Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Jak wam się sprawdza nowa funkcja robienia zakupów online przez klientów aplikacją CC?

SPRZEDAWCZYNIE HAMSKIE

Nie polecam Kauflandu pod względem zachowania pań z mięsa jak również z kas!!!!!! Bardzo nie mila obsługa zwłaszcza pań z mięsa one nie rozumieja ze są po to żeby obsługiwać a nie robić foch . Brak mi słów(((( wstyd !!!! Dyrektor powinien zareagować

Sprzedawczyni
@SPRZEDAWCZYNIE HAMSKIE

Jak mam takiego klienta to zawsze jestem nie miła Jestem nie tylko od obsługi Mam jeszcze z 50 innych rzeczy do zrobienia Także stać czekać nie szczekać

Kkkkaa
@SPRZEDAWCZYNIE HAMSKIE

Jak staniesz za lada to wtedy sie wypowiedz. Praca za lada to nie tylko obsluga. Wyrozumialosci i empatii zycze.

Maks

Ja pracuję i jestem bardzo zadowolony z pracy naprawdę miła atmosfera spokojna praca i ludzie spokojni

Koko
@Maks

Chyba dostałeś stanowisko regiona ,że się tak cieszysz.

Misia

Prosze o odpowiedz w ktorym sklepie byly lub sa osoby na kwarantannie? Jezdza rewizje, regionalni i niestety przenosza, wiec warto wiedziec gdzie co i jak.

@Misia

Nikt Ci nie powie gdzie są zachorowania , kwarantanny itp bo odrazu dyrektorzy przykazujaą że ma się to nie roznieść , bo się ludzie dowiedzą i spadną obroty!! A pracowników na strach że wtedy stracą pracę

Lipa
@Misia

Podobno w Lubaniu jest ktoś

@Lipa

W Łukowie zmarł facet na covid .

@Lipa

Z tego co wiem to prawie w każdym sklepie jest ktoś chory ale reszta pracuje normalnie.

C.d.n.

To niemożliwe żeby życie miało mniejszą wartość niż zysk ze sprzedaży.Czyżby nasi dyrektorzy byli aż tak zaprzedani?Przecież to się może skończyć wyrokami.

@C.d.n.

Kasa kasa kasa , tylko to się liczy . Zawsze mogą powiedzieć że pracownik nie musiał zarazić się w pracy

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
Aaa

Witam. Czy ktoś z Was miał izolację z powodu pozytywnego wyniku covid? Czy został ktoś po całej sytuacji wysłany na dodatkowe badania?

@Aaa

nie ma dodatkowych badań, zdrowiejesz i wracasz do pracy

Artur
@Aaa

Kto miał robione szkolenie lina jakies czy cos

@Aaa

A jak tam u was na marketach są zakażenia ,? Kwarantanny ?? Itp ??

Ruda
@Koka

Gdzie pracownicy w zagranicznych marketach nie choruja. Nawet jak ktos jest chory straci smak i wech cala rodzina ma pozytywny to Twoj wynik testu wyjdzie ujemny. Dziwne Kaufland przeznaczyl 1ml na walke z koronowirusem. Po peselu wyskakuje gdzie pracujesz to coronivirus zaraz znika????

Lada
@Koka

Tak są chorzy na cocid 19

Nika
@Aaa

Sama przeszłam covit19 nie ma badań wracasz nikogo nie interesuje czy jesteś zdrowy masz pracować i nie narzekać nawet jeśli wirus wykończył organizm i trzeba tygodni miesięcy by dojść do siebie taka rzeczywistość pozdrawiam życzę zdrowia

marcin

zlikwidować serwiy w kauflandach

Brylak

KAUFLAND powinien Wypłacać Covidove !!! A nie dali W kwietniu tylko śmiech na sali A 150 zł do Bonów To wsadzie sobie w tyłek !!! Pracownik naraża sie Caly czas I zarabiamy Najmniej

Marzycielka

Hej A słychać coś o dodatkowych premiach? Ponoć centrala dostała, A kiedy markety?

mirka
@Marzycielka

jak zwykle tym c o najmniej pracują

@Marzycielka

Prawie cala centrala pracuje zdalnie i jak widać bardziej się narażają niż Ci co mają styczność ludźmi codzienne przez 8 godzin.Nikt nie mówi o pracownikach sklepu co obsługują lekarzy,nauczycieli,uczniów,rodziców tych uczniów i pacjentów. Po prostu mamy super.

@Zyyata

tak własnie jesteśmy doceniani na pierwszej lini frontu , czyli jak (usunięte przez administratora)dla tych pasożytów

Ssss
@Zyyata

Ludzie piszcie co sie dzieje na sklepach, gdzie sa kwarantanny, gdzie zwolnienia. To sa bardzo wazne informacje. Trzymajmy sie razem.

bienia
@pracownik

załoga chce strajku generalnego

Popieram
@bienia

I to najlepiej 10.11

@bienia

A z jakiego powodu ten strajk?

matka
@Miki

to jeszcze nie wiesz.............

@matka

Jakbym wiedzial to bym nie pytal

Tylko jedno w głowie mam

"W dniu dzisiejszym wystosowaliśmy pismo do naszego pracodawcy Kaufland Polska Markety z prośbą o premię „covidowa”, która byłaby przyznawana na czas pandemii. Nasi sąsiedzi z Kauflandu z Niemiec i Czech docenili już swoich pracowników. Jesteśmy przekonani, że w Polsce spółka stanie na wysokości zadania i doceni ciężką pracę ludzi zatrudnionych w Kauflandzie."

@Tylko jedno w głowie mam

Dostaniemy po 500zl dodatkowo

Anba45
@Aaa

A to dostaniemy od 1do 15 -500 A od 16-31 drugie 500? Czy inaczej. Coś już wiadomo

Marzycielka
@Anba45

A za jaki miesiąc jeszcze październik czy już listopad?

Cyganka prawdę ci powie

Wyrównanie od marca.Ha ha

włodek
@Tylko jedno w głowie mam

za 6 miesięcy wstecz

leon

Ja mam pytanie dlaczego panie o wątłej posturze muszą pchać wózki sztuk pewnie z 50 , gdzie widać, że sobie nie dają rady. Byliśmy dzisiaj na zakupach i ten widok był straszny . Dodatkowo widzieliśmy nie milą sytuację na sklepie , gdzie pani z etykietką lider pastwiła się nad pracownikiem. Tym sklepom powinny przyglądac się inspekcje pracy . Dodatkowe pytanie gdzie są związki zawodowe , że nie potrafią walczyć o prawa pracownicze.

edyta
@leon

Pewnie dlatego, że na sklepie jest za mało zatrudnionych ludzi i zmuszają kogo się da . Byliśmy w Kaufland w Niemczech i tam wszystko wygląda inaczej. Pierwsze co się rzuca w oczy to większa liczba personelu. Od wózków był pan z jakąś dziwna maszyna które te wózki ciągnęła. Kasy wszystkie pootwierane pomimo, ze niektóre były puste. Dodatkowo w oczy się rzuca stan ubrań pracowników. W Polsce panie są nie schludnie ubrane chodzą w podartych koszulkach , wyblakniętych oraz czasami za małych. Traktowanie pracowników w Polsce jest tragiczne i ten temat powinie zostać nagłośniony w mediach.

UCIĘTA PREMIA ZA UŻ

NIESTETY, ALE UCINANIE PREMII FREKWENCYJNEJ ZA WZIĘCIE UŻ JEST ZGODNE Z PRAWEM. POCZYTAJCIE TROCHĘ W SIECI ZANIM ZACZNIECIE MARUDZIĆ...

P
@UCIĘTA PREMIA ZA UŻ

Premia jest za frekwencję .Nasz zakładowy dodatek a nie innego marketu .Jest regulamin ,w którym jest jasno napisane . Każdy ma prawo do UŻ .Nie wiem dlaczego pracownicy mają z tym problem . To jest DODATEK .

Sandra

Witam jestem pracownikiem Markety już od ponad 12lat i nie wiem co zrobić, kierowniczka wyzywa się na wszystkich, poniża i zachodzi to już na mobbing.,ale dyrektor Markety nie dostrzega problemu a tak się nie da pracować

Xyz
@Sandra

Napisz anonimową skargę do centrali, opisz sytuację, podaj ich nazwiska i stanowiska.

kris
@Sandra

Wysłanie informacji do centrali nic nie pomoże ,powiadom inspekcje pracy możesz to zrobić anonimowo lub napisz do prasy

marek
@Sandra

problemem są dyrektorzy regionalni nic nie wiedzą co się dzieje na marketach albo raczej udają żeby nic nie robić w rozwiązywaniu problemów marketu i pracowników

