Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Riss89

Delegacje czy obowiązkowe ? Jak to u was jest w kaufach? Czy pracodawca może na siłę nas wysłać w delegacje? Czy możemy odmówić i nie będzie to się wiązało z wypowiedzeniem z naszej winy?

Sss
@Riss89

Mogą cię wysyłać i nie możesz odmówić

@Riss89

Jest to polecenie służbowe no chyba że masz dziecko do lat 4 lub ciąża to możesz odmówić bez konsekwencji

Rekrtut
@Riss89

Oprócz wskazanych powyżej okoliczności jest jeszcze jedna sytuacja, w której pracownik może odmówić wyjazdu na delegację. Mianowicie, należy mieć tutaj na uwadze art. 5 Kodeksu cywilnego. Otóż w myśl tego przepisu, nie można czynić użytku ze swego prawa, który byłby sprzeczny ze społeczno-gospodarczym przeznaczeniem tegoż prawa lub sprzeczny z zasadami współżycia społecznego. Nie trudno zauważyć, iż są to zwroty niedookreślone, co nierzadko stwarza pewne trudności interpretacyjne, które mogą nawet doprowadzić do sądowego rozstrzygnięcia danej sprawy. Najogólniej mówiąc, chodzi tutaj o to, by nie wykorzystywać ciężkiego położenia swojego pracownika do realizacji swoich celów, czy też delegując go nie starać się mu w jakiś sposób dokuczyć.

CLOWN

Uwaga zbliżają się nowe stroje. Teraz zrobią z nas klaunów w przykrótkich bluzeczkach i nieco za szerokich. Do tego obowiązkowe obuwie bo nacisk na przepisy BHP.

@CLOWN

@CLOWN

Obuwie obowiązkowe to normalne tylko w Kauflandzie nikt nie przestrzega przepisów bhp więc po co one są

Bianka
@Sum

Te buty to porażka, , 4 godziny miałam założone a do domu dojść nie mogłam.

@Bianka

Do wszystkiego da się przyzwyczaić biedronka Lidl też takie ma

Aha
@Sum

Nie można się przyzwyczaić do niszczenia nóg. Te buciory to dodatkowe obciążenie dla nóg które i tak są już zmęczone bieganiem. Buty są do jazdy elektrykiem a nie do biegania po markecie.

Szaleństwo
@Aha

A jak stroje liderów z lady? Kogoś fantazja poniosła hahaha

Zapraszamy

Jak wyglądają na dzień dzisiejszy zarobki netto-na rękę na sklepach. Ile ma lider a ile sprzedawca???

TakaPolska
@Zapraszamy

1950 zł netto. Staż 7 lat na PT później zostałem doceniony i dostałem "awans" na kasjera, małe miasto bez dodatku, marne pieniądze ale jak to mówią jaka płaca taka praca. Dobra praca dla kobiet, dla faceta marnowanie czasu.

milena 747
@Zapraszamy

lider 3300 brutto docelowo do 3900 brutto w 2021 roku. o ile ich nie zlikwiduja. obiecac nie grzech. ale wiekszosc dala sie nabrac i zostala za 100 zl podwyzki w tym roku. nie polecam tej firmy. wyzysk i (usunięte przez administratora)

nickleodon

Liderzy gratulacje. w koncu podwyzki dla Was. Zaslugujecie bardziej niz mm i mz. nareszcie Was docenili i konkretne podwyzki rzed Wami.

adam

wiadomo ile?

ACE
@adam

nickleodon
@ACE

do 3900 brutto maja miec.

Ola
@nickleodon

Za cztery lata.W tym roku 100zl brutto.

ono
@Ola

zart?

@nickleodon

Tak docenili 100zł smiechu warte za tą jeb..........!!!!!! a robisz to samo co MŻ Czas już opuścić tą firmę idzie sie zajechać .

:-)
@nickleodon

Tak 4000 tysie w 2021 myśla że glupkow maja przed sobą:-)

@:-)

Miało was wcale nie być a teraz jeszcze źle? Po co wy jesteście potrzebni MZ starczy i pracownicy a wogole po co MZ i mm przecież sami pracownicy wystarcza albo na L4 albo UŻ bo robić się nie chce

@anonymous

Pracownicy ha ha chyba żart co drugi na L4 od psychiatry ale cóż ciężko zapracowani!A kto przyjmuje centralny?kto otwiera i zamyka Market?kto zap.....A na działach itp.ale to mało?To weź się K....A do roboty !

@anonymous

No kto to robi? Kur... szary pracownik. Za marne grosze robie to co robi LZ i MZ to faktycznie po co sa po to zeby hajs brac.

@ja

A od kiedy to MZ przyjmuje towar? Od tego są pracownicy

Młody
@anonymous

U mnie przyjmują od zawsze a teraz Mm jak trzeba też przyjmuje

@Młody

No jak widac na niektorych marketach raczek nie brudza wiec tym bardziej sa nie potrzebni

@Młody

U was też w kwietniu przed wolną niedzielą będziecie pracować po 9 - 10 godz.w czwartek,piątek ,sobota?

Młody
@franek

Z grafików wychodzi że nie jedynie MM wspomniał, że dopracowania będą

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
Oniv84

Czy u was tez zamiast porzadkowania zgodnie z oliwierem kaza wszystko fejsowac po postaremu na blache??

Wściekła
@Oniv84

Dokładnie , fejsowanie codziennie wieczorem .Sklep ma wyglądać tak jak oni chcą widzieć ,podczas rewizji zero kolejek , towar wyfejsowany , oni zadowoleni , bo przecież mozna sobie poradzić (i to świetnie) przy tak okrojonej obsadzie .

@Oniv84

Żadnego fejsowania u nas. Tylko kartonowanie i porządkowanie. I tego się trzymamy

kaśka
@Oniv84

U nas jest podobnie czyli oliver to fikcja, strefy zastawione paletami na magazynie, nadal jest wykładanie towaru po godz.10, fejsowanie (tzw. porządkowanie, kartonowanie). Nikt nie stosuje się do nowych zasad, bo pracownik po prostu nie ma takiej możliwości i wszyscy kładą na to lachę.

...
@kaśka

U nas to samo. Mamy NAKAZ fejsowania, wykładania po 10, robienia promocji wcześniej niż w środę itd. Jest nas 3/4 mniej, nie ma nowych a wszystko po staremu. :')

Szpilka

Wiecie coś na temat Pana Marka B ?? Czemu został zwolniony ?

Ktoś
@Szpilka

Mnie w tej firmie już nic nie zdziwi.Ale jakoś nie jest mi go żal.Jak traktował pracowników tak został potraktowany.

pedro
@Szpilka

Po tylu latach? Co się dzieje?

@pedro

A kto to jest ten Pan Marek B.?

@Szpilka

Dobrze mu tak! Wielki pan, nie uznaje nikogo pod sobą! Pracowników traktuje jak szmaty i powietrze, udaje, że ich nie ma, innym każe mówić do siebie "Szanowny Panie Marku"! Do tego wymyśla takie rzeczy, tak kwestionuje zarządzenia centrali, że się pracować odechciewa. Codzienne fejsowanie, zero zgrzewek i folii w półkach...

@Śląsk

Jakbym czytał o swojej MM.

kauflandowyswiat
@Szpilka

Podobno rozwiązano z nim umowę z tego powodu że na jego terenie nie wprowadzał zmian które centrala narzucała . Mianowicie chodzi o to że w jego rejonach jeszcze byli vbl kas , pracownicy info oraz inne stanowiska które zostały już jakiś czas zlikwidowane .

Była personalna

Wszystkim personalnym regionalnym gratuluję...a zarazem współczuje głupoty żeby tak nisko upaść i za pare groszy więcej do wypłaty zgodzić się na prowadzenie 5 marketów. Dzięki takim ludziom spierdo...się rynek pracy. Zwolnione personalne powinny być z siebie dumne ,że zachowały honor którego wielu innym brakuje. Życzę powodzenia.

Angela
@Była personalna

To chyba nie doczytałeś/aś widełek wynagrodzeń. Pierwszy próg podwyżki to dla Ciebie grosze?Ale jak się dostało pracę (usunięte przez administratora)Może spróbuj się rozwijać i startuj na MM to podwyżka będzie konkretna i nikt Ci głupoty ne zarzuci.Proponuję , żeby skupić się na swoim życiu i swojej karierze, a ocenianie pracy innych zostaw raczej przełożonym.Zostań dalej dumna/ny ze swoim honorem...sprzedawcą w biedronce:)))).

Była personalna
@Angela

Skoro zostałaś regionalną personalną to chyba sama robiłaś dobrze przełożonym wieśniaro. Niczego nikt Ci kretynko nie zazdrości oprócz tego że musisz też mieć zajebis....znajomości.

Porządna
@Angela

Dla Ciebie taka kasa to jest szczyt marzeń tylko zobaczymy jak przyjdzie Ci rozliczyć market w którym dyrektor nie ma pojęcia co to jest czas pracy. Wtedy sama pójdziesz na kase do biedronki. Cwaniaro

ble,ble
@Była personalna

To samo dotyczy pracowników, którzy podpisali te durne nowe umowy. Ja również gratuluję głupoty. Pozdrawiam Wszystkich Wyrobników.

Jeszcze personalna
@Była personalna

Najgorsze jest to, że znów lizydupstwo wygralo. Gdyby tak nie było propozycje na regionalne personalne dostawałyby doświadczone personalne, z których opiekunki były bardzo zadowolone, a nie świeże (często na zastepstwo) które nie ogarnialy tematu. No cóż. Cały kaufland. Z drugiej strony troszkę im współczuję. Pilnować terminów badań i szkoleń; prosic się o grafiki bo MM, MZ i LZ nie mają czasu na głupoty, później je poprawiać kilka razy; ogarniać plany urlopowe, oceny pracownicze. A jeszcze niech dadzą podwyzki dla większości pracowników-samo zrobienie porozumień to kupa czasu a jeszcze je wprowadzić. Juz nie mówiąc o pilnowaniu nieobecności (UZ, KRW i innych Z-15). Mało który MM będzie tego pilnował. I to wszystko na 5 sklepach. Nie mówiąc już o pełnej odpowiedzialności i samodzielności w nawiązywaniu i rozwiązywaniu stosunku pracy. Czasami są naprawdę trudne przypadki. Może i to wszystko jest warte ostatniej sztufy bo na pewno nie pierwszej. Jaka tam była ostatnia sztufa personalnej regionalnej? A mogli zostawić po staremu. Dla nich to żaden wydatek zostawić personalne, a wszystko by było dopilnowalne i ogarnięte. Ktoś mądry wymyślił inaczej. Powodzenia.

@ble,ble

Jakie nowe umowy ? Coś więcej w tym temacie.

Zofia
@Była personalna

Psy szczekają. Karawana idzie dalej.

Beata
@Jeszcze personalna

A o jakich pieniądzach mowa jeżeli można wiedzieć?

@Była personalna

W szczecinie bolinko regionalna to przyjeżdza na rewie mody spódniczka mini szpilki a nie do pracy.

Janek
@Ania

Regionalna na Bolinku wygląda, jak by dopiero z imprezy nocnej wróciła. Tapir na łbie rozczochrany, mini takie, że wątrobę widać, szpile na oko 12 cm. Widać "doświadczenie" ma ogromne, jak ten tapir, że ją na regionalną wzięli :)

Zuzia
@Janek

Ale piszecie o personalnej regionalnej czy o VKL ?ha,ha.

Olek

No i wychodzą super zmiany boczkiem a miało być tak pięknie! Po roku od zwolnienia się z ciekawości sobie tu zagladnelem i kolejny raz utwierdza mnie fakt że to była najmądrzejsza decyzja. Nie męczcie się poza kaufem też jest życie...normalne.

Samuraj

Czy ktoś wie coś o regionalnych ze ma być ich mniej? O tasowaniu dyrektorów po regionie?

milena 747
@Samuraj

tak. to prawda. sama osobiscie uwazam ze to dobry pomysl. oszczednosci przeciez.

domyślna
@milena 747

Ano, nabrali kredytów na rozwój firmy, nie wiadomo po co. Pobudowali z tych kredytów szklane domy jakby w murach gorzej się myślało, pokupowali ekskluzywnych samochodów jakby tańszymi mieli nie dojechać nigdzie. A teraz niestety kredycik trzeba spłacać. No i stąd moi drodzy te oszczędności

Marylka
@domyślna

Nie jest tak źle jak mówisz, bo teraz firma na BMW ma się przerzucić

Lider

Liderzy po 100 zl a ciekawe ile zarabia MZ wie może ktoś ????

małop

Koło 5000 na mniejszych marketach

@małop

4k brutto małe markety. 100% potwierdzone, bo jest na strukturogramie centralnym, tam gdzie pisze ile kto ma zarabiać po tamtej pseudo podwyżce 500zł na 3 lata.

5000 na umowie

@Lider

5 tyś małe markety, a w 2021 5 tyś.

@Lider

Miało być 6tys w 2021. Sorki za pomyłkę.

Ooo

A dlaczego takie oburzenie ze strony LZ ????? Czy wszyscy myślicie że jesteście lepsi od innych? Zwykli pracownicy są do tego przyzwyczajeni i od początku tak traktowani i jest dobrze. Liderzy się uważają za ponadludzi. Jesteście takimi samymi popychadłami jak inni. Co poniektórym nawet kultury brakuje żeby się normalnie odezwać. Te stanowiska powinny być zlikwidowane jak poprzednio kasa główna i szanowne panie z nadzoru.

@Ooo

Może dla tego że pracownicy mieli podwyżke a my na tym samym poziomie jedziemy pare lat? A roboty coraz więcej!!

ZBIGNIEW MATUSIK@-TAK WŁASNIE
@Ooo

BÓJ CIĘ SIĘ NIEBAWEM ZOSTANIE NA MARKECIE 24-OSOBOWY SKŁAD.DOJADE WAS.... ZOBACZYCIE......HAHAHAH

@Ooo

Nie nie jesteśmy lepsi ale chodzi nam o to że obowiązków mamy więcej a kasa śmieszna!!! A wy pracownicy no cóż umówmy się idealni to wy nie jesteście ( oczywiście są wyjątki) pracownicy którzy pracują parę lat robią błędy za błędami na l4 latacie bo się wam robić nie chce, nie wspomnę o tym że trzeba za wami łazic bo jak tylko się człowiek odwróci to nie ma was na horyzoncie!!! W (usunięte przez administratora) macie podstawy a co do kultury "jak się ma taką sztukę przed soba to kultura nie potrzebna"!!!! Więc nie pisz ze powinniśmy byc podegradowani i nie wkładaj wszystkich do jednego worka!!!!!

:-)
@ZBIGNIEW MATUSIK@-TAK WŁASNIE

Niezły żart :-) oj vkl daje się chyba we znaki hahaha

Ooo
@Lider.....

No i właśnie ten wpis świadczy o tym wszystkim co napisane jest na temat LZ. Brawo! Pilnowanie, upominanie, człowiek-sztuka ładna nazwa. Zachowujecie się jak dzieci w przedszkolu. Moje na wierzchu, zero kompetencji.

@Lider.....

O totototo! w samo sedno! " Ooo " Ty jesteś pewnie z tych co czeka aż się za niego zrobi? No tak bo my w obowiązkach mamy przecież zrobić wszystko a nie pilnować żebyście się wywiązywali ze swojej pracy? Nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka ale prawda taka- kompetentnych ludzi została garstka i niestety to oni muszą pracować za resztę. Szkoda nerwów...

Lider
@Lider.....

Zgadzam się z wypowiedzią Lidera!!!! tez jest Liderem j pracownicy co pracują od początku czasem zapominają o podstawowych obowiązkach !!!!! A Liderzy zasuwaja jak MŻ wiec naiech się ta osoba nie wypowiada chyba ze u niej ma markecie jest inaczej!!!!!!

Brawo!!!!!! ????????

@Lider

No właśnie Liderzy najwięcej zapi.....ją w tych marketach.Jako WBL,nadzór, kasjer, 912,przyjęcie towaru,pracownik OW itp.Ci co tego nie robią to niewiedzą jak my ciężko pracujemy A mamy tylko 200 zł netto więcej od pracowników.Którzy mają wyrąbane na to że belka jest do zrobienia,czy folia,że palety stoją czy leżą nic ich to nie interesuje -masakra jakby pracowali w innym zakładzie pracy.Papierek podnieść po co przyjdzie lider to co podniesie.Umiecie tylko narzekać a przykład idzie z góry więc zaczniecie w końcu pracować A nie narzekać albo róbcie tak żeby każdemu lżej się pracowało!

MM

9000 brutto 7000na rękę plus premie kaufland świętokrzyskie MMprawdziwe źródło a my szaraki nawet 100 zł podwyżki niedostalismy w marcu a na umówię jest niewiem czy tak można

Jeszcze personalna
@MM

Skąd wiesz, że nie dostałeś podwyzki od marca skoro pensje za marzec dostaniesz 10 kwietnia? A propos pensji MM: takie pieniądze mają tylko MM ze sporym stażem. Tym początkującym dają sporo mniej.

Myszka
@MM

Na poprawionych aneksach jest dopiero w wrześniu.

Bianka
@MM

A w aneksie nie jest czasem , że podwyżka gwarantowana we wrześniu 2018?Ja bynajmniej tak mam.

@Bianka

Lider Słupsk po 3 latach 700zł podwyżki 100 zł od marca 200 w 2019 ,200 zł w 2020 i 200zł w 2021 masakra 3400 brutto obecnie .

lol

Kierownictwo Kauflandu w Kamiennej Górze bije na głowę wszystkich pracodawcow terrorystów .Pani kierownik po prostu nie przyjmuje od pracowników podań o zwolnienie ----co miało miejsce ostatnio w kamiennogórskim Kauflandzie. Więc jeśli ktoś już nie daje rady (a w panującej tam atmosferze nie da się długo pracować) musi niestety porzucić pracę i to właśnie sugeruje pani kierownik. Inspekcja pracy chyba jeszcze nie działa bezstronnie, więc trzeba by tę sprawę nagłośnić w mediach , jeśli zwierzchnicy nie wplyną na panią kierownik z kamiennej Góry dolnośląskie.

odpowiedzlol
@lol

Co się dziwić jak kierownikami są osoby po podstawówce....

@lol

Wypowiedzenie wystarczy wysłać listem poleconym

malinkaicytrynka

hmmmmm. Jesli MM tak swietnie sobie radzą, maja auta służbowe może by ich tak pozamieniac marketami w danym regionie ? bez swoich przydu.....ow i dupo....ow tez tak dobrze potrafią? a no 80% w pierwszym miesiącu by poległa. Bo teraz pracownik nie da sie równać z g..... i pomiatac sobą!!!! Walczmy z wyzyskiem i chamstwem !!!!

Mm

Góra trzy lata stażu to niewiem czy tak długo a kasa konkretna.Ale nie wszyscy dostali nowe aneksy do umów.podobno tylko liderzy i mm podwyżki a my nie potwierdzone słowa personalnych ze pracownicy nie zobaczymy w kwietniu pozdrawiam pracownikow

Matex

Witam Serdecznie. Opiszę krótko pracę w Kaufland Rokszyce koło Piotrkowa Tryb. Pracowałem tam jako magazynier jedno wielkie oszustwo zlecenia kąpletacji lepsze tylko dla obcokrajowców. Ciężko jak w (usunięte przez administratora). Chamstwo wśród pracowników i co najgorsze mobing ze strony kierownictwa zwłaszcza od Pana Chawińskieg.....stres stres i jeszcze raz stres pochodzę z woj Dolnośląskiego I pracowałem w innych firmach Ale takiego czegoś Jeszcze nie widziałem. Przy podpisaniu wypowiedzenia byłem tak zestresowany że nie byłem się w stanie podpisać. Kierownictwo ma tam ludzi za śmieci traktując ich jak parobkow za grosz ludzkości. Nie polecam tej pracy młodym ludziom szkoda waszego zdrowia jak i również srarszym. Odrazdam kolega z ambicjami

Stokrotka
@Matex

Wszędzie tak samo traktują!

Kolorowy Janek

Dostaliście po 100 zł na zamknięcie wam buzi miernoty jedne. A teraz za pieprzajcie dalej jak czarnuchy dla szwaba . Nikt tak nie doceni pracownika jak Kaufland. Dlaczego w Biedronkach ludzie potrafią się postawić, a tutaj? Żal mi was.

Lideras

I jak liderzy dostaliscie podwyzki cos juz na papierze?u nas cisza

@Lideras

100 brutto

Kaufi
@Lider.....

100 zł teraz a pochwal sie ile masz na aneksie do 2021.tego już nie piszesz ??? A 4000 tyś maja w aneksie zarabiać do tego roku dokładnie 200 zł co rok

@Kaufi

Pochwal się ile podwyżki dostał MZ i ile będzie miał w 2021. U nas na markecie mz nie umie prawie nic poza "ładowaniem" towaru w pułki a dostał teraz 5tys. Porażka.

@Lider liderów

Właśnie dobrze napisane!!!!!

Lider...
@Kaufi

A Ty co taki do przodu ile? Nie ma się czym chwalić! Jak na to stanowisko to i tak za mało! dużo za mało. Podwyżki nie było parę lat a obowiązków tyle co mz... Chcesz liczyć to licz swoje. Te 4tys to już powinno być i tyle w temacie

oczko
@Lideras

100 zł podwyzki brutto Pensja 3400 brutto + prognozy

@oczko

Co to znaczy + prognozy?

Doza

U nas to nawet nie można telefonu przy sobie nosić trzeba zostawiac na stołówce żeby kierownik mógł policzyć czy się zgadzają z ilością osób na zmianie.kierownictwo nosi bo ma małe 18 letnie dzieci i jak się im uleje to muszą jechac do domu .napić się poza przerwą nie można a i wyjście do łazienki poza przerwą jest niemiło widziane.

@Doza

A gdzie jest tak świetnie ?

ola
@Doza

a jakim prawem moj telefon ma lezec na stołówce rozumiem zamkniety w szafce pracowniczej ale nie w ten sposób

Star
@Doza

A jak ktoś nie ma telefonu to się ilość pracowników na zmianie nie zgadza??? Ha, ha

Star
@Doza

A w którym markecie macie takich mądrych kierowników? Kierownikiem się bywa a człowiekiem się jest.

idak
@Doza

ktoś się musi zająć tymi kauflandami tak jak wcześniej biedronkami.kierownicy za dużo sobie pozwalają myślą że są nie do ruszenia ale kiedyś życie ich ruszy.pewnie telefonów nie dają przy sobie mieć żeby ich nie nagrywać jak traktująpracowników

poker
@Doza

ja pier...przecież ludzie mają rodziny dzieci w szkołach przedszkolach różne rzeczy mogą się wydarzyć a to jest XXI wiek i w cywilizowanych zakładach pracy każdy ma telefon przy sobie ,pić nikomu się nie żałuje a i czas zakładania pampersow dawno minął,a może ci kierownicy mają po 70 lat i myślą ze pracują w czasach komuny ale to i w tych czasach szanowano pracownika.

bzdun
@Doza

ja to słyszałem ze w Radomiu (usunięte przez administratora)jakiś już czas na la dach kierowniczyna.darcie ,niecenzuralne słowa rzucane do pracowników,opierdo...przy klientach,wytykanie ,,pięknej,,,pensji.mobing.

ulala
@bzdun

potwierdzam.a zmiana grafików niemal codziennie bo takiemają prawo.wychodzisz z pracy i dowiadujesz się ze jutro nie nasz wolnego i nic nikogo nie obchodzi ze może masz długo wyczekiwana wizytę u lekarza.moja koleżanka tam pracuje i nie jedno już słyszałam o radomskich la dach i nie tylko podejrzewam że kierownictwo lady bierze tzw.demencja starcza a drugie menopauza.

Troll
@ulala

Potwierdzam w Radomiu lasami rządzi pan z demencja i Pani z wieczną menopauzą .w życiu prywatnym są parą od wielu lat a to niedozwolone praktyki na jednym sklepie.ponadto ponizaja pracowników.grafiki zmieniają z dnia na dzien.Pani (usunięte przez administratora).Panie (usunięte przez administratora)bo pracownicy was na teczkach wywodzą.

Dinn
@Troll

Umieją trochę i myślą że są nie do ruszenia,bo jak twierdzą gdy odejdą lada padnie, nawet dyrektor przymyka oczy na nich .w takiej atmosferze nie da się efektownie pracować. Lade trzymają pracownicy a nie oni.może i się znają raczej on bo ona bez niego by zginęła.ludzie są w stanie wszystkiego się nauczyć gdy tylko chcą i da im się szanse a nie cały czas poniża i wmawia ze źle robi a siebie wywyzsza.jak się psuje w zespole to prędzej czy później padnie.czas na zmiany bo niektórzy się już wypalili zawodowo i wiekowo.

Mykz
@Troll

Myślą że nie ma pracy innej niż w kauhlandzie.Mówią ze jak się nie podoba to możemy się pozwalniac. Ciekawe co zrobia jak to zrobi cały dział. Przyjdą inni porobić miesiąc dwa i też się zwolnia. Kierownictwo rozwala całą załogę. Według nich wszyscy się opieprzaja a oni tylko pracują w.pocie czoła .umieją mydlic oczy i wiedzą komu to robić.

Dino
@Mykz

Myślę że w Radomiu załoga na ladach powinna stanąć jeden obok drugiego i nie dajcie sobą pomiatac.Was jest więcej.Wiecie co robić taczki i jazda z nimi.

Dzin
@Dino

Z kąd wziąść taczki żeby przewiozly takie zarąbiste osobowości? Teraz będą doszukiwać się kto to napisał mscic się powoli .bo przecież sobie nie mają nic do zarzucenia. Nikt tu nie napisał kłamstwa to czysta prawda.nikt nikogo nie obraził -powiedział prawdę.pamiętajcie że hamstwo i falszywosc to najgorsze co może być w człowieku. Będą chcieli się wybielic.ze to ktoś ich oczernia a oni tak ciężko pracują tak dbają. Nasrali we wlasne gniazdo.mieć tak dobrych pracowników i tak ich niszczyć gnebic.mają gadane i nic więcej reszta to ściema. Czują się panami na ladach a prawda jest taka ze jakby nie ci pracownicy to by gówna mogli.za dobrzy pracownicy.za długo milczeli.na forum każdy się odezwie ale na żywo chyba nikt.a może jednak tym razem tak?

Darmo zjadł
@Dzin

Skąd * wziąć * chamstwo * jak już atakować, to poprawnie :).

Mgiełka
@Darmo zjadł

Z tego co widać to nie atak tylko odpieranie ataku a chamstwo przez ch czy przez h jest takie samo.błędów trzeba się doszukiwac w opisanym postepowaniu a nie w pisowni .

Radomiak
@Doza

Tak to wszystko to prawda a ten stary grzyb może do pracy się nadaje ale nie do pracy z ludźmi a tym bardziej do kierowania nimi ponieważ jest chamski i uprawia mobing wręcz ich zastrasza a o grafikach to już wogole szkoda gadac robią co chcą i nie liczą się z ludźmi .Pracowała tam moja żona i jedno słowo jakie jej się kojarzy z tym działem i tym człowiekiem to MOBING !!!!!!!!!!!

MONIA
@Radomiak

100% prawdy ,tylko czy znajdzie sie osoba ktora to ruszy!

Biel

Czy to prawda, że jest kolejka do wypowiedzenia? Chodzi o te nowe umowy z nowym zakresem obowiązków. Dużo osób je odrzuciło i musi teraz czekać w kolejce na wypowiedzenie. To prawda?

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska