IMODOM NIERUCHOMOŚCI

Wrocław

Opinie o IMODOM NIERUCHOMOŚCI

anonim 2011-11-25 13:43:24
Chciałabym wyrazić swoje rozgoryczenie na temat firmy IMODOM NIERUCHOMOŚCI. Mianowicie zainteresowana byłam zakupem nieruchomości we Wrocławiu, spotkałam sie z agentką tej firmy, która na miejsku, bezpośrednio chciała pobrać ode mnie wynagrodzenie przed oglądaneim nieruchomosci, tylko za przekazany adres! Zupełny skandal, zamierzam skierować całą sprawę na Policje, do Prokuratury i innych organów ścigania! anonim
imodom 2011-12-17 15:10:28
Prosimy "sympatycznych" kolegów z konkurencji o niewypisywanie bzdur na temat biura Imodom. To są oszczerstwa. Nigdy nie mieliśmy takich praktyk. Nasi agenci kierują się zasadami etyki zawodowej i nigdy nie biorą od nikogo pieniędzy za przekazanie adresu. Pan "anonim" najwidoczniej sam ma problemy ze sprzedażą mieszkań, skoro musi się posuwać do takich zagrań i próbować zepsuć nam opinię w tak mało wyszukany sposób. Niech pan się bardziej postara:)
Zostaw swoją opinię o IMODOM NIERUCHOMOŚCI - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMODOM NIERUCHOMOŚCI