Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o.

Opinie o Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o.

Wojtek F.

Witam ,jestem klientem od paru ładnych lat zawsze mogłem wszystko w Koplu załatwić nawet bardzo nietypowe i jednostkowe tematy wszystko dzięki współpracy z handlowcem Maciejem C.

MONTER

Jestem klientem hurtowni Kopel w Toruniu od paru lat,współpraca jest wzorowa nigdy nie odszedłem z kwitkiem nawet jak potrzebuję coś jednostkowego nietypowego ,Kopel ma lub zamówi czasem nawet jedną sztukę.Fachowa kadra handlowców jest na najwyższym poziomie zwłaszcza mój opiekun Maciej Cywiński człowiek który wie wszystko co ma Kopel w ofercie.

opinia

Miła i kompetentna obsługa ,dobre ceny, duży asortyment, duże zaangażowanie . Obsługuje Pan Jarek Kowlaczyk.

mixx

Pracował ktoś jako Pracownik magazynu w Rzeszowie i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Śmiech na sali oddział Rzeszów
@mixx

Rodzinna firma dbająca o pracowników. Proszę Państwa wstyd żeby w tak dobrej firmie proponować pracownikowi magazynu najniższą pensje przez okres 3 miesięcy po trzech miesiącach niby premia do 500 zł brutto to wstyd .W Lidlu lub w Biedronce ma się już na start więcej niż wy z całą premią. Pozdrawiam Pana (usunięte przez administratora)z Rzeszowa

Krystyna
@Śmiech na sali oddział Rzeszów

A jak wyglądają podwyżki wynagrodzenia na przestrzeni np. roku? Czy po 3 miesiącach jest dodawana tylko premia czy też w późniejszym czasie można liczyć na podwyżki podstawowej pensji w Kopelu?

Proces rekrutacji składał się z trzech etapów - gdzie na ostatnim byłem informowany o decyzji i proponowanych warunkach. Każdy etap był oczywiście określony terminowo wraz z informacją co będzie się składało na kolejne etapy. Sama rozmowa była w bardzo przyjaznej atmosferze co też wpłynęło na jakość wymiany informacji i zbudowania odpowiedniej komunikacji. Oczywiście na samej rozmowie były pytania ale nie miało to charakteru "odpytywania" i utkwił mi fakt że Pani Dyrektor wraz z Dyrektorem Regionu chcieli mnie poznać również "jako człowieka" - przyłożyli dużą wagę do tego aby rekrutowana osoba pasowała do ich organizacji i oczywiście w drugą stronę. Rozmowa była miła, profesjonalnie przepleciona elementami biznesowymi

Poza standardowymi pytaniami o doświadczenie zawodowe czy dotychczasowe doświadczenia pojawiły się pytania o zainteresowania, sposoby na odpoczynek itp.

Bydgoszcz

Jakie zarobki na stanowisko Magazynier w Bydgoszczy?

Tadek

@Śmiech na sali oddział Rzeszów to po 3 miesiącach okresu próbnego dostaje się tylko 500 brutto podwyżki? ale to chociaż każdy ma pewne?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o.?

Jesteśmy rodzinną firmą z przyjaznym miejscem pracy i pozytywną atmosferą. Pracownicy to nasz kapitał, zauważamy ich talenty i możliwości. Tworzymy warunki do osiągania wytyczonych zadań. Nasza firma zapewnia możliwość rozwoju i samorealizacji poprzez systematyczne szkolenia podnoszące kompetencje miękkie i branżowe. Łączymy naukę z możliwością osiągania dodatkowych profitów za pomocą platformy grywalizacyjnej KopelGAME, gdzie zdobywanie wiedzy wiąże się z ciekawymi benefitami kulturalno-sportowymi, a pracownicy mogą samodzielnie typować nagrody do zdobywania. Nie samą pracą człowiek żyje, w ramach odpoczynku wspólnie kibicujemy Toruńskiej drużynie żużlowej, pracownicy mają dostęp do wejściówek na koszykówkę, siatkówkę lub hokej. Wspieramy aktywność fizyczną i kulturalną poprzez współfinansowanie programu KopelFLEXIPASS. Integrujemy się również na sportowo, na przykład wspieramy biegaczy ( bieg elektryka ), rowerzystów ( rajdy integracyjne ), biegaczy ekstremalnych ( terenowa masakra ). Z okazji świąt przekazujemy benefity świąteczne. Pracownicy to nasi partnerzy i jako firma wspieramy ich pozytywne aktywności. Do kompetentnych pracowników, do osób zaangażowanych, zmotywowanych do dalszego rozwoju i lojalnych mówimy TAK.

Majster

Dlaczego rekrutacja nie odbywa się drogą telefoniczną?? Warto by nad tym się zastanowić. Zastanowić warto się także aby warunki placowe były przedstawione już na 1 etapie rozmowy. Przyszły pracownik ma ogólny podgląd na ofertę czy jest ona atrakcyjna i poświęca swój cenny czas na spotkanie. Działa to w dwie strony. Oczywiście mydlenie oczu że jeszcze jeden etap a może trzeci czwarty.... Nikomu nie pomoże...

@Majster

Warunki współpracy uzależnione są przede wszystkim od oferowanego stanowiska, umiejętności i doświadczenia kandydata. Przedstawiamy je kandydatom, których profil jest spójny z wymogami na konkretnym stanowisku oraz odpowiada oczekiwaniom przyszłych pracowników. Jesteśmy konsekwentni w działaniach zgodnie z ustalonymi wysokimi standardami procesu rekrutacyjnego.

anonimowy
@Majster

Bo podczas rozmowy kwalifikacyjnej można naczarować i naobiecywać potem się z tego wycofać... Niska podstawa i obiecanki super premii

Jakie są mocne strony pracodawcy Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o.?

Niekwestionowanie najmocniejszą stroną Kopel jest silnie ugruntowana pozycja na rynku elektrycznym – działamy w branży od ponad 30 lat, posiadamy 28 Oddziałów na terenie całej Polski i możemy pochwalić się długoterminową współpracą z wiodącymi Dostawcami, co przekłada się na korzystną ofertę dla naszych Klientów. Nasza firma została wielokrotnie wyróżniona nagrodami biznesowymi, w tym aż czterokrotnie prestiżową nagrodą „Gazele Biznesu” – jest to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. O jej przyznaniu nie decyduje jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa. Jako Pracodawca szczycimy się długoletnim stażem pracy wielu naszych Pracowników. Nieustannie dbamy o ich rozwój i przyjazną atmosferę w pracy. Jako jedni z nielicznych uruchomiliśmy własną platformę grywalizacyjną, która poprzez zabawę i zdrową rywalizację rozwija pracowników w zakresie nowości produktowych, technik sprzedaży, narzędzi firmowych i procedur obowiązujących w firmie. Systematyczny udział w szkoleniach daje pracownikom możliwość zdobywania nagród rzeczowych i emocjonalnych do wyboru z bogatego katalogu. Jednym z dodatkowych benefitów pozapłacowych jest karta kulturalno-sportowa, którą Pracownicy mogą wykorzystać do rekreacji i rozrywki po godzinach pracy. Organizujemy również promocje sprzedażowe dla naszych Pracowników, którzy za najwyższe wyniki otrzymują atrakcyjne nagrody. Dbamy także o zdrowie Pracowników zapewniając dofinansowanie prywatnej opieki medycznej. Jesteśmy zawsze otwarci na innowacyjność oraz wszelkie propozycje usprawnień w działaniu naszej Firmy. Przecież to pracownicy współtworzą organizację, jaką jest obecnie Kopel. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszymi ofertami pracy. Dołącz do naszego zespołu już dzisiaj.

anonimowy
@Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o.

Nowi nie mają co liczyć na dobre zarobki, system wynagradzania bardzo dobrze pomyślany i przyjazny... pracodawcy. Zewnątrz solidna firma, od środka już nie.

