Sklepy obuwnicze Viola

Kłodawa

Opinie o Sklepy obuwnicze Viola

DOROTA 2015-02-05 21:58:39
NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE!!!
Gotika 2015-08-22 11:59:11
Atmosfera miła, załoga ok, klienci znośni jednak sprawy organizacyjne i kadrowe firmy pozostawiają wiele do życzenia. O wszystko trzeba się upominać i prosić. Żenada.
bb 2016-02-12 17:56:22
Witam.
Tak to prawda sprawy kadrowe i organizacyjne to żenada....spychologia.Jak chcesz się czegoś dowiedzieć to kręcą jeden przez drugiego i odsyłają nie wiadomo gdzie i do kogo.Mało to nie mają poszanowania pracownika, dla nich to chyba jesteśmy złem koniecznym dobrym do robienia pieniążków.przykre..
Emotka 2016-03-04 15:31:08
My pracujemy i jest ok. To prawda ze czasem trzeba z jedną sprawa do kilku osób dzwonić ale każdy jest uprzejmy, doradzi i pomoże . A wymagania to są w każdej pracy...za nic nie robienie pensji się nie dostaje .
ona 2016-07-18 11:55:18
Witam!Mam prośbę czy mogłby sie ktos wypowiedziec na temat pracy w tych sklepach?W mojej miejscowości otwiera się własnie jeden,dziś bylam na rozmowie i mialabym zaczac od jutra,od sprzatania na stawkę godzinowa(nie wiem a jakiej wysokości)...Potem mialabym być ztrudniona ale też nie określony jest czas zatrudnienia i wymiar etatu.Wszystko jakies dziwnie podejrzane,dlatego boję się porzucić dotychczasowe zajęcie. Proszę o rzetelną opinię na temat pracy w tym sklepie.
Zostaw swoją opinię o Sklepy obuwnicze Viola - Kłodawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklepy obuwnicze Viola