obecnie poszukujemy koordynatorów z językiem niemieckim oraz asystentów w dziale operacyjnym, również z językiem niemieckim : )

M.
@Medipe

Praca stacjonarna czy home office?

@M.

Preferujemy pracę stacjonarną, ale jesteśmy elastyczni. Są pracownicy, którzy pracują np. w systemie 50/50 lub głównie home office. Dużo zależy od osobistych ustaleń z bezpośrednim przełożonym : )

Maja
@Medipe

Radzę nie liczyć na Home office,bo się nie zgadzają przełożeni!

@Maja

Pytanie tylko jakie mogą mieć co do tego powody? Praca wtedy jest mniej efektywna jeśli o prowadzenie jej a odległość chodzi? jak konkretnie przełożeni są rozliczani za jej efekty? co trzeba wiedzieć?

Babcia

Dostałam jak obiecali 1650 forintów za 31 dni

@Babcia

Skoro zostało to obiecane to występowały jakiekolwiek wątpliwości, że tak Pani to podkreśla? Na jakich ewentualnych warunkach ta kwota mogłaby ulec pomniejszeniu? Jest to możliwe?

Teresa

Jeśli to prawda to jak firma ostatecznie do tego problemu po czasie się odniosła? I tak pzt., to ile w końcu osób w księgowości sie tu zatrudnia, że mogłyby być tego typu problemy? Nie nadążają z obsługą?

Z czystym sumieniem polecam każdemu tę Firmę. Pracuję już chyba cztery lata i jestem bardzo zadowolona. Organizacja wyjazdów i powrotów dobrze zorganizowana. Zainteresowanie opiekunką w miejscu pracy również na wysokim poziomie. Jeśli wystąpi jakiś problem, wystarczy zadzwonić. Pomoc natychmiastowa. Wynagrodzenie... nie narzekam ????????. Więc jeśli ktoś szuka solidnej Firmy "opiekunkowej" polecam MEDIPE!!!

Barbara

Byłam z firmą parę lat temu, mina..... , było nie to co zobaczyłam, nie polecam

@Barbara

Pani Barbaro, Dziękujemy za podzielenie się opinią. Przykro nam, jeśli spotkały Panią niedogodności w czasie pracy. Zlecenia weryfikowane są przez naszych pracowników. Jeśli jednak Opiekunka na miejscu zauważy rozbieżności względem opisu oferty, jesteśmy do dyspozycji. Do każdego zlecenia przypisany jest koordynator, który służy pomocą. Posiadamy również całodobowy telefon alarmowy na wypadek nagłych sytuacji. Jeśli chciałaby Pani porozmawiać, zapraszamy do kontaktu: 699 605 400 Pozdrawiamy, Zespół MEDIPE

Emilia

Ten młodszy specjalista ds. rekrutacji z niemieckim mnie zainteresował. Widzę, że w sekcji oferujemy nic nie ma o benefitach finansowych, premiach etc. Jest coś w ogóle, poza podstawą?

@Emilia

Dzień dobry Pani Emilio! : ) W dziale rekrutacji obowiązuje system premiowy powiązany z wynikami. Wszystkie szczegóły odnośnie wynagrodzenia przedstawiamy na rozmowie rekrutacyjnej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie i przesłania aplikacji. https://bit.ly/mlodszy-specjalista-ds-rekrutacji-z-j-niemieckim Pozdrawiam, Natalia Mazur Młodszy Specjalista w dziale HR

Ola

Czy Medipe wspolpracuje z bonviro

Bożena Wachon

Profesjonalna firma rzetelność firma z wieloletnim doświadczeniem zawsze pracownicy odbierają tel i udzielają wsparcia oraz rzetelnych informacji dbają o bezpieczeństwo na zleceniu

@Bożena Wachon

Pani Bożeno - dziękujemy za za docenienie pracy naszych koordynatorów i zaufanie, którym obdarza nas Pani już kilka lat : ) Bardzo nam miło, że chce Pani współpracować właśnie z naszą agencją. Serdecznie pozdrawiamy! : )

Mal

Bardzo profesjonalna firma, interesuje się swoim pracownikami na zleceniu, co 2 tyg. dzwoni koordynatorka do opiekunki i pyta jak przebiega zlecenie. Uważam, że to jest bardzo duży atut firmy. Pozdrawiam serdecznie koordynatorkę mojego zlecenia Pania Anne.

@Mal

Dzień dobry : ) Bardzo dziękujemy za ten komentarz! Pozytywne opinie motywują nas do dalszej pracy i ciągłego rozwoju. Oczywiście przekażemy pozdrowienia Pani Ani : )

Emilia

Interesuje mnie praca Młodszy specjalista ds. rekrutacji ze znajomością niemieckiego, tylko w ogłoszeniu nie podali nic o zarobkach. Nie wiadomo, czy w ogóle opłaca się, a w moim przypadku oznaczałoby porzucenie poprzedniej posady. Ktoś napisze, jak tam płaci pracodawca? Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Medipe - Wrocław

• Jak się pracuje w Medipe?

Zobacz opinie na temat firmy Medipe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medipe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 26 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medipe?

Kandydaci do pracy w Medipe napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medipe