Ssss
@marek

Ludzie nikt nic nie zrobi! Wazne sa tylko cyferki i wyniki a ludzie na sklepach to ostatnie ogniwo, ktore maja za nic. Mozna sobie pisac nawet do Pana Boga i tak nic nie pomoze.

jacek
@Sandra

u nas w markecie dyrektor regionalna nie reaguje na skargi na dyrektora lub na nierubstwo kierowników jest dyrektorką tylko na papierze

Kuba 13

(usunięte przez administratora)i szyf w pelnym wymiaże.Ludzie co tam pracuja to jedno wielkie .... Pewnie nie wszyscy ale większosc.Piszę te opinie jako kierowca.Dzis gosc na bramie nie chcial mi wydac dokumentów mowiac żebym wlożyl ręke do środka przez dziurke w szybce 2cm po dokumenty.

Jak u Was na marketach wygląda puszczanie kasjerek na przerwę? Ciągłe problemy, jak to rozwiązujecie?

Ja.
@123

Normalnie.

Bodzio

Które markety od października maja do 23?

@Bodzio

Cała Polska :]

Zyyata

Poroniony pomysł . Po 22 zostaje kierownik kg i jeden pracownik frisze. Chore. Od jakiegoś czasu nie ma kg A znowu wraca cała papierologia do zrobienia a zarobki mamy wszyscy takie same. Czas chyba coś z tym robić.

@Zyyata

Co zrobisz? Jak mamy związki zawodowe takie jakby ich by nie było.

jola
@Aaa

jakie związki zawodowe ,to chyba żart czy oni nie mają moralnego wstydu

z10

a nie lepiej do 24,jak szaleć to szaleć

Gg
@z10

Zapewne będzie już nie długo w grudniu ;)

Koronawirus
@z10

Spokojnie już po was idę.

@Gg

U was też ludzie masowo odchodzą. Tylko w tym tygodniu pożegnaliśmy 3 pracowników a to jeszcze nie koniec. Tam na górze tego nie widzą że zaczyna źle się dziać A będzie jeszcze gorzej.

Nika
@Zyyata

U nad umów nie przedłużają pracownicy wszędzie tylko nie na swoich działach a później zjebke że nic nie zrobione na dziale coś pęknie niebawem

Muuu
@Nika

A ciekawe dlaczego menagerow trzymaja, moze by tak zaczac zmiany od gory??

Były
@Zyyata

Ja odszedłem w tym miesiącu redukcja etatów, oprócz mnie odeszły jeszcze 3 osoby ludzie mają już dosyć poniżanie i tego biegania

Xyz

Włocławek:mobing , mobing ,mobing .Pani MM mysli ,ze jest na swoim pastwisku.Ratunku.

Nemo
@Xyz

No żenada co dyrektorka robi. Nawet klienci mają jej dość.

pracownik niedoszły

taka sytuacja, byłem na rozmowie wszystko było git dostałem skierowania na badania, zrobiłem badania medycyny pracy po czym dostaje maila od jakiejś rekruterki ze nie mogą mnie zatrudnić i życzą sukcesów zawodowych, czy to jest jakiś żart?

Gg
@pracownik niedoszły

Nie , w kauflandzie tak się traktuje pracowników z wielką powagą.Oni lubią zmiany

Życzę powodzenia.

...
@pracownik niedoszły

To jest Kaufland. Cala ta akcja o szacunku do pracownika itd itp to tylko marketing, to opiera sie tylko o centrale, a markety i magazyny to ostatni najgorszy sort.

Sq
@pracownik niedoszły

Nie ,Tak to tam wygląda. W momencie rekrutacji była zgoda na zatrudnienie ,ale potem została odwołana. A ludzie którzy porobili badania ,mieli podpisywać umowy ? Już wiesz, gdzie Kaufland ich ma :) Ale to wcale nierzadko się dzieje ,więc jak Ci zależy to poczekaj a jak nie to szukaj czegoś innego.

mama12
@pracownik niedoszły

Człowieku nie daj sie wciągnąć do tej sieciówki.5-7 lat temu to aż sie chciało tam pracować .Teraz niestety na stanowiskach dyrektorów są osoby,których głowym celem jest poniżanie i sprowadzenie pracownika do poziomu maszyny sprzatającej. Jeśli sie szanujesz to szukaj innej pracy.

Zula
@mama12

Nie zgodzę się z tym niestety. Akurat na naszym markecie dyrektor jest w porządku. Ekipa też jest nawet zgrana. Na frische tylko ciągle się nie mogą dogadać. Pozostali rewelacja. Jedna kierowniczka tylko jest zbyt wyniosła i trochę jej się w głowie przewróciło jak awansowała. Niektórzy nawet gadają,że chce wygryźć dyrektora ze stanowiska. Nie wszędzie jest taka atmosfera jak niektórzy piszą.

@Zula

To tylko sie cieszyc i pracowac. A nie dziwi was, ze odchodzi coraz wiecej ludzi ze stazem 13,14,16 letnim...? Moze czas przyjzec sie tej wspanialej dyrekcji uprawiajacej mobbing. Wiadomo, ze nigdzie sie nie polozysz i pracowac trzeba ale szacunek nalezy sie KAŻ DE MU!! Ktos niedawno tu napusal, ze dyr powinno sie przenosic co 2 lata i to jest świetny pomysl. Halo góra, moze ktos to rozwazy?

Ono
@Zula

Jaki rejon , że taka atmosfera ?U nas na Śląsku jeden na drugiego donosi .

Marietta
@Ono

Na Śląsku to chyba w każdym markecie tak jest. Tylko czekać aż ktoś Cie zakapuje czy podpusci.

Klient

Bardzo niemiła pani Anna Z POK, sytuacja z niezgodną ceną na półce i przy kasie.

@Klient

Od dluzszego czasu w tej firmie pracuja same niemile panie. Ci ktorzy cokolwiek wiedzieli i chetnie odp na pytania to pouciekali jak najdalej. Firma zeszla na psy. Coraz gorszy osortyment a nt. personelu szkoda sie wypowiadac.

@Klient

U nas też atmosfera gęsta, jeden na drugiego patrzeć nie może, a najlepsza jest pani menager fris.sama przez cały dzień nic nie robi, widać ją tylko chodząca w tą stronę i spowrotem i tak przez całe osiem godzin, a innym potrafi uwagę zwracać bo z kimś dwa słowa zamienił!! A na przerwę jak idzie to 10 minut pogada pójdzie się odciąć, koniec przerwy się odbija i kolejne 10 minut siedzi, a czas płynie i płynie, a osoba paląca wyjdzie na 3 minuty zapalić i afera na cały sklep! Żenada

Pomidor

Witam. Proszę o porady jak zwiększyć produktywność na kasie. Chodzi mi o skanowanie produktów. Proszę o sprawdzone sposoby. Bo narazie mam najgorszy skan. Pomóżcie proszę.

@Pomidor

Porada jest taka wszyscy pracownicy wiedzą o tym wyłóż towar,idż na warzywa posprzątaj, przejedż maszyną,sprzątnij kibel dla klientów i leć na kasę bo mało kasjerów a klientów cały sklep ,nie wiem komu chcesz udowodnić swój większy skan albo tylko siedzisz na kasach i nie doświadczas tego wszystkiego

Maria
@Pomidor

Batdzo dziwnie ale u nas jakby ucichł temat produktywności... tak to sprawdzali kilka razy dziennie ile kto ma a teraz nagle nic. Ciekawe

ktos
@Maria

Po nowym roku znów będą naciskać

@ktos

A nich naciskają jak podniosą płacę minimalną nikt tam nie będzie siedział. Straszą nas że niby nigdzie nie ma takich zarobków .....śmiech na sali. Jak nic z tym nie zrobią ludzie będą uciekać tak teraz starzy pracownicy odchodzą bo mają dosyć.

Były
@Zyyata

Racja,tak kiepskiej pensji to nigdzie nie ma

mirka
@Zyyata

to prawda u nas w markecie chce odejść 60 procent załogi po 10 latach pracy mamy 2900brutto a najniższa krajowa 2800 niech sami sobie pracują

pies
@mirka

A u nas odchodzą ale przez dyrektorkę!!!!!!Dramat na dwóch chudych nóżkach.

@mirka

Najniższa krajowa 2800 a ty zarabiasz 2900? Szkoda że zapomniałaś o dodatku motywacyjnym i za duże miasto. W Polo i Biedronce na pewno więcej zarobisz i mniej się napracujesz

Zołza
@Ktoś

Ale nie wszyscy maja dodatek do dużego miasta a obroty zapewne te same!!!!!

małgosia 133

Dziś byłam na zakupach w Kauflandzie Fordon ul.Skarżyńskiego.!!!!!Skandal,stałam w kolejce 10 min. i upomniałam się o bon!!!!zaczęto mi wmawiać że celowo wybrałam najdłuższą kolejkę !!!!!2 KASY NIE CZYNNE A SAMOOBSŁUGOWE ZAJĘTE NON STOP!!!!!! Ekspedientka przy kasie nie miła jakby kij połknęła ,a PANI W PUNKCIE OBSŁUGI JESZCZE GORSZA!!!!!!! SKANDAL ŻE JEST REKLAMA I TO JEST PIC NA WODĘ ,BO ŻEBY OTRZYMAĆ BON TRZEBA ZNIŻYĆ SIĘ DO POZIOMU PANI Z OBSŁUGI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NADMIENIE TYLKO ZE JESTEM W WIDOCZNEJ CIĄŻY I NIE WZIĄŁ NIKT TEGO POD UWAGĘ !!!!!!!BRAWO OBSŁUGA I SZACUN DLA EKSPEDIENTKI ŻE MA WYJEBANE......POZDRAWIAM

Cher
@małgosia 133

Skoro jest pani w widocznej ciąży trzeba podejść dokasy bez kolejki i kłócić się z takimi jak pani pieniaczami, kasjerka nie ma czasu ani obowiązku szukać w kolejce kobiet w ciąży, miłych świąt w gronie sobie podobnych

Adriańa 23
@małgosia 133

Chyba cie dzieczyno pogrzalo. Nie jeates krolowa. Wszędzie się stoi w kolejce. Kiedyś ludzie za czymś 2 dni stali żeby kupić coś na kartki A jaśnie Pani 5 minut nie ustoi i upomina się o bon 5 Zł. Żenada. A na drugi koniec miasta to byś leciała i po galeriach się szwdala po godzinach. A w sklepie kilka minut nie ustoisz. A co myślisz że kasjerki to roboty. Wiesz gdzie sobie wsadź ten bon? W swoją (usunięte przez administratora) Może ci wejdzie. Życzę smacznego.udlaw się. Oby twoje dziecko nie wyrosło na hama.

kosmita
@małgosia 133

Ciąża to nie choroba,tylko inny stan.

Ruda
@Adriańa 23

Adriańa 23 bardzo dobrze powiedziane. Zapraszamy na markety takie królowe do pracy niech zobaczą jak się pracuje w takim okresie przedświątecznym.

spostrzegawczy
@małgosia 133

Była Pani w ciąży i nie poprosiła nikogo o skasowanie poza kolejnością? Dziwne. Miała Pani siłę 10 minut czy dłużej stać w kolejce, a potem kilka kolejnych w punkcie obsługi po bon za 5 zł? Może ten bon był dla Pani bardziej ważny niż dziecko, Pani Madko? I czy chociaż miała Pani brzuch czy w tej ciąży była od pół godziny?

Obecny pracownik
@małgosia 133

Droga Pani, ciąża to nie choroba a jak chce Pani być obsłużona w mig to proszę się udać do sklepiku osiedlowego, w marketach jeszcze pracują ludzie nie roboty????

@małgosia 133

A co księżniczka się znalazła. Ludzie wszedzie się stoi w kolejce gdzie się nie pójdzie. A kauflandzie oburzenie. Ludzie z kosmosu się wzieliscie. Tak ścieżko postać chwilę w kolelejce. Pracownicy to nie roboty. Nie mają wokół oczu tylko muszą ciężko pracować. A tu jeszcze taka przyjdzie i narzeka. Zmień sklep. Nogi odpadły od tego stania 10 min? Zyje Pani jak widać. Ludzie nie przesadzajcie. Problemów szukacie. Widać że wam się nudzi.

Klient
@małgosia 133

A co ma panią jeszcze w D....pe povlcalowac. Kasjerki kasuja i pracują A nie oglądają się wokolonza klientami. Cos się Pani w głowie pomyliło. Zyje Pani. To proszę nie wypisywać tych głupot. Korona nie spadła l,nogi całe. Proszę usiąść za te panie kasjerki na jeden dzień to zobaczymy madralo.

Ciężarna
@małgosia 133

Królowa bo ciężarna to nie pchaj się po marketach tylko do małego osiedlaka Bez mózgowiec

alutka
@Adriańa 23

przepraszam bardzo ale nie macie racji co do osob z przywilejami kobiety w ciazy ,z dziecmi do lat 3 i tpd maja prawo bez kolejki.nie badzmy tacy jak inni hamscy tylko pomagajmy sami sobie zeby nam bylo chodz tyle lepiej i az tyle pracownik

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska