Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o.

Opinie o Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o.

Diamenty Forbes 2024

Diamenty Forbesa to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość.

Miło nam poinformować, że Hurtownie Elektryczne KOPEL po raz kolejny zostały laureatem w rankingu Diamenty Forbesa. To prestiżowe wyróżnienie jest dla nas dowodem ciężkiej pracy oraz zaangażowania całego zespołu.

@Kandydat

Cieszymy się, że nasza oferta pracy spotkała się z Pana zainteresowaniem. Pracownicy magazynu otrzymują premię powiązaną z wydajnością pracy. Szczegóły odnośnie działania systemu premiowego i wynagrodzenia zostaną przedstawione podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Każdy Pracownik może wybrać jeden z dwóch wariantów opieki zdrowotnej - podstawowy lub poszerzony. Dzięki opiece medycznej Pracownicy mogą korzystać z wizyt u specjalistów i wykonywać badania bez kolejek w wybranych placówkach medycznych w swoim miejscu zamieszkania. Zachęcamy do złożenia swojego CV na adres: rekrutacja@kopel.com.pl.

Elektryk ze Śląska

Firma zatrudnia zgodnie z kodeksem pracy i gwarantuje stabilność. Oczywiście, trzeba pracować, konkretnie wg ustalonych zasad. Jak w każdej normalnie i profesjonalnie zarządzanej firmie. Co najważniejsze, podchodzą z szacunkiem do ludzi. Nie zawsze i wszędzie tak jest.

@Katarzyna

Pracownicy Hurtowni Elektrycznych Kopel są objęci programem KopelACADEMY, którego Uczestnicy biorą udział w cyklicznych szkoleniach on-line, dotyczących zarówno kompetencji miękkich ( techniki sprzedaży, budowanie relacji z Klientem, negocjacje, itp. ), jak i twardych ( wiedza produktowa, techniczna, nowości produktowe, itp.). Szkolenia odbywają się regularnie, dwa razy w miesiącu i stanowią cenne źródło wiedzy, pozwalające Pracownikom poszerzyć swoje kompetencje oraz rozwinąć swój potencjał. Co więcej, Pracownicy mają dostęp do platformy edukacyjnej KopelGAME, na której rozwiązują quizy i testy, za których prawidłowe rozwiązanie otrzymują punkty do wymiany na atrakcyjne nagrody. Dzięki KopelGAME nasza Kadra w szybki i przyjemny sposób pogłębia wiedzę w zakresie bazy produktowej, procedur obowiązujących w firmie i wielu innych. Zachęcamy wszystkich potencjalnych Kandydatów do zaznajomienia się z naszymi ofertami pracy: https://www.kopel.pl/oferty-pracy

Niekwestionowanie najmocniejszą stroną Kopel jest silnie ugruntowana pozycja na rynku elektrycznym – działamy w branży od ponad 30 lat, posiadamy 28 Oddziałów na terenie całej Polski i możemy pochwalić się długoterminową współpracą z wiodącymi Dostawcami, co przekłada się na korzystną ofertę dla naszych Klientów. Nasza firma została wielokrotnie wyróżniona nagrodami biznesowymi, w tym aż czterokrotnie prestiżową nagrodą „Gazele Biznesu” – jest to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. O jej przyznaniu nie decyduje jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa. Jako Pracodawca szczycimy się długoletnim stażem pracy wielu naszych Pracowników. Nieustannie dbamy o ich rozwój i przyjazną atmosferę w pracy. Jako jedni z nielicznych uruchomiliśmy własną platformę grywalizacyjną, która poprzez zabawę i zdrową rywalizację rozwija pracowników w zakresie nowości produktowych, technik sprzedaży, narzędzi firmowych i procedur obowiązujących w firmie. Systematyczny udział w szkoleniach daje pracownikom możliwość zdobywania nagród rzeczowych i emocjonalnych do wyboru z bogatego katalogu. Jednym z dodatkowych benefitów pozapłacowych jest karta kulturalno-sportowa, którą Pracownicy mogą wykorzystać do rekreacji i rozrywki po godzinach pracy. Organizujemy również promocje sprzedażowe dla naszych Pracowników, którzy za najwyższe wyniki otrzymują atrakcyjne nagrody. Dbamy także o zdrowie Pracowników zapewniając dofinansowanie prywatnej opieki medycznej. Jesteśmy zawsze otwarci na innowacyjność oraz wszelkie propozycje usprawnień w działaniu naszej Firmy. Przecież to pracownicy współtworzą organizację, jaką jest obecnie Kopel. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszymi ofertami pracy. Dołącz do naszego zespołu już dzisiaj.

Katarzyna
@Elektryk ze Śląska

O, to fajnie, że szanują pracownika, a czy inwestują w ich rozwój? Ktoś niby pisał o szkoleniach w zeszłym roku, ale czy to są jakieś wewnętrzne szkolenia w firmie, czy może na jednego pracownika przysługuje określony budżet na wykorzystanie?

Diamenty Forbes 2024

KOPEL na Liście 2000 Rzeczpospolita

Po raz kolejny znaleźliśmy się na „Liście 2000 Rzeczpospolita”, która wyróżnia firmy z najwyższymi przychodami w roku 2022.
Jesteśmy dumni, że jako jedna z 15 toruńskich spółek widniejemy w tak zacnym gronie.
Elektryk ze Śląska

Katarzyna
@Elektryk ze Śląska

@Katarzyna

Widziałem oferte pracy Magazyniera w Toruniu , mam wieloletnie doświadczenie w pracy z systemem WMS , obsługę wózków bocznych jak i spalinowych i elektrycznych, jak wygląda system premii i czy ogóle jest ? prywatna obsługa medyczna jak wygląda bo to tez było zawarte w ogłoszeniu , na jaka stawke moge liczyc na tym stanowisku w tej firmie ?

@Kandydat

Proces rekrutacji składał się z trzech etapów - gdzie na ostatnim byłem informowany o decyzji i proponowanych warunkach. Każdy etap był oczywiście określony terminowo wraz z informacją co będzie się składało na kolejne etapy. Sama rozmowa była w bardzo przyjaznej atmosferze co też wpłynęło na jakość wymiany informacji i zbudowania odpowiedniej komunikacji. Oczywiście na samej rozmowie były pytania ale nie miało to charakteru "odpytywania" i utkwił mi fakt że Pani Dyrektor wraz z Dyrektorem Regionu chcieli mnie poznać również "jako człowieka" - przyłożyli dużą wagę do tego aby rekrutowana osoba pasowała do ich organizacji i oczywiście w drugą stronę. Rozmowa była miła, profesjonalnie przepleciona elementami biznesowymi

Poza standardowymi pytaniami o doświadczenie zawodowe czy dotychczasowe doświadczenia pojawiły się pytania o zainteresowania, sposoby na odpoczynek itp.

Franciszek

Widzę, że jest aktualne ogłoszenie dot. stanowiska magazyniera, czy umowa o pracę, którą oferuje firma, jest już na start czy najpierw jest np. zlecenie? Jest okres próbny? Napisałby ktoś jeszcze jakiego można się spodziewać wynagrodzenia, bo nie ma o tym mowy w ofercie? I o co chodzi z tą platformą grywalizacyjną?

@Franciszek

Miło nam, że zainteresował się Pan naszą ofertą pracy. W firmie Kopel jako pierwszą formę zatrudnienia oferujemy umowę o pracę na okres próbny, który trwa 3 miesiące. Po jego pomyślnym ukończeniu Pracownik otrzymuje umowę o pracę na czas określony. Po przepracowaniu 36 miesięcy obowiązuje już umowa o pracę na czas nieokreślony. Warunki wynagrodzenia zostają przedstawione każdemu z Kandydatów podczas rozmowy rekrutacyjnej. Platforma grywalizacyjna to internetowe narzędzie edukacyjne dedykowane naszym Pracownikom, dzięki któremu poprzez rozwiązywanie testów, zadań mogą poszerzać swoje kompetencje, zdobywając przy tym atrakcyjne nagrody.

Vice Prezes - Pan Paweł Srokowski

W trakcie Gali Jubileuszu 35-lecia Kopel, która odbyła się 25.03.2023, została ogłoszona bardzo ważna informacja. Decyzją Zarządu spółki Hurtownie Elektryczne Kopel Spółka z o.o. Pan Paweł Srokowski został mianowany Vice Prezesem firmy. Zmiana pokoleniowa u sterów firmy dokonuje się na naszych oczach. Pan Paweł nadzoruje obecnie prace inwestycyjne istotne dla naszego przedsiębiorstwa, takie jak w pełni zautomatyzowany magazyn czy innowacyjne rozwiązania informatyczne. Nowemu Vice Prezesowi życzymy wielu sukcesów oraz satysfakcji płynącej z rozwoju rodzinnej firmy.
Paulina

Hejka, widziałam ogłoszenie firmy sprzed lat na pozycję Specjalista ds. zakupów. Napisali tam że oferują umowę o pracę. A wiecie może na jaki okres jest ta pierwsza umowa? I czy jest tam zapis o premich czy podwyżkach?

@Paulina

W Kopel pierwsza umowa jest zawierana na trzymiesięczny okres próbny. W trakcie obowiązywania tej umowy Pracownikowi przysługuje stała premia wdrożeniowa. Kolejna umowa jest zawierana na czas określony 33 miesięcy. W trakcie obowiązywania umowy na czas określony każdemu Pracownikowi przysługuje premia uznaniowa zależna od wyników i dostosowana do zajmowanego stanowiska. Kolejna umowa zawierana jest już na czas nieokreślony. Zapraszamy do aplikowania na www.kopel.pl/kariera lub do formularza aplikacji spontanicznej kopel.pl/kopelwork. W naszej firmie motywujemy do regularnego poszerzania kompetencji oraz doskonalenia swoich umiejętności.

@Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o.

Premia wdrożeniowa jest w takiej samej wysokości dla wszystkich? A uznaniowa też czy każdy dostaje inny procent w zależności od wyników? Jak to jest oceniane?

Handlowiec

Witam , proszę o informację o stanowisku przedstawiciel handlowy w firmie Kropel? Jak to wygląda finansowo, targety do zrealizowania? Benefity i inne składowe pracy na tym stanowisku ?Będę wdzięczny za pomoc

Agnieszka

i tak przez lata Twojej pracy dokładnie tak tu się działo i dopiero teraz postanowiłeś odejść? co Cię trzymało w tamtym stanie? co tu jest takiego dla czego warto jednak popracować?

PHU KATENA

Polecam zakupy w hurtowni Kopel na Żółkiewskiego, miła i kompetentna obsługa, szczególnie polecam zakupy u Pani Asi - doradzi, pomoże i zawsze z uśmiechem. Dziękujemy.

Magdalena Kaszubowska

Bardzo polecam zakupy na Żółkiewskiego u Pani Asi . Przesympatyczna i konkretna kobieta. Zawsze doradzi i pomoże przy wyborze odpowiedniego osprzętu. Polecam

Wiecie, czy Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Na dzień dzisiejszy nasza firma pracuje w trybie w pełni stacjonarnym. Jeśli jednak zajdzie potrzeba przejścia na hybrydowy lub zdalny tryb pracy, jesteśmy przygotowani na udostępnienie niezbędnych narzędzi, aby Pracownik mógł komfortowo i efektywnie wykonywać swoje zadania w domu. W czasach pandemii COVID-19 wypracowaliśmy skuteczny sposób pracy w tych warunkach. Gdy zajdzie konieczność ponownego przejścia na pracę zdalną, odbędzie się to w sposób płynny i bezproblemowy.

wicher
@Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o.

Zgadza się

Pracownik biurowy

Firma inwestuje w rozwój. podnosi komfort w miejscu pracy. Dobra komunikacja Dużo szkoleń Dużo integracji Daje możliwości rozwoju osobistego

Helena
@Pracownik biurowy

To super. A jakiego typu szkolenia mają? No i czy firma zawsze finansuje je czy pracownik częściowo pokrywa koszty?

@Helena

W naszej firmie regularnie odbywają się szkolenia dotyczące takich tematów jak np. kompetencje sprzedażowe, , nowoczesne technologie, fotowoltaika, wiedza produktowa czy współpraca z Klientem. Ich koszt pokrywany jest w całości przez firmę, Pracownicy mają do nich swobodny i bezpłatny dostęp. Co więcej, udostępniamy naszym Pracownikom platformę grywalizacyjną KopelGAME, za pomocą której mogą oni w przystępny sposób poszerzać i utrwalać swoją wiedzę, zdobywając przy tym atrakcyjne nagrody.

Nasza firma od początku swojego istnienia kładzie mocny nacisk na rozwój kompetencji swoich Pracowników. Realizujemy program bezpłatnych, cyklicznych szkoleń prowadzonych przez profesjonalistów, które dotyczą zagadnień takich jak kompetencje sprzedażowe, nowoczesne technologie, wiedza produktowa czy współpraca z Klientem. Co więcej, udostępniamy naszym Pracownikom platformę grywalizacyjną KopelGAME, za pomocą której mogą oni w przystępny sposób poszerzać i utrwalać swoją wiedzę, zdobywając przy tym atrakcyjne nagrody i prowadząc zdrową rywalizację ze współpracownikami. Zapraszamy zatem do aplikowania na www.kopel.pl/kariera lub www.kopel.pl/kopelwork . W naszej firmie motywujemy do regularnego doskonalenia swoich umiejętności i umożliwiamy Pracownikom rozwinąć skrzydła.

Czy Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

W Hurtowniach Elektrycznych KOPEL prowadzimy program staży dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Pomagamy im zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe i rozwijać swoje umiejętności pod okiem doświadczonych Pracowników naszych hurtowni. W szczególności zachęcamy do kontaktu uczniów techników i szkół zawodowych o profilu elektrycznym. Nasza firma to przyjazne miejsce pracy dla osób w każdym wieku i na każdym szczeblu kariery. Zachęcamy więc do zapoznania się z ofertami pracy, które na bieżąco aktualizujemy na stronie https://www.kopel.pl/oferty-pracy. Jeśli nie ma tam odpowiedniego stanowiska pracy, zachęcamy do pozostawienia dokumentów aplikacyjnych za pomocą formularza KopelWORK: https://www.kopel.pl/kopelwork - każda kandydatura zostanie rozpatrzona.

Olo

Jak wyglada praca kierowca kat.C w Toruniu. Jakie warunki ,wynagrodzenie?

Czy w Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o. pracuje się na open space?

W Hurtowniach Elektrycznych Kopel nie pracujemy w przestrzeni typu „open space”. Każdy dział w firmie ma wydzielone pomieszczenie, gdzie Pracownicy mogą czuć się komfortowo. Dbamy o ergonomię i higienę stanowiska pracy, zachowując odpowiedni dystans. Takie rozwiązanie sprzyja efektywnej pracy i niweluje hałas i inne czynniki zewnętrzne. Zapraszamy kandydatów na naszą stronę internetową, zakładka Kariera/ KopelWORK w celu zgłoszenia swojej aplikacji. Dołącz do naszego zespołu już dzisiaj.

Edyta

Firma profesjonalna, obsługa klienta na wysokim poziomie, polecam wszystkim

Marad

Firma Kopel jak najbardziej do polecenia. Współpraca wieloletnia oparta na zaufaniu. Co mi się podoba najbardziej to fachowość mojego opiekuna. Maciej Cywiński to człowiek, który wie wszystko o wszystkim. Nie ma rzeczy niemożliwych a jak są to nie dla niego.Doceniam szczerość, bez żadnego czarowania czy naciągania. Same konkrety. Polecam!

Paulina
@Marad

A ty piszesz to jako pracownik? Na to wygląda, ale chcę się upewnić, bo nie zrozumiałam do końca.

Mariusz

W Koplu kupowałem u pana Macieja Cywińskiego-bardzo kompetentny i zaangażowany sprzedawca, doradził mi kilka dobrych rozwiązań.Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o.