Majster

Dlaczego w dobie covid nie przedstawiacie warunków płacowych droga telefoniczną?? Ułatwiłoby to rekrutacje... Czasami szkoda czasu na 2 etapowa rekrutacje... (usunięte przez administratora)

@Majster

Pierwszy etap rekrutacji na ogół ( nie zawsze ) przebiega drogą telefoniczną. Na podstawie rozmowy telefonicznej lub CV wybrani kandydaci zapraszani są na rozmowę, aby móc przedstawić się osobiście i lepiej zaprezentować swoje mocne strony.

Majster

Dzień dobry. Jakie warunki płacowe jesteście w stanie zaoferować w aktualnych ofertach waszej firmy??? C(usunięte przez administratora)

Czy w Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. zo.o. są paczki/bony świąteczne?

Tak, Pracownicy otrzymują premie świąteczne.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. zo.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Standardowo proces rekrutacji zamyka się w 2 etapach, wszystko zależy od stanowiska pracy, rekrutacja na stanowiska managerskie ma 3 etapy. Ostateczną decyzję Kandydat otrzymuje do 2 tygodni od ostatniej rozmowy. Zapraszam do zapoznania się z bieżącymi ofertami pracy na stronie internetowej www.kopel.pl/kariera.

BOB

A CO MYŚLICIE O HANDLOWCACH Z KOPELA? POZYTYWY / NEGATYWY?

ABC

Nie przedłużają umowy informują o tym ostatniego dnia, tak abyś wykorzystał urlop. Jak szukacie oferty pracy tymczasowo na 3 miesiące to to jest idealne miejsce.

Zuzanna

To szkoda, że w KOPEL jest tak kiepsko, jeśli chodzi o stabilność zatrudnienia. Ale mimo wszystko pamiętaj, iż na forum staramy się nikogo nie wyzywać. Wspomniałeś coś o jakimś systemie punktowym. Możesz powiedzieć, na czym konkretnie on polega? Ciekawi mnie to.

Igor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje kogoś do pracy? Jaką umowę proponuje firma na początek?

Hurtownie Elektryczne Kopel

Zgodnie z zweryfikowanymi przez Dział Handlowy i Magazyn danymi dot. zamówienia nr 32791 o wartości 15 zł, przypominam, iż tuż po ujawnieniu wady tj. pęknięcia szybki licznika energii, otrzymał Pan - bez zbędnej zwłoki - nowy produkt wolny od wad, zgodnie z przepisami dot. rękojmi za wady (art.556 i nast. Kodeksu cywilnego).

Janusz

Dlaczego sugerujecie, że negatywne wpisy dodaje jedna i ta sama osoba? Macie jakieś dowody potwierdzające, że rzeczywiście tak jest? Wracając do meritum wątku, może ktoś z Was wie, jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie Hurtownie Elektryczne KOPEL? Od nowego roku nastąpiły jakieś zmiany? Proszę o odpowiedź.

Emilia

@anonymous, nie mamy pewności, co do tego, ponieważ równie dobrze pracodawca może nie wiedzieć, że zdarzają się takie sytuacje w firmie Hurtownie Elektryczne KOPEL, które negatywnie wpływają na wizerunek obsługi klienta. W dalszym ciągu zachęcam do wypowiedzi osoby, które posiadają doświadczenia związane z pracą w firmie Hurtownie Elektryczne KOPEL. Zapraszam do dyskusji.

Emilia

@anonymous, osobiście nie mam, jak niestety przyjrzeć się tej sytuacji, ponieważ nie jestem pracownikiem firmy Hurtownie Elektryczne KOPEL. Jeżeli sytuacja miałaby się powtarzać to myślę, że warto zgłosić ten fakt szefostwu firmy, abyś jako klient nie czuł się lekceważony. Czy osoby, które przeglądają ten wątek odnośnie pracy w firmie Hurtownie Elektryczne KOPEL mogą napisać coś jeszcze na temat tego miejsca pracy?

@Emilia

Możliwe, że pracodawcą ten fakt nie przeszkadza.

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o.