Opinie o Noris Sp. z o.o. sp.k. w Drawski Młyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Noris Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Noris Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Noris Sp. z o.o. sp.k. w Drawski Młyn

Od wpisów na temat zaległości minęło już sporo czasu. Udało rozwiązać się sprawę z zaległościami? Obecnie sytuacja finansowa firmy się ustabilizowała? Wynagrodzenia jako pracownicy bo ta kwestia akurat mnie interesuje najbardziej bo szukam pracy w okolicach macie zawsze na czas?

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy w firmie @Pracodawca . Zresztą ta firma jest od dwóch lat w restrukturyzacji i wkrótce rozpocznie się postępowanie upadłościowy

Emilia Nowy wpis

Oooo serio? Wow, a ja miała zapytać o prace dla ślusarza, bo tata szuka pracy obecnie. Ale czy to oznacza, że firma obecnie tylko zwalnia i nie ma sensu aplikować? Może ktoś inny wie więcej o tym, czy wgl sa rekrutacje obecnie lub sa planowane niedługo.

Roman Nowy wpis

Czy ktoś może wie jak obecnie wyglada sytuacja w Noris? Czy zatrudnia się nowych pracowników, czy wręcz przeciwnie firma zaczyna się zwijać?

On

Firma Noris zalega z płatnościami za kupiony towar sprawy już są kierowane do sądów zero kontaktu katastrofa jakąś

Kk
@On

Mamy taką samą sytuację. Jest nas więcej? Może wspólnie coś zadziałamy?

d
@On

na tą chwile już (usunięte przez administratora) są w restrukturyzacji najlepsze jest to że Syn właściciela pod innym nazwiskiem prowadzi inną bardzo dobrze prosperującą firme....

GM
@Kk

To prawda, że firma Noris jest bankrutem

Pol
@GM

Nie jest pracujemy normalnie

@d

On jest tylko figurantem i to niezbyt bystrym. A apropo dobrego prosperowania, to raporty mówia co innego. Wszystko jest w internecie.

Firma
@On

Firma Noris zapewnia, że zaczęła spłatę zaległych wierzytelności. Czy ktoś otrzymał już zaległe wierzytelności, bo my narazie nic nie otrzymaliśmy?

Renata

Z tego co widzę parę miesięcy temu skarżono się na to, że firma zalega z płatnościami za towar. Czy aktualnie wciąż występują z tym takie problemy? Czy któryś z wierzycieli wstąpił może w związku z tym na drogę prawną? Wie ktoś?

Wierzyciel
@Renata

Firma Noris jest w restrukturyzacji i nie ma niestety możliwość wystąpienia na drogę prawną. Moja firma nie otrzymała ani złotówki z zaległych wierzytelności

Renata
@Wierzyciel

A jeśli ta restrukturyzacja już się zakończy to wtedy na spokojnie będzie można? Bo w takim razie jedyne co Pan może aktualnie zrobić to po prostu czekać?

Wierzyciel
@Renata

Restrukturyzacja potrwa conajmniej 2 lata i jeśli Noris nie spłaci wierzycieli i przetrwa te dwa lata, to będzie można dochodzić roszczeń w sądzie. Jeśli nie zdarzy się jakiś cud, to mało prawdopodobne, że Noris przetrwa

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Noris Sp. z o.o. sp.k.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
wierzyciel

Działanie spółki NORIS - przyjął towar na magazyn, przetworzył i sprzedał. Za sprzedane towary dostał pieniądze, a dostawcom będzie zwracał w optymistycznej wersji przez dwa lata. Można? Można! Darmowe finansowanie działalności na krzywdzie ludzkiej. (usunięte przez administratora) w białych rękawiczkach, poparte opiniami "ekspertów" za grube dziesiątki tysięcy złotych. Mam obrzydzenie, jak myślę o takich ludziach jak pan prezes sopoliński. Życzę rychłej upadłości tej firmie. Tej firmie nie warto sprzedać nawet kilograma cebuli, tym bardziej, że ceny w tym roku będą znacznie wyższe ze względu na mniejszą podaż i większy popyt (dodatkowo nawet 2 mln więcej Klientów).

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w P.H.U. Noris Chłodnia Maria?

Od ponad roku w chłodni jest nowa Pani Dyrektor. Wielka zmiana na + po poprzednim Dyrektorze.

Kacper

Są nadgodziny? Jak rozliczane?

@ja a ile godzinowe są zmiany?

Ile jest zmian w P.H.U. Noris Chłodnia Maria?

Są 2 zmiany

janek

Cześć ,mam pytanko ,jakie sa najnowsze opinie o tej firmie? może ktoś coś podpowie

Maja

@Misia - dobrze, że pytasz o aktualną sytuację w firmie. Inni użytkownicy forum też skorzystają na tej informacji. Pytasz o poprawę warunków pracy w P.H.U. Noris Chłodnia Maria. Czy to znaczy, że Twoje doświadczenia z tym pracodawcą nie są zbyt pozytywne? Jak oceniasz pracę w firmie?

Misia

Aż tak się tam poprawiło że nie ma już od roku żadnych złych opoki???

Maja

Pracujesz w P.H.U. Noris Chłodnia Maria? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy? Twoja merytoryczna opinia będzie cenna dla osób, które szukają informacji na temat firmy jako pracodawcy.

edek

Ja na tego pracownika działu konfekcji bym się chętnie załapał, ale zastanawam się czy jest szansa na odpowiednie premie teraz, wiadomo czy coś się teraz pojawi? W sumie o żadnej rekrutacji nie słyszałem, ale w sumie to dobry znak, że dobrze jest między nimi.

mam pytanko:) jakie są najnowsze opinie o tej firmie

praca

Czy pracując w zimnie od dłuższego czasu odczuwacie jakieś skutki uboczne np. problemy z płucami?

eee

nic dobrego nie można powiedzieć - niestety

mopsik

W odpowiedzi na powyższe. Pozwól, że użyje CRRL C i CTRL V z poprzedniej mojej wypowiedzi.Plusy pracy w Noris wg. mnie: umowa, pieniądze raczej na czas(kiedyś tylko płatne do ręki), praca w cebuli - olejki te niby działają antybakteryjnie, bardzo fajni ludzie (oczywiście tylko część i po bliższym poznaniu). I tak na marginesie nie pisałam z żalu lub żeby się mścić, ale prawdę, by Ci którzy jeszcze mają czas się zastanowić przed podjęciem decyzji, wiedzieli czego mogą się spodziewać. Po to ta strona jest - prawda?

atens

mnie też ostrzegali, ale nie posłuchałam, zaczęłam pracę, straciłam możliwość lepszej i zrezygnowałam z rozsądku i odpowiedzialności. (usunięte przez administratora)

Mądryposzkodzie

(usunięte przez administratora) Szkoda, że nie trafiłam na te wpisy, zanim umowę podpisałam. Straciłam tam 2 m-ce, okazję na pracę w lepszym miejscu od Norisa i napsułam sobie nerwów co niemiara. I pluję sobie w brodę, że nie słuchałam mojego instynktu, który już w drugim dniu pracy mówił mi, że tam jest coś bardzo nie halo.

Zostaw merytoryczną opinię o Noris Sp. z o.o. sp.k. - Drawski Młyn

• Jak się pracuje w Noris Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Noris Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Noris Sp. z o.o. sp.k.