Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Kici

Wszyscy czekamy. Powoli regionami. Boją się żeby nie było pozwu zbiorowego bo myślą durnie że ktoś ma ochotę siedzieć w sądzie.Jeszcze jak by było o co się sądzić. Daje wypowiedzenie i dziękuje dowidzenia.

Luna

Woj.swietokrzyskie.u nas jest taki (usunięte przez administratora) ze szok.brak słów dyrektor nieradzi sobie z niczym i wyżywa się na nas.jak jesteś na l4 to po powrocie kara przenosi cię na inny dział.jak jedzie góra to od 4na nogach i sprzątanie marketu a później syf po 2tyg niema kto sprzątnąć kibli i szatni.grafiki masakra jeden pracownik cały miesiąc na rano a drugi jak podpadnie na 14 cały miesiąc niewiem czy tak wolno.....a co z tymi dyrektorami odchodzą oby to była prawda.

Maja
@Luna

Ale przynajmniej pracujecie po 8 godzin, u nas często jest nawet po 10 ale chcieliby po 12

artek123

A ja mam tylko proste pytanie. dotyczące piekarni....czy na waszych marketach piekarnia funkcjonuje tylko na I zmianie / II zmiana samowolka nie ma nikogo od 3-ch miesięcy/??????

renata
@artek123

U nas od dawna już nie ma na stałe tam nikogo, tylko z doskoku zwykle z lady chodzą

gdd

a mieliście szkolenie z szybkiego skanowani kasowania jak to robić jakie zasady przestrzegać

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
bb

mam pytanko czy sa juz markety gdzie były malowane ściany na kolory według gazetki i jaki jest kolejny krok

miła

Uderz w stół a nożyce się odezwą. Każdy z Was może mieć niedziele wolne wystarczy mieć wykształcenie wyższe i trochę inteligencji. Jedno zdanie poruszyło tyle serc. Tak mnie to wzruszyło, że chyba założę fundacje wolna niedziela.

obiektywna
@miła

Co ty piszesz u nas dziewczyna z wyższym wykształceniem wypieka pieczywa a ty się tak zachowujesz jakbyś nie miała żadnego.

mc
@miła

Wykształcenie nie mu nic tu do rzeczy, dzisiaj szkolę wyższą skończyć każdy może, kwestia tylko jaką, gdzie i za ile. Jeśli będzie to renomowana uczelnia to nikt nie wyląduje w pracy w kaufie i domyślam się że ty takiej też nie posiadasz. Ja nie byłem na tyle zdolny, żeby zostać geodetą i dlatego zasuwam jeszcze w markecie. Geodeta również pracuje w weekendy łącznie z niedzielą bo wie przynajmniej za co.

Śląsk
@miła

Zastanów się zanim coś napiszesz. Wyższe wykształcenie nie jest gwarancją wolnej niedzieli. Ile to jest zawodów gdzie trzeba pracować w niedzielę np. lekarze. Tu chodzi o inna kwestię,zakazu handlu w niedziele. A klienci szybko by przywykli do tego,że zakupy trzeba zrobić w sobotę.

Miła

W niedziele się nie pracuje to czas dla rodziny i dla samego siebie.

ono
@Miła

Ty pewnie przychodzisz lezec i plotkowac do roboty taka twoja produktywnosc az ci z łba paruje

Miła
@ono

Nie ja poprostu niedziele mam wolne a tobie ze łba paruje. Naucz się pisać a może awansujesz tak jak ja i w niedziele będziesz w domu jełopie.

ciekawska
@Miła

Miła ale jesteś nie miła

Pers
@Miła

Jedyne stanowisko w KL ktore ma wolna niedziele to chyba personalna, co mila????

ono
@Miła

Amatorzy kierowania nami dobrzy są w pisaniu wiesz? Ale tylko maili .Bo ich zarządzanie polega na pisaniu @ zjechaniu pracownika od góry do dołu i dowartościowaniu się tym sposobem bycia. Także życzę Tobie również pracujących niedzieli patrzenie bokiem fajnie smakuje wiem!

Luźna
@Pers

I sapistka

Lusia

Pierwsza dobra informacja od dawna od października w niedzielę kauflandy będą czynny od 9 do 19 lub od 8 do 20. W zależności od sklepu i regionu :)

Godziny otwarcia
@Lusia

Czy ja wiem czy to takie dobre będziesz cała niedzielę w pracy bo napewno zrobią jedna zmianę ma to swoje plusy i minusy

onix85
@Lusia

a co to zmienia ze beda krocej czynne praktycznie nic i tak beda zmiany na rano na 5 czy 4:45 tylko tyle ze do tej przykladowo 9 sklep bedzie nieczynny dla klienta a pracownicy beda juz od samego rana tyrac

Lusia
@onix85

Jak robisz tylko na pierwszą zmianę to ci to lotto a jak robisz popołudnia to o 20 będziesz już w domu.

ghg

a nie od 8 do 21 bo ja ta wersje słyszłam

@Lusia

Raczej jest odwołanie na temat niedziel w pażdierniku będzie normalnie od 8 do 22

Po tablecie
@Ania

Czy one na tych wysokich stanowiskach sa normalne Czy byly po tablecie jak wymyslily te niedziele a teraz zejscie I zmiana decycji

Personalna

A ja czekam na wypowiedzenie i nikt mi go nie chce dać.

iii
@Personalna

ja też czekam i nic,ale od poniedziałku idę na L4

Nigdy więcej
@iii

A ja już jestem na L4 i powiem Wam jak mi ku...wa dobrze. Czuje się super. Nigdy się tak nie czułam. Uwolniłam się od beznadziejnej pracy. Życzę wszystkim personalnym takiego szczęścia.

zuzka
@Personalna

A z jakiego regionu jesteś? Jak wyglądają teraz likwidacje w kasie głównej? Ja czekam na papiery i jakoś cisza....

Ada

Tylko tyle że mają dołożyć scaning i haus ale nie chce nam się wierzyć że nie zabiorą kasy. Co mądrzejsza personalna pewnie jest już na L4 lub macierzyńskim itp.

Nina

Ponoć w regionie GF w.k już są zmiany dotyczące personalnych. Ktoś coś wie?

A co to za jakieś wyssyłanie ludzie na pomoc na 2 koniec kraju? Placa za hotel i dojazd i wyzywienie?

Olek

A syf , ludzie nie dajcie się tak traktować nie macie godności, honoru, poczucia własnej wartości,czy dali byście się tak traktować przez kogoś z bliskich nie to tm bardziej nie dajcie się tak traktować przez obcych a w szczególności przez Niemca!

@Olek

Łatwo powiedzieć...a dokąd pójść, jak jestem jedynym żywicielem? Ty myślisz że ja nie mam godności, honoru? Wszystko to mam ale też mam rodzinę która na mnie liczy. Wierzą we mnie że mama sobie poradzi a ja jestem tylko cyferka w rankingu i prawdopodobnie wylecę po reordze I jak im wytłumaczyć że biorę udział w Wyścigi szczurów ???? wylatuje i co dalej... sprzątanie? Zarejestrować się w pup? Wyjechać za granicę? A może na L4... Ikea piękne hasło dzisiaj zapodala... Zmiany są piękne, zróbmy dla nich miejsce

Olek

A wykształcenie masz? Bo takich ludzi jak Ty mi nie szkoda , dziwne bo ja nowa prace znalazlem w tydzień i (usunięte przez administratora) prawda to co pieczesz bo teraz jest rynek pracownika a nie pracodawcy dla chcącego nic trudnego tylko trzeba brać życie we własne ręce do konca życia myslisz byc bezrobotną jak Cię zwolnią

gosza

Od 4 września będą szkolenia dla MM w związku wdrożenia procesu Oliver Wyman.

onix89

nowe standardy kauflandu: -zero przestrzegania regulaminów -zero przestrzegania zasad bhp -zero przestrzegania prawa pracy -zero przestrzegania czegokolwiek -pracownik i klient się nie liczą -brud syf i ubóstwo -liczą się tylko ustawki pod najeżdżających kaufland prezesów

iza

nowy standard

Krycha

Witam.Mam pytanko czy jak nie podpisze nowej umowy( zmiana stanowiska) należy się odprawa?? Pracuje tam ponad 5 lat.

Miszcz sensei
@Krycha

Jeśli dostaniesz wypowiedzenie z powodu likwidacji stanowiska pracy to odprawa się należy a przy tym stażu pracy bedzie to 2miesieczna pensja. Więcej informacji na temat aneksów, wypowiedzeń i odpraw znajdziesz na tym forum jakieś kilkanaście stron wstecz. Daty postów ok marzec maj.

Mała

Pewnie się dowiedzieli że są na wylocie i mają wyrąbane na wszystkich i cały Kaufland.

Nn

Hej. Pracowałem w jednym z marketow który wdrożył Oliviera już dawno. Nie szkoda mi gory która nie widzi jak bardzo ten projekt zawładnąl Kauflandem wręcz prowadzi go na totalne dno. Szkoda mi ludzi tam jeszcze pracujących. Kto pracuje wie jak jest źle i najgorsze ze rowniez ma swiadomosc tego ze juz nigdy nie bedzie lepiej. Nie oszukujmy sie nigdy nie bedzie tak jak bylo!!!!!!!!!!! Ludzie sie zwalniają chodzą na L4, nowych rak do pracy nie ma, a praca wykonana byc musi. Wiec kto ma mozliwosc niech ucieka !!!!!! Nie na kauflandzie konczy sie świat!!!!!

ONA :)

UFFF.... jaka to ulga zwolnić się z tego bagna.... Wróciłam dziś do domu przeszczęśliwa że już kauszwitz mnie nie dotyczy. Polecam każdemu!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska