Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Wlkp jadą jada

I znów jadą masakra tylko czy dojada zanim trawa zielony kolor straci :)

tex86

czy u was na marketach też jest problem z kobietami? mianowicie trzeba we wszystkim im pomagać wszystko za nie robić: bo nie mają siły, bo to mężczyzna powinien robić i tak w kółko czy nie lepiej by było stawiać na zatrudnienie mężczyzn?? jakie jest wasze zdanie

M
@tex86

Kolego na niektórych marketach nie ma mężczyzn i co wtedy ?

Ach kobiety
@tex86

Gościu baba czasem zrobi więcej niż facet i nie bronię kobiet to mają swoje odchyly i na mm się nie nadają jednakże jako pracownik się sprawdza...

Były PT
@tex86

Pamiętam okres kiedy u nas było podobnie, czasy się zmieniły i nie jedna kobieta lepiej pracuje od obecnie zatrudnionych facetów. Dzisiaj już nie pracuje w kaufie (PT)... ale wiem jak wygląda teraz praca w markecie. Osobiście uważam, że dziś dla mężczyzn nie ma tutaj roboty.

...
@Były PT

Są takie, ale są też bardzo pracowite. U nas z 12 chłopa zostało 3, z czego 1 robotny.

@tex86

Nie.u nas na markecie jest odwrotnie.sa panowie ktorzy wymagaja pomocy i sobie w miczym nie radza jak zostaja sami.

odp
@anonymous

kobiety jak to kobiety nie mają sił wysługują sie facetami niezaleznie ilu tych facetów jest czy 1 czy 3 czy 8 a wiadomo nowych rzeczy nauczyć się moze kazdy a siły nieda sie nauczyc

Babybuu

Czy jest tu jakas oaoba zajmujaca sie kdt? mam kilka pytan

Mafinka
@Babybuu

KDP? Jeżeli o to chodzi to słucham.

Babybuu
@Mafinka

Dostalam dodatkowe zajecie. W sumie kolezanka ktota pdeszla przekazala mi wszystko ale tak chaotycznie ze teraz w trakcie wychodzi wszystko. Czy nadganoasz sobie tygodnie tzn jak mamy teraz 22 i np mam same dlugie terminy czy w danym tygodniu nadrabiasz sobie np 23 czy 24 tydzien

Mafinka
@Babybuu

Jak mam czas to robię aktualny tydzień, niczego nie nadganiam. Poza tym, ponoć za jakiś czas KDP już nie będzie funkcjonowało ????

Tomasz W

KAUFLAND ROKSZYCE OTWORZYLI AKL W kompletacji zostały tylko ciężkie rzeczy 12 H dzwigania obniżyli którą jest śmieszna Ludzie odejdą bo słyszę to co dzień Panie dyrektorze Niech Pan Coś zmieni wkoncu coś na lepsze Bo ciężko jest normy z kosmosu

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.

Co myślicie o tych Paniach opiekunkach które przyjeżdżają na rozmowy z nami można im ufać...

ktoś

nie wydaje mi się

Zbychu

Nie.Przeciez to ludzie z centrali. Ręka rękę myje.

Samina-lexi

Ludzie ta firma nie jest zła, tylko rządzą nią id...ci. Mm na 80% marketów w Polsce to śmierdzące lenie i cwaniaki. Przy takim zarządzaniu w Pl to ludzie nie będą pracować, i nie dziwie im się. Sama odchodzę niedlugo jak setki osob. Czy nic Wam nie daje do myślenia że setki ludzi ucieka z tej firmy ? Powód? No właśnie. Za kierownicy służbowych audi i skoda nie widać co ? Nie polecam.

zaskoczona

no i co Wy na to???

Dziwne

A o jakie zdjęci ci chodzi....

Pruczek

Ktoś podpuche wali. Hi hi dobre.

MZ kas

Do byłych MZ kas jaka stawkę dostaliscie w momencie degradacji?

Wściekła
@MZ kas

3400 brutto , porażka .

Świeża
@Wściekła

Porażka. Się ciesz że tyle masz,bo u nas kasjerki główne mają 2900brutto i robią praktycznie wszystko co kierownik powinien robić. Kierowniczka bierze 5000brutto chyba tylko za robienie grafików i chodzenie cały miesiąc na rano do pracy

@Wściekła

Slyszalam ze teraz dają odrazu 4000zl bo ludzie odchodzili.

Mala

U nas kasjer główny tak samo jak pozostali 2700 brutto

Jaaa
@Świeża

Tylko 5000 bierze MZ świeżych czy art.spożywczych bo MZ kas już nie ma.

Wściekła
@Świeża

Tylko , że kasjerka główna nie robi grafików , nie odpowiada za wszystko , nie martwi się o obsadę , nie dostaje opd za zatowarowanie , optykę , loyaut . Kierownik a kierownik jest różnica , ja robię wszystko , rzadko proszę dziewczyny o pomoc , bo uważam ze to należy do moich obowiązków . Gdzie jest teraz sprawiedliwe wynagrodzenie , jeden kierownik kas zarabia 2450 zł , bo go zdegradowali , a drugi 4250 zł , bo firma musi poczekać , zeby nie było pozwów zbiorowych i dostaną degradacje w czerwcu ( bo teraz lecą personalne ) i zachowają swoje wynagrodzenie do końca roku !!

@Wściekła

Z tym 4250 to trochę zawyzylas jest około 3500 na reke ale masz racje. W moim regionie dziewczyny maja jeszcze MZ kas i od ponad roku zastanawiamy sie kiedy i do nas to dojdzie. Dlatego zbieram info jak to przebiega i na jakich warunkach sie zostaje lub odchodzi.

kulą w płot
@Świeża

U nas kasa główna tak jak reszta załogi 2700, szkoda słów....

...
@kulą w płot

Wszyscy mają 2.700 na marketach w zwykłych miejscowościach (bez dodatku duże miasto itd.) i dotyczy to każdego pracownika, tylko kierownictwo ma więcej. U nas dodatkowo cała kasa główna obrywa za sytuację na kasach. :) Nie tylko kierownik.

mzkas
@MZ kas

W wielu marketach nie było degradacji tylko samo wypowiedzenie. Czyli dostaliśmy kopa w (usunięte przez administratora) po wielu latach pracy w takich warunkach. Mija wiele miesięcy od kiedy nas już nie ma a na niektórych marketach nadal jest to stanowisko i ma się świetnie. To co to za likwidacja?!

Tosia

Witam, jakie zaświadczenie z zakładu pracy małżonka jest potrzebne do złożenia u personalnego, dot. kart MultiSport.

Pola

Ostatnio czytałam że w jakimś przetwórstwie ryb pracownicy nie dostali wynagrodzenia (dniówek) po trzech czy czterech dniach wszyscy pracujący tam Ukraińcy skrzykneli się i nie przyszli do pracy. Pieniążki znalazły się już następnego dnia. Natomiast Polacy biadolą po kontach i pracują wtedy minęło dziesięć dni i kasy ni widu ni słychu. I jaki z tego morał ? Sami sobie na to pozwalamy . Nie potrafimy się skrzyknąć przecież w jedności siła . Bez pracowników z hali wiadomo że wszystko padnie . Myślicie że wtedy centrala nadal będzie miała to gdzieś, nie wydaje mi się bo sprawa zrobiłaby się za głośna . Zainteresowanie mediów raczej nie byłoby na plus dla białych kołnierzyków.

Rynka

Co się dzieje z pracownikami informacji, kiedy następuje likwidacja stanowiska? Osoby te dostają wypowiedzenie czy zostają przeniesione na inne działy?

Śląsk
@Rynka

Stoiska info raczej nie likwidują. Jak już widziałem, wciskają je pomiędzy kasy. Pracownicy info jak i kasy głównej otrzymują umowy na zwykły kasjer-sprzedawca, zarabiają tyle co wszyscy na sklepie. Już gdzieś od roku takie umowy obowiązują nawet na marketach, które nie przeszły generalnego remontu i przeniesienia info.

też śląsk
@Śląsk

Dokładnie,u nas w wakacje będzie rok jak mamy nowe umowy kasjer/sprzedawca i tylko to sie zmieniło,robi sie to samo co sie robiło czyli info stoi na info a kg to kg.

Uciekinier

Powinienem już dawno to zrobić. TEN KOMENTARZ JEST PRZESTROGĄ - JAK NAJDALEJ OD KAUFLANDU! Pracuję w tej firmie parę lat, na markecie. Przyjąłem się przed tymi ogromnymi zmianami jakie firma wprowadza i mam dobre porównanie. Kiedyś było mnóstwo pracowników, było kim pracować, chciało się pracować! Teraz jest niejednokrotnie O POŁOWĘ MNIEJ na marketach, a obowiązków tylko przybyło! Centrala zlikwidowała wiele stanowisk, wiele z nich połączyła z innymi, wcieliła te obowiązki w pozostałych pracowników. Kiedyś były osobne działy, na każdym z nich każdy wiedział co ma robić i był w tym dobry - teraz każdy lata po całym markecie i robi wszystko! Kiedyś pracownik przychodził, brał ceny z konkretnego stoiska i je rozkładał, ogarnął ekspozycje czołowe (promocje przy regałach na alei głównej) i od razu brał się za towar. I nie był sam, codziennie na jednym stoisku na jedną zmianę co najmniej dwie osoby. Był czas żeby posprzątać, dorobić ceny, sprawdzić ceny, po dokładać co trzeba, ładnie poukładać towar na tzw. "ścianę", sprawdzić daty, umyć półki itd. itp. Kończyło się swoją pracę, w międzyczasie może przyszedł pracownik na międzyzmianę, na pewno był ktoś na drugą zmianę na każdym stoisku. A teraz? Teraz przychodzi się tam, gdzie cię wyślą. Nie na każdym dziale dajesz sobie tak dobrze radę, w międzyczasie masz biegać na kasy, na informację, czasami przyjąć towar, czasami coś umyć, pozamiatać, przepiąć wózki z parkingu, UMYĆ TOALETY, WYŁOŻYĆ WARZYWA, POMÓC NA PIEKARNI CZY NA LADZIE (po umyciu toalet oczywiście! Gdzie brakuje Ci czasu na umycie rąk! BO WSZYSTKO NA JUŻ, NA TERAZ!!!), wyłożyć CAŁY TOWAR DO 10, na każdą paletę masz określony czas, wracasz na stanowisko i widzisz sam (usunięte przez administratora) bo wszędzie kartony, folie, puste półki, coś zrobisz i znów lecisz na kasy czy na info. I nie ma, że boli! Nie ma, że czasu brakuje - ma być zrobione i już! Jak nie dajesz rady, to się lepiej organizuj!~ Mobbing w tej firmie to straszna rzecz. Mam wrażenie, że tego szkolą kierowników! Wszyscy tylko wyżywają się na pracownikach, uważają się za nie wiadomo kogo, wymagają coraz więcej i coraz szybciej. Grafiki są robione pod lizusów (zresztą tylko tacy awansują - kawusia dla dyrektora, torcik na urodziny, jakieś prezenciki, darmowe nadgodziny, bieganie z motorkiem w du*ie itd. itp.), dlatego mają najwięcej na rano i najwięcej wolnego w kupie, jak bierzesz chorobowe albo urlop na żądanie to za karę masz zmieniony grafik i nikt Ci nic nie powie i masz potrącone z wypłaty, jak się nie wkupisz w łaski i nie pokażesz z dobrej strony to jesteś zarzynany i dobijany żebyś się sam zwolnił, często z przerwy wracasz bo coś od ciebie chcą, o nadgodzinach zapomnij i się nie upominaj bo z pół godziny zrobią Ci dzień wolnego a resztę - siedem i pół rozłożą na 11 i pół godzinne dnie pracy, o zyskach z delegacji zapomnij bo kierownik zgarnia wszystko, nie spóźnij się ani o minutę bo już masz potrąconą z wypłaty bez możliwości odrobienia, często zwalają na ciebie tyle obowiązków że nie wiesz za co się zabrać. Ta firma to porażka. Centrala dokręca śruby, maksymalizuje zyski, zwalnia pracowników, wielu samu odchodzi, kierownicy nie poprawiają sytuacji, klienci coraz bardziej wymagający i wkurzeni! Jak jeden pracownik ma w 6 GODZIN (Nie 8! Już nie przyjmują na 8!) obrobić pół marketu? Zdarzają się takie dni! Szczególnie, kiedy jest druga zmiana, niejednokrotnie jeden pracownik na całą halę - ma wyłożyć towar, posprzątać, pójść na kasy. A panie ze świeżego - muszą nieraz same we dwie ogarnąć rano w godzinę całą ladę, wypiec pieczywo i obsługiwać cały dzień wściekłych klientów. Panie na kasach też nieraz we dwie kasują i kasują, ktoś z info leci im pomóc a tego kogoś na info trzeba zastąpić, jedna pani w kasie głównej bez funkcji kierownika musi ogarnąć cały dział kas (kasa główna, informacja, kasy) i obrywa za wszystko. Firma połączyła działy napoje/alkohole, słodycze/przekąski, abc kuchni, drogerię, nabiał, bazarek (pieczywo pakowane, cukierki luz, mrożonki luz) i wędliny pakowane w jeden wielki dział - gdzie z np. 20 osób zostało 13 osób, a dołączono im obowiązków pań sprzątających, konserwatora, magazyniera, do tego pomoc na kasie, na informacji, na warzywach. Panie na świeżych z 15 (lada + piekarnia + bazarek przy czym to były osobne działy) zostało 10 i muszą ogarnąć i ladę i piekarnię i mięso pakowane. Zlikwidowano wiele stanowisk kierowniczych, stanowisko SAPistki (księgowa?), personalną, kontrolę cen, kontrolę dat, konserwatora, informację, kasę główną. Zrównano wynagrodzenia, Ci którzy zostali z wymienionych stanowisk zostali zdegradowani. Podsumowując. Kaufland to obecnie jeden wielki ogromny wyzysk połączony z mobbingiem. Ludzie pracują, bo muszą. Ale bez zapału, bez chęci.

Uciekinier
@Uciekinier

I co z tego, że umowa o pracę, pakiet LuxMed dla całej rodziny, karta MultiSport dla całej rodziny, coś a'la paczki na święta, bony na święta, imprezy integracyjne (150zł/os) i wczasy pod gruszą co dwa lata, skoro nawet to nie motywuje do pozostania w tej firmie.

OLej

A ida urlopy he he....

Ono
@Uciekinier

No właśnie zaczynaja się urlopy I co będą nas ściągać ? Na sklepie zrobił się tylko (usunięte przez administratora)

Tabata
@Uciekinier

Niestety masz całkowita rację i napisałeś dokładnie tak jak to wygląda. Przykre to :(

Magazynier
@Tabata

To prawda sam już pracuję parę lat niech ci którzy chcą przyjść do pracy do kauflandu to zastanowią się czy warto być nękanym psychicznie.

Agusia

Nie ma w Kielcach dodatku za to jest coraz mniej pracowników

@Agusia

Wszystko jasne. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Żabka

Jeśli my -wy nie popchniemy tematu dalej to możemy pisać i pisać. Może jest ktoś odważny. Uwierzcie pracownicy się powoli zbieraja na pisma. Nie wyrubka.

szalona-hanulka

mam pytanko. Czy na waszych marketach też są nieudolni i mega leniwi liderzy i menagerowie, którzy zamiast dac przyklad to tylko (usunięte przez administratora) i zamieszanie robią? nie mówiąc o braku pojęcia o czymkolwiek prócz sciemniania ? tak ? to brawo ! bo na moim markecie to norma. ps pokazywac paluszkiem i wymagac od innych to luzik ale najpierw samemu pokaż jeden z drugim zamiast ściemniać. porażka. nie dziwota że magazyny pełno jak nikt nad niczym nie panuje.

Ono
@szalona-hanulka

Weź się do roboty

Torebka
@szalona-hanulka

Co mądrzejsi kierownicy podchodzili po degradacjach lub ze zdrowego rozsądku do lepszych firm zostali właśnie fuksiarze i polglowki ledwo po podstawówce i nie znajdą już takich ludzi jacy pracowali przed super zmianami i dobrze bo nie zasługują

Basia

Kiedy dalsze redukcje

jaaaa
@Basia

A co jeszcze nie skończone? a co teraz dają same wypowiedzenia czy porozumienia?

Waldzio
@jaaaa

Wbl kas i nf zostali na niektórych marketach sa jeszcze scaningi i hauscontroll czy jakos tak

Lider.....
@Basia

A niech redukują myślę że liderzy nie będą płakać 500 zł więcej od pracownika a obowiązków tyle że nie wiadomo w co ręce włożyć....

anna
@Lider.....

Juz nie maja co bo ludzi na marketach zostala garstka. kazdy kto moze to cieka. niedlugo poleczki beda same pracowaly na marketach jak takie zmiany wprowadzja.juz nie ma kto pracowac a z dnia na dzien ludzi sie zwalniaja a niema chetnych.

Elizabet
@anna

A Ci jak w latach 90 szukają ludzi na niepełny etat. Starzy pracownicy jeszcze zostali, śle ich tez coraz mniej nowi którzy przychodzą, po paru tygodniach się zwalniają. Pensje śmieszne w stosunku do wymagań. Ciagle zmiany, przebudowy, kto to ma robić? Magazyny zawalone pod sufit. Kolejki kilometrowe, brudno. Obroty spadają.

Bogusia

Czy w Kielcach jest dodatek za tzw. "duże miasto", jeśli tak to w jakiej wysokości?

@Bogusia

Nie ma tutaj nikogo z TK?

GGku

Jak tam u was ze sksnem bo unas spadl przez pay back na lep na szyje

szpilka
@GGku

u nas to samo

Gosc
@szpilka

U nas tez. Srednio o 5-6 na min.

Riss

Biedronka właśnie dostała nagrody roczne po 1400zl na rękę, przelewy poszły . Co roku będą dostawać taka premie za przepracowany rok, Kaufland? Bez komentarza....

Wlkp
@Riss

Szkoda gadać u nas jeszcze wpadli na pomysł liczenia ile kto i w jakim czasie paletę wyłoży to będzie wyścig szczurów nie wspomnę o myciu kibli po żulach to chyba komuś trzeba zgłosić bo my raczej pracy na akord nie mamy .....

Pomocna dłoń
@Wlkp

No racja nie mamy napisane w umowie o czasie na rozladowanie palety jeden pracuje szybciej drugi wolniej i to jest dyskryminacja nie można porównywać pracowników tak mówi kp wiec napewno instytucja odpowiednia się tym zainteresuje

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska