Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Buuuuuu

Mam pytanko do tych którzy już mają oliwiera jak wygląda wasz dzieñ pracy np. hali

zyta
@Buuuuuu

Przychodzisz na 5 do pracy i do 10 musisz rozłożyć wszystkie swoje palety potem przerwa a po niej sprzątanie, dorabianie cen ,sprawdzanie terminów.

Buli

Wiecie coś na temat marcowych zmian umów na 3/4 etatu? To prawda czy u nas tylko takie ploty i domysły?

@Buli

Wszyscy będziemy mieli zmieniane etaty?

Kasjerka
@Ewa

Zapewne to tylko gadka MM zeby ludzie nie odchodzili. Nie ma juz całych etatów dla nowych.

Plotki są że zmienią starym pracownikom etaty na 3/4

Maja
@Kasjerka

U nas nowo zatrudnieni mają cały etat. Na 3/4 zostali Ci którzy byli zatrudniani w połowie ubiegłego roku.

Kasy
@Maja

Z jakiego regionu jesteś . U nas dalej 3/4

Barbara
@Buli

Ploty. Nikt nie zmieni etatu starym pracownikom. Oferty pracy są na 3/4 ale nie ma chętnych.Insoekcje pracy zawsze bardziej przyglądają się takim niepełnym etatom, bo pracują na pełnym etacie, a nie majà płaconych nadgodzin tylko godziny dodatkowe.

Buuuuuuuuu
@Buli

Stary pracownik musi wyrazić zgodę n 3/4 etatu bez twojej zgody nie mogą ci zmienić umowy.Dlatego chcą wykończyć starych pracowników żeby się pozwalniali a przyjąć nowych na 3/4 etatu. A że nikt nowy nie chce przyjść to inna bajka

@Kasjerka

dziś byłam na rozmowie 3/4 etatu 1950 brutto , mogą mnie cmoknąć za takie warunki

ONA :)
@anonymous

Brawo!!!!! Postawa godna polecenie!!!! :)

Pole

Do likwidacji stanowiska Lidera O/W i Lidera Kasy. Już robią roszady i na te stanowiska dają osoby, których chcą się pozbyć.

zyta
@Pole

U nas od roku albo nawet dłużej nie ma takich stanowisk.

szpila
@Pole

Lidera kas u nas nie ma od roku,lidera O/W tez od kilku miesięcy,na nabiale tez juz nie ma ,na drogerii również,zostały 4 osoby do zamykania i otwierania marketu + dyrekcja

ono

W struktogramie nie ma już takiego stanowiska jak PT//Konserwator to stanowisko umrze śmiercią naturalną ludzie się sami zwolnią. Magazyny pękają w szwach

@ono

Potwierdzam nie ma stanowiska PT i KONSERWATOR wszyscy mają sprzedawca-kasjer.

Kaufi
@MMM

A do kiedy mają całkowicie zlikwidować te stanowiska ?bo u nas są jeszcze

Jacek
@MMM

Ja jestem konserwatorem od 7 lat. Magazynier został kasjerem a ja teraz sam jak palec muszę ściemniać, bieda.

Mateusz
@ono

Konserwator tak jak personalne , będzie jeden na kilka marketów.

@Mateusz

Regionalnych ograniczą, jeden MM na kilka marketów, jedna personalna, jeden konserwator czy pracownik też jeden wybrany, przetestowany, który się nadaje na wszystkie działy i wytrzyma na kilku marketach?????

Jacek
@Mateusz

Od kiedy?

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
przerażony

w bialymstoku ludzie pracują nawet z 39-stopniową gorączką,bo jeśli pójdziesz na l-4 to po powrocie od razy dostaniesz wypowiedzenie takie fanaberie menadzarki marketu

Śląsk
@przerażony

To się odważcie i piszciewszyscy razem do centrali naszej lub niemieckiej. Muszą się ustosunkować do takiej skargi. Ostatnia wizyta pana Luksica w Polsce była zwiazana ze skargą jaka wpłynęła do zarządu. Nie dajcie się zastraszać !!!!!!!

@przerażony

A z jakiego powodu jesteście zwalniani. Nie można zwolnić z powodu L4. To takie gadanie. Co jest wpisane jako powód zwolnienia bo musi być? Chyba że podpisujecie za porozumieniem stron które podsuwają ale to już wasza sprawa bo wtedy sami się zwalniacie!

chciałam się zapytać osób które jeszcze pracują czy w czacie swojej przerwy (chodzi im i o druga zmianę )możecie kupić sobie np. chleb czy wędlinę do domu czy macie zakaz. czy to jest ogólne zarządzenie czy tylko wymysł dyrektora danego marketu?

Gosc.
@Gość

To jest twoja przerwa i mozesz z nia zrobic co chcesz. Dyrektor nie moze Ci zabronic zrobic zakupow o ile robisz je faktycznie na przerwie.

gość
@Gosc.

chodzi nawet że nie może nawet kupić cokolwiek koleżanka która kończy wcześniej przed zamknięciem po podobno jak wejdzie rewizja to jest niezgodne więc teraz nie wiem, może ktoś się jeszcze wypowie na ten temat jak to jest na innych marketach. bo nie wiem jak to jest w regulaminie firmy.

@Gość

To z jakiego marketu ty jesteś u nas w małopolsce region Stygara wszyscy przed 10 robią zakupy łącznie z kierownikami i nikt nic nie mówi

@on

Nic dziwnego , że później góra myśli ze jest nas za dużo, skoro naczytają się komentarzy o marketach, w których pracownicy mają czas robić zakupy w czasie pracy

Gosc.
@Gość

Czytaj ze zrozumieniem. W czasie przerwy robimy zakupy na sniadanie.

@Gosc.

Raczej cytat "To z jakiego marketu ty jesteś u nas w małopolsce region Stygara wszyscy przed 10 robią zakupy łącznie z kierownikami i nikt nic nie mowi" nie mówi o robieniu zakupów na przerwie, tylko bardziej w czasie pracy,chyba że się mylę, ale nie sądzę

gość
@Gość

Pewnie te wypowiedzi czytają Ci na górze i dlatego są takie odpowiedzi ale nie dajmy się zwariować jesteśmy ludźmi nikt tu nie pisze o tym że robi zakupy i chodzi pół godziny po sklepie w czasie pracy ale chodzi o kupienie np chleba bo różnie bywa w życiu, i Tak większość nawet klientów mówi że ta firma nie nazywa się Kaufland tylko kuschwitz, i pracownikowi nic nie wolno większość tylko zakazów, nic dziwnego że tyle osób się zwalnia.

@Gość

to jest twoja przerwa i masz prawo zrobić zakupy w czasie przerwy słyszałam od Dyrektora regionalnego jak w chodziły czytniki.

ono

YYY jeśli zmienią umowy na 3/4 to wiecie co to będzie ?To będą już chyba zwolnienia grupowe .Kto będzie chciał robić za marne grosze. JUŻ nie mówię ile godzin mniej będzie

Wściekła
@ono

To już nie chodzi o godziny , bo z dopracowaniem do 8 godzin wychodzi tyle co na pełnym etacie .Ja osobiście od razu składam wypowiedzenie , nawet juz w lidlu zauważyli że to nie przejdzie , i z powrotem wszyscy mają cały etat. Ja osobiscie nie chcę zasuwac 13 lat a mieć liczone za 10 .Jesteśmy starsi a nie młodsi , a Zus nam później wszystko policzy , że nam w pięty pójdzie .

mikimaus66

Co myślicie o stanowisku liderow ? Ciekawe czy do likwidacji czy w koncu dostaną podwyżki. Może mobliny dyrektor na kilka marketów. w sumie auta już mają. hmm ?

OSA
@mikimaus66

Wszyscy liderzy do likwidacji a podwyżki za co? U nas liderzy się włóczą po markecie coś tam ruszą i tyle. Głowy wysoko noszą i są ponad nas zwykłych pracowników. Ci co pospadali ze stołeczków to nie mogą się odnaleźć. Oczywiście nie wszyscy wrzuceni do jednego worka.

:-)
@OSA

U nas Liderzy zap.... Równo z nami! Jedna z Liderek to nawet parking sprząta i na maszynie jeździ ostro, a jak brakuje pracowników na dziale to ostro zap.... Za tego pracownika.... A nie ukrywajmy kasy to oni za wiele od nas nie mają a obowiązków więcej.... Wolę być zwykłym robolem mniej problemów 8h i do domu i nic mnie nie interesuje :-)

Do góry

Ci którzy zarządzaja ta,, FIRMĄ "to chyba sami zaczęli się gubic w tym co robią każdy z nich powinien na tydzień przyjechać do marketu rozłożyć palete jak najszybciej zeskanować w minute 34produkty następnie posprzątać toaletę dla klientów a potem sami by odeszli....

3/4:)

Ja liczyłam na podwyżki od marca a nie na zmianę etatu ale jaja ludzie zaczną odchodzić a na ich miejsce Ukraina od Putina :)

jak

W każdej plotce było trochę prawdy więc z tymi etatami może tak być.

Czy jak się sam zwolnię to dostanę odprawę 3 miesięczną?

Była
@123

Nie nie dostaniesz

mag pt
@123

żeby dostać odprawę firma by musiała np zwolnić Ciebie z powodu np likwidacji stanowiska pracy

pereson

Uwaga personalne - zaczęło się. Witamy w gronie kasjer-sprzedawca.

Gosia
@pereson

Z jakiego jesteś regionu i od kiedy ta zmiana?

Kaufi
@pereson

I dobrze skończy się sciemnianie :)

Maja
@pereson

A podobno do spotkania w lutym miało nie być żadnych zmian. Więc ktoś kłamał?

jak

Co z kasą główną ma jej nie być a szkolą tam nowe osoby

on

Wiadomo z jakich marketów zostaną personalne

Personalna
@on

Wiesz czy chcesz wiedzieć?

@Personalna

Chciałabym się dowiedzieć

ON

I wzięli się za MM. Po 8 godz. pracują zaraz skończą się premie za nie wiadomo co.

9la
@ON

To ciekawe teraz kto będzie budy pilnował? Kierownikiem dnia będzie kasjerka do czasu aż naprawdę coś się wydarzy.

MC Hammer
@ON

Bez problemu. MM odbije kartę i do budy z powrotem. Zresztą tak robią liderzy.

@MC Hammer

Jeśli ma być 8 godz a siedzi 12 to problem MM co nam do tego. Mogą nawet nie wychodzić. Nie warto się poświęcać bo ta firma nie szanuje nikogo od pracownika po najwyższego dyrektora

Była
@ON

Pani MM u nas dostawała premie bo sprzedawała gratisy i kazała liderowi o/w oszukiwać przy inwentaryzacji. I wiele innych między innymi sprzedawała także qbmy pracownikom. Petowiec wynosił telewizory po 5 sztuk w cenie 20 zł. I wiele innych natomiast ona dalej jest MM a ja się musiałam zwolnić przez nią bo zmuszała mnie do kłamstw. Ale ona wygrała dalej jest MM a ja nie mam za co żyć. Bo taka jest polityka Kauflandu nie umiesz kraść to spier.....żebraku.

Jasiu@*****

Jestem z północy to o czym piszecie już przeżyłem.Degradację Gry mopro grf o/w jedno stanowisko haus+scening,wbl kas -brak oddelegowany, grf -kas degradacja sluzba kluczowa pracownicy bez dodatków, czytniki działają czyli można by powiedzieć że juz po wszystkich zmianach a jednak nie jeszcze Olivier przed nami i nocna sluza na pt.Kilka lat tu pracuje paru dyrektorów przezylem regionalnych tez ale to co sie dzieje teraz to koszmar także trzymajcie sie wsxystko przed wami tylko nie podwyzki bo na to firmy nie stac ale na odpisywanie towaru takiego jak marwit bo skonczyly się dostawy producenta i zwroty to tak.Pozdrawiam jutro mamy chwilę wytchnienia bo wolne odpoczywajcie w niedzielę szara rzeczywistość

@Jasiu@*****

Jaka nocna sluzba?

mag pt
@ja

nie służba tylko śluza nocna zapytaj wujka google co to jest

Mugitka Wielkopolska

Hej jak u Was z produktywnoscia i jakie macie porady do zwiekszsnia jej, procz oczywiscie szybszego kasowania

@Mugitka Wielkopolska

A po co chcesz zwiększać tą produktywność????

Migotka wielkopolska
@AgA

Bo nas z niej rozliczaja...a was nie???

Ola
@Mugitka Wielkopolska

Masz coś o szybkim kasowaniu w opisie stanowiska?Czy tylko o kasowaniu?

@Migotka wielkopolska

Z czego cię rozliczają o czym ty piszesz? Głupoty gadają, na rozmowy o niczym proszą, papierki z których nic nie wynika podpisują. To zwyczajne pranie mózgu ale jak widać działa. Teraz produktywność za 3 miesiące wymyślą coś nowego.

preczzwyzyskiem

@MugitkaWielkopolska zwiekszyc produktywnosc ? hmm lepiej sie zwolnic. przez takie osoby jak Ty nas wyzyskuja i dokrecaja śrubę. 3 os na krzyż na marketach i przebudowy po 4 os nocki. a niech im padnie ten (usunięte przez administratora) i centrala. moze sie czy otworza. ps te audice służbowe w końcu będzie trzeba oddać. pozdro600.

Była pracownica

Współczuję wszystkim pracownikom tego pier.dol.ni.ka. Ja się zwolniłam sama i naprawdę żyję. Wbrew tym wszystkim co tutaj jest napisane inną pracę ciężko jest znaleźć ale nie poddawajcie się. Już gorszej pracy nie będzie. WSZYSTKIM pracownikom na kasach, na działach, osobom z byłego 912, informacji życzę wytrwałości i jak najszybszej zmiany pracy na lepszą!!!!

Wirus
@Była pracownica

Motto kauflandu nowe _ Jak się wszystko robi to się (usunięte przez administratora) zrobi.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska