Ginger Line

Biała Podlaska

Opinie o Ginger Line

X 2009-10-09 12:15:25
czy ktoś mi może powiedzieć gdzie ta firma się znajduje i czym się zajmuje?
ooo 2009-10-16 13:58:28
Francuska 27
dkilfu 2009-10-26 14:24:03
to zwykla praca polegajaca na akwizycji,chodzisz od domu do domu i oszukujesz ludzi. nie polecam
dario 2009-11-18 17:48:52
bardzo fajna firma. chciałem pracować lecz niestety nie przyjęto mnie... żałuje... ale cóż może przy nastepnej rekrutacji hehe

pracus 2009-12-09 16:39:38
całe te ginger LINE to jedna wielka sciema. ludzie pracowac za 20 zł za umowe to ścieszne i jeszcze ciekawe czy ta umowa wejdzie wogóle w życie. Wogole jest[usunięte przez moderatora] z wypłatami. Za tak niskie pieniądze to żebrak w miesiąc tyle samo nazbiera co ty pracując od 8 rano do 8 wieczorem i robic beznadziejne dzwonki
fafa rafa 2009-12-09 20:16:08
ginger line jest kozacką firmą ;D [usunięte przez moderatora] za marne pieniądze, menago to[usunięte przez moderatora] uważajcie [usunięte przez moderatora] Czystkich pachołow i przycina na wypłatach. Polecam !! ;D
Robol 2009-12-15 20:36:33
Widzicie [usunięte przez moderatora] zaraz święta juz po 15 a kasy dalej nie ma bo menagier ma wszystko w[usunięte przez moderatora] i nie płaci za to co powinien i wes u takiego pajaca pracuj.. Zal tego ginger
Alfi 2009-12-17 18:40:26
Ja wam dam dobrą radę kopnijcie go [usunięte przez moderatora] i niech sam [ usuniete przez admina] !!!!! szkoda tylko Justy super dziewczyna.
były pracownik Damiana i tej je**** firmy 2009-12-28 23:22:08
LeminG masz zupełną racje. ja nie pracuje juz dobry miesiac a kase która mi wisi dalej nie oddaje i wymiguje sie tym ze w warszawie jest. kiedys ktos mu zeby po przestawia ze te pieniądze które nie oddaje a na[usunięte przez moderatora] w warszawie wydaje. [usunięte przez moderatora] to szef ! wstyd!
były pracownik inny 2009-12-29 20:50:17
Pójdzcie do inspekcii pracy i powiedzcie jaka sprawa ja już złożyłem doniesienie i do zusu niech się spodziewa nalotu.haha
Pracownik .. 2009-12-30 23:13:58
Ja Czekam do nowego roku jezeli nie wypłaci mi kasy ide do inspekcji pracy powiem co i jak i jak kazdego zatrudniał i jak wypłacał kase wtedy[usunięte przez moderatora] bedzie miał gorąco..Pozdr pracownik inny :D
Menago Damian 2010-01-06 18:39:17
Pracuś jak ich mało xD zgadzam się z tobą sami odeszliśmy menago nawet proponował mi i nie tylko mi większe pieniądze żebym tylko został i [usunięte przez moderatora] po domach żeby on mógł zabłysnąć przed swoimi zwierzchnikami szkoda mi tylko Justy ona jest super może byśmy się tak spotkali wszyscy których niby on zwolnił i mu wygarneli jaki z niego menago mam parę chaczyków na niego i wykorzystam.
Pracuś jak Ich Mało xD 2010-01-07 01:43:09
Zgadzam się Można się spotkać i pospisywać kto co ma na Niego :D haha :D
ehe 2010-01-08 11:38:05
A to w ogóle jeszcze istnieje bo jakoś nie widziałem na narutowicza szyldu, który do niedawna tam widniał...
worker 2010-01-09 18:46:36
Rozmawialem z wlascicielem sklepu pietro nizej na narutowicza to mowil ze za wynajem nie zaplacil, z francuskiej tez uciekl bez placenia. [usunięte przez moderatora]
jupik 2014-12-31 16:35:02
rzeczywiście szczerze mówiąc nie słyszałem również o tym żeby w ostatnim czasie Ginger Line w ogóle funkcjonowało. Ale może to ja mam w tej chwili przestarzałe informacje. Może ktoś z użytkowników forum ma więcej informacji na temat tego czy właściwie można spodziewać się ewentualnych zatrudnień tutaj ?
dj 2015-03-04 18:02:55
nie wiem jak działają oni w Polsce , bo z tego co widziałem to swoją siedzibę mają w województwie lubelskim, ale jeśli mówimy o tym samym Ginger Line z Polskim oddziałem po prostu, to w Anglii jest to miejsce gdzie można całkiem fajnie zjeść, ale szkopuł w tym , że trzeba mieć się na baczności bo cały czas zmieniają swoją lokalizację....
prada 2015-03-22 01:27:51
no i właśnie te zmiany lokalizacji to jest to co wyróżnia te markę. Ginger Line to co raz bardziej popularne miejsce w którym można dobrze zjeść na wyspach. Szkopuł i cała frajda zarazem w tym żeby to miejsce w odpowiednim momencie i odpowiednim miejscu odnaleźć. To jest cała frajda i to co ich wyróżnia
kimk 2016-05-18 20:49:07
buldodzi, a co cię do nich składnia ? JA słyszałem, żę wcale nie dają zbyt dobrych warunków finansowych a do tego bardzo długo myślą czy pracownikowi dać umowę o pracę czy nie. Takie warunki raczje nie są stabilne i nie stwarzają pozorów na zmainę...
Zostaw swoją opinię o Ginger Line - Biała Podlaska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ginger Line