IMODOM Wrocław, ul. Kleczkowska

Wrocław

Opinie o IMODOM Wrocław, ul. Kleczkowska

mika 2011-12-27 08:39:26
Ale ktoś ma fantazje :) ja tu pracuje od 2 miesięcy i jakoś nie widzę takich uchybień. A poza tym to szef jest strasznie wyrozumiałą osobą oby więcej takich ludzi na tym świecie :)
EWA 2012-01-03 01:52:57
Zakupiłam z nimi moje mieszkanie :) szybko, solidnie i godne polecenia to biuro działa naprawdę agresywnie w porównaniu do innych, a co najważniejsze usługi na najwyższym poziomie. 100% pozytyw ja już poleciłam Państwa usługi dalej :) oby więcej takich biur. Pozdrawiam [usunięte przez administratora]
Pracownik Firmy IMODOM 2012-06-21 15:49:55
Nie wiem na jakiej podstawie takie słowa.

Jestem pracownikiem Firmy IMODOM, mam umowę o pracę, mam podstawę, posiadam wszystkie świadczenia, mam telefon służbowy.

jak na razie to firma we mnie inwestuje, wysyła mnie na szkolenia, wręcz zmusza mnie do rozwoju.

Atmosfera w firmie super. Nie ma telefonów w stylu - GDZIE PAN JEST! luźny czas pracy mogę spokojnie sobie dopasować do moich prywatnych spraw. I co najważniejsze do pracy przychodzę z chęci a nie z obowiązku.
Dobre biuro 2012-06-21 16:09:14
Pani rozczarowana (a raczej Pan podszywający się pod Panią) kłamie i zmyśla.I bardzo łatwo zdradził kim jest słowami często przez niego używanymi \"suma sumarum\". Pan jest właścicielem innego biura i dodawanie zakłamanych opinii jest nie kulturalne i na bardzo niskim poziomie intelektualnym.Polecam biuro IMODOM,ponieważ jest dobrym biurem nieruchomości pod wieloma względami :)
p.s usuwanie pozytywnych komentarzy i prawdy jest również mało kulturalne
mikqw 2016-04-21 18:57:17
szkoda tylko że tak mało i tak dawno były jakiekolwiek opinie, a przecież z tego co widać po stronie internetowej to firma działa z powodzeniem i się rozwija jak kwiat
Zostaw swoją opinię o IMODOM Wrocław, ul. Kleczkowska - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMODOM Wrocław, ul. Kleczkowska