Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Zuza

Znowu jadą... Znowu kontrole... Jakieś zmiany na górze? Ktoś-coś???

Co sądzicie o nowym rozporządzeniu firmy? Od marca wszystkie palarnie na sklepach mają mieć wbudowane zamki i będą otwierane naszymi kartami. Będą monitorować czas i odejmować go od naszych przerw. To będzie koniec z przerwami na papieroski bo nie starczy na zjedzenie śniadań. A jak ktos przekroczy czas to bedzie musial odpracowywac albo mu potraca z pensji

Zyyata

I bardzo dobrze bo co niektórzy to co pół godziny chodzą i jak im zwrócić uwagę to mają pretensje że wszyscy czepiają się nie wiadomo dlaczego

Adam67

Bardzo dobrze. Popieram taki pomysł.

Aaaa
@Adam67

Oczywiście jak najbardziej za.

ARa
@Aaaa

Tak powinno być, a nie bieganie góra dól, góra dół na fajeczkę, a jak kasjerka chce do WCto nie ma kto ją zastąpić.

Marietta

Bardzo dobrze. Koniec z paleniem w czasie pracy. Pracownik ma pół godz na dzień pracy przerwy . (usunięte przez administratora) pół godziny i 3 razy po 15 minut na papieroska. Gdzie tu sprawiedliwość. Dlaczego MM się na to zgadzają?

rozweselony

Palę i mnie się ten pomysł bardzo podoba. Nie będę musiał jak przedszkolak pytać się czy mogę iść zapalić. W ciągu 8 godzin mam potrzebę oprócz tego co na przerwie śnadaniowej iść raz do palarni. Więc będę miał krótszą śniadaniówkę i tyle. Hurraa!!!

Voodoo

A co to da,jak góra i (usunięte przez administratora) beda dalej chodzic na fajke,wystarczy nie domykac drzwi:)

Reg
@Voodoo

Niebój się nie palacze sami będą zamykać te drzwi, napewno ja. Nie będą truć innych.

Yrek

Jeden cyknie kartę, wejdzie pięciu... Wśród palaczy więcej jest tych solidarnych i lojalnych☺️W Kauflandzie wszystko można obejść ????

M

Powinni zlikwidować palarnie i po problemie

Sofija
@M

Zgadzam się powinni zlikwidować palarnie

zyta
@Sofija

u nas palą na rampie,kto tam będzie latał

U mnie niepalący przesiadują na stołówce więcej czasu niż palący ,odbijają się po przerwie i dalej idą siedzieć ,więc kto ich będzie kontrolował jak czytnik będzie tylko do palarni???

kosmita
@rozweselony

Przepraszam bardzo a czas na dojście do palarni to co będzie gratis, w kodeksie pracy nie ma nic o tym że pracodawca ma obowiązek udostępnić pracownikowi miejsce do palenia.Niech zlikwidują palarnie, mniejszy koszt- czytniki do palarni tez kosztują.

Dziedzic
@M

W takim razie jadalnie i ubikacje też powinni zliwidować, światła w szatniach też.O czym ty gadasz!!??

@Zyyata

Dokładnie tak jest. U nas to potrafią 3 razy pójść zanim przerwa się zacznie. A jedna kierowniczka to ciągle na papierosie siedzi. Prawie do krzesła w palarni przyspawana. Ale u innych to każdy najmniejszy błąd potrafi wytknąć.

Gosc
@Dziedzic

Co ty porównanujesz? Posilek i toaleta to koniecznosc- fizjologia. A palenie to widzi Mi sie. Jak chcesz to pal na przerwie bo pracodawca Ci udostepnil palarnie. A pozniej to se po pracy pal. A jak nie pasuje to rzuc palenie i przestan truc Siebie i innych.

I bardo dobrze, bo to była dyskryminacja osób niepalących. Chociaż w moim (usunięte przez administratora) można było wychodzić tylko na przerwie trwającej 30 min, ale 15 trzeba było być dłużej wyzyskiwanym.

wiola

u nas w markecie jest też wbl która pali w sklepie na hali klienci pisali skargi nic to nie dało wręcz przeciwnie dostaje podwyżki i pochwały żeby to był zwykły pracownik został by zwolniony a do tego w ogóle nie jest potrzebna w firmie dyrektorka regionalna nie reaguje na skargi

Hektor
@wiola

Tak wszyscy są niepotrzebni, tylko ciebie Kaufland potrzebuje i dlatego jesteś zwykłym pracownikiem bez szans na awans :)))

wschód
@Gosc

a co z papieroskiem przed i po pracy jak u niektórych zycie marketu odbywa sie przy papierosku

@kosmita

Jak zlikwidują palarnie to i niejeden dyrektor będzie miał problem.

@pracownik

U nas tak właśnie jest. Palący na szybkiego dymka a niepalący właśnie kombinują. Najpierw zagotuja sobie wodę na herbatę, skorzystają z kibelka i dopiero idą się odbić na przerwę a w dodatku myślą, że nikt tego nie widzi.

misiek
@rozweselony

No, właśnie więc nie wieszajcie psów tak na tych palaczach, bo niepalący też nie są tacy akuratni.

Sofija
@misiek

Może nie są akuratni , bo niegłupi ???? korzystają jak palacze

Kosmita
@wschód

Śmiać i się chce jak co niektórzy przed pracą i po siedzą na palarni komentują wszystko co się dzieje w ich markecie lub na temat przeczytanych info na opiniach o kaufie a później podlizują się MM -czy te osoby nie maja swojego zdania i rozumu

misiek
@Sofija

Więc nie napiętnujcie wciąż palaczy, bo niepalącym też można wytknąć to i owo. Niepalący uważają się za wyjątkowych pracusiów a tak nie jest.

baba603

nareszcie, ktoś się wziął za dodatkowe przerwy dla palaczy, 3 wyjścia po ok 10 minut to dodatkowa 30 minutowa przerwa, już się miałam nauczyć palić, ale widzę, że ktoś dostrzegł niesprawiedliwość, ha, ha

Zytka
@baba603

Jakie działania podjęto i gdzie? U nas nadal kopcą jak smoki

moya

Czy coś wiadomo odnośnie podwyżek premii?

Ciekawe czy darmozjady z centrali maja czytniki gdy idą popierdaczyc przy obiadku na stolòwce. Eblebeble czasem z godzinę a tomy na dole wyrabiamy zasoby na ich pseudosukces. U nas zapierdziel a se kiero nowym bmw podjedzie i same wzniosę hasła prawi

Pracownik robot
@Gosc

Ja palę i tak właśnie robię, bo nie chce mi się latać po całym markecie ( o ile znajdzie się na to czas) za jednym człowiekiem tylko po to, żeby się przed nim płaszczyć i prosić o wyjście na fajkę. Mam przerwę to mogę ją wykorzystać jak chcę i wtedy sobie wychodzę na papierosa i tak wolę ;)

Obeznana

Nic nowego tak jest w kodeksie pracy, ale nie zawadzi regulamin pracy wywiesić i każdy będzie wiedział gdzie jego miejsce.

Orientujecie się ile zarabia menager marketu w dużym mieście? Ciekawy jestem jako to stosunek do zarobków kasjera...

100zl więcej ma .

+/- 8000-9000 zł netto

Fantazja cię poniosła trochę

miki K K
@Odp

więcej. spokojnie 14 wyciąga

@miki K K

Takie rzucanie stawkami jest bezsensu, jeden mowi 8 drugi 14 a trzeci powie zaraz 20. Nie ma az takiej przepasci w zarobkach jak niektorzy sadza.

@Odp

Widziałem pasek na oczy. Widełki zależą od dużego miasta/stolicy.

AA

Ja też słyszałem że coś koło 8 na rękę.

miki K K
@AA

Mm ma dużo, A Mz juz minimalnie mniej. Różnica w sumie to tylko samochód służbowy. Potem duża duża przepaść zarobek lidera i zaraz pracownik.

@Kandydat

Do 10 tys na pewno bedzie. Ostatnio gdzies to sprawdzalem i wyliczylem, ze z 10 bedzie.

@miki K K

MZ ma ledwie 5500 brutto...

Ktoś
@Kandydat

W każdej firmie prywatnej oraz instytucji publicznej dyrektor zarabia najwięcej. I po co te dysputy?

Karina

Ktoś
@miki K K

Różnica między zarobkami MZ a LZ to około 2 tys.brutto, więc nie jest to aż taka duża przepaść. Natomiast różnica między zarobkami lidera a zwyklago pracownika to 1 tys.brutto, więc nie jest to aż tak zbliżone jak twierdzisz.

Lz
@Ktoś

Co ty opowiadasz ze nie jest duża przepaść 2 tys.? Uważam że bardzo duża w porównaniu z obowiązkami, nieraz jest tak że Lz robi dużo więcej niż MZ a pensja dużo mniejsza. A co do porównania Lz a pracownik zwykły to nie ma 1000zl różnicy nie wiem kto wam naopowiadal takich bzdur.

Ono
@Lz

Najpierw się doedukujcie ile kto ma i na jakim stanowisku , który próg.Skoro nie wiecie to nie jesteście kadrą zarządzająca .Najwięcej do gadania macie ile kto zarabia . Tematy dnia .

@Ono

Spokojnie liderku. Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Prawda w oczy kole?

@Lz

Skoro liderom jest tak źle, dlaczego kurczowo trzymają się swoich rzekomo "przeciążonych obowiązkami" funkcji?

Byly

Dokladnie. Narzekaja, marudza ale pracy nie zmienia a jesli sie chce to inna prace spokojnie sie znajdzie.

Ekskauf
@Kandydat

W dużym mieście MM ok7200netto. MZ ok. ok4200netto. LZ ok. 3200netto.

Krzysiek

Program stażowy absolwent. Czy ktoś w nim uczestniczył? Jakie odczucia/ wrażenia? Czy rzeczywiście po odbytym stażu zostaje się MM lub MZ?

@Krzysiek

Nie. Robisz jak każdy inne, tyle że za 2x więcej hajsu prawie. U nas z 3 absolwentów ostatnich max 2 miesiące wytrzymywali :D Myślą, że przyjdą i będą sobie od razu chodzić i paluszkiem pokazywać :]

Mm
@Krzysiek

Niech taki stażysta najpierw przejdzie każdy dział od lady , kasy, po napoje i wie co to miotła i maszyna HAKO. Bo do rządzenia każdy a do pracy nikt .

Krzysiek
@Mm

Wiem jaka jest specyfikacja pracy stażysty i wiem ze pracuje się cały czas na sklepie- trzeba przejść wszystkie działy itp Dostałem zaproszenie na rozmowę i zastanawiam się czy warto iść Kuszą właśnie tym ze po pozytywnym ukończeniu stażu zostaje się MM lub MZ

@Krzysiek

U nas bylo dwoje takich, jeden zostal na caly staz, szkolil sie u nas na MZ i zostal MZ na jakims innym markecie.

sqq
@Krzysiek

Tak zostaje, o ile jesteś w 10% ludzi ,którzy się nadają. Rozmawiałem kiedyś z poziomkiem z tego programu i tak z grupki 20 ludzi, po trzech miesiącach zostaje połowa. Reszta odpada z każdym miesiącem, ostatecznie jeden, dwóch gdzieś zostaje jako kierownik. O przypadku zostania po takim programie MM nie słyszałem, bo program programem, ale żaden poczytalny VKL nie puści kogoś zielonego na takie stanowisko (chyba że na market samograj) Czemu tak ? Otóż kierownik/menadżer w Kaufie to pracownik plus kierownik. Czyli musisz latać szybko i sprawnie po warzywniaku, ogarniać działy , odnaleść się na ladzie , słuchać opierdzielu za wszystko wyżej i do tego kierownikować. Nie ma tak jak gdzieś indziej ,że chodzi sobie z notatnikiem i pokazujesz palcem, co trzeba zrobić. To znaczy może jest - ale wtedy rezygnują z Ciebie bardzo szybko. Jak planujesz karierę w Kaufie, masz słabe życie osobiste (nie myśl sobie że kierownicy wybijają się o czasie pracy !), i umiesz udawać że Kaufland ponad życie.(zwłaszcza przed przełożonymi)- startuj! W innym razie raczej odpuść.

MM po absolwencie
@sqq

Hoho widze kogos boli tu ciezki los kierownika. Powaznie mowiac goraco polecam absolwenta pod katem rozwoju na mm, poniewaz to okazja poznac kazdy dzial i jego tajniki, pracowac w centrali i odwiedzic magazyn. Prawde mowiac takie wdrozenie daje duzo wiecej mozliwosci po roku niz standardowe dla MM. Oczywiscie dla ambitnych i otwartych na poswiecenie zwlaszcza na początku

Anc
@MM po absolwencie

To zależy czy pracujesz czy siedzisz . Bo jak lubisz krzesło to daleko nie zajdziesz .

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
Kolega

Jak to będzie z tymi punktami kurierskimi na informacji, to prawda że wtedy będą mogli otworzyć cały sklep w niedziele czy to tylko ploty?

@Kolega

Te punkty kurierskie sa od dawna w niektorych Kauflandach i jakos jeszcze nie sa otwarte w niedziele.

@...

Jak otworzyć to wszystkie sklepy , a nie tylko wybrane bo ludzie się wkurzyli . Cierpliwości

Były
@Koka

No to macie odpowiedź.. Kaufland otwiera placówki pocztowe a co za tym idzie koniec wolnych niedziel dla pracowników

Pracownik.
@Były

Ale nas w ciula zrobili! Nie dość , że nie ma ludzi do pracy to jeszcze w niedzielę trzeba będzie zadawalac klientów. Miło jest ,jak o nas pracowników się dba. Żenada. Wyciągną z nas ostatnie resztki , a potem fora ze dwora! Tylko pieniądz rządzi tym światem , a ty jesteś tanią siłą roboczą.

@Pracownik.

W necie jest wypowiedź członka zarządu M. Ł jest już pewne, że tyranko czeka w każdą niedzielę. He he he, tyranozaury będzie wesoło. :)

Ela
@Pracownik.

Kurierzy weekendy mają wolne a paczki można nadawać cały tydzień. Może zaczną Wam płacić za niedzielę 100 a nie tylko wyzysk.

@Kolega

""Jak sklepy będą dalej utrzymywały status placówek pocztowych, to nie będą mogły sprzedawać alkoholu - i to nie tylko w niedzielę, ale i na co dzień - mówi w rozmowie z money.pl Alfred Bujara z handlowej Solidarności. Dodaje, że alkohol w sklepie jest elementem przyciągającym"" także nie wiadomo do końca z tymi punktami pocztowymi ;)

@Koka

Bzdury opowiadasz. Groszek i Delikatesy Centrum i podobne mają w sprzedaży alkohol, a pracownicy pracują w niedzielę. Koka chyba nie do końca zrozumiałeś. :)

Mary

To jest dopiero plan: albo handel w niedziele, albo koncesja na alkohol.

Anna bis

A ja czytałam na necie, że rząd ukróci te procedery pocztowe w imię tego, by sklepy pracowały w niedzielę, bo to jest nadużycie. Mają zrobić poprawkę do ustawy. Oby dotrzymali słowa.

No kogo,?

To jest strona dla dorosłych, Ty chyba nie dorosłeś chłopczyku i po co ten link? Za dużo wolnego widocznie, do pracy a nie siedzieć z (usunięte przez administratora) na palarni w necie

margo

Jakpoprawic skanowanie na kasie ? ciagle wymagane jest30 do 33 produktow na minute?

MZ jak wyglada czas jego pracy? Jest to praca zmianowa? Czy bardziej stałe godziny pracy? Weekendy pracujące?

@Tomek

Pewnie zalezy od marketu. U nas chodzi na roznorakie zmiany, 8 godzin musi zrobic, czesto gesto jest po godzinach za darmo.

Kicia24

Jak myślicie, kiedy wyślą wypłaty? W poniedziałek czy w piątek?

Gg
@Kicia24

W niedzielę

Myszka412
@Gg

W piątek .

karola

Jak mniej więcej wygląda grafik? Wiem że zależy od sklepu, ale jest jakaś regularność że raz 1 raz 2?

@karola

Lizuski i nieroby zawsze na 6. Plebs na 14.

???

To ja dwa tygodnie w miesiącu jestem lizusem i nierobem a dwa tyg należę do plebsu????????????

Szczepienia

Jak tam u Was na marketach, podobną zbierają chętnych na szczenienia dla pracowników, dużo zainteresowanych?

Kasia68
@Szczepienia

Wcale albo po 1 os. Dobrze, że nie zmuszają żeby się szczepic tym syfem.

BB

Witam Mam pytanie Czy to prawda ,że pracownicy są rozliczani z ilości skanów towaru minutę Myślałam o zatrudnieniu się w tej firmie ale jeżeli to prawda to jest jak w obozie pracy

HH
@BB

Jasne ze to prawda, skan obecnie to 33 na minutę, jak kilka razy masz poniżej to idziesz na lady albo na wykładanie towaru. Powodzenia

@BB

Nie do konca. Prawda jest taka, ze firma odgornie nakazuje skanowac iles tam artykulow na minute. Konsekwencji oficjalnie nie ma. Nieoficjalnie masz reprymendy, nagany, rozmowy dyscyplinarne a jakie inne kary, zalezy od marketu.

Ona
@...

Szybko skanować, pilnować wagi warzyw, robotów chva zrobić z ludzi. Pracuje już jakiś czas i nie wiem jak dobić do 33 produktów na minutę. Koleżanki z kasy, średnio pomagaja w tym, radz sobie smaa tak mowia ;(

abua
@HH

lady są najfajnieszje, polecam :) nie ma ważenia 20dkg najlepszej szyneczki na minutę, nie bójcie się

Beti

A wiecie co z tym dodatkiem czy zabierają jak się jest na kwarantannie?

@Beti

Tak. Poleca oddać krew jak ktoś chce odpocząć. 2 dni zwolnienia, za które nie zabierają dodatku :]

@Beti

Chodzi mi konkretnie o kwarantanne, czy zabierają za to dodatek ten co jest co miesiąc 500zł i ten jednorazowy 200zł?

@Beti

TAK ZABIERAJĄ. Kwarantanna = L4.

@Beti

Nie kwarantanna nie jest L4 jest nakładana na osobe ktora miała kontakt z osoba zakażoną. Izolacja jest po pozytywnym tescie i jest choroba czyli L4. Kwarantanna nie zabiera dodatku.

Dzięki za odpowiedź.

Gosia

Niestety zabierają.

@Gosia

Kurczę mi się obiło o uszy że na kwarantannie nie zabierają wydaje mi się że było nawet pismo o tym

Ko

Czy jak teraz Kaufland wprowadza przyjmowanie paczek kurierskich w punkcie info , czy przypadkiem nie planują się przekształcić w placówkę pocztowa i być otwarci w niedzielę ????!!!!!

@Ko

W niektorych Kauflandach te uslugi kurierskie sa od dawna i jakos nie sa otwarte w niedziele...

Ko
@...

Poczekaj aż zrobią tą usługę we wszystkich marketach i wtedy zobaczymy

Retr

Czystek ciąg dalszy,ze stanowiskiem żegna się Pani Dyrektor Sprzedaży Kaufland Polska.

@Retr

Ola GP?

Tak

Retr

Nastąpiła pomyłka pożegnali menedżerkę marketu z Bydgoszczy.

@Retr

No właśnie bo GP wróciła 1 marca z urlopu macierzyńskiego...

Szkoda że wróciła , bo wyżej sra niż głowę ma. Wszystko jest źle , nic jej się nie podoba. Żeby nawet człowiek na głowie stanął i tak będzie be.

Ruda
@Marcin

To chyba (usunięte przez administratora) w markecie, u nas po wizytacji była bardzo zadowolona.

magda

Wiadomo już coś w sprawie podwyżek? Bo jakoś dziwnie cisza nastała,bynajmniej u nas.

@magda

Podobno 100 zł a tak się oglaszali i wypisywali ze pracownicy ze stażem dostaną od 100 do 200 . A teraz wychodzi ze tylko 100 zł dostaniemy. Śmieszni sa.

@magda

To bylo do przewidzena ze tak zrobia a zapytam sie gdzie sa zwiazki co zrobily nic w lidlu to jest jakas nagroda roczna a kauflan ? Zenada tak pisza na internecie i sie chwala ze niby takie podwyzki do 4100 brutto a w rzeczywistosci daja o 1000zl mniej a pozniej przychodza roszczeniowi kliencji ze tyle zarabiamy i nam pracowac sie nie chce a jeden pracownik pracuje za 3. Po prostu szkada gadac i sie (usunięte przez administratora) trzeba miec chyba podejscie jaka placa taka praca i miec na wszystko wywalone .

Młoda
@Anna

Podobno czy na pewno? Bo między tymi dwoma pojęciami jest duża różnica. Tyle już historii było "podobno" Że można by bajki pisać.

Mała
@Młoda

Na pewno... 100zł brutto... co to jest? Tak obiecywali a wyszło jak zwykle. Szkoda bo czuję rozczarowanie. A swoją drogą to ciekawe jak docenili MM,MZ I super liderów ;-(

@magda

100zl brutto czyli 3100 podstawy na pelnym. Za rok kolejne 100 brutto.

@...

No i gdzie są te związki zawodowe co krzyczą że walczą o podwyżki 800 zł ??!!!! Jakoś ich nie widać !!!! Pojawiają się jak chce ludzi namawiać żeby im się na wypłaty składali

Dorek
@Mała

No właśnie , wiadomo ile dostali LZ ,MZ i MM ? Też 100 zł ?

@Koka

Związków nie widać nie słychać podobna walczą kolejny rok o podwyżki 800zl i dodatek covidowy. Ich nie ma nic nie robią chodzą na pasku centrali.

@Koka

Te same zwiazki oglaszaja, ze mamy sie do nich zapisywac. Tylko to ich interesuje

Iwona

U nas dali 100 zł szaleństwo

Ptyś
@Iwona

Widząc dzisiejszą wypłatę aż się płakać chce ja rozumiem że sprzedawca kasjer to nie jest prestiż ale niecałe 2600 zł za ogarnięcie przez miesiąc całego działu to dziadowskie pieniądze. Zresztą firma dziad. Tyle powiem.

Ruda

A ile dostali MZ?

A moze napisz na ile to 500 zł lat rozłożone. ☺️

W tym roku dostali 500zl

@Aaa

To ja chyba udam się do działu kadr o tą podwyżke w tym roku 500 zł.

Hela
@Lider

No to idziemy razem, bo też bym tak chciała ????

Lz
@Aaa

No to ciekawa sprawa, myślę że raczej liderem to nie jesteś skoro mówisz że takie podwyżki były. Bo 500zl to chyba nie wiem kto dostał ale napewno nie Liderzy.

Asdf
@Aaa

Ha ha chyba za zachodnią granicą a nie u nas w Polsce ????

MM
@magda

Co do liderów były różne kwoty podwyżek . Nie wiem czym się sugerowali .

@Lz

A ty jesteś liderem? Ile masz?

@Lz

No to pracownicy przez 3 lata dostaną 300zl podwyżki łącznie a liderzy 600 i może wam jeszcze mało. Wszystko podrożało że pracownik nie odczuje podwyżki

związkowiec

LZ dostali rozłożone podwyżki na trzy lata po 200 ZŁ brutto a robole po 100 ZŁ brutto na dwa lata po 100 ZŁ brutto

@związkowiec

Największe nieroby bez wykształcenia. Za lizanie dupki :]

Sąd

Duda byłby z ciebie dumny.....jego szkoła

Do ja

Dlaczego oceniasz wszystkich swoją miarą. Masz przykład ze swojego marketu wiec nie oceniaj innych . Życzę ci więcej zrozumienia .

sonia

prawda

Asia

Mam pytanko. Kim jest ten caly Rafaelo co jeździ na kontrole? Polak czy hiszpan... Czy to jest zastepstwo za Urbanczyka?

zosia

Ja z pytaniem.Czy dyr po osiągnięciu bardzo dobrego wyniku inwentury dostaje wysoką premię?Czy nie lepiej przenieźć taka osobę na sklepy,które nie radzą sobie z wynikami?????

@zosia

Nie, bo wtedy zamiast nagrody miałby karę.

Zosia

No i o to chodzi.

Ale firma nas doceniła 100 zł podwyżki. Może ktoś na samej górze pomyśli że ci pracownicy hali sprzedażowej i kasjerzy muszą na Was wszystkich zarobić. Zasuwają jak mróweczki a jedyne co dostają to opierdziel od klientów. Ogarnijcie się i zacznijcie wynagradzać swoich pracowników bo została ich garstka. Może trzeba ograniczyć ilość kierowników , liderów, regionalnych, zlikwidować samochody służbowe i wtedy będą spore oszczędności. Dobrze wynagradzany pracownik da więcej od siebie. Życzę opamiętania

sara
@Anna

prawda usunąć kierowników i liderów jest to zbędny balast dla firmy garstka pracowników musi na nich pracować u nas jedna chodzi po markecie i pali i nic z nią nie można zrobić dostaje tylko podwyżki i śmieje się z tego

Brydzia
@Anna

W jakim markecie wiadomo już jaka podwyżka u nas jesCze nic nie wiadomo.

@Anna

A kierownicy i liderzy dostali od 300-500zł podwyżki.

Anna bis
@Anna

To już nawet nie chodzi o docenienie, ale wszystko tak poszło w górę, że to 100zł brutto to jakiś śmiech na sali. Podwyżka prądu, gazu, śmieci, wody, czynszu, artykułów spożywczych i czego tam jeszcze... No, z tą "stówą" brutto to przesadzili.

Do anny
@Anna bis

To można podziękować naszym rządzącym z PiS .Tak chwalą się ,że Polacy zarabiają więcej i się bogacą . Pewnie mówią tylko o sobie .Jakość życia się zmieniła owszem ale nie każdego na nią stać .

@Anna

Zgadzam się z tym, że jest za dużo kierowników. Niepotrzebny jest LZ kas. Można na by to stanowisko połączyć z funkcją SABA. Poza tym chyba nie musi być aż 2 liderów frische i 2 liderów food. Wystarczy po 1 MZ i po 1 LZ. I już 3 mniej i jakie oszczędności. Ale co do samochodów służbowych to nie masz racji. Dyrektorzy muszą jeździć firmowymi autami. Tak było, jest i będzie. Zawsze i wszędzie.

Do pracownik

Zgadzam się z Tobą . W każdej firmie jest hierarchia . Tylko to wszystko zależy od marketu i ludzi . Skoro ludzie tu wypisują ,że kierownictwo nic nie robi to niech zaczną robić bo tez mają zakres swoich obowiązków .Jak każdy włoży chęci do pracy to innym będzie łatwiej lżej .

@Do pracownik

Ale to liderzy mają dawać przykład pracownikom, a nie odwrotnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska