Opinie o TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI w Radzymin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI w Radzymin

Trader

Nie tylko na produkcji ta firma ma problemy, w całym dziale eksportu nie ma ani jednego profesjonalisty, a trafiają się osoby chamskie i głupie, jak np. joanna d., area sales manager o poziomie merytorycznym sprzątaczki i kulturze osobistej (usunięte przez administratora) z lasu. Nie pomogą targi w Niemczech czy Dubaju, gdy się ma takich "managerów" :)

Maciej
@Trader

Słyszałem kiedyś, że praca w tej firmie jest bardzo dobra i chciałbym zweryfikować, czy to prawda? Jak wyglądają warunki zatrudnienia dla osób pracujących na produkcji? Mam nadzieję, że czegoś się dowiem.

Renata
@Trader

Miałeś/miałas do czynienia z całym działem eksportu??? znasz wszystkich tak dobrze pisząc takie opinie? co według Ciebie oznacza profesjonalista a co robią ci ludzie, skoro według Ciebie nimi nie są? Jeśli piszesz już imionami i pierwszą literą nazwiska i masz takie przykre dośwaidczenie , to czemu zasłaniasz się anonimowością ?

Olek

@??????? Myślę, że nigdy nie pracowałeś/aś w firmie. Akurat TAGO PPC jest dobrym pracodawcą.

???????

W Tago same buraki chodzi o kierownictwo wyzysk ludzi na Magazynie uważajcie na kierownika Jodłowskiego sprzedaję ludzi do dyrektora to (usunięte przez administratora) jest. Zwykły s szmaciasz. A produkcja brak słów na kierownictwo.

??????

Brak słów na temat Tago jeden drugiego sprzedaje to Dyrektora nie mają szacunku dla pracownika pseudo kierownicy nadają się do niczego czy to produkcja, warsztat czy magazyny jedno wielkie (usunięte przez administratora) z daleka od tej Firmy. Dużo godzin pracy za małe pieniądze i Dyrektor zwykły burak.

Antoni
@??????

Co to znaczy, że nie mają szacunku dla pracownika? A jeśli chodzi o wynagrodzenie i warunki pracy? Jak o jest w TAGO?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Staszek

Ja nie narzekam na prace ale może dlatego, że staram się być dobrym pracownikiem bo i firma jest ok!

Eureka

Prosze o kontakt504644550 pana Tadeusza,doradca.

an

Swojego czasu poszukiwani Ukraińcy albo ludzie z ukraińskim, swojego rodzaju dyskryminacja

Czy to prawda, że w zakładzie pracuje coraz więcej obcokrajowców (nie tylko z Ukrainy) a kierownicy nie znają nawet podstaw, żadnego obcego języka i porozumiewają się na migi?

Koralgol

Jeśli nawet nie wszystko jest idealne to z całą pewnością takie oskarżenia są niezasłużone!!

Gołębiewski

W tej firmie łamane są wszelkie prawa pracownicze jakie tylko są gwarantowane pracownikom w kodeksie pracy! Praca po 12 i więcej godzin pod przymusem jest tu normą. Nie ma chyba działu w którym kierownicy mieliby jakiekolwiek kompetencje do zarządzania zasobami ludzkimi. Czy to produkcja, mechanicy, magazyn, elektrycy, budowa to wszędzie kierownicy są niekompetentni. Kierownicy z produkcji wieszają tylko kartki że trzeba pracować po 12 godzin. Budowa, mechanicy, elektrycy pracują non-stop po 10 i więcej godzin. Na magazynie to już w ogóle brak jakiejkolwiek organizacji, nigdy nie wiedzą ile pracują - kierownik z przypadku. Przez niekompetentną kadrę dyrektor i szef praktycznie nie mają pojęcia co się dzieje w firmie. Połowa ludzi z "biura" jest niepotrzebna i często nikt właściwie nie wie czym się dana osoba zajmuje. Technologów jest jak "mrówek" a jakość produktów jest bardzo niska. Nikt z osób decyzyjnych w tej firmie nie ponosi żadnej odpowiedzialności za swoje decyzje - winę zawsze zrzuca się na najniższych pracowników i kara się ich finansowo. Mobbing na każdym kroku. Ukraińcom można więcej niż Polakom, są praktycznie nietykalni. Bardzo często są wypadki. Nie przestrzega się podstawowych zasad BHP i higieny. Firma wiecznie w budowie. Budowa przebiega bezpośrednio przy produkcji. Dochodzi do sytuacji w których sanepid gdyby tylko się tym zainteresował to zamknąłby tą firmę natychmiastowo. Jedyny plus tej firmy to taki, że płacą na czas. Pracujesz/pracowałeś w tej firmie - wiesz jak jest.

Natalia

@anonymous, Należy pamiętać, że każda opinia jest subiektywną oceną. Pracownicy mają różne priorytety. Jeżeli nie zgadzasz się z opinią tego użytkownika, to czy mógłbyś napisać coś więcej o pracy w firmie TAGO? Czy firma oferuje pracownikom pakiety socjalne? Aktualnie coraz więcej firm oferuje dodatki pozapłacowe.

RS

Wie ktoś jak wyglądają zarobki PH oraz godziny pracy??

Były
@RS

Podstawa - najniższa krajowa. Robisz dopóki nie padniesz na pysk. Tylko spróbuj powiedzieć, że będziesz pracować 8 h. Z premią mało kto bierze dwójkę do łapy. Fura z gps i zakaz użytkowania prywatnego.

@Były

część wypowiedzi w kwestii auta to prawda,cała reszta nieprawda

Natalia

@Piktogram, Czy znasz jakieś argumenty, które mogą potwierdzić Twoją negatywną opinię o tej firmie? Twoja opinia zawiera poważne zarzuty, na które należy mieć odpowiednie dowody. Czy możesz napisać coś więcej na temat atmosfery i warunków pracy w firmie TAGO? Czy długo już pracujesz w tej firmie?

Zainteresowana

Może wiecie coś czy firma potrzebuje ludzi? Rzadko tu zaglądacie !

Piktogram
@Zainteresowana

Tylko i wyłącznie do znęcania się, normami ludzie z tej firmy odeszli o tych co zostali szkoda strzelić ry...a

Karma wraca...

Te (usunięte przez administratora) wiecie że was zwolnie to tylko kwestia czasu, tak O was piszę Robusiu i Artusiu...

Iza

Czym można tłumaczyć tą ciszę na forum?

była

A jak tam pani promocja pracuje jeszcze?

KP

słyszałam, że kolejna osoba uciekła z eksportu przez naszą "ulubioną" kierowniczkę :D

Janusz

Jeśli niektórzy tak pracują jak widać na forum, to współczuje innym takiej atmosfery. Może trzeba wziąć się do solidnej pracy?

w temacie

W pełni wykorzystują swoje stanowiska dyrektorskie, też bym tak zrobił jakby chciały nie ma się co dziwić Panom.

Zostaw merytoryczną opinię o TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI - Radzymin

• Jak się pracuje w TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI?

Zobacz opinie na temat firmy TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI