Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Śląskie

Radujmy się od października wszystkie Kauflandy otwarte w niedziele .

Wykładacz
@Śląskie

Skąd informacja?

maja
@Śląskie

to znaczy że zatrudnią wbl i kierowników do zarządzania duszami znowu wzrośnie liczba (usunięte przez administratora)

Siedze pod kocem o 21

Spoko. Rzadko chodze tu. Ale chwalą sobie.

robokauf20lat

Skoro na urodziny 5 zł za 5 min Klienci dostają, to niech i mi tyle (nawet w bonach) dadzą za te wszystkie nadliczbowe ‚minuty’ pracy.

Ko

Co zrobicie jeśli firma wprowadzi zasadę że osoby nie zaszczepione będę wysyłane na przymusowy urlop bezpłatny ?????? Podobno juz rosman zaczyna to wprowadzać !!!

Nika
@Ko

Będzie trzeba na piśmie zadać ze zmuszają nas do szczepień a w ogóle kto będzie pracował nie ma pozwoleń na zatrudnienie

Wykładacz
@Ko

A dwoma dawkami trzeba będzie być zaszczepionym ? To mi tak ze 3 miesiące zejdzie Fajnie może grudzień przeleże w domku

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
Inspekrot

Jak oceniacie pracę w dziale BHP? Atmosfera, wielkość podległego regionu, zarobki, narzędzia do pracy - auto, komputer, telefon?

Wera

Szczerze mówiąc to czekam chwili kiedy w końcu firma przestanie stosować (usunięte przez administratora) w sprawie produktywnosci,kiedy menagerowie przestaną nas nękać przecież to jest chore,ciągle tylko produktywność nigdy nagród pochwal tylko biali (usunięte przez administratora)do roboty,to jest (usunięte przez administratora) koncentracyjny a nie sklep,jesteśmy tylko numerami...

Agusia
@Wera

Menadżerowie to nic teraz regionalni nekaja codziennie o produktywność doprowadza do tego ze ludzie piodchodza ze scanem 34 a przyjmia nowych ze scanem 17 będą zadowoleni wtedy

Iwona

Wiadomo coś czy będą otwarte markety w niedzielę? Ostatnio jest dużo szumu na ten temat

Marko
@Iwona

Tak od września 35 Kauflandów się otwiera mają być marketami testowymi, jeśli wypali to od października wszystkie markety mają już oficjalnie być otwarte. W naszym województwie będzie otwarty market w Łomży i Suwałkach. Co dziwne Biedronki za pracę w niedzielę dostają dodatek 150 zł. A w Kauflandzie to obowiązek i bez żadnego dodatku. Tak będzie dopóki się niezjodnoczymy bo związki nasze nic nie zrobią bo prawdopodobnie są przekupywane przez centrale. Także powoli wracamy do normalności. Trzymajcie się.

Iwona
@Marko

A nie jest to wbrew prawu? Taka praca w niedzielę? Przecież jest wprowadzona ustawa, to już nic nie znaczy? Mam nadzieję że rząd jakoś zareaguje i zaostrzą tę ustawę

...
@Iwona

Kobieto, pobudka... Otworzyly sie juz duze sieci handlowe, wszyscy oglaszaja sie placowkami pocztowymi i przez to legalnie omijaja prawo...

Max

Czy obok magazynu Kaufland w Rokszycach powstaje magazyn biedronki?

$

Czy w każdym sklepie dyrektorka otwiera 0 4:30,siedzi do 16,jedzie do domu i wraca o 19 bo bez niej sklep się zawali....?Czy to tylko stare panny-pracoholiczki bez życia prywatnego tak mają?

Koka
@$

Widocznie dobre siano pobiera skoro tak lata

Lol
@$

Nie stare panny ake to firma ma takie wymogi że człowiek powinien pracować po 15 godzin żeby ze wszystkim się wyrobić...

$
@Lol

To dlaczego w jednych sklepach potrafia pracowac po 8 godz i wszystko jest dopilnowane? Wymagania firma ma takie same do wszystkich marketow. To jest zwykla nadgorliwosc ludzi bez zycia prywatnego.

@$

To zależy jakich mm ma w markecie kierowników działów. Jeśli są kompetentni, to mm nie musi wszystkiego pilnować.

były
@Ktoś

nie powinno być kierowników bo to pracownicy dbają o działy a kierownicy to trutnie kauflandu

molek
@Ktoś

rozwiązać związek zawodowy za ich bezczynność i bezradność i zrobić nowe wybory

Niestety miałem nieprzyjemność pracować w tej firmie. Do dziś muszę brać nowe silne leki antydepresyjne i muszę iść do specjalisty psychoterapeuty. Pomimo, że zwolniono mnie w maju, do dziś się nie pozbierałem psychicznie, a mamy połowę lipca. Posiadam orzeczenie o stopniu niepełnosprawności od ponad 10 lat. Mam też zaświadczenie od psychiatry, iż nie mogę ciągle zasłaniać ust i nosa maseczką, bo dostaję ataków paniki, gdy nie mogę swobodnie oddychać. Dodam, iż jestem po bardzo poważnym wypadku, miałem również uszkodzone płuco. Długa historia, nie będę się tu rozpisywał. Dałem wszystkie potrzebne dokumenty przed rozpoczęciem zatrudnienia, w dniu podpisania umowy. tj. orzeczenie o niepełnosprawności, zaświadczenie od lekarza że nie mogę nosić maseczki, a nawet zgodę z sanepidu. Pomimo tego, zatrudniono mnie i podpisano umowę. W drugim dniu pracy dostałem wypowiedzenie, ponieważ nie chcą takich ludzi, niepełnosprawnych, bo 7 godzin pracy, 10 dni więcej urlopu. A co będzie jak klient złoży skargę, że nie mam poprawnie założonej maseczki? Pomimo, że mam zaświadczenie, że nie mogę nosić ze względów medycznych maseczki, to musiałem ją mieć. Już nie chciałem się kłócić. W ogóle nie szanują ludzi, czuję się przez nich jak śmieć, który można wyrzucić jak nie spełnia oczekiwań. Wiedzieli co brali. Myślą, że jak zwolnią pracownika, to jeden kłopot mniej. Ja się przez nich czuję jak śmieć, który można wyrzucić. Nigdy nie spotkałem się z takim zachowaniem w pracy. Tylko w Kaufland. Nie polecam tej firmy. Przynajmniej placówki przy Jana Długosza 74 we Wrocławiu.

mma

Kolego, aż podpytałem w Twojej sprawie (Wro jest małe i wszyscy wszystkich znają) Z tego co mówią (i co raczej jest prawdą, bo inaczej nie pisałbyś tu tylko czekał na wyrok sądu pracy, który spokojnie przyznałby Ci zwycięstwo i dużo kasy- no ale jakby było , tak jak piszesz) to okłamałeś wszystkich o Twoich dolegliwościach i dopiero na sam koniec się przyznałeś z papierami, sekundy przed podpisaniem umowy. I nawet dali Ci szansę, ale okazałeś się pracownikiem średnio wydajnym (1 paleta na pół zmiany)A z grupą ludzie pracują, z tą różnicą, że już na wejściu mówią jak jest i tak im jest praca dopasowana Więc pewnie jesteś super gościem ale : - skoro masz takie mocne ograniczenia (bo nie nosisz maski w epoce histerii covida, bo grupa np. zabrania zmian grafikowych, możesz pracować tylko do 22 itp) to przyznawaj się na początku a nie graj głupa -trochę bardziej się staraj. I na pewno znajdziesz po Kaufie coś superowego , i będzie ok! Na przyszłość to zapamiętałbym też że przecież twoja historia jest gdzieś w papierach i centrala może ustalić twoje nazwisko w 5 minut, a potem prawnie żądać sprostowania tego co napisałeś. Bo wiedz, że prawie 99% rzeczy które tu piszą ludzie to prawda, więc nikt nie reaguje, bo otworzyłby puszkę pandory.Ludzie tu piszą jak jest. Twoje pomyje nie doczekały się reakcji, pewnie bo im się nie chce, ale następnym razem możesz nie mieć tyle szczęścia. Jeszcze proces o zniesławienie Ci potrzebny ?

pracownik niewolnik kauflandu

mam pytanie ile pomidirów może kupic po podwyżce zarząd Kaufland tych malinowych my pracownicy tylko 3 do 4 kilo i to jest podwyżka wstyd

Ktos
@pracownik niewolnik kauflandu

Nie porównuj się do zarządu, bo to nie twoja liga. Zapytaj ile pomidorów mogą kupić liderzy?

Anika
@Ktos

A co Cię tak bolą liderzy? Zawsze możesz się starać o stanowisko LZ i wtedy zamiast siedzieć na papierosku będziesz robić zamówienia ,układać grafiki, pilnować działu ,siedzieć na kasie i jeszcze sto innych rzeczy. Na koniec wylądujesz u MM na dywaniku bo Twoi pracownicy nie potrafią ogarnąć jednej rzeczy która należy do ich obowiązków .

Kasia68
@Anika

Popieram 100% Powoli , na kolanach się będziesz prosić, żeby ktoś coś zrobił. (Sam od siebie nie wpadnie nikt, żeby cos zrobic) Nikt nikogo na siłę nie trzyma.

@Anika

Niestety nie ma obiektywnej rekrutacji na stanowisko LZ. I często liderami są osoby nie posiadające kompetencji kierowniczych.. Świadczy o tym chociażby fakt, że jest dla nich problemem ułożyć prawidłowy grafik albo zrobić zamówienie. A za swoje niezorganizowanie bardzo często obwiniają pracowników. I ciągle narzekają, negatywnie wypowiadają się o firmie - a powinni być przykładem.

@Kasia68

Jak sama zauważyłaś nikt liderów na siłę nie trzyma. Jeśli musisz prosić na kolanach to żaden z ciebie lider. I przestańcie ciągle narzekać. Zmiany zacznijcie od siebie. Zastanówcie się, co wy jako liderzy robicie niewłaściwie.

Nika

Może ktoś coś wie czy to prawda o inspekcji handlowej??????????????? Ze jeżdżą sprawdzają jeśli jeżdżę to gdzie byli????? I co naprawdę sprawdzają?????? Jakieś konkretny czy po prostu to jest wyssane z palca.

@Nika

dobrze niech jeżdżą i rzucają mandatami i karami na tych nieudaczników mmów i vklów. Jeszcze PIP by niezapowiedziany by się przydał.

XY
@Nika

I bardzo dobrze, może w końcu w tej sieci skończą się oszustwa cenowe. Ceny niższe przy produktach, wyższe na kasach. Celowe działanie lub brak świadomości, że taki czyn jest przestępstwem. Zgłaszanie problemu w POK lub kierownikom nie przynosiło rezultatu. Obrzydliwy brud w niektórych marketach, tłumy klientów w czasie pandemia... Jak to się ma do wypowiedzi Waszego szefa, że "sieć otrzymała znak TUV Rheinl.potwierdzający przestrzegania rygorystycznych norm w zakresie bezpieczeństwa, czystości i higieny".(usunięte przez administratora)).Moja rada, nie wystawiajcie znaków, należy brać przykład od lepszych.

Abc
@XY

Braki kadrowe mają wpływ na jakość takich właśnie usług . Nie zawsze jest coś celowo zrobione . Ilość rzeczy jakie trzeba zrobić w ciągu 8 h przekracza czasem ludzkie możliwości lub nie w porę jest coś zrobione . To nie są osiedlowe sklepiki .

@Nika

Jeżeli by zdarzyły się kary to kto je płaci? Pracownik od danego działu, kierownik czy dyrektor A może firma?

@XY

Ale to wynika jedynie z rozwaleniem systemu jaki kiedyś istniał a teraz mało ludzi do pracy i wszyscy wszędzie gdzie nie wiadomo gdzie wpaść, dawniej przypisane działy to były czasy a teraz pracownicy nie są w stanie ogarnąć przy tak małym personelu bo więcej czasu siedzą na kasach a nie robią swojej pracy ,szkoda że klienci tego nie rozumieją skąd nieład na sklepie

@XY

Jak klienci zrozumieją, na czym polega funkcjonowanie sklepu samoobsługowego i przestaną ciągle pytać pracowników gdzie jest jakis artykuł, to pracownicy będą mieli czas na sprawdzenie poprawności oznaczeń cenowych.

Drter

Powinien ktoś się zająć że pracowników rozsyłają w delegacje do innych marketów.Pracownik danego działu zostaje sam i powiedzą mu że nic nie zrobił na dziale.A co ma zrobić jak robi w pojedynkę???

Abc
@Drter

W większości sklepów już jest po 1na dział to taki standard się robi

sonia
@Abc

a kierowników przybywa ewenement na skalę światową

Tak pytam
@sonia

Samochód służbowych też? Hm ciekawe gdzie pieniądze z zysków idą? Nie to żebym zazdrościła i tak prawa jazdy nie posiadam, ale jak w ten sposób robią ukryte koszty to jak im instytucje do tyłka dobiorą to się jak Tesco czy Carrefour ewakuują z kraju. Podatki ktoś tu w końcu musi płacić. Skoro zgodzili się na prowadzenie interesu u nas to niech płacą.

Zyyata
@Tak pytam

Nam 100 podwyżki a im nowe BMW co 2 lata kpina.

@Tak pytam

Doucz się z ekonomii, a potem się wypowiadaj. A poza tym gdzie będziesz pracować jak wszystkie sieci supermarketów znikną?

Daklik

Witam jestem młodą osobą, która poszukuje pracy. Przeglądając portal olx, zauważyłem ogłoszenie Kauflandu o nazwie "Młodszy sprzedawca/kasjer" zaciekawiony postanowiłem w nie kliknąć. W opisie tego ogłoszenia widnieje, iż jest to dział artykuły spożywcze. W innym ogłoszeniu o tej samej nazwie w opisie jest napisane dział artykuły spożywcze i kas. Moje pytanie brzmi pierwsze ogłoszenie to głównie praca na dziale i dodatkowo na kasie (tak jak wskazuje nazwa ogłoszenia) czy w ogóle sama praca na dziale?

@Daklik

Dział obszerny cały sklep do tego kasy do tego jeszcze wiele wiele innych niespodzianek

Daklik

Dziękuję za odpowiedź. Czyli widzę w takim razie, że ładna "jebacka"... Niedość, że głównie na 3/4 etatu szukają to jeszcze takie wymagania za tak śmieszny pieniądz. Dobrze, że się wstrzymałem z wysłaniem do nich CV bo szkoda czasu.

@Daklik

Cha cha...... Jak nie chcesz nic robić to załóż swoją firmę

Brando

Jak długo będziemy chodzić w tych wyblakłych koszulkach? Czy szanowne państwo z góry nie widzi jak prezentuje się kasjer na kasie? Przecież to my kasjerzy mamy kontakt z klientem i jesteśmy wizytówką firmy... Czekam za koszulkami miesiąc i nic, zróbcie coś z tym, przecież stać firmę na parę nowych szmat, skoro co rusz góra jeździ nowymi brykami

Saba
@Brando

Zamiast żalić się na forum internetowym polecam podejść do pracownika Saba i powiedzieć ile koszulek potrzebujesz, z jakim rękawem i podać rozmiar. Przyjdzie pierwszą możliwą dostawą z MC razem z kosztówką ;). Potem oddajesz zużyte, a dostajesz nowe. Oczywiście czasem to trwa 1-3 tygodni w zależności od dostępności w magazynie i od harmonogramu zamówień i dostaw, ale nie jest to rzecz niemożliwa do załatwienia :).

Brando
@Saba

Tak według ciebie mądralo będę chodzić w podartej koszulce 3y tygodnie? To nie jest żalenie na forum, nie mam 15 lat wszyscy jesteśmy dorośli i zachowujmy się odpowiedzialnie, takie rzeczy jak koszulki to powinny być dostępne na bieżąco, a zgłoszone u Saby było, gdybyś czytała ze zrozumieniem

Saba
@Brando

Każdy pracownik ma kilka koszulek w komplecie, nie jedną. Jeśli widzisz że jedna koszulka Ci się zniszczyła zgłaszaj to od razu, a nie czekaj aż będziesz miał wszystkie zniszczone. Tak zachowują się "dorośli" o których wspominasz;). Podobnie jak rozwiązują takie sprawy w miejscu pracy. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Smutasek
@Saba

Ale przecież koszta

To jest legalne że pracownik który kończy pracę i chce iść na zakupy po zakupach "ma obowiązek" zawołać ochronę żeby sprawdziła jego torbę oraz zakupy? Po pierwsze to mój czas, dwa po pracy jestem klientem.

ehhh

kaufland rokszyce a nie ma zadnej opini o magazynie w ROKSZYCACH! tylko pierdziele z całęj Polski sie tu zebrali i dyskutują! porazka, chciałem sie dowiedziec cos o pracy w kaufie w Roszycach! w centrum logistycznym a nie w marketach z całej polski

Ehhhhh
@ehhh

Podobnie tylko tam pracujesz na magazynie reszta na sklepie

Becia

Witam jak wygląda praca na 3/4 etatu jako kasjer I jakie wynagrodzenie mogę dostać na rękę jeśli mam 20 lat ? Polecacie

@Becia

Nie polecamy. Nie wchodź w to (usunięte przez administratora) Kasa to płaca głodowa(usunięte przez administratora).

mariusz

prawda najniższa pensja w handlu w Polsce nie polecam więcej rządzących niż pracujących zero szacunku dla pracownika

Eklerka
@mariusz

Ludzie zdecydujcie o co wam w końcu chodzi... narzekacie, ze dużo obowiązków a mało pracowników, a jak są przyjęcia na markety i ktoś pyta o opinie to wy piszecie "nie polecam" albo " Trzymaj sie z daleka bo coś tam". Zdecydujcie się w takim razie czy chcecie żeby było więcej pracowników czy nie bo sami sobie przeczycie.

gosia
@Eklerka

zatrudniają ale tylko na kierownicze stanowiska a oni są niepotrzebni dla kauflandu

Do ekl
@Eklerka

Ale po co kłamać ?! Chłop na dzień dobry dostałby 10palet , do tego kasę nr jaką chce , przyjęcie towaru i może do tego maszyna HAKO .Brakuje jeszcze hasła JADĄ zwozimy wszystko .

Tyt

Help jak zrobić skan

Gosia
@Tyt

Machać rączkami ponad siły. A w nocy będą dretwiec ale scan scan nie rozmawiać z ludźmi nie patrzeć co kasuje się a przecież to nic nie daje tylko ludzie denerwują się i atmosfera jest pod psem.Milej pracy wszystkim walczącym o scan bo to jest walka a nie praca

Pracownik.
@Tyt

W niedzielę sobie pocwiczysz ?

Anna bis
@Gosia

Wiecie,co? Zakrawa to na żart z nas jak w gazetkach kauflandowskich "góra" opowiada jak spędza czas, jakie mają hobby itp. bo ja po robocie padam jak mops, nie mam siły nawet garów pozmywać a nad ranem dosłownie zwlekam się z wyra i dopinguję samą siebie "dasz radę, jeszcze 3 dni i będziesz miała dzień wolnego". I tak właśnie od wolnego do wolnego.

WANDA
@Anna bis

prawda zlikwidować wydawanie gazety propagandowej dla wybrańców a pieniądze przeznaczyć na wyższe pensje dla pracowników

Cher
@Anna bis

Tak, tak właśnie wygląda praca w Kauflandzie!

Były
@Anna bis

Zmień prace, na kauflandzie świat sie nie kończy, mówi to były pracownik tej sieci

Help też!!!
@Tyt

Już mam dosyć tego skanu, jak można tak poniżać pracowników i nie liczyć się z klientem... Co jest grane to ten klient ma łapać ten towar a ja mam się głupio uśmiechać, że nie mogę wolniej, bo mi skan leci? czy na górze tego nikt nie widzi? Czy to nie jest aby walka o nowe BMW?

Echh...
@Gosia

U nas jak mamy słaby skan to Dyrektorka traktuje nas jak powietrze, nawet cześć nie odpowiada, brak szacunku dla nas i to poniżanie, czy na tym polega praca w tej firmie? Za to dostają nagrodę pracodawcy roku? Heh, szczerze to gratuluję tym wytrwałym...

Ono
@Tyt

Większym problemem jest brak obsad na sklepie a nie ich pomysły , które się w ogóle nie sprawdzają .

Miki
@Ono

Ktos wie co sie dzieje z dyr w Brodnicy? Nagłe l4. Czyzby karma wrocila i zmiana stoleczka

